logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA
Детская стоматология картинка

Дитяча стоматологія

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*
* за умови подальшого лікування в клініці

Дитяча стоматологія в Києві – дитячий стоматолог від Мед-Део

Як і належить за статусом, дитяча стоматологія в Києві – окремий напрямок з підготовленими лікарями і хорошою базою. Прийом дітей вимагає індивідуального підходу. Тому кожен лікар нашої клініки, що спеціалізується в дитячій стоматології, це ще й дитячий психолог.

Наші лікарі проводять прийоми маленьких пацієнтів, використовуючи ігрові форми. А якщо напередодні візиту дитини до лікаря батьки зі свого боку теж підготують його, візит в клініку буде на 120% успішним. І в подальшому саме слово «стоматолог» не викликатиме відчуття страху, яке знайоме дорослим. У багатьох з нас страх спровокований тим, що в дитинстві нам не пощастило з лікарем. Звертайтеся до нас і Вашим дітям стоматолог буде не страшний.

Детская стоматология киев на оболони

Спектр послуг дитячого стоматолога «Мед-Део»

Мудро роблять батьки, що не чекають, поки їхня дитина відбудеться повна заміна молочних зубів. Якщо в ранньому віці виникає проблема, краще її усунути відразу. І довірити це досвідченому дитячого стоматолога, під рукою у якого весь арсенал сучасних засобів знеболення та лікування.

Видалення зубів в нашій дитячій стоматології

Провідні фахівці Києва стверджують: чекати природного випадання нерозумно якщо маленький пацієнт страждає через те, що молочний вже хитається, але не випадає, а під ним прорізається корінний. В цьому випадку втручання доктора, який за допомогою спеціального інструменту позбавить малюка від болю, оптимальний варіант.

Є й інші передумови хірургічного втручання:

У подібних ситуаціях, якщо вердикт – видалення, йому слід підкоритися.

Дитячий стоматолог і виправлення прикусу

Діти можуть не скаржитися на біль, але батьки не можуть не помітити, що є інша проблема: кривої прикус. Чим раніше його помітили, тим ефективніше лікування і реальніше гарантія красивої посмішки. Наші лікарі володіють потрібними навичками, і за допомогою спеціальної знімною пластини або брекетів виправляють прикус. Вони вирішать, чи варто починати корекцію тут і зараз. Наш фахівець – дитячий стоматолог, знаючи, що брекет впливатиме на кісткову тканину і м’язи обличчя, запропонує установку їх не раніше, ніж дитина досягне підліткового періоду: в 12-15 років. До цього часу молочний прикус завершить перехід на постійний. І брекети будуть максимально ефективні і безпечні. Затягувати з виправленням прикусу можна. Але і квапити подія – теж. Визначить оптимальний термін наш доктор-ортодонт.

Пломбування в дитячій стоматології Києва

Батькам необхідно стежити за станом ротової порожнини дитини, адже крихітна дірочка може провокувати пульпіт. Робота з дітьми має, крім особливого підходу і психології, свою специфіку. Це ретельний вибір лікарських засобів і матеріалів для пломбування.

Сріблення зубів препаратом “Сафорайд”

В мережі наших клінік для стабілізації вже почався каріозного процесу використовується новітня технологія сріблення. Замість традиційної процедури, після якої емаль набувають темний відтінок, ми використовуємо новітній японський препарат «Сафорайт». Він теж містить срібло і зміцнюють емаль сполуки фтору, але ефект фарбування значно менше. Крім того, препарат “Сафорайд” не робить негативного впливу на пульпу.

Герметизація фісур – кращий засіб профілактики карієсу

Для профілактики карієсу ми пропонуємо герметизацію фісур – безболісну і безпечну процедуру. Вона не відніме багато Вашого часу та завжди актуальна як дітям, так і дорослим. Правильно виконана герметизація зводить до нуля ризик захворювання карієсом до повного стирання герметика. З цього ми стверджуємо: герметизація фісур – це кращий засіб профілактики карієсу. За статистикою в перші 5 років 80% герметизації залишається діючими, через 5 років – 70%, через 10 років – 30%.

Кожен день ми працюємо над збільшенням кількості і поліпшенням якості всього спектра послуг

Регулярні візити до дитячого стоматолога

У дитячій стоматології наочно видно результативність профілактики. Починаючи від навичок регулярного догляду за порожниною рота, і до профілактичного огляду хоча б раз на рік. Консультації та рекомендації як профілактична форма приносять величезну користь. Вони стануть тривалої альтернативою лікування, допоможуть попередити, не дати розвинутися захворювання. І, що теж важливо, позитивно вплинути на естетику посмішки.

Напрямки роботи відділення:

Діагностика і лікування здійснюється фахівцями найвищого рівня відповідно до сучасних європейських та українськими протоколами.

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Вигідні та акційні пропозиції в Києві для Вас:

Чому Вам слід нам довіряти

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і добиваємося позитивного результату в будь-яких починаннях і прагненнях.

У медичних центрах «Мед Део» працює понад 25 лікарів-стоматологів різних спеціалізацій

Комфортабельне лікування під чуйним наглядом наших фахівців

Пацієнти довіряють нам, рекомендуючи друзям, а також приводять до нас своїх рідних

Зручний графік роботи та місцезнаходження клінік, відсутність черг, чуйний та уважний персонал

Ми працюємо з усіма страховими компаніями

Вже скоро! Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках медицини

Вже скоро! Довідки, медкартки, медичні книжки та інші види документів Ви зможете отримати в терміновому порядку

Дитячі стоматологи

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top