RUUA

Стоматологія в Києві

Мережа стоматологічних клінік Мед-Део надає широкий спектр послуг діагностики, лікування, профілактики захворювань зубів, порожнини рота.

 • Профилактика и гигиена картинка

  Професійна гігієна зубів

  Профілактичні заходи, спрямовані на запобігання захворювань порожнини рота

  Детальніше
 • Лечение зубов картинка

  Терапевтична стоматологія

  Лікування карієсу та його ускладнень, пульпіту, періодонтиту, підготовка під протезування, та інші процедури для дітей і дорослих.

  Детальніше
 • Пародонтология картинка

  Пародонтологія

  Лікування ясен (пародонту) на різних стадіях із застосуванням спеціальної апаратури (в т.ч. «Vector»)

  Детальніше
 • Эстетическая стоматология картинка

  Естетична стоматологія

  Відбілювання зубів – одна з найпопулярніших процедур, комфортно надає білосніжний колір Вашій посмішці

  Детальніше
 • Хирургическая стоматология картинка

  Хірургічна стоматологія

  Видалення зубів. Хірургічна підготовка порожнини рота до протезування

  Детальніше
 • Імплантація зубів stomatology pic 2

  Імплантація зубів

  Створення штучної опори для подальшого протезування

  Детальніше
 • Протезування зубів stomatology pic 5

  Протезування зубів

  Протезування у випадках, коли встановлення пломби неможливе або якщо відсутній один або кілька зубів

  Детальніше
 • Ортодонтична стоматологія stomatology pic 9

  Ортодонтична стоматологія

  Виправлення різних патологій прикусу і положення зубів

  Детальніше
 • Рентген зубов картинка

  Рентген діагностика зубів

  Підтвердити діагноз і отримати 100% інформацію про стан зубів, ясен і кісткових тканинах дозволяє рентген

  Детальніше
 • Детская стоматология картинка

  Дитяча стоматологія

  Дитяча стоматологія – окремий напрямок з підготовленими лікарями і хорошою базою

  Детальніше
 • Стоматологический туризм картинка

  Стоматологічний туризм

  Стоматологічний туризм з Ізраїлю в Україну

  Детальніше
 • Скорая стоматологическая помощь картинка

  Невідкладна стоматологія

  Швидка стоматологічна допомога в Києві і як дотерпіти до прийому лікаря

  Детальніше

Вибір стоматологічної клініки – це відповідальна справа. До боязні болю додається страх недостатньо професійного обслуговування. До того ж, фінансова ситуація часто змушує обирати між якістю і доступною вартістю. Пацієнти стоматології Києва «Мед-Део» позбавлені складних пошуків. Психологічний і фізичний комфорт, лояльна цінова політика та гарантовано відмінний результат – невід’ємні елементи медичного сервісу клініки.

Стоматологія stomatologyya

Недорога стоматологія в Києві

На здоров’ї не економлять. Але Київ – найдорожче місто, де вартість лікування зубів здатна утворити чималу дірку в сімейному бюджеті середньостатистичних громадян. При цьому медична допомога іноді потрібна негайно і в самий невідповідний момент.

Якщо необхідний бюджетний, але якісний сервіс в Києві – сміливо звертайтеся до наших стоматологів. У «Мед-Део» недорого, а головне ефективно вирішують стоматологічні проблеми пацієнтів будь-якого ступеня складності.

Ліцензовані компетентні лікарі, інноваційні методики і сучасне обладнання допоможуть без стресу і болю повернути привабливу посмішку.

Послуги, які надає стоматологічна клініка

Спеціалізована сучасна стоматологія (Київ, «Мед-Део») пропонує повноцінний комплекс оздоровчих і профілактичних заходів із застосуванням інноваційних технологій і методик. Клініка надає послуги в сферах:

· Протезування, імплантації зубного ряду;

· Пародонтології;

· Хірургічної, ортопедичної стоматології;

· Ортодонтичної, естетичної стоматології.

Фахівці клініки уважно і компетентно підходять до діагностики, лікування та консультативної допомоги відвідувачам стоматології. 

Терапевтична стоматологія

До стоматологів-терапевтів звертаються за ендодонтичним лікуванням. У нашій клініці пацієнтам доступний цілий комплекс процедур, що дозволяють позбутися каріозних поразок і некаріозних проблем. Фахівці клініки щадними методами результативно лікують пульпіт, пародонтоз, флюси, відновлюють емаль. У терапевтичному кабінеті можна пройти профілактичний огляд, прибрати зубний камінь, отримати рекомендації за доглядом порожнини рота. Наші лікарі-стоматологи приділяють особливу увагу маленьким пацієнтам, і юні відвідувачі заходять у кабінет без страху і сліз.

Хірургічна стоматологія

Стоматолог-хірург у нашій клініці видаляє зуб, тільки якщо його не можна врятувати. Хірургічна стоматологія «Мед-Део» використовує всі передові науково-технічні напрацювання для боротьби з джерелом хвороби і збереження зуба. Але якщо видалення не уникнути, в нашій клініці хірургічне втручання проведуть малотравматично, швидко і комфортно для пацієнта. А також – подбають про зубозберігаючі заходи і процедури. Лікарі з високою кваліфікацією мають багаторічний практичний досвід проведення плазмоліфтинга, гінгівопластика, клаптевих операцій.

Крім того, штат клініки своєму розпорядженні фахівців в області щелепно-лицьової хірургії. Реконструктивні операції, ортодонтична мікрохірургія та інша оперативна допомога виконується професійно, без непотрібного болю і стресу. Застосування пьезо-хірургічного методу робить операції менш травматичними, оберігаючи від можливих численних ускладнень.

Протезування і імплантація

Встановлення імплантатів та протезування – це в достатній мірі затребувані послуги, які в нашій клініці надають професійно і недорого. Втрата одного або декількох зубів не вирок. Фахівці «Мед-Део» в короткі терміни повернуть зубному ряду здоровий природний вигляд, врахувавши побажання пацієнта. Навіть повна втрата жувальних зубів більше не проблема. Сучасні конструкції ефективно виконають фізіологічну і естетичну функцію. Якість роботи і матеріалів дозволять забути про відсутність «рідних» зубів.

Виправлення неправильного прикусу

Ефективні рішення для корекції аномалій розвитку зубощелепної системи. Дитячі стоматологи побачать майбутню проблему за першими ознаками. Але якщо момент упущений – не страшно. Наші лікарі не раз довели, що якісно виправити прикус можна як у дітей, так і у дорослому віці. Після ретельної діагностики лікарем буде складено оптимальний план корекційних заходів. Традиційні та альтернативні методики дозволяють усунути дефект найбільш підходящим для пацієнта способом.

Переваги стоматології «Мед-Део»

Відвідувачі стоматологічної клініки європейського рівня потрапляють у надійні і вмілі руки фахівців-стоматологів з високою кваліфікацією.

 1. Мережа столичних клінік розгалужується окремими підрозділами, які займаються дітьми, дорослими, вагітними жінками. Для кожної категорії пацієнтів використовуються окремі методики.
 2. Гнучка цінова політика дозволяє недорого отримати висококласні стоматологічні послуги. Так, первинна консультація стоматолога перед комплексним лікуванням безкоштовна.
 3. Кваліфікований персонал створює всі умови для комфортного перебування і лікування. Ненав’язливий, але приємний і якісний сервіс неодноразово позитивно оцінений у відгуках пацієнтів «Мед-Део».
 4. Кабінети оснащені сучасним обладнанням від провідних світових компаній-виробників. Наші лікарі постійно удосконалюються, і грамотно застосовують прогресивні новаторські методики і технології.
 5. У клініці використовують тільки сертифіковані матеріали і безпечні препарати з доведеною ефективністю.

Лікування зубів без болю, з гарантованим досягненням бажаного результату – це можливо з клінікою «Мед-Део».

Висококваліфіковані лікарі з великим досвідом

Стоматологи «Мед-Део» – це професіонали з великим досвідом успішної роботи. Кожен з них затребуваний фахівець у своїй галузі, компетентний і небайдужий до проблеми пацієнта. Беручи найкраще з досвіду світової стоматології, лікарі «Мед-Део» знаходять ефективні рішення в кожному конкретному випадку. Постійне вдосконалення у професійній діяльності дозволяє допомогти навіть у найскладніших ситуаціях. З досягненнями кожного лікаря можна ознайомитися заочно на сайті клініки.

Інноваційні технології в стоматології «Мед-Део»

Фахівці стоматологи в м. Київ щодня зіштовхуються зі складними завданнями лікування, реконструкції, протезування. Завдяки нашій клініці, бюджетна стоматологія в Києві піднялася на новий рівень. Інноваційні технології і методики дозволяють не втрачати в якості послуг, зберігаючи лояльну вартість обслуговування. Високочутлива діагностична апаратура дає чітке уявлення про стан ротової порожнини, виявляючи хворобу на ранніх стадіях.

Кабінети обладнані мед-технікою, яка не поступається оснащенню європейських клінік. Тут перевірені методики знеболювання і дієві способи анестезії, з якими можна забути про біль. А також передбачено все необхідне, щоб пацієнтові було комфортно в процесі лікування, а усмішка продовжувала сяяти.

Екстрена допомога і лікування зубів будь-якої складності

Раптова гостра біль вимагає невідкладної стоматологічної допомоги, на яку завжди можуть розраховувати пацієнти «Мед-Део». Точна оперативна діагностика, зняття симптоматики і усунення джерела проблеми проводиться на високому рівні. Без черг і очікування, наші фахівці знімають біль і нададуть всі види стоматологічної допомоги.

Тут зможуть допомогти в ситуаціях будь-якого ступеня складності. Але все ж, варто убезпечити себе від подібних випадків, регулярно відвідуючи стоматолога «Мед-Део» для проф-огляду та консультації. Зробити це нескладно. Зателефонуйте і запишіться на прийом до найближчої клініки «Мед-Део».

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Фахівці стоматологи

Менджул Марія Андріївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Король Анастасія Віталіївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Любченко Олексій Олександрович

стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Мельников Микита Едуардович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Дворник Владислав Володимирович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кратік Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Радиш Оксана Василівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Більше про лікаря

Щирський Максим Анатолійович

стоматолог-ортопед

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

 • Иван Куц
  7 місяців назад

  Отлично все было сделано.

 • Sandra Daynov
  1 рік назад

  Все дуже сподобалось, організації на вищому рівні, по запису чітко без черг. Ми обслуговуємося тут постійно. Всім раджу!

 • Прилипко Людмила
  1 рік назад

  Хочу выразить большую благодарность врачу-стоматологу Оверчук Людмиле Викторовне. Из-за страха перед стоматолом, я давно не была у врача и наконец решилась. При первом посещении Людмила Викторовна сумела расположила меня к себе. Добрая, внимательная,всегда с улыбкой на лице. Благодаря этому я смогла подлечить зубы. Спасибо огромное Людмиле Викторовне за её профессионализм .Рекомендую всем .

 • Лидия Хоцинская
  1 рік назад

  Друзья,я обслуживают в данной клинике с 2014 года.Вот рекомендую всем!!!!Лучшие стоматологи тут!Юрий Валерьевич и Ирина Викторовна Свиржевские !!!Они невероятные!Сделают все и всегда на высшем уровне!Мое восхищение навечно с ними!!!Обожаю и всем советую!!!!ЛУЧШИЕ!Если вы в поисках семейной стоматологии-вам сюда!Не пожалеете.Качественнл,быстро,комфортно и совсем не страшно!!!!!РЕКОМЕНДУЮ!

 • Viktoriia Zelenska
  1 рік назад

  Отличная клиника. Я боюсь стоматологов, об этом врача предупредила. Для меня прошло все максимально комфортно. Прекрасные профессионалы и отличный подход. Благодарю Шматко Анну Андреевну, за профессионализм. Теперь все буду лечить именно у вас!

 • Тамара Литвиненко
  1 рік назад

  Была на приёме у доктора Щирского Максима Анатольевича , произвёл на меня самое благоприятное впечатление: компетентен, доступно разъяснил имеющуюся проблему, дал дельные рекомендации. Обязательно буду пользоваться услугами данной клиники в дальнейшем! Обстановка очень благоприятная! Персонал приветливый, доброжелательный, цены адекватные!

 • Viktoriia Zelenska
  1 рік назад

  Отличная клиника. Я боюсь стоматологов, об этом врача предупредила. Для меня прошло все максимально комфортно. Прекрасные профессионалы и отличный подход. Благодарю Шматко Анну Андреевну, за профессионализм. Теперь все буду лечить именно у вас!

 • Ксения Пряницкая
  1 рік назад

  Была здесь на приёме у Юрия Валерьевича. Великолепный врач, он взялся за мой случай, тогда как другие врачи с флюсом и отёком отправляли к хирургам. Спасибо ему за это большое, он специалист с большой буквы! Очень хочется пожелать этой сети клиник процветания и побольше таких специалистов, как Юрий Свиржевский ! Что относится к ценам, они умеренные,но не больше чем в государственных поликлиниках или частных клиниках.

 • Mark Radionov
  1 рік назад

  Хорошее место. Хожу сюда уже третий год после того, как мои зубы спасли перед поездкой

 • Наталия Остапенко
  1 рік назад

  Ходжу сюди не перший раз. Адміністратори завжди ввічливі, а лікарі - професіонали, лікують швидко та якісно. Рекомендую Свіржевську Ірину та Гулам Халіду. :)

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4