RUUA
Реставрація зубів stomatology pic 5
Художня реставрація зубів

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Художня реставрація зубів

Зміст

Зуби прямим чином впливають на фізичне та емоційне здоров’я людини. Стоматологічні проблеми викликають фізіологічний і психологічний дискомфорт. Реставрація зубів – популярна на сьогодні послуга сучасних стоматологий . Процедура спрямована на відновлення фронтальних, передніх, кривих, флюорозних, бічних, жувальних зубів .

Досвідчені стоматологи клініки «Мед-Део» в Києві застосовують сучасне обладнання і безпечні, надійні матеріали для реконструкції зубного ряду. Звернутися в професійну стоматологію – означає гарантовано отримати здорову променисту посмішку!

Реставрація зубів: запорука ідеальної посмішки

Фахівці в галузі стоматології виділяють наступні плюси художньої реставрації зубного ряду:

 • Безпечний метод відновлення молярів і молочних зубів у дітей без втручання в здорові тканини;
 • Економія часу: процедура займає не більше двох відвідувань дантиста;
 • Можливість корекції при необхідності;
 • Застосування сучасних матеріалів, що забезпечує міцність пломб і накладок, враховуючи механічні навантаження в подальшому;
 • Відсутність відчуття дискомфорту в ротовій порожнині.

Після виконання естетичної реконструкції зубного ряду можна розжовувати їжу, як і раніше.

Коли потрібна реставрація зуба

Нарощування зубів – маніпуляція, спрямована на відновлення функції зубів, їх природного кольору і форми . Для проведення реконструкції в клініці «Мед-Део» використовують пломбувальний матеріал і вініри високої якості. Особливий дискомфорт викликають зіпсовані передні зуби. Нарощування дозволяє усунути такі дефекти зубного ряду в зоні посмішки:

 • Флюороз ;
 • Каріозна поразка;
 • Нерівності ;
 • Відколи ;
 • Тріщини ;
 • Пігментація : жовтизна і сірий наліт;
 • Потемніння емалі ;
 • Скрегіт ;
 • Підвищена стертість емалі;
 • Помітні проміжки між зубами;
 • Бруксизм .

За допомогою пломбування та нарощування просто змінити відтінок і форму зуба, довжину і ширину , відновити відсутню одиницю в зубному ряду.

Види реставрації зубів

У терапевтичній стоматології виділяють дві методики реконструкції зубного ряду – пряма і непряма. Прямий метод застосовується з метою усунення невеликих дефектів передніх молярів. Непрямий спосіб націлений на відновлення зуба за допомогою технології протезування і мікропротезування.

Пряма реставрація

Пряма реконструкція здійснюється в один етап. Для усунення невеликих дефектів одного зуба досить одного візиту до лікаря . Завдяки використанню сучасного матеріалу фотополімера можна швидко відновити колір і форму зуба, усунути проміжки між зубами, вирівняти зубну поверхню і відкоригувати положення одиниць в зубному ряду. Позитивні сторони прямої реставрації:

 • Швидке проведення маніпуляцій;
 • Ефективний результат: відтворення максимально наближених до природних відреставрованих зубів;
 • Відсутність необхідності використовувати зуботехнічну лабораторію, що, відповідно, впливає на ціну – вартість процедур демократична.

Професійний дантист «Мед-Део» під час першого прийому огляне ротову порожнину пацієнта і підбере найбільш оптимальний спосіб вирішення цієї проблеми. Виконання реконструкції прямим методом можливо в цей же сеанс.

Непряма реставрація

При неможливості монтувати звичайну пломбу, застосовуються непрямі методики реконструкції зубного ряду, а саме установка коронок і вкладок, вінірінг, імплантація. Зубні накладки виготовляються з композитних матеріалів, кераміки, скловолокна та металевих сплавів. Методики відновлення молярів і дитячих зубів:

 1. Коронки – металеві, металопластмасові, металокерамічні, безметалеві. Сучасні стоматологи використовують такий метод не часто – коли зуб сильно зруйнований і пломбування або вінірінг неможливе.
 2. Імплантація. Встановлення зубних протезів методом імплантації їх в кісткову тканину широко застосовується в естетичній стоматології. Сьогодні значно покращилася якість застосовуваних матеріалів, а ціна при цьому стала більш доступною. Імплантація безпечна і безболісна. Імплантати, які мають зовнішній вигляд натурального зуба, виготовляються з гіпоалергенного інноваційного матеріалу, який біологічно сумісний з організмом людини.
 3. Вінірування. Нарощування вінірів – тоненьких накладок на зуби, давно і успішно застосовується в «Мед-Део» в Києві. Перевага методики – щадне обточування, чого не скажеш про установку коронок. Крім того, доступні вініри, практично не потребують попередній препаровці.

Вінірінг проводиться в стоматології в Києві в кілька етапів. Після огляду стоматолог-ортопед робить зліпок, потім накладки будуть виготовлятися в лабораторії. Пацієнт може побачити воскову модель майбутнього зубного ряду, відреставрованого вінірами. Вінірування дозволяє створити, дійсно, «голлівудську посмішку».

Особливості естетичної реставрації зубів

Яким методом виконати художню реставрацію зубів можна визначити тільки після відвідування стоматологічного кабінету. При наявності запальних захворювань ясен, спочатку призначається лікування. При деяких хворобах застосування тієї чи іншої методики не рекомендується. Приходьте в клініку «Мед-Део». У стоматології застосовується новітнє обладнання для діагностики та лікування. Для реконструкції зубів використовується інноваційний гіпоалергенний матеріал. Якщо потрібна анестезія, пацієнту запропонують безпечний спосіб.

Нарощування зубів: ціна бездоганної посмішки

Вартість реконструкції залежить від ступеня руйнування зуба, кількості одиниць, що підлягають реставрації, від типу процедур і виду матеріалу. Крім того, перед процедурою може знадобитися лікування карієсу і запальних процесів в ротовій попрожнині. Підібрати індивідуальний план вирішення стоматологічної проблеми реально тільки після відвідування лікаря. Естетичне відновлення зубів в «Мед-Део» – доступна послуга з гарантією результату і довговічності.

Автор стоматолог-терапевт Свіржевська Ірина Вікторівна

Фото стоматологічних робіт: до і після

Художня реставрація 11,21

Естетична стоматологія

Проведена реставрація передніх зубів

Естетична стоматологія

Проведена реставрація сколу зуба 21

Естетична стоматологія

Проведена реставрація сколу зуба

Естетична стоматологія

Проведено пряму реставрацію фотополімерним матеріалом 1.1; 2.1 зубів та професійну гігієну порожнини рота

Відновлення жувальної ефективності, 16-го зуба, керамічною накладкою.

Відновлення жувальної ефективності, 16-го зуба, керамічною накладкою.

Реставрація 85,84 молочних зубів

Найменування послугиЦіна, грн.
Реставрація зубіввід 1200

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-ортопеди

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Щирський Максим Анатолійович

стоматолог-ортопед

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

 • Виктория Прокопенко
  1 рік назад

  Посетила клинику, осталась очень довольна. Проходила процедуру чистки зубов, реставрации зуба и отбеливание. Спасибо мастеру Мохтар Халиде за внимательность, консультацию на всех стадиях процедур, аккуратность и профессионализм. Цены не кусаются, а качество работы на высшем уровне. Советую всем посетить эту клинику.

 • Ives Landu
  1 рік назад

  Это единственная стоматология, услугами которой я пользуюсь уже более 11 лет. Хочу выразить благодарность Бенедису Сергею Сергеевичу за лечение и реставрацию нескольких зубов. Прошло уже несколько лет, но пломбы все на месте, ничего не отпало. Также понравился результат гигиенической чистки у Ласкавой Юлии Валентиновны. Приду еще

 • Desire600 276
  1 рік назад

  Рекомендую скористатися послугами Med-D на Пушкінській,9. Професійно і відповідально ставляться до своєї справи усі члени команди, що дає гарний результат для пацієнта. Особисто вдячна лікарю-стоматологу Менджулу Михайлу, у якого є і високий фаховий рівень, і талант до лікування! Успіхів усьому колективу MD!

 • Marina
  1 рік назад

  Спасибо за клинике и в особенности лечащему врачу, им был Менджул Михаил Сергеевич, за аккуратную и бережную чистку и реставрацию зуба.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4