logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA

Лікування рецесії ясен

Рецессия десны – лечение (устранение) фото

Ціна надання послуги:

5600 грн

Рецесія ясен – стоматологічне захворювання, яке супроводжується зміною рівня ясен відносно поверхні зуба, що поступово викликає оголення кореня зуба і його хитання, випадання.

Здорові білосніжні зуби – безумовна запорука привабливої зовнішності і ознака здоров’я організму. Основна функція зубів – пережовування їжі, і від якості виконання цього завдання залежить процес перетравлення і засвоєння їжі. Вкрай важливо стежити за здоров’ям ясен і зубів, адже загроз існує безліч. У нашій клініці в місті Київ ціна на лікування рецесії доступна, а якість на європейському рівні.

Рецесія ясен, симптоматика та вплив

Рецесія ясен, в першу чергу, впливає на зовнішній вигляд ясен, частіше – на нижній щелепі. При рецесії відбувається опускання ясен і оголення шийки зуба, яке переходить до кореня. Виникають і додаткові неприємні симптоми:

Рецесія негативно впливає на зовнішній вигляд особи при посмішці, тому хвороба позначається на психічному стані:

Різновиди рецесії ясен

Рецесія ясен в залежності від охоплення порожнини рота поділяється на види:

За класифікацією Міллера, розвиток цієї стоматологічної хвороби підрозділяється на чотири стадії:

І – спостерігається спадання тканин в області вільних ясен;
ІІ – спадання тканин поширюється на прикріплені ясна;
ІІІ – відбувається спадання кістки і тканин в міжзубних проміжках;
IV – спостерігається скорочення тканин між зубами.

Рецесія ясен, причини

У цього захворювання 10-ки причин. Так, хвороба певних органів може впливати на стан ясен і зубів. А при неправильному прикусі, особливо глибокому положенні зубів або їх скупченості, часто спричинює порушення кровообігу кісткової тканини, що також призводить до рецесії.

Існують і вроджені патології: тонка кортикальна кістка, при яких незначне відхилення від норми або пошкодження судин окістя викликає порушення локального кровообігу тканин ясен, що, в свою чергу, провокує рецесію. Лікувати рецесію ефективно можна в місті Київ, ціна на лікування тут лояльна.

Медична практика показує, що основною причиною розвитку рецесії є погана гігієна зубів. Хвороба може виникнути і як результат іншого патологічного процесу – тривала наявність нальоту на зубах, зубний камінь.

Інші причини рецесії ясен:

Травматична рецесія виникає після механічних пошкоджень: ясна складаються з епітелію, який може бути зруйнований твердою їжею або наявністю в роті сторонніх предметів (якщо гризти нігті, ручки, олівці).

Рецесію може спровокувати і сильна механічна дія:

Рецесія ясен може розвиватися як у дорослого, так і у дитини. З віком послаблюється тонус ясен, тому ризик виникнення хвороби збільшується в результаті природного старіння тканин ясен.

Рецесія ясен, лікування

При виникненні перших симптомів рецесії варто звернутися в стоматологічну клініку.

Якщо потрібно усунути рецесію ясен (Київ) за доступною ціною, лікування цього захворювання наша клініка проводить хірургічним або терапевтичним способом – в залежності від ступеня прогресування хвороби.

Досвідчені фахівці надають якісні послуги з лікування різних стоматологічних захворювань, зокрема, лікування рецесії ясен за доступною ціною.

Рецесія ясен – лікування без хірургічного втручання

Передбачає усунення даної хвороби шляхом призначення спеціальних препаратів – антибактеріальних, протизапальних і т.п. Можливе використання плазмоліфтінга ясен. Все це дозволяє забезпечити поліпшення кровообігу в тканинах ясен, наситити їх киснем і підвищити регенераційні властивості. Додатково можуть використовуватися косметичні способи для приховування оголених ділянок ясен.

Рецесія ясен – хірургічне втручання

При оперативному лікуванні рецесії здійснюється заміщення оголених ділянок додатковими тканинами. При цьому використовується латеральний клапоть. Він береться з додаткових ділянок або, якщо досить тканин на яснах, використовується ясеннєвий клапоть. Вдале проведення операції дає прекрасний естетичний результат.

Хірургічні способи лікування рецесії дозволяють назавжди позбутися хвороби. Хірургічний метод передбачає застосування таких методик лікування:

При одношаровій методиці проводиться корональне зміщення клаптя на зуб. Клаптик закріплюється швами, що дозволяє закрити рецесію. При двошаровій методиці використовується сполучнотканинний трансплантат, який розташовується між яснами і зубом. Таке лікування забезпечує стійкий естетичний результат, підвищує регенераційні властивості ясен. При тканинній регенерації застосовуються спеціальні мембрани, які замінять ясеннєвий трансплантат. Зараз найефективнішою методикою визнано двошаровий метод лікування ясен.

Довірте нам лікування власних ясен

Помітивши у себе ознаки рецесії ясен, зверніться за допомогою в нашу клініку, адже своєчасне лікування підвищить шанси на одужання. Клініка «Мед-Део» розташовується в місті Київ і ціни на послуги тут прийнятні. Наш персонал люб’язно надасть Вам інформацію про можливі методи усунення проблеми з яснами або зубами та професійно надасть стоматологічні послуги.

Довіряючи здоров’я ротової порожнини нашим фахівцям, можете бути впевнені: лікувальні та профілактичні процедури, надані в клініці «Мед-Део», забезпечать бездоганний результат, який дозволить щиро насолоджуватися здоровою посмішкою. У місті Київ ціна на лікування рецесії ясен доступна.

Перед лікуванням в нашій клініці кожен пацієнт проходить ретельну діагностику, після чого направляється до фахівця, який готує його до лікування, а потім виконує призначені процедури. Лікарі, що надають послуги в «Мед-Део», мають великий досвід роботи в стоматології, тому їм можна сміливо довіряти. Персонал клініки періодично проходить курси підвищення кваліфікації, що покращує теоретичні знання і практичні навички лікарів.

Наша клініка в Києві – це бездоганний сервіс і лояльні ціни на стоматологічні процедури усіх рівнів складності.

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Складне усунення рецесії ясен 1-го зуба5600

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-пародонтологи

Друян Наталья Игоревна фото

Друян Наталія Ігорівна

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, лікування ясен

Черемис Наталья Николаевна

Черемис Наталія Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійна чистка та профілактика захворювань порожнини рота, відбілювання, лікування ясен

Побережная Валентина Адамовна фото

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання, лікування захворювань ясен, стоматологічна допомога дітям

Томашевская Елена Анатольевна фото

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-ортопед
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, реставрація зубів, лікування зубів під мікроскопом, професійне чищення, відбілювання, лікування захворювань ясен

Ласкавая Юлия Валентиновна фото

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування захворювань ясен

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top