RUUA
Вініри stomatology pic 5
Вініри

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Вініри

Содержание

Здорові зуби – запорука гарної посмішки і впевненості в собі. Але не завжди вдається зберегти цілим зубний ряд , а колір емалі білим. Сучасне рішення реставрації зубів – вініри . Сьогодні вінірінг – безпрограшний варіант отримання сяючої «голлівудської посмішки». Надають стоматологічну послугу з гарантією бездоганного результату в професійній клініці «Мед-Део» в Києві.
Вініри keramichni viniri verhnya shhelepa

Вініри на зуби: що це таке?

Вінірування зубів – можливість зробити посмішку чарівною. Встановлення спеціальних штучних накладок – мікропротезів дозволяє усунути дефекти зубного ряду на зовнішній поверхні передніх нижніх і верхніх зубів . Тонкі пластинки від 0,1 до 0,7 мм виготовляються за індивідуальними параметрами пацієнта. Стоматолог-ортодонт підбирає відтінок , форму мікропротезів, гармонійно поєднаних з власними зубами, що надає природність і натуральність .

Необхідність препарування і обточування залежить від товщини вінірів. Такий вид вінірів, як ультраніри , не вимагає препаровки, а підготовка до установки найбільш щадна.

Коли ставлять вініри?

Технологія вінірування в сучасній стоматології – справжній порятунок для неестетичних від природи або зіпсованих і травмованих зубів. Завдяки таким тоненьким пластинкам вдається перетворити стан зубів до невпізнання і надовго. Причому, процедура в кваліфікованій клініці займає мінімум часу. Рекомендують вінірінг в наступних випадках:

 1. Втрата естетичного, природного тону зубного ряду:
 • Жовтизна або сірий наліт;
 • Флюороз – утворення коричневих плям;
 • «Тетрациклінові» моляри;
 • Потемніння емалі.
 1. Карієс.
 2. Підвищене стирання зубної емалі.
 3. Наявні дефекти зубів:
 • Наявність небажаних проміжків – трем, диастем;
 • Відколи, тріщини;
 • Викривлення;
 • Деформації;
 • Непропорційні розміри зубів.
 1. Психологічний дискомфорт, пов’язаний з одним із дефектів на зубах , зокрема з нерівностями в зоні посмішки.

Протипоказання до накладання вінірів також є. При наявності дефекту зубної тканини встановлення мікропротезів неможливе. Крім того, вінірінг не рекомендований при запущених формах бруксизма, грубих аномаліях прикусу, сильному пародонтозі. Досвідчений лікар стоматології «Мед-Део» знайде оптимальний вихід для зубів з різними проблемами.

Види вінірів

Існує кілька видів пластин для вінірування:

 1. Прямі . Терапевтичні вініри виготовляються з композитних зуботехнічних матеріалів . Процедуру фахівець виконує протягом одного прийому. Мета встановлення компонірів – корекція форми, кольору і розміру зуба. При цьому потрібне обточування і подальше регулярне полірування.
 2. Непрямі. Виготовляються ортопедичні накладки в лабораторії за індивідуальними зліпкам. Ціна непрямих вінірів дорожче терапевтичних. При цьому, ортопедичні мікропротези, прослужать довго.
 3. Знімні . Такий вид протезів вважається тимчасовим рішенням. Накладні знімні вініри можна використовувати в період виготовлення постійних мікропротезів.

Для виробництва вінірів застосовують композит, фарфор (кераміку), склокераміку і цирконій. Мікропротези відповідно до типу матеріалу відрізняються терміном служби і зовнішнім виглядом.

Переваги прямих вінірів

Матеріал виготовлення прямих вінірів – фотополімерний композит, який використовується для встановлення пломб. Компоніри є доступною альтернативою Люмініри . Плюси таких накладок:

 1. Встановлення без спилювання. Облицювання зовнішньої емалі зуба не потрібно. Лікар-стоматолог лише злегка дряпає поверхню бором з метою подальшої надійної фіксації мікропротези.
 2. Економія часу і коштів. Для проведення процедури вистачить одного візиту в клініку. При цьому вартість пластинок буде дешевше ортопедичних.

При всіх плюсах прямі вініри мають недоліки – виділяють зуби серед інших в зубному ряді, роблять моляри більш об’ємними. Термін служби композитних пластинок менше – до п’яти років. Заміну завжди можна виконати в спеціалізованій клініці.

Переваги керамічних вінірів

Для виробництва непрямих ортопедичних конструкцій застосовуються такі сучасні матеріали, як кераміка, склокераміка, фарфор, діоксид цирконію. Після відвідування кабінету ортопеда , який робить зліпок, керамічні вініри виготовляють в зуботехнічній лабораторії. Мікропротези з цирконію високоміцні – цирконієвий каркас покривається склокерамічною масою. Прослужать такі конструкції до 20 років. При цьому керамічний вінір вигідно виділяється на тлі протеза з цирконію, завдяки покращеному зовнішньому вигляду. Переваги порцелянових вінірів:

 • Максимальну схожість з природними зубами – конструкції точно імітують структуру і вид натуральної емалі;
 • Отримання природної, сяючої посмішки і рівного зубного ряду;
 • Висока міцність, стійкість до механічних впливів;
 • Стійкість до фарбування їжею і напоями, а також до нікотину;
 • Біологічна сумісність з організмом;
 • Виключення утворення нальоту;
 • Природний і ефектний блиск, не тьмяніє після закінчення часу;
 • Міцна фіксація;
 • Відсутність дискомфорту в ротовій порожнині;
 • Зносостійкість: керамічні вініри прослужать як мінімум 10 років.

Нескладна і швидка процедура вінірування, довговічність протезів з кераміки виправдовують їх ціну .

Переваги зубних люмінірів

Люмініри і ультратонкі ультраніри – надміцні порцелянові пластинки товщиною до 0,2 мм. Від керамічних накладок відрізняються більш дорогою вартістю і тривалим періодом виготовлення. При цьому люмініри мають ряд позитивних сторін. Такі пластинки привабливі зовні і максимально схожі з рідними зубами, міцні та довговічні, а також зручні в експлуатації.

Етапи встановлення вінірів

У професійній стоматології «Мед-Део» процедура вінірування проходить в три етапи, включаючи огляд дантиста і гігієнічну чистку. Крім цього, може знадобитися лікування присутніх у пацієнта стоматологічних захворювань. Накладки можна встановлювати тільки на здорові, чисті моляри.

Етап 1. Консультація, діагностика

На першому прийомі, пацієнта оглядає стоматолог і становить індивідуальний план лікування. Стандартні процедури, які застосовуються перед вінірінгом:

 • Ультразвукова чистка;
 • Лікування карієсу і запалення ясен.

Одне з головних переваг клініки в Києві – можливість побачити, як буде виглядати зубний ряд після маніпуляції. Завдяки новітнім технологіям здійснюється воскове моделювання майбутньої реставрації ротової порожнини.

Етап 2. Препарування, виготовлення вінірів

На другій стадії вінірування проводиться препарування верхнього шару емалі. Потім стоматолог робить зліпок і монтує тимчасові накладки. Обточування необхідно для підготовки поверхні зубів до адгезії. Під час виготовлення накладок необхідної форми, потрібно поставити тимчасові конструкції.

Етап 3. Фіксація керамічних вінірів

На заключному етапі реставрації лікар-ортодонт фіксує накладки за допомогою спеціального цементуючого складу. Сам процес виготовлення непрямих конструкцій займає два тижні. Після проведення третього етапу маніпуляції, «Мед-Део» надає пацієнтам гарантію на 1 рік.

Особливості догляду за вінірами, їх термін служби

Щоденний догляд за вінірами так само необхідний, як і щоденні гігієнічні процедури ротової порожнини. Щоб мікропротези не втрачали початковий естетичний зовнішній вигляд, крім дотримання елементарних правил гігієни, слід дотримуватися простих рекомендацій. Не можна розкушувати тверді речовини і слід уникати сильних механічних впливів на зуби.

Скільки коштує поставити вініри на зуби в клініці «Мед-Део»

Вартість встановлення вінірів визначається для кожного пацієнта окремо і залежить від кількості мікропротезів, матеріалу виготовлення, застосовуваних методик лікування (до встановлення). Кваліфіковані й досвідчені стоматологи клініки «Мед-Део» в Києві здійснюють якісне лікування і протезування зубів за демократичною ціною.

Автор стоматолог-ортопед Щирський Максим Анатолійович

Фото стоматологічних робіт: до і після

Фотополімерні вініри 21,11, художня реставрація 12,22

Протезування зубів/Естетична стоматологія

Встановлення вінірв

Протезування зубів/Естетична стоматологія

Закриття міжзубних проміжків керамічними реставраціями (вінірами) з подальшим хірургічним відновленням міжзубного сосочка

Протезування зубів/Естетична стоматологія

Встановлення вінірів

Протезування зубів/Естетична стоматологія

Встановлення вінірів (недоразвинення зубів - шиповидні зуби)

Найменування послугиЦіна, грн.
Вінір прямий композитний (встановлення)1200
Вінір прямий нанокерамічний композит (встановлення)2000
Вінір пресована кераміка E-MAX (встановлення)6500
Вінір ультратонкий (встановлення)12000

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-ортопеди

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Щирський Максим Анатолійович

стоматолог-ортопед

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

 • Nataliya Ena
  1 рік назад

  Прихожу сюда не первый раз и очень нравится обслуживание врачей, из доброжелательность и хорошая работа. По возникновению моих проблем возвращаюсь снова сюда. Очень рекомендую) Спасибо врачу Щирскому Максиму за быструю и безболезненную установку виниров!

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4