В этой категории нами предоставляются следующие услуги:

Дитяча стоматологія в Києві – дитячий стоматолог від Мед-Део.

Як і належить за статусом, дитяча стоматологія в Києві – окремий напрямок з підготовленими лікарями і хорошою базою. Прийом дітей вимагає індивідуального підходу. Тому кожен лікар нашої клініки, що спеціалізується в дитячій стоматології, це ще й дитячий психолог.

Наші лікарі проводять прийоми маленьких пацієнтів, використовуючи ігрові форми. А якщо напередодні візиту дитини до лікаря батьки зі свого боку теж підготують його, візит в клініку буде на 120% успішним. І в подальшому саме слово «стоматолог» не викликатиме відчуття страху, яке знайоме дорослим. У багатьох з нас страх спровокований тим, що в дитинстві нам не пощастило з лікарем. Звертайтеся до нас і Вашим дітям стоматолог буде не страшний.

Детская стоматология киев на оболони

Спектр послуг дитячого стоматолога «Мед-Део»

Мудро роблять батьки, що не чекають, поки їхня дитина відбудеться повна заміна молочних зубів. Якщо в ранньому віці виникає проблема, краще її усунути відразу. І довірити це досвідченому дитячого стоматолога, під рукою у якого весь арсенал сучасних засобів знеболення та лікування.

Видалення зубів в нашій дитячій стоматології

Провідні фахівці Києва стверджують: чекати природного випадання нерозумно якщо маленький пацієнт страждає через те, що молочний вже хитається, але не випадає, а під ним прорізається корінний. В цьому випадку втручання доктора, який за допомогою спеціального інструменту позбавить малюка від болю, оптимальний варіант.

Є й інші передумови хірургічного втручання:

  • коріння молочних розсмоктується, не зникають самі;
  • отримана травма;
  • утворення кісти на корені;
  • періодонтит, гайморит і ін. Захворювання.

У подібних ситуаціях, якщо вердикт – видалення, йому слід підкоритися.

Дитячий стоматолог і виправлення прикусу

Діти можуть не скаржитися на біль, але батьки не можуть не помітити, що є інша проблема: кривої прикус. Чим раніше його помітили, тим ефективніше лікування і реальніше гарантія красивої посмішки. Наші лікарі володіють потрібними навичками, і за допомогою спеціальної знімною пластини або брекетів виправляють прикус. Вони вирішать, чи варто починати корекцію тут і зараз. Наш фахівець – дитячий стоматолог, знаючи, що брекет впливатиме на кісткову тканину і м’язи обличчя, запропонує установку їх не раніше, ніж дитина досягне підліткового періоду: в 12-15 років. До цього часу молочний прикус завершить перехід на постійний. І брекети будуть максимально ефективні і безпечні. Затягувати з виправленням прикусу можна. Але і квапити подія – теж. Визначить оптимальний термін наш доктор-ортодонт.

Пломбування в дитячій стоматології Києва

Батькам необхідно стежити за станом ротової порожнини дитини, адже крихітна дірочка може провокувати пульпіт. Робота з дітьми має, крім особливого підходу і психології, свою специфіку. Це ретельний вибір лікарських засобів і матеріалів для пломбування.

Сріблення зубів препаратом “Сафорайд”

В мережі наших клінік для стабілізації вже почався каріозного процесу використовується новітня технологія сріблення. Замість традиційної процедури, після якої емаль набувають темний відтінок, ми використовуємо новітній японський препарат «Сафорайт». Він теж містить срібло і зміцнюють емаль сполуки фтору, але ефект фарбування значно менше. Крім того, препарат “Сафорайд” не робить негативного впливу на пульпу.

Герметизація фісур – кращий засіб профілактики карієсу

Для профілактики карієсу ми пропонуємо герметизацію фісур – безболісну і безпечну процедуру. Вона не відніме багато Вашого часу та завжди актуальна як дітям, так і дорослим. Правильно виконана герметизація зводить до нуля ризик захворювання карієсом до повного стирання герметика. З цього ми стверджуємо: герметизація фісур – це кращий засіб профілактики карієсу. За статистикою в перші 5 років 80% герметизації залишається діючими, через 5 років – 70%, через 10 років – 30%.

Кожен день ми працюємо над збільшенням кількості і поліпшенням якості всього спектра послуг

Регулярні візити до дитячого стоматолога

У дитячій стоматології наочно видно результативність профілактики. Починаючи від навичок регулярного догляду за порожниною рота, і до профілактичного огляду хоча б раз на рік. Консультації та рекомендації як профілактична форма приносять величезну користь. Вони стануть тривалої альтернативою лікування, допоможуть попередити, не дати розвинутися захворювання. І, що теж важливо, позитивно вплинути на естетику посмішки.

Ціни
ВидиВартість (грн.)
Консультація дитячого стоматолога (з Делні процедурами)БЕЗКОШТОВНО
Застосування анестезії аплікаційної60
Накладання лікувальної прокладки ща містить Ca95
Накладення прокладки з стеклоиономерного цементу205
Типчасова пломбавід 135
Лікування карієсу з накладенням пломби з фотополімерного матеріалувід 320
Лікування карієсу з накладенням пломби з стеклоиономерного цементувід 345
Пломбування 1-ого каналу275
Зняття м’якого нальотувід 115
Зняття твердих відкладеньвід 190
Герметизація фісур за 1 зуб155
Лікувально-профілактична чистка з застосуванням піскоструминного апарату Airflow (одна щелепа)290
Покриття пломби фотополімерним адгезивом105
Екстракція при фізіологічній зміні150
Екстракція молочного при періодонтиті245У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×