RUUA

Лабораторні дослідження з достовірними результатами, що дозволять в найкоротший термін виявити причини захворювання та вказати шляхи їх вирішення.

від 90 грн

Новини

Лабораторні дослідження є важливою частиною медицини в сучасному світі. Правильна діагностика захворювання допомагає встановити точний діагноз і підібрати лікування з максимальною ефективністю. Кожна людина, періодично здає аналізи за направленням лікаря або за власним бажанням, перевіряючи стан свого організму.

Якщо Вам потрібно отримати  інформацію про своє здоров’я швидко і недорого, то пропонуємо звернутися до нашого медичного центру «Мед-Део» у Києві.

Аналізи, які можна здати у нашому медичному центрі:

 1. біохімічні дослідження (дають можливість визначити, як працюють внутрішні органи: печінка, підшлункова залоза, нирки, жовчний міхур та ін.)

  Від 90 грн

 2. панель фосфорно-кальцієвого обміну (діагностика різних патологічних станів, що викликають порушення фосфорно-кальцієвого обміну, Вітамін D)

  Від 400 грн

 3. панель загальноклінічних досліджень (оцінюють загальний стан здоров’я людини і досліджують такі види біологічного матеріалу як кров, сечу, кал, мокротиння, зішкріб, мазок)

  Від 130 грн

 4. алергодіагностика (виконується тестування на алергени, а також вивчається наявність антитіл в організмі)

  Від 220 грн

 5. панель бактеріологічних досліджень (включають у собі бактеріальний посів, серологічні аналізи, мазки на флору; виявляють паразити, грибки, віруси, бактерії)

  Від 350 грн

 6. комплексні дослідження (пакети аналізів для повної оцінки стану організму)

  Від 170 грн

Правила підготовки до аналізів

 • Рекомендації Вашого лікаря з підготовки до лабораторних досліджень є першочерговими!
 • Діти до 18 років здають аналізи тільки в присутності батьків.
 • Важливою умовою для лабораторних досліджень є здача крові натщесерце — 8 -12 годинний період голодування.
 • За 6-12 год до дослідження слід виключити стресові ситуації, прийом їжі, алкоголю, паління та обмежити фізичну активність.
 • Також слід виключити прийом ліків. Якщо відмінити прийом ліків неможливо, необхідно проінформувати адміністратора на пункті забору біоматеріалу про це перед здачею крові.
 • Для зручності клієнтів, «Мед-Део» працює без вихідних, тому Ви можете звернутися до нас у будь-який зручний для Вас час.

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності