RUUA
Проктологія proktolog
Проктологія в Києві

Послуга тимчасово недоступна

Прийом дорослих і дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями відділення проктології «Мед-Део».

Первинна консультація лікаря

450 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Проктологія в Києві

Прийом дорослих і дітей здійснюється кваліфікованими лікарями-проктологами відділення проктології «Мед-Део» в Києві.

Що лікує лікар-проктолог?

У відділенні проктології займаються лікуванням захворювань заднього проходу і прямої кишки всіх стадій розвитку хвороби. При первинному огляді проктолог проводить бесіду з пацієнтом і огляд. Мануальний метод займає далеко не останнє місце в обстеженні пацієнтів. Огляд ручним способом за допомогою стерильних інструментів проводиться в зручному для пацієнта положенні з використанням знеболюючого препарату. Пальцевий огляд дозволяє діагностувати багато хвороб, в тому числі злоякісні пухлини. Крім мануального обстеження, пацієнту можуть додатково призначатися інструментальні методики діагностики прямої кишки нового покоління:

 • аноскопія;
 • колоноскопія;
 • рентгенівський знімок;
 • ректоскопія;
 • іригоскопія.

Також лікар-проктолог може призначити загальні аналізи крові та сечі. При підозрі на наявність поліпів або пухлини проводиться також біопсія. Інноваційні методики дослідження, що застосовуються в «Мед-Део», дозволяють максимально точно встановити діагноз і своєчасно призначити лікування. З огляду на делікатність цієї сфери медичної діяльності, ректальне обстеження в нашій клініці проводиться максимально комфортно для пацієнта.

У яких випадках обов’язково необхідно відвідати проктолога?

Хвороби прямої кишки і заднього проходу сьогодні займають далеко не останнє місце серед інших патологій. Тому з метою профілактики кабінет проктолога рекомендується відвідувати не рідше одного разу на рік.

При виникненні таких симптомів слід відправитися до лікаря негайно:

 • хворобливі відчуття в області заднього проходу, зокрема при тривалому сидінні і ходьбі;
 • свербіж в області ануса;
 • біль під час і після дефекації;
 • поява шишок і набряків навколо ануса;
 • кров, слиз або гній в калі;
 • відчуття стороннього тіла в прямій кишці;
 • дискомфорт, тягнучі відчуття в промежині;
 • випадання гемороїдальних вузлів після спорожнення кишечника;
 • часті розлади стільця – закрепи і діарея;
 • метеоризм, здуття, болі в кишечнику.

При виникненні труднощів з дефекацією, різкому схудненні, зниженні апетиту або його відсутності також варто звернутися до фахівця. Крім цього, в зоні ризику знаходяться люди старше 50 років, а також ті, у кого є генетична схильність до злоякісних пухлин кишечника. Проктологічні хвороби лікуються консервативними та оперативними сучасними методами. Підібрати ефективний метод терапії можна буде після ретельного обстеження пацієнта.

Як підготуватися до прийому

Щоб підготуватися до огляду у проктолога, заздалегідь необхідно очистити кишечник. Це дозволить зробити обстеження максимально інформативним. За день до прийому у проктолога слід виключити зі свого раціону газоутворюючу їжу і напої та виконати очисну клізму, одноразову мікроклізму або прийняти проносний засіб на ніч.

Чому варто довіряти відділенню проктології «Мед-Део»

За допомогою сучасних технологій досвідчені лікарі-проктологи можуть поставити точний діагноз і підібрати раціональний спосіб лікування захворювань прямої кишки з гарантією результату. Центр «Мед-Део» виконує діагностику, лікування і профілактику в усіх напрямках медицини.

Наші пацієнти завжди відчувають себе комфортно під наглядом найкращих лікарів. Для максимальної зручності ми працюємо за гнучким графіком з відсутністю черг. Персонал клініки завжди уважний і привітний до кожного відвідувача, тому у нас ви будете почувати себе комфортно.

Часті питання по темі «проктологія»

Як підготуватися до огляду у проктолога вагітній жінці?

Вагітним досить спорожнити кишечник перед прийомом. Очищення за допомогою клізм проводити необов’язково. Проносні препарати приймати не рекомендується. Кваліфікований фахівець проведе делікатний огляд без будь-яких ризиків для матері і майбутнього малюка.

Наскільки обов’язковим є візит в проктологічний кабінет?

Патології прямої кишки сьогодні досить поширені, тому варто поставитися до відвідування проктолога серйозно. Ректальні захворювання не проходять самі по собі і часто перероджуються в злоякісні утворення. Якщо у вас з’явилися будь-які скарги, підозри на появу геморою та інших проблем, вирушайте на прийом негайно.

Які методики застосовуються для лікування геморою у вашій клініці?

Вибір способу лікування залежить від стадії хвороби. При початкових етапах патологія піддається консервативному лікуванню спільно з корекцією харчування і способу життя. При запущених стадіях, хронічних формах хвороби спочатку призначається консервативна терапія, а потім хірургічна операція. У нашій клініці застосовуються сучасні методики, в тому числі лікування лазером.

Чи піддаються лікуванню поліпи прямої кишки?

Поліпи в прямій кишці – дуже серйозна патологія, яка тягне за собою ризик утворення раку. Основна методика лікування – оперативне втручання, так як консервативне лікування не тільки неефективне, але може і завдати шкоди. Застосовувані на сьогодні хірургічні методики лікування – ендоскопічна поліпектомія, трансанальне видалення поліпів, колотомія, сегментарна і трансанальна резекція.

Хто перебуває в зоні ризику і кому рекомендовано відвідувати проктолога регулярно?

Сьогодні більшість людей, незалежно від віку, перебувають у зоні ризику. Малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, ожиріння, важкі пологи, регулярне підняття важких предметів, часті запори та інше можуть стати причинами таких поширених хвороб, як геморой і поліпи в прямій кишці. Якщо Ви маєте певні клінічні прояви, звертайтеся до лікаря. Своєчасно розпочате лікування – запорука успішного лікування та швидкого одужання.

Наші спеціалісти

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4