RUUA
Протезування зубів stomatology pic 5
Протезування зубів

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Протезування зубів

Зміст

Протезування зубів дозволяє приховати дефекти в зубному ряду, відновити природні функції і колір зубів і, тим самим, повернути гарну посмішку. Сьогодні встановлення протезів, що імітують форму і зовнішній вигляд природних молярів, можлива навіть при повній втраті жувальних зубів. Такі конструкції не просто замінюють втрачені одиниці в зубному ряду. Вони виконують дві основні і важливі функції – фізіологічну і естетичну. Від стану ротової порожнини залежить фізичне та емоційне здоров’я. Ось чому так важливо вчасно відвідувати стоматологію.

Протезування зубів в клініці «Мед-Део» в Києві

Протезирование зубов фото 4
Послуги протезування надають у професійній клініці «Мед-Део» за демократичними цінами. Зубні протези встановлюються тільки після ретельного обстеження пацієнта. Для проведення діагностики в стоматології застосовується інноваційне, високоточне обладнання. Роботу клініки забезпечують більше 25 лікарів різних областей стоматології, що гарантує ефективність лікування. У «Мед-Део» використовуються сертифіковані, сучасні і безпечні матеріали. Вартість послуги залежить від декількох факторів:

 • Вид протеза;
 • Використовуваний матеріал;
 • Кількість одиниць, які підлягають до установки;
 • Особливості самих конструкцій.

Дізнатися точну ціну протезів можна після консультації. Для кожного пацієнта вартість визначається індивідуально.

Види протезування зубів

Всі конструкції підрозділяються на два типи – знімні і незнімні. Знімний зубний протез являє собою конструкцію, яка кріпиться за допомогою гачків, телескопічних коронок або за допомогою присмоктування. При необхідності його можна від’єднати від щелепи. Незнімний протез навпаки фіксується до зубів або до щелепи намертво. Знімне і постійне протезування мають свої особливості та переваги.

Знімні зубні протези

При відсутності здебільшого одиниць в зубному ряду досвідчений стоматолог порекомендує встановлення знімних конструкцій. Такі зубні протези використовуються при повній втраті зубів. Вони являють собою вигнуту пластину з прикріпленими штучними зубами. Часткові протези замінюють один або кілька втрачених передніх зубів і інших молярів. Такі знімні конструкції надійні, легкі, не пошкоджують ясна. Клініка «Мед-Део» надає можливість встановити наступні варіанти протезів:

 1. Бюгельні. Фіксація на опорних зубах здійснюється за допомогою кламерів. Кріплення за допомогою таких металевих дужок надійне, а навантаження при цьому розподіляється правильно. Серед мінусів – при широкій посмішці кламери стають помітні. Також є вид бюгельних конструкцій, які фіксуються за допомогою замків. На відміну від кламерних, такі протези хоч і дорожче, але більш естетичні – одна частина мікро-замочка вбудовується в опорний зуб, а інша приварюється до самої конструкції.
 2. Косметичні «метелики». Знімні мікропротези – спеціальні пластинкові вкладки, що кріпляться за допомогою присоски. Використовують тимчасові протези на період виготовлення постійних або в зв’язку з неможливістю негайно замінити кілька втрачених зубів. Хоч мікро-протези і відрізняються дешевизною, вони не можуть забезпечити надійну фіксацію і можливість витримувати жувальне навантаження.

Знімні конструкції надають можливість заповнити простір в зубному ряду навіть в складних випадках. Звикнути до протезів просто, а сама установка займає небагато часу.

Незнімні зубні протези

Постійні протези застосовуються в разі відсутності кількох одиниць в зубному ряду. Такий вид використовують, якщо потрібно надати іншу форму зубам, або поліпшити їх колір. Відмітна особливість знімних протезів – міцність, неможливість вилучити конструкції без пошкоджень. У «Мед-Део» вибору доступні різні варіанти:

 1. кульшових вкладкою з цирконію. Є прекрасною альтернативою пломбування. Підходять для встановлення в разі майже повного руйнування коронки.
 2. Вініри. Незнімні накладки застосовуються для усунення різних дефектів зубів, з метою надання естетичного вигляду.
 3. Коронки:
 • Безметалеві,цільнокерамічні: підходять для реставрації різців та іклів, мають зовнішній вигляд природної емалі;
 • Металокераміка: міцні, надійні коронки, здатні витримувати жувальні навантаження;
 • З цирконію: міцні, естетичні, що забезпечують щільну фіксацію.

При дотриманні правил догляду за ротовою порожниною незнімні коронки прослужать до 20 років. При цьому коронки виглядають природно, не викликають дискомфорту, практично не вимагають звикання, фіксуються міцно.

Показання для незнімного зубного протезування

Стоматолог призначає пацієнтові такий вид маніпуляцій, якщо:

 • Зубний ряд зруйнований частково (необхідна заміна кількох одиниць);
 • Присутні дефекти зуба: неправильна форма, потемніння емалі;
 • Пошкоджена кісткова тканина.

Вибрати оптимальний варіант можливо тільки після ретельного огляду в стоматологічному кабінеті і додаткових діагностик. При пародонтиті та інших захворюваннях спочатку рекомендовано лікування.

Протезування зубів на імплантатах

Протезування на імплантатах вигідно відрізняється від інших видів лікування. Постійна коронка встановлюється на гіпоалергенний титановий протез, попередньо імплантований в ясна. Імплантат виконує функцію втраченого природного зубного кореня, на який встановлюється протез. Процедура проводиться без обточування, виконується за допомогою сучасних матеріалів, ризик відторгнення імплантів мізерний. У «Мед-Део» використовують види протезування зубів на імплантатах – незнімне і знімне. Постійні коронки доцільно встановити при втраті декількох зубів. Знімне протезування застосовується при відсутності цілого зубного ряда. Процедура передбачає встановлення від двох до чотирьох титанових імплантатів, що дозволяють надійно закріпити протез. При необхідності знімний протез можна витягти. Імплантації протезування – інноваційна технологія, що надає можливість замінити проблеми в зубному ряду без пошкодження здорових одиниць. Коронки на імплантатах фіксуються максимально щільно і міцно, імітують вигляд природних зубів і виконують їх фізіологічні функції. Такі протези довговічні і захищають зубну кістку від атрофії. Завдяки імплантації можлива заміна як одного, так і декількох рідних молярів.

Як доглядати за зубними протезами

Знімні конструкції спочатку потрібно вилучити з ротової порожнини. Перед тим, як почистити щіткою, їх слід промити під струменем води. Використовувати абразивну пасту не можна. Незнімні коронки, вкладки та вініри чистять способом аналогічним чищенні рідних зубів. Можна використовувати і зубну нитку. До частини догляду за зубними протезами входить і регулярне відвідування дантиста – не рідше, ніж раз на півроку. Огляд у стоматолога дозволяє вчасно виявити викривлення прикусу, оцінити стан коронок і ротової порожнини в цілому.

Поширені запитання

Як правильно чистити зубний протез від нальоту?

Якщо це знімна конструкція, її необхідно спочатку вилучити з рота і ретельно промити проточною водою. Позбутися від нальоту допоможе попереднє замочування. Після чого слід почистити м’якою щіткою з пастою без абразивних речовин. Для незнімних конструкцій застосовуються способи, ідентичні догляду за природними зубами. Якісна зубна паста, м’яка щітка і зубна нитка допоможуть усунути наліт. При зміні кольору протеза можлива професійна чистка.

Що робити, якщо лопнув зубний протез?

Якщо лопнув зубний протез не варто намагатися вирішити проблему самостійно. Відбутися пошкодження може в разі занадто високого навантаження, при неправильному догляді і в зв’язку з втратою опорного зуба. Визначити можливі шляхи подальшого вирішення проблеми зможе тільки досвідчений стоматолог. Негайно відвідайте лікаря, який підбере оптимальний вид лікування.

Чи потрібно видаляти нерв зуба при протезуванні?

Депульпування призначається тільки в деяких випадках – при гострому пульпіті, глибокому карієсі, періодонтиті або анатомічно неправильному розташуванні зуба. Сучасні технології дозволяють залишати зуби цілими, не виконувати обточування і видалення нервів опорних одиниць. Якщо ж нерв був видалений з яких-небудь об’єктивних причин під час лікування, рекомендується накрити його протезом.

Стоматологічні послуги в клініці «Мед-Део» доступні за вигідною ціною. Виконати протезування можливо недорого. Здорова,  гарна посмішка при цьому буде радувати не один рік.

Автор стоматолог-ортопед Щирський Максим Анатолійович

Фото стоматологічних робіт: до і після

Коронки

Постановка адгезивного мостовидного протеза на відсутній зуб

Коронки

Найменування послугиЦіна, грн.
Коронкивід 2500 грн
Вініривід 1200
Реставрація зубіввід 1200 грн
Знімні зубні протезивід 3500 грн
Бюгельні зубні протезивід 7200 грн
Консультація лікаря-стоматологабезкоштовно (з подальшим лікуванням)
Консультація лікаря-стоматолога390 грн.
Консультація спеціалістів (консиліум)400 грн

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-ортопеди

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Щирський Максим Анатолійович

стоматолог-ортопед

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

 • Сергей Добрый
  1 рік назад

  Доволен качеством оказанных услуг. Рекомендую. Работают профессионалы.

 • Ольга Макушина
  1 рік назад

  Была на приеме у протезиста - Щирского Максима Анатольевича. Огромная благодарность врачу за детальную консультацию и помощь в моем сложном проблемном вопросе. Компетентный, внимательный врач! Также хочу отметить внимательное отношение со стороны ассистента Алёны. Еще раз благодарю Максима Анатольевича за помощь, а клинике желаю успешно развиваться!

 • Юрий Грыжак
  1 рік назад

  Обратились в клинику МедДео для лечения и повторного протезирования моей мамы. Клиника находится не далеко от дома, удобный график работы и приемлемые цены. Врач Ярмоленко Екатерина Петровна сделала всю работу очень качественно. Она Профессионал с большой буквы, очень чуткий и приятный человек! Огромное ей спасибо! В клинике приятный персонал. Рекомендую!

 • Елена Помчалова
  2 роки назад

  Отличная консультация доктора Музыченко Павла Николаевича, даны дальнейшие рекомендации по лечению и протезированию зубов. Высоквалифицированные специалисты клиники сделали панорамный снимок всех зубов. Очень довольна обслуживанием

 • Лара Ларчук
  2 роки назад

  Хожу в МедДео уже несколько месяцев (наконец-то серьезно занялась зубами). Сначала поменяла мост, перелечив под ним зуб (чистили каналы). Теперь потихоньку привожу в порядок остальные зубы. Большая благодарность ортодонту Щирскому Максиму Анатольевичу и стоматологу Ласкавой Юлии Валентиновне. Внимательны, интеллигентны, отличные специалисты своего дела. Ещё понравилось, что от них исходят флюиды спокойствия, уверенности и доброжелательности.

 • Світлана Лозов'юк
  2 роки назад

  На протяжении многих лет я обращалась к врачам-стоматологам, стоматологам-ортопедам но поняла, что только в клинике Мед-Део тебе правильно разъясняют. Спасибо прекрасным квалифицированным врачам Михаилу Александровичу, Екатерине Петровне и ассистенту Татьяне Витальевне. Низкий поклон Вам за вашу доброту, терпение, увагу. Бажаю Вам здоровья, любви и в дальнейшем оставаться такими доброжелательными.

 • Лара Ларчук
  2 роки назад

  Хожу в МедДео уже несколько месяцев (наконец-то серьезно занялась зубами). Сначала поменяла мост, перелечив под ним зуб (чистили каналы). Теперь потихоньку привожу в порядок остальные зубы. Большая благодарность ортодонту Щирскому Максиму Анатольевичу и стоматологу Ласкавой Юлии Валентиновне. Внимательны, интеллигентны, отличные специалисты своего дела. Ещё понравилось, что от них исходят флюиды спокойствия, уверенности и доброжелательности.

 • Гарик
  2 роки назад

  Всё быстро, безболезно, качественно!!! Рецепшин - приветлевые, всё информацыю дающие!! Огромное спасибо протезисту, Ярмоленко Катерине Петровне, Вы звезда своей работы!!!! Так держать!!!! Асистент - виден будущий потенцыал!!!

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4