RUUA

Художня реставрація зубів

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Реставрація зубів – найкращий вибір для створення бездоганної посмішки

Зуби, що втратили форму та колір, змушують людину ніяковіти. Проте ми в змозі виправити це. Для отримання бажаного результату слід Вам слід звертатися за допомогою до клініки з надсучасним обладнанням, де працюють лише справжні професіонали з бездоганною репутацією. Приходьте до нас, і Ви переконаєтеся, що реставрація зубів в нашій клініці є кращим вибором для народження справжньої “голлівудської” посмішки.

У столиці знаходиться величезна кількість різноманітних клінік, але саме “Мед-Део” має над ними перевагу за кількістю задоволених клієнтів. Наші фахівці володіють величезною кількістю інформації про відновлення зубів, ефективно використовуючи її під час лікування. Саме тому наша клініка досягла такого успіху.

Чому реставрація зубів так популярна у Києві?

Що ж таке реставрація і чому саме вона так популярна у столиці? Серед її напрямів – відновлення функції зубів, їх форми та кольору. Окрім майстерності й професіоналізму фахівцям також знадобляться матеріали – композити та склади для пломб. Також є можливість встановити вініри. Варто зазначити, що вони поки що не набули широкого застосування в інших клініках, на відміну від нашої.

У дорослих людей проблеми в порожнині рота не виникають безпричинно. Іноді виною всього є карієс, адже він вражає емаль та провокує подальші проблеми. Аби карієс не заподіяв значної шкоди, завжди допоможе наша якісна пломба. Якщо проблема стала дуже тривожити – допоможе відтворення відсутньої ділянки. Але для приголомшливого ефекту необхідні відповідна форма та відповідний колір.

Послуга стоматологічної реставрації в Києві є надто популярною, про це свідчить попит на дану послугу в клініках.

До процедури прибігають, коли передні зуби «виходять з ладу», змушуючи їх власника ховати посмішку та почуватися у дискомфорті. У цьому випадку допоможе нарощування – завдяки ньому усмішка стане естетичною та привабливою.

Реставрація зубів та вартість послуг

Зазвичай вартість відновлюваної процедури цікавить пацієнта не менше, ніж якість. Проте ця послуга є дешевшою за протезування або відбілювання, коли одним візитом до лікаря вирішити проблему не вдасться.

З нашою допомогою ви зможете вирішити усі ваші проблеми за одне відвідування. Для цієї справи знадобиться справжній фахівець, що володіє досвідом, а використовувані матеріали мають відповідати усім стандартам безпеки. Ми гарантуємо, що наші фахівці мають мінімум 7 років досвіду та використовують лише матеріали найкращої якості. Але навіть враховуючи це, вартість наших послуг є нижчою за пропозиції інших столичних клінік. Ціни можна побачити у нашому прайсі, а точну суму визначить лікар після проведення ретельного огляду.

Естетичне відновлення зубних рядів проводиться за допомогою різноманітних методів, від яких і залежить вартість послуги. Серед них – художня реставрація, протезування, мікропротезування. Іноді бажання пацієнта про те, який метод застосувати, а який ні, недостатньо – потрібен вердикт фахівця. Він керується діагностикою та максимальним збереження проблемних ділянок. Чим у гіршому стані зуб – тим дорожчою буде процедура.

Художня реставрація в столиці: хутчіш до нас за променистою усмішкою!

По назві “художня реставрація” можна легко уявити собі суть процедури: використовуючи відповідний колір, прозорість та форму матеріалу, фахівець відтворює первісний вигляд зубів. Це ювелірна робота, проте її результат не залишить клієнта байдужим до свого відбитку у дзеркалі. Розрізняють два види художньої реставрації: прямий та непрямий. Під час першого виду відновлення або нарощування зубів проводиться безпосередньо у ротовій порожнині пацієнта. Для такої художньої реставрації завжди використовується безпечний матеріал з властивостями світлового затвердіння.

Якщо проблема набула глобального масштабу, ми схильні використовувати непрямий метод художньої реставрації. Зуби пацієнта спеціально обробляють та роблять зліпок. За допомогою нього у лабораторії виготовляється частина, що буде встановлена на місце проблемної. Наші лікарі використовують кераміку у якості відновлюваної речовини.

Нарощування зубів – Ваша білосніжна та здорова посмішка

Якщо нарощування зубів є для Вас зовсім далекою та вкрай незнайомою процедурою, варто зазначити, що це – не просто процедура, а цілий комплекс різноманітних методів. Їх завдання – відновити зубний ряд. А причини, що зазвичай спричиняють усе це – травми, патології та, на жаль, неминучий вплив віку.

Спеціалісти нашої клініки визначать ступінь руйнування зуба, запланують обсяг роботи та вирішать усі нагальні питання з вибором матеріалу. Саме це і лежить в основі визначення вартості нарощування зубів. Від рішення лікаря також залежить, яким чином буде реставруватися зуб. Після ретельної діагностики спеціаліст допоможе виявити, чи можна обійтися просто відновленням, або ж він буде змушений нарощувати зуб за допомогою пломби.

При нарощуванні зубів закріплюється стрижень або штифт, а потім наноситься композит. Його затвердіння починається, коли на нього спрямовують ультрафіолетові промені.

Ласкаво просимо до нас за білосніжною та здоровою посмішкою. Ми розвіємо ваші сумніви та страхи до стоматологів, а результат лікування перевершить усі найсміливіші очікування.

Фото стоматологічних робіт: до і після

Реставрація (естетична стоматологія)

Напрямки роботи відділення:

Найменування послугиЦіна, грн.
Художня реставрація зубіввід 1100

Стоматологи-ортопеди

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря
Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря
Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря
Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря
Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря
Щирський Максим Анатолійович

стоматолог-ортопед

Більше про лікаря
Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

  • Desire600 276
    21 годину назад

    Рекомендую скористатися послугами Med-D на Пушкінській,9. Професійно і відповідально ставляться до своєї справи усі члени команди, що дає гарний результат для пацієнта. Особисто вдячна лікарю-стоматологу Менджулу Михайлу, у якого є і високий фаховий рівень, і талант до лікування! Успіхів усьому колективу MD!

  • Marina
    21 годину назад

    Спасибо за клинике и в особенности лечащему врачу, им был Менджул Михаил Сергеевич, за аккуратную и бережную чистку и реставрацию зуба.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

-->