RUUA

Лише в неділю під час проведення будь-якого терапевтичного та хірургічного лікування - діагностика (прицільний знімок зуба, ортопантомограма або КТ знімок зубів)

БЕЗКОШТОВНО

Спецпропозиції

Як правильно та ефективно провести вихідні? Це чудовий час, який вносить невеликий хаос у наше рутинне та звичайне життя. У вихідні ми можемо займатися тими насолодами, на які нам не вистачає часу у звичайні життєві будні. Вихідні – це маленьке нове життя, насичене чимось новим та цікавим. А час відведений здоров’ю зробить наше життя ще приємніше та щасливіше.

Обов’язково сплануйте час в неділю для своєї здорової посмішки та посмішок вашої родини! А ми у цьому допоможемо та заощадимо ваші кошти для інших вихідних розваг!

Умови спецпропозиціі:

  1. Записатися на прийом on-line або за телефонами, вказаними на сайті
  2. Погодити з оператором call-центру або адміністратором клініки час і дату прийому
  3. Спецпропозиція діє до 30.08.2022
  4. У призначений день та годину відвідати нашу клініку за адресою: м.Київ, вул. Ірпінська, 78А (Академмістечко)
  5. *під діагностикою слід розуміти прицільний знімок зуба, ортопантомограму або КТ знімок зубів загальною вартістю понад 980 грн.!!!
  6. *роздруківка ОПТГ, друк прицільного знімку, запис КТ на будь-який носій та/або відправка результатів діагностики на електронну пошту оплачується додатково згідно прайсу
  7. *при кожному лікуванні в неділю безкоштовним є лише один вид діагностики

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності