RUUA
Детская стоматология картинка
Шинування рухомих зубів у дітей

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Шинування рухомих зубів у дітей

Зміст

Шинування рухомих зубів у дітей — медична маніпуляція, спрямована на зміцнення і стабілізацію одиниць які хитаються в зубному ряду. Завдяки спеціальній стоматологічній шині забезпечується скріплення декількох зубів в один блок, що не дозволяє їм рухатися і розхитуватися далі.

Забій, вивих зуба або пародонтит у дитини: що робити?

Травма і вивих зуба у дитини — привід негайно звернутися до лікаря. Не варто намагатися вирішити проблему самостійно. Тільки досвідчений дитячий стоматолог після ретельного огляду та діагностики зможе точно визначити характер ушкодження. Вивих зуба і перелом коронки — абсолютно різні речі, причому під час травми може утворитися розкол в кістковій тканині.

У сучасній стоматології у Києві проведуть комплексне обстеження дитини за допомогою новітнього обладнання. Чітку та об’єктивну картину надасть рентген або панорамний знімок. Після встановлення діагнозу маленькому пацієнтові можуть призначити шинування. Не тільки забій і вивих є показаннями до проведення даної процедури.

Шинування — популярний метод лікування зубів при пародонтиті. Хвороба запущеної стадії або хронічного характеру — підстава до рухливості зубів. Встановлення шин дозволяє зберегти зуби цілими.

Шинування зубів у дітей: показання

Під час профогляду і після проведення додаткових методів діагностики стоматолог може призначити в якості лікування шинування зубів у дитини. Основні показання до проведення процедури:

 • рухливість одиниць в зубному ряді внаслідок травми: зуби збережуться цілими, а процес загоєння пройде швидше;
 • неправильне розташування зубів;
 • суттєве руйнування одиниць в зубному ряді;
 • зміщення декількох зубів;
 • кровоточивість ясен, наявність пародонтальних кишень, оголення шийки, викликані пародонтитом або пародонтозом;
 • скупчення нальоту у великій кількості в області кореня;
 • переломи і травми щелепно-лицевої частини.

Також шинування рекомендовано з метою закріплення результатів ортодонтичного лікування. Установка шин необхідна для фіксації зубів після носіння брекет-систем. При пародонтиті шинування проводиться тільки після проведення курсу протизапальної терапії. Не можна виконувати процедуру за наявністю зубних відкладень у великій кількості, при сильній кровотечі і запалення ясен.

Методи шинування зубів у дітей

Застосування сучасних технологій в області стоматології дозволяє швидко і ефективно усувати різні проблеми ротової порожнини. Завдяки шинуванню, можна запобігти розхитуванню дитячих зубів, уникнути їх передчасного випадання, зберігаючи при цьому гарну посмішку і жувальну функцію. Для проведення такої маніпуляції в нашій клініці застосовується скловолокно, арамідна нитка, коронки, протези. Існує кілька видів шинування:

 1. Тимчасове. Така технологія дає можливість позбавитись травмування під час певних стоматологічних маніпуляцій, а також застосовується після травм зуба.
 2. Довготривале. Конструкція встановлюється з метою контролю доцільності лікування зуба.
 3. Постійне. Встановлена постійна шина виглядає естетично, не викликає дискомфорт.

При пародонтиті шинування дозволяє зупинити процес атрофії кісткової тканини, зміщення зубного ряду і втрати зубів. У якості матеріалу для незнімних шин використовується сучасний, безпечний і гіпоалергенний матеріал – скловолокно. Завдяки шинуванню скловолокном, вдається зберегти цілими навіть сильно рухливі зуби. Застосування арамідної нитки також позитивно себе зарекомендувало. Таке волокно відрізняється біологічної сумісністю, не вступає в реакції зі слиною і їжею. Бюгельні протези і коронки застосовують для дітей старшого віку.

Визначити необхідність проведення процедури, а також підібрати оптимальний метод шинування зможе тільки досвідчений дитячий стоматолог під час консультації. Вартість такої стоматологічної маніпуляції нині є доступною, і водночас зі 100% вірогідністю зберегти зуби цілими.

Переваги шинування дитячих зубів у клініці «Мед-Део»

Шинування — одна з найсучасніших методик, завдяки якій можна зберегти зуби цілими без необхідності протезування. У нашій клініці послуга доступна за вигідною ціною, виконується досвідченими дантистами — якісно і грамотно. Переваги шинування дитячих зубів:

 • зниження рухливості одиниць в зубному ряду і мінімізація ймовірності випадання зубів;
 • безболісність;
 • проведення за незначний час;
 • виключення пошкодження, обточування і депульпації сусідніх здорових зубів;
 • перекладання більшої частини жувального навантаження на здорові одиниці.

У клініці «Мед-Део» застосовується сучасне обладнання для точної діагностики та ефективного лікування. Матеріали та ортодонтичні конструкції — сертифіковані. Ми використовуємо прогресивні технології в лікуванні дитячих зубів. Гарантуємо безболісність і якість. Звертайтеся до стоматологів-професіоналів — збережіть зубки дитини здоровими!

Автор дитячий стоматолог Побережна Валентина Адамівна

Найменування послугиЦіна, грн.
Шинування 3 зубів1800

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Дитячі стоматологи

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4