logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA

Знімні зубні протези

Съемные зубные протезы фото

Ціна надання послуги:

від 400 грн

Знімні зубні протези – ортопедичні конструкції що замінюють втрачені зуби, відновлюють зовнішній вигляд і роботу жувального апарату, з можливістю самостійного вилучення і установки конструкції в ротовій порожнині.

Запис по телефону

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

КодНайменування послугиЦіна
Корекція знімного апарату400 грн Замовити послугу
Перебазування базису знімного протезу800 грн Замовити послугу
Гарнітур зубів для змінного протезу (встановлення)1500 грн Замовити послугу
Гарнітура зубів для знімних зміних протезів Vita (встановлення)2500 грн Замовити послугу
Повний знімний протез з литим металевим базисом (встановлення)3500 грн Замовити послугу
Бюгельний протез простий (встановлення)6500 грн Замовити послугу
Бюгельний протез на основі біодентопласта (встановлення)6800 грн Замовити послугу
Бюгельний протез на замковому кріпленні (встановлення)8000 грн Замовити послугу
Частковий знімний протез на болл-атачментах на 2 імплантатах (встановлення)9000 грн Замовити послугу
Частковий знімний протез на болл-атачментах на 4 імплантатах (встановлення)12000 грн Замовити послугу
Частковий знімний протез на 4 імплантатах на балці (встановлення)15000 грн Замовити послугу
Показати всі послуги

Основні причини втрати зубів:

Поширена думка, що коли відсутнього зуба не помітно при посмішці, цим можна знехтувати. Це серйозна помилка!
В результаті:

У стоматологічній медицині сьогодні затребуване протезування, а окреме місце в ньому займають знімні конструкції.

Дані конструкції мають свої плюси:

Стоматологія “Мед-Део” в Києві пропонує якісне протезування за доступними цінами. Наші фахівці володіють належним досвідом і кваліфікацією, що дозволяє організувати індивідуальний підхід до кожного пацієнта, підібрати оптимальний вид протезування, налаштувати протез таким чином, щоб не відчувався дискомфорт.

Види знімних зубних протезів

У клініці “Мед Део” в Києві всі процедури здійснюються за допомогою якісного обладнання і матеріалів.

Залежно від стану ротової порожнини, бюджету клієнта, загального стану здоров’я, ми запропонуємо один з видів знімного протезування. На консультації наш стоматолог детально розповість про особливості кожного з них для кожного конкретного випадку.

Знімні протези прийнято ділити на:

 • повні – встановлюються пацієнтам з повною відсутністю власних зубів. В такому випадку жувальна навантаження передається з протеза нема на зуб, а на кісткові тканини щелепи і ясна. Наслідком стає їх атрофія, зменшення обсягів. Кожні 3 роки пацієнтам з повними знімними протезами доводиться міняти конструкцію на нову, відповідну змін в кісткових тканинах. Повні протези мають ще один мінус – утруднене фіксацію;
 • часткові – встановлюються пацієнтам, при наявності 1 або більше своїх зубів. Ці зуби послужить опорою, що дозволяє розподілити жувальну навантаження.
  Переваги часткового протезування:

  • ясна менше зношується,
  • при жуванні не народжуються хворобливі відчуття.

Знімні конструкції для протезування розрізняють в залежності від матеріалів, з яких вони виготовлені. Вони бувають:

 • Пластикові – виготовлені з акрилової пластмаси. Можуть бути повними і частковими. Базис знімною конструкції виконують у природних відтінках, щоб вони відповідали природному кольору ясен пацієнта. Повні протези фіксуються замикаючим клапаном. Повинен виникнути ефект “присоски”. Часткові знімні протези фіксують за допомогою кламерів, своєрідних гачків з дроту, які охоплюють опори, збережені зуби. Кламмера будуть помітні при розташуванні опорних зубів в зоні посмішки. До мінусів протезування пластиковими конструкціями відносять великий розмір протеза, довгий період звикання, не міцну фіксацію на нижній щелепі. Базис пластикової конструкції зачіпає смакові рецептори, що призводить до погіршення мови, зміни смакових відчуттів при прийомі їжі, поки пацієнт не звикне до протезу;
 • Нейлонові – гіпоалергенний вид, що застосовується в основному при одиничному і часткову відсутність зубів. У порівнянні з пластиковим, нейлонове протезування виглядає більш естетично. Кламмери мають рожевий відтінок, а тому непомітні в зоні посмішки. Зубні протези з нейлону називають м’якими, так як матеріал дуже тонкий, гнучкий, еластичний, комфортний у використанні. До недоліків такого протезування відносять хворобливі відчуття, які супроводжують пережовування їжі, необхідність здійснювати коригування, швидке просідання;
 • Бюгельні – складаються з металевого каркаса. На ньому встановлено нейлоновий базис або рожева пластмаса з закріпленими штучними зубами. Такі знімні зубні протези використовуються коли зуби відсутні частково. Конструкція може фіксуватися двома способами – за допомогою кламерів і мікрозамках. Перед іншими способами вони вигідно відрізняються за рахунок тонкого металевого каркаса, який не загороджує небо, рецептори, що знаходяться на ньому, не займає простір під язиком. Бюгельні знімні конструкції заповнюють жувальну функцію краще пластикових і нейлонових. До того ж, їх термін служби перевищує 5 років. Недоліки бюгельних моделей досить відносні. Відгуки про них дуже позитивні. Мінусом даного виду протезування можна назвати високу ціну. Її виправдовує якість і довговічність зубних протезів, вартість успішно окупається за термін служби знімною конструкції.

Знімні моделі хороші тим, що їх можна замінити, ви можете встановити тимчасовий протез з доступних варіантів, а після перейти на більш досконалий.

У київській клініці “Мед-Део” для вас підберуть оптимальний варіант за доступною ціною.

Створення та установка знімних зубних протезів

Установка знімних протезів набагато менш травматична, в порівнянні з незнімним протезуванням, імпантацією зубів. Вона не супроводжується дискомфортом, займає небагато часу, проста.

У клініці “Мед-Део” в Києві ми виділяємо 4 основних етапи:

 1. Підготовчий – пацієнт відвідує стоматолога з метою огляду ротової порожнини. Наш дантист оцінює загальний стан здоров’я, наявність власних зубів, необхідність їх лікування, з’ясовує наявність протипоказань, рекомендує оптимальний вид зубного протезування. При діагностуванні захворювань ротової порожнини в гострій стадії, сильному фізичному виснаженні, захворюваннях крові, установку доведеться відкласти. Те ж стосується періоду вагітності;
 2. У разі, коли протипоказання відсутні, наш стоматолог робить зліпок ротової порожнини. Він необхідний для виготовлення протеза, який буде оптимально відповідати анатомічним особливостям конкретного пацієнта. У зуботехнічній лабораторії техніки на підставі зліпка створюють точний аналог зубного ряду;
 3. Безпосередньо перед установкою протеза проводиться санація ротової порожнини, обробляються опорні зуби;
 4. Пацієнт приміряє готовий зубний протез. Він повинен підходити ідеально, не приносити дискомфорту. Інакше протез доведеться коригувати.

При використанні знімних протезів, пацієнтам рекомендовано відвідувати стоматолога на регулярній основі для чистки зубного протеза, для огляду стану ротової порожнини.

Догляд за знімними зубними протезами

Щоб зберегти первинний вигляд знімних протезів і продовжити термін їх експлуатації, досить дотримуватися простих, але значущих правил.

 • Догляд за знімним протезом повинен здійснюватися на регулярній основі, бути ретельним.
 • Знімні зубні протези “бояться” неякісної гігієни. Як і звичайні зуби, їх потрібно регулярно чистити за допомогою м’якої щітки і спеціальної пасти, в складі якої знижений вміст абразивних речовин. Вони можуть нашкодити м’якому матеріалу протезів.
 • Протез потрібно знімати і промивати в теплій воді після кожного прийому їжі, потім протези поміщають в розчин антисептика.
 • Самим уразливим елементом є кламерами, при проведенні гігієнічних процедур потрібно бути обережним, щоб не пошкодити їх.
 • Для підтримки чистоти і естетичності протеза, два рази на рік потрібно відвідувати стоматологію для проведення чистки.
 • Якщо ж конструкція все-таки зламалася, не варто чинити її самостійно, краще відразу звернутися до стоматолога, який поверне функціональність зубного протезу або замовить новий.

Як звикнути до протезу?

Не всім дається відразу звикнути до наявністю в роті чужорідного тіла:

 • Пацієнти скаржаться на неприємні відчуття.
 • Мові перестає вистачати місця.
 • Жування відрізняється від звичного.
 • Не завжди виходить виразно розмовляти.
 • Безпосередньо після установки може виникати сильне слиновиділення, блювотний рефлекс.

Масштаб дискомфорту залежить від масивності протеза.

В середньому, пацієнти звикають до зубних протезів протягом 3 тижнів. Щоб процес зайняв менше часу, можна запастися смоктальними цукерками. Притримуючи їх на небі мовою, вдасться уникнути блювотного рефлексу. Звикання проходить легше при полоскання рота теплою водою. Порушень дикції допоможе уникнути часта практіка.Чтоби зубний протез менше зміщувався, жуйте їжу обома його сторонами. У раціоні повинні бути фрукти, нарізані часточками, так жування новими зубами швидше стане звичним.
Звикання можна прискорити, залишаючи зубний протез на ніч в перший час.

Фахівці “Мед-Део” подбають про те, щоб період звикання зайняв мінімум часу і ви змогли швидше оцінити всі плюси знімного протезування і повернутися до звичного життя!

Читати далі

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044) 394 90 94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть форму

Натискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-ортопеди

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top