RUUA

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд megagen

Про виробника Mega Gen

Корейська компанія MegaGen – гостя з майбутнього в світі дентальної імплантології. Вона лідирує серед більшості конкурентів, застосовуючи високоточні розрахунки і передові технології, що дозволили збільшити межі можливостей імплантації. Імпланти MegaGen всесвітньо відомі, користуються популярністю в стоматологічних клініках і відносяться до преміум класу. Вони стали першим продуктом, що отримав схвалення від Управління США з контролю якості медичних препаратів. Дентальні протези використовують на практиці в багатьох країнах: від Австралії до США, від Європи до Азії. Налічується 95 офіційних представництв. Компанія фахівців плідно працює вже упродовж 17 років і презентувала 2000 успішних найменувань продукції в специфікаціях імплантології. Головні відмінності компанії, що ведуть до успіху – власна база наукових досліджень, нестандартні рішення, сучасний погляд на імплантацію і досвід. У 2017 році імплантати отримали нагороду подяки «Надійна Якість», що підтверджує надійність продукту.

Концепція і переваги серії AnyOne

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд anyone cover 2

Лінійка AnyOne користується попитом серед клієнтів стоматологічних клінік завдяки високій якості. Виробникові вдається не тільки удосконалювати склад сплавів, а й надавати допомогу клієнтам у вирішенні складних завдань. Встановлюються імпланти південнокорейського виробництва серії AnyOne як на м’яку, так і на тверду кістку, а також при складних завданнях – відсутності кісткових тканин.

До переваг імплантів МегаДжен можна віднести:

 • естетичні показники;
 • встановлення незалежно від різновиду кісткової тканини;
 • впровадження в кістку без свердління;
 • прийнятна вартість;
 • розмірний ряд;
 • збереження цілісності кістки при здійсненні процедури;
 • немає протипоказань до процедури;
 • відсутність важких ускладнень;
 • швидка регенерація тканин.

Імпланти MegaGen – еталон якості за доступним ціновим співвідношенням, який вирішить  складні проблеми і подарує гарну посмішку.

Високоміцний очищений титановий сплав

Для виготовлення імплантів МегаДжен використовується спеціальний сплав на титанової основі, до якого додають алюміній і ванадій. На поверхні протеза нано-шар, збагачений іонами кальцію. Як результат, вдається отримати структуру, яка сприяє стабільній остеоінтеграції. Це дозволяє збільшити площу контакту імплантату з кісткою, підвищити сумісність, прискорити реакції в кісткових тканинах.

Кругле різьблення Knife Thread

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд mgg5 2

Застосування даної технології дає можливість отримати надійну стійкість імпланта під час встановлення в рихлу і м’яку кісткову тканину. Знижує навантаження на кістку, рівномірно розподіляючи її, завдяки закругленій профілем і звуженій формі.

Покриття Xpeed

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд maxresdefault

Імпланти мають гарний естетичний вид, який досягається завдяки покриттю, збагаченому спеціальними іонами кальцію. Воно сприяє швидкому загоєнню тканин і дає гарантію біосумісності. Матеріали відрізняються біоінертністю. Швидкість остеоінтеграції залежить від рельєфу і шорсткої структури імпланта.

Конусна форма основи

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд bitmap 4 1

Дозволяє встановити протез без здійснення надрізу ясен через спеціальний отвір невеликого розміру. Зручно і малотравматично, спрощує хірургічний протокол процедури, що позитивно позначається на приживлюваності імпланта і подальшій регенерації тканин. Використання таких інноваційних систем дає міцну фіксацію й естетичність.

Широкий модельний ряд

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд anyone implant overview

Довжина імплантів може бути в межах 7-15 мм. У діаметрі величина дорівнює 3,5-7 мм. Такі розміри дозволяють з легкістю підібрати правильний розмір протеза для обох щелеп в ситуаціях, колиї спостерігається нестача кісткової тканини для проведення процедури.

Технічні характеристики імплантів AnyOne

Серію протезів AnyOne обирають стоматологи й клієнти за позитивні особливості, що задовольняють запити обох сторін під час лікування. Серед таких характеристик виділяють:

 • розмірний ряд з вдалими параметрами;
 • конусне з’єднання під кутом 11° – забезпечує міцне поєднання і щільну герметизацію;
 • Низький тиск на кортикальну кістку;
 • Рівномірний тиск на губчасту кістку;
 • Спеціальне нітридно-цирконієве покриття в області ясен дозволяє поліпшити приживлення до м’яких тканин;
 • Завдяки високій міцності на стискання, гарантується надійний захист від механічних пошкоджень;
 • На видимій стороні імпланта скошений уступ для підтримки натуральності та естетичності зовнішнього вигляду.

Лінійки імплантів серії Мегаджен AnyOne

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд group 1

MegaGen AnyOne – серія імплантів, відомих не тільки через попит, а й завдяки ідеальним рішенням клінічних ситуацій. Їм під силу зробити все, щоб пацієнт залишився задоволений і отримав зрештою довговічний результат. З цією метою фахівцями компанії було розроблено три моделі імплантів МегаДжен. Серія AnyOne відмінно впорається зі складнощами імплантації. Система пропонує:

 • Regular Thread – широке використання;
 • Deep Thread – переважно для кісток з м’якою і пористою структурою;
 • Special – при вираженому дефіциті кісткових тканин.

Важливо ознайомитися з особливостями систем кожної серії, щоб визначитися з вибором. 

Regular Thread

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд bitmap 7

Імплантанти, що відрізняються легким встановленням і надійною приживлюваністю. Підходять під всі клінічні випадки без винятку.

Deep Thread

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд bitmap 8

Дентальні імпланти, які характеризуються стабільністю і надійністю при роботі з м’якими і пухкими тканинами кістки.

Special

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд bitmap 9

7-ми мм імпланти, які застосовуються при відсутності вертикальної кістки і вираженим дегенеративним змінам кісткового гребеня.

За яких клінічних випадків рекомендується імплантація MegaGen?

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд img 1796

Унікальна система зубного протезування МегаДжен допомагає відновити практично всі випадки випадання зубів на верхній та нижній щелепі. Рекомендується використовувати імплантацію серії AnyOne, якщо у пацієнта відзначається:

 • втрата одного або декількох зубів;
 • необхідність встановлення зубного моста на імплантатах;
 • Повна реабілітація. Передбачає встановлення незнімних протезів на 4 і більше імплантатів згідно міжнародним протоколам оперативних втручань.

Недоліки дентальних імплантів Мегаджен AnyOne

Якщо провести порівняльну характеристику мостових протезів і вставної щелепи, однозначно можна сказати, що сучасні імпланти мають більш природний зовнішній вигляд, який важко відрізнити від справжнього зуба. Вони не доставляють фізичного або психологічного дискомфорту людині, не труть ясна, не потребують заміни або ремонту. Імпланти бренду Megagen імплантуються різними методами:

Імпланти бренду Megagen імплантуються різними методами:

 • класичним;
 • одноетапним;
 • Трансгінгівальним.

Незважаючи на всі переваги, є і недоліки, як і в інших дентальних протезів:

 • Потреба в проведенні оперативного втручання, яке показано не всім пацієнтам.
 • Тривалий період відновлення і загоєння, протягом якого необхідно дотримуватися рекомендацій стоматолога.
 • Завищена ціна імплантів у порівнянні з іншими способами.

Підсумки

Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд img 1836

Як показали клінічні дослідження, використання нових протоколів навантаження MegaGen надає пацієнтам чудову можливість повернути посмішку набагато швидше, ніж було раніше. Передові стоматологічні організації в світі позитивно характеризують застосування зубних імплантів і вважають імплантацію стандартним рішенням для заміни відсутніх зубів. Імпланти бренду МегаДжен відтворять натуральний вигляд зубів і допоможуть зберегти ваше здоров’я!

Ознайомитися з послугою імплантіції зубів в клініці Мед-Део можна за посиланням.

Автор стоматолог-імплантолог Єфімов Михайло Олександрович

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Інші статті в нашому блозі

07/06/21
Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд

Про виробника Mega Gen Корейська компанія MegaGen – гостя з майбутнього в світі дентальної імплантології. Вона лідирує серед...

Читати повністю
31/05/21
Огляд унікального імплантату NobelActive

Імплантати NobelActive – це зразковий рівень ефективності під час лікування людей, які потребують якісного відновлення зубно...

Читати повністю
26/08/20
Скільки разів поспіль можна робити рентген зуба?

Рентген зубів – головна частина діагностування захворювань у сучасній стоматологічний практиці, яку призначають з метою якіс...

Читати повністю
28/07/20
Вибір інструментів для ендодонтичного лікування

Інструментальні методи обробки кореневих каналів в стоматології постійно удосконалюються вже протягом чотирьох десятиліть. У...

Читати повністю
18/03/20
Що необхідно знати про коронавірус?

Ми в Мед Део розуміємо, що багато хто зараз стурбований епідемією коронавірусу у світі. У зв'язку з цим виникають логічні за...

Читати повністю
08/11/18
Як правильно чистити зуби?

Людям здається, що вони знають, як чистити зуби, але не завжди це так. Від правильності цього процесу залежить здоров'я зубі...

Читати повністю
30/10/18
Лікування зубів з анестезією під час вагітності

У вагітних жінок деколи виникають проблеми з зубами. Це пов’язано з тим, що кальцій, який перебуває в їх організмі, активно ...

Читати повністю
25/10/18
Анатомічна будова зуба людини

Людський зуб влаштований складніше, ніж це може здаватись. Він відповідає за кілька важливих функцій: жування, формування го...

Читати повністю