RUUA

КТ зубів у подарунок при лікуванні під мікроскопом

600 грн у подарунок

Термін дії акції закінчився Акції

Спеціальний стоматологічний мікроскоп з 30-кратним збільшенням рятує у випадках, які раніше вважалися безнадійними та вели до видалення зуба. Також він дозволяє в рази краще проводити зубозберігаючі операції. З його допомогою набагато простіше вичищати канали, мікроскоп зводить ризик перфорації каналів до мінімуму і робить малоймовірним відкол інструменту, частини якого могли б залишитися в каналах.

Комп’ютерна томографія (КТ) – це діагностична методика, що часто супроводжує лікування під мікроскопом. З її допомогою складається детальна тривимірна модель щелеп та зубів, що включає м’які тканини, у тому числі зубні канали. Маючи такі докладні дані, стоматолог може з граничною точністю планувати (і контролювати) лікування. Звичайна ціна КТ – 600 гривень, але скориставшись акцією, КТ при лікуванні під мікроскопом вам зроблять безкоштовно.*

Коли доречне лікування під мікроскопом

Здебільшого мікроскоп використовують у ендодонтії, тобто у лікуванні зубних каналів. Таке лікування вимагає високої точності, тому що ці канали— дрібні, звивисті, являють собою складну структуру. Інші випадки:

 1. Перепломбування зуба. Якщо канали були запломбовані неякісно, ​​з’являвся гострий біль і зуб часто доводилося видаляти, але маючи під рукою мікроскоп, канали можна перепломбувати.
 2. Герметизація фісур. Профілактична процедура, коли природні порожнини на поверхні зуба заповнюють герметиком (рідким полімером). З мікроскопом провести герметизацію вдається із ювелірною точністю.
 3. Лікування гранульоми, кісти, періодонтиту. Це досягнення, тому що раніше в подібних випадках зуб найчастіше видаляли.
 4. Лікування карієсу. Головним чином це стосується карієсу на початковому етапі, коли неозброєне око не може помітити зміни поверхні емалі.
 5. У прямій художній реставрації вдається досягти кращого результату з мікроскопом.
 6. У непрямій реставрації мікроскоп допомагає точніше провести препарування під керамічні коронки та поставити їх на зуб.
 7. У мікрохірургії, при клаптевих операціях пародонту, резекціях та гемісекціях, мікроскоп також підвищує ефективність роботи.

 

Тільки завдяки лікуванню під мікроскопом можна досягти таких результатів:

 • Ви отримаєте ідеальний та точний результат, на який Ви розраховували
 • Ви отримаєте ідеальний та точний результат, на який Ви розраховували
 • Вилікуваний зуб прослужить Вам довго
 • Імовірність повторного запалення та ускладнення буде зведена до мінімуму
 • Форма зуба буде ідеально відновлена
 • Вам не доведеться надалі перелікувати канали і, відповідно, зуб повністю
 • При лікуванні буде видалено тільки пошкоджені тканини, при цьому не зачеплені здорові

Як скористатися акцією КТ зубів у подарунок при лікуванні під мікроскопом:

1. Запишіться на прийом по телефону або on-line (через сайт).

2. Узгодьте з адміністратором клініки час та дату прийому.

3. Відвідайте одну з наших клінік в Києві за адресою: вул. Ірпінська, 78А (м. “Академмістечко”), вул. Пушкінська, 9Б (м. “Театральна”) або вул. Героїв Дніпра, 32А (м. “Героїв Дніпра”).

4. Акція діє до 28.02.2022 включно.

* Запис КТ зубів на диск або інший носій та/або відправка на email НЕ надається і, у випадку необхідності, сплачується додатково в розмірі повної вартості послуги. Пацієнт може скористатися подарунком (КТ зубів) один раз під час або після лікування зубів під мікроскопом. КТ зубів у подарунок ДО отримання послуги лікування зубів під мікроскопом не надається.

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності