RUUA
Эстетическая стоматология картинка
Відбілювання зубів

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Відбілювання зубів

Зміст

Білосніжна усмішка привертає увагу оточуючих, викликає заздрісні і захоплені погляди. Природна білизна – рідкісне явище, оскільки її складно зберегти. Зробити зуби білими знову допоможе сучасна стоматологія, а саме професійне відбілювання зубів. У клініці «Мед-Део» в Києві використовують інноваційні методики, які гарантовано позбавлять клієнтів від потемніння зубної емалі.

Наші фахівці підберуть найбільш підходящий варіант створення бездоганної посмішки в індивідуальному порядку. У деяких випадках вирішити проблему можливо за допомогою чистки, не вдаючись до відбілювання. Технологія Air-Flow чи ультразвук допоможуть виправити нюанси, які викликані:

 • Палінням;
 • Зубним каменем;
 • Карієсом;
 • Чорним чаєм, кавою.

Для підтримки білизни зубів, рекомендовано регулярно використовувати зубні пасти з відбілюючими властивостями. В іншому випадку здоровий тон допоможе повернути безпечне відбілювання зубів в нашій клініці.

Як відбувається відбілювання зубів?

Це б’юті-процедура, що дозволяє зробити посмішку бездоганною, тому вся увага фахівця зосереджується на передніх зубах. «Зона посмішки» залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Переважно це зона від п’ятого до п’ятого зуба. Ефективність однієї процедури, тобто кількість тонів, на які можна відбілити зуби, також визначається в кожному конкретному випадку. Стоматолог на підставі свого досвіду може спрогнозувати можливий результат.

Наші фахівці гнучко підходять до кожного пацієнта, які не обіцяють нездійсненного результату. Часто з першого разу домогтися потрібного відтінку не виходить, тому вам призначать додаткову процедуру, розкажуть про особливості догляду за зубами для підтримки потрібного ефекту.

Процес освітлення зубної емалі залежить від вихідних даних. Професійна чистка зубів є необхідною процедурою, яка позбавить від зубних відкладень, нальоту. Далі проводиться сама процедура відбілювання. Її особливості залежать від обраного варіанту.

Види відбілювання зубів

Візуальним показником, який свідчить про стан здоров’я та доглянутість, є білосніжна усмішка. Крім того, вона вказує на високий соціальний статус. Безсумнівно, кожен мріє про голлівудську усмішку, але в домашніх умовах змінити колір емалі неможливо, а в деяких випадках можна навіть нашкодити. Сучасні технології дозволяють здійснити відбілювання зубів в стоматологічній клініці декількома способами, відкриваючи перед вами нові можливості.

Фотовідбілювання

Унікальна американська технологія Magic Smile має відмінні результати – освітлення на 12 тонів за одну процедуру. Для цього використовується спеціальний косметичний гель, який є абсолютно нешкідливим. Він не містить перекису водню, що не завдає руйнівної дії на емаль. Відбілювання відбувається під впливом лампи.

До переваг фотовідбілювання відносять такі ключові моменти:

 • Доступну вартість;
 • Безпечний склад;
 • Відсутність хворобливих відчуттів;
 • Відмінний результат.

Не допускається така процедура під час носіння брекет-систем, наявності захворювань ясен. Крім того, фото-відбілювання заборонено дітям до 16 років, вагітним, а також жінкам у період лактації.

Відбілювання лазером

Важливою умовою для рівномірного освітлення зубної емалі є професійна чистка зубів, яка відноситься до підготовчого етапу. За відсутності бажаного ефекту після першого відвідування, процедуру можна провести повторно через деякий час.

Лазерне відбілювання виконується лікарем-гігієністом з відповідною кваліфікацією. Процедура полягає у нанесенні на передню частину зубів спеціального гелю для відбілювання, який містить кисень. Його активація відбувається за допомогою лазера. Відбілювання займає мінімум часу – близько 40 хвилин.

До переваг лазерного освітлення зубної емалі відносять:

 • Помітний результат;
 • Безпеку;
 • Зміцнення зубної емалі;
 • Профілактику карієсу;
 • Тривалий ефект до 10 років.

Єдиним недоліком є ​​висока вартість процедури, яка виправдана гарантованим результатом і тривалим ефектом без шкоди для емалі, ясен. Не відмовляйте собі в задоволенні отримати білосніжну усмішку на довгі роки, а ми вам із задоволенням допоможемо!

Внутрішньоканльне відбілювання

Освітлення на кілька тонів проводять за допомогою спеціального гелю Opalescence Endo, до складу якого входить перекис водню. Внутрішньоканальне відбілювання застосовується в наступних випадках:

 1. Для темних зубів, які змінили колір в результаті травм, спадкових хвороб, лікування певними антибіотиками.
 2. Для зубів без пульпи, розташованих фронтально і помітно відрізняються за кольором.

Процедура полягає у закаладанні гелю в зубний канал і встановленні тимчасової пломби. Природна білизна зубної емалі повертається через кілька сеансів. Основними перевагами внутрішньоканального відбілювання вважають відсутність хворобливих відчуттів, тривале збереження результату.

Хімічне відбілювання

Відбілювання за допомогою медичного гелю Opalescence Boost має виражений позитивний ефект. До його складу входить 40% перекису водню. Гель застосовують для відбілювання пігментованих і девітальних зубів. Це безпечна методика, під час якої може з’явитися дискомфорт, підвищена чутливість. Всі незручності швидко проходять. Результат – освітлення на 10 тонів, яке тримається на протязі п’яти років.

Хімічне відбілювання протипоказано при захворюваннях ротової порожнини, підвищеної чутливості або алергічних реакціях на складові.

Етапи проведення процедури

Освітлення зубної емалі складається з двох етапів. Для початку проводять професійну чистку зубів від нальоту, зубного каменю, плям. Крім того, до першого етапу входить:

 • Лікування карієсу;
 • Встановлення пломб на передні зуби;
 • Полірування зубів і міжзубних поверхонь.

Другий етап – сам процес відбілювання. Фахівці нашої клініки підберуть найбільш щадний варіант з урахуванням особливостей емалі зубів пацієнта.

Підготовка до якісного відбілювання

Важливими заходами під час підготовки ротової порожнини до якісного відбілювання є:

 • Лікування карієсу;
 • Встановлення пломб;
 • Видалення відкладень;
 • Чистка спеціальною пастою.

Нехтувати підготовчими процесами не рекомендовано, оскільки це може негативно відобразитися на ступені висвітлення.

Від чого залежить відтінок?

Природний відтінок зубної емалі у кожної людини різний, від блакитного до блідо-оранжевого. Крім того, зуби можуть змінювати колір під впливом різних факторів. Величезний вплив на відтінок надає генетика. Від спадкової схильності залежить здатність емалі пропускати світло. До зовнішніх факторів, які негативно відбиваються на кольорі зубної емалі, відносять прийом їжі з фарбуючими частинками, кави, чаю, а також захворювання ротової порожнини. Неприродні відтінки викликають естетичний дискомфорт, від якого допоможуть позбутися наші професіонали.

Протипоказання до проведення професійного відбілювання

Основними протипоказаннями до відбілювання є:

 • Вік до 16 років;
 • Вагітність;
 • Захворювання ясен.

Не рекомендоване освітлення зубної емалі при наявності брекетів, алергічних реакцій на компоненти систем для відбілювання, запальних процесах ротової порожнини.

Переваги та недоліки відбілювання зубів

Висвітлення тону зубної емалі допомагає преобразити зовнішність, зробити обличчя більш свіжим і здоровим. До переваг відбілювання відносять:

 • Помітний результат вже після першого сеансу;
 • Рівномірне висвітлення тону емалі;
 • Відчуття привабливості, впевненості;
 • «Голівудський» ефект.

Недоліками відбілювання зубів є мікро-зміни структури емалі, поява чутливості до харчових фарбників, тимчасовий дискомфорт.

Як доглядати за зубами

Після відбілюючої процедури важливо підтримувати отриманий результат. Для цього необхідно:

 1. Використовувати відбілюючі смужки на протязі двох тижнів. Графік складе стоматолог.
 2. Дотримуватися особливої ​​дієти перші три дні.
 3. Регулярно проводити гігієну порожнини рота.

До переліку продуктів, які категорично заборонено вживати в перші три дні, входять: соєвий соус, шоколад, кава, червоне вино, солодощі, фрукти і овочі, які мають фарбуючі властивості. Фахівці рекомендують відмовитися від продуктів, які мають властивість забарвлювати, на два тижні для закріплення ефекту.

Переваги звернення в «Мед-Део»

До основних переваг нашої сучасної клініки варто віднести:

 • Виконання всіх видів відбілювання в індивідуальному порядку;
 • Наявність кваліфікованої команди стоматологів;
 • Застосування новітнього обладнання, інноваційних методик.

Відбілюючі матеріали завжди в наявності, тому вам не потрібно чекати. Процедура буде проведена після огляду, професійного чищення та вибору методу відбілювання.

Автор стоматолог-терапевт Свіржевська Ірина Вікторівна

Фото стоматологічних робіт: до і після

Естетична стоматологія

Відбілювання зубів

Естетична стоматологія

Відбілювання зубів

Найменування послугиЦіна, грн.
Відбілювання (1 зуб)170
Відбілювання методом «Magic Smile» (1 щелепа)950
Відбілювання (1 щелепа)1620
Ендо відбілювання (1 зуб)450

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-терапевти

Оверчук Людмила Вікторівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Асаді Язен

стоматолог-терапевт, ендодонтія під мікроскопом

Більше про лікаря

Бухвалов Олександр Вікторович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кузьмочко Михайло Юрійович

стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Мельников Микита Едуардович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Дворник Владислав Володимирович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кратік Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Грушецька Галина Петрівна (Кондраток)

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Радиш Оксана Василівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Лена Д.
  1 рік назад

  Из-за курения и сильного пристрастия к кофе цвет моих зубов был очень далек от белоснежного и я решила это исправить. В этой стоматологии я делала отбеливание зубов. Все прошло превосходно, результат мне понравился, ведь сейчас мою улыбку вполне можно назвать голивудской.

 • Тамара Жукова
  1 рік назад

  Отбелила зубы. Мне очень нравится результат. Не привычно видеть такие красивые белые зубы, чувствую себя звездой и больше не стесняюсь улыбаться!

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4