Сучасним методом дослідження хвороб щитоподібної залози є УЗД щитовидки, вартість якого доступна для кожного. За допомогою такої діагностики можна виявити порушення роботи ендокринної системи, які не мають яскраво виражених симптомів. Ультразвукове дослідження – високоінформативний метод, який застосовується для первинної діагностики, а також оцінки динаміки після терапії, хірургічного втручання.
У яких випадках призначається УЗД щитоподібної залози?
Проблеми із щитоподібною залозою згідно зі статистичними даними частіше виявляють у жінок, тому на скринінг щитоподібної залози направляють майбутніх мам, жінок, які планують вагітність або тих, хто страждає від безпліддя. Віковим групам від 30 до 50 років рекомендують проходити УЗД раз на п’ять років. Сучасне обладнання дозволяє виявити такі патології:
- дифузно-токсичний зоб;
- пухлини, вузли, кісти;
- гіпотиреоз;
- тиреоїдит.
Записатися на процедуру до медичного центру «Мед-Део» можна за власною ініціативою, або маючи на руках направлення від лікаря. УЗД рекомендовано зробити за наявності таких симптомів, як:
- тремтіння в кінцівках;
- слабкість у м’язах;
- видиме збільшення щитовидки;
- апатія;
- порушення концентрації;
- проблеми з пам’яттю;
- дратівливість;
- погіршення сну;
- втрата апетиту;
- сухість шкірного покриву;
- надмірне випадіння волосся;
- порушення серцевого ритму;
- набір або втрата ваги;
- порушення менструального циклу;
- надмірна пітливість;
- наявність відчуття «кому в горлі»;
- підвищений рівень глюкози в крові;
- стрибки артеріального тиску.
Протипоказань процедура практично не має, тому неінвазивний метод діагностики користується популярністю.
Підготовка до УЗД щитоподібної залози
УЗД щитовидки підготовки специфічної не потребує. Якщо пацієнт раніше вже проходив подібне дослідження, рекомендовано взяти з собою результати. Це необхідно для оцінки динаміки змін, коригування призначень. Перед процедурою достатньо прибрати одяг із шиї та зняти всі прикраси. Для жінок має значення день циклу. Щоб результат не був спотворений, слід записуватися на дослідження на 7-9 день менструального циклу.
Багатьох цікавить питання: чи можна їсти перед УЗД щитовидки? Фахівці рекомендують проходити дослідження натщесерце окремим категоріям пацієнтів, людям похилого віку та дітям. Це пов’язано зі специфічними відчуттями, які може викликати датчик у зоні шиї. Не виключена поява блювотних позивів.
Протипоказане ультразвукове дослідження за наявності на шиї пацієнта проблем зі шкірним покривом: хворобливого висипу, екземи, стрептодермії, опіків. В даному випадку процедура може бути скасована або перенесена на деякий час.
Як проходить УЗД щитовидки у “Мед-Део”?
УЗД щитоподібної залози за найкращою ціною у Києві можна пройти у медичному центрі «Мед-Део». Дослідження займає не більше 40 хвилин. Для цього пацієнта укладають на спину, під голову підкладають рушник. Маленьким дітям можна перебувати під час процедури на руках у батьків. Область дослідження змащують спеціальним контактним гелем для більш достовірних результатів. Лікар ретельно оглядає щитовидку у різних ракурсах, фіксуючи всю інформацію на фото.
Ультразвукове дослідження щитоподібної залози в нашому медичному центрі можна пройти у зручний для вас час. У розпорядженні фахівців сучасне обладнання з високою точністю, завдяки якому вони можуть виявити незначні відхилення. Крім того, у нашому центрі ви зможете пройти УЗД інших органів за прийнятними цінами, отримати грамотне розшифрування, ефективну схему лікування, коригування призначеної терапії. Діагностику проводять лікарі з високою кваліфікацією та колосальним досвідом роботи в даній сфері.
Для отримання консультацій обов’язково зверніться до наших менеджерів. Вони нададуть потрібну інформацію, запишуть на прийом на будь-який зручний час. Ви неодмінно залишитеся задоволені зверненням до нашого медичного центру.