Професійне чищення зубів в Києві

Навіть якщо регулярно чистити зуби, все одно утворюються зубні відкладення, які поступово перетворюються на зубний камінь. Саме з цього всім дорослим рекомендується проводити професійну чистку зубів 1-2 рази на рік.

Як утворюється зубний камінь?

Після прийому їжі на зубах залишаються її залишки, які живлять бактерії в ротовій порожнині. Їжа та органічні бактерії стають одним цілим, що утворює наліт. Якщо його не прибрати, то наліт просочиться мінеральними солями, розчинами в слині, і затвердіє. Зубний камінь з’являється в наступних випадках:

 • Неправильне харчування.
 • Людина користується неякісної зубною щіткою або пастою, або неякісно чистить зуби
 • Їжа розжовується на одну сторону щелепи.
 • Порушено обмін речовин.
 • Людина курить.

Чим небезпечний зубний камінь?

Видалити тверді відкладення необхідно, оскільки на ясна надається запальне і травмуючу дію. Відчувається печіння, неприємний запах з рота. Десна починає кровоточити. Активно розвиваються бактерії, зубний камінь збільшується і проникає вглиб ясен руйнуючи її.

Як позбутися від зубного каменю – рекомендації фахівця

 • Видалення за допомогою ультразвукового методу.
 • Виконати механічну чистку зубів.

Наш лікар радить при виникненні зубного каменю провести професійну ультразвукову чистку зубів. Звернувшись в нашу спеціалізовану клініку, можна надовго позбутися зубного нальоту. Лікарі якісно виконають чистку зубів, у майбутньому можна буде виявити карієс на ранній стадії, уникнувши ускладнень. Ми знаходимося в Києві і з нетерпінням чекаємо Вас. У нашій клініці використовуються методи, чия 100% ефективність і безпечність перевірена часом і позитивними відгуками наших пацієнтів, тому ми пропонуємо Вам ультразвукову і Air-Flow чистку зубів

Профессиональная чистка зубов

Ультразвукова чистка зубів

ультразвуковая чистка зубов

Ультразвукова чистка проводиться в нашій клініці наступним чином. За допомогою апаратури (ультразвукового скалера) з емалі зуба якісно видаляється зубний камінь і наліт.

Незаперечні переваги ультразвукової чистки зубів

 • Процедура безболісна, емаль не травмується і не пошкоджується.
 • Десна і зуби будуть надійно захищені від можливих запальних процесів і карієсу.
 • Чистка видалить наліт з зубів з важкодоступних ділянок порожнини рота.
 • Ви позбудетеся від неприємного запаху з ротової порожнини. За допомогою ультразвукового методу зуби очистяться та посвітлішають.
 • У нас прийнятна ціна на процедуру. Можна заощадити на лікуванні карієсу.

Протипоказання

 • Якщо в порожнині рота знаходяться дентальні імплантати.
 • Протипоказана чистка дітям з молочними зубами.
 • Для людей, чиї зуби гіперчутливі.
 • Ультразвукова чистка протипоказана людям, що страждають аритмією, астмою і ВІЛ.

Ефективність

Ультразвукова чистка зубів триває близько години. При проведенні чистки пацієнт відчуває себе комфортно. Відчувається, як лікар проводить кінцем приладу між зубами, пробиваючи ультразвуком зубний камінь, але неприємних відчуттів це не викликає. По закінченню чистки відчувається свіжість в порожнині рота. Як результат, чистка стане профілактикою розвитку захворювань в порожнині рота і допоможе підтримувати здорову мікрофлору.

Технологія Air Flow в Мед-Део

air flow чистка зубов

Air Flow, як і чищення зубів ультразвуком вважається гігієнічною процедурою. Її слід проводити, якщо є пігментований м’який наліт. Air Flow – чистка шляхом тиску на поверхню зуба дрібнодисперсної водяної суміші, харчової соди і повітря. Тип чищення Air Flow надає не абразивний, а поліруючий ефект. Висококласні лікарі очистять передню поверхню зуба і пропрацюють проміжки між зубами і важкодоступні місця. Якщо в порожнині рота пацієнта є коронки, люмініри або вініри, це не завадить провести процедуру. Чистка безпечна для людського здоров’я, але вона має перелік протипоказань, з якими вас попередньо ознайомить наш стоматолог.

Протипоказання

 • Хронічна форма бронхіту або астми
 • Пацієнти, які не переносять смак і запах цитрусових не можуть проходити цей метод чищення зубів.
 • Підвищена чутливість зубної емалі або якщо емаль надмірно тонка.
 • Не бажано проводити чистку вагітним жінкам, годуючим мамам і дітям.

Ефективність

Процедура проходить безболісно і м’яко, вона проводиться без анестезії. Пацієнт відчуває легке масування ясен, тиск на слизову оболонку порожнини рота не відчувається, немає дискомфорту. Чистка Air-Flow не займе багато часу, тривалість процедури становить близько 30 хвилин. По закінченню процедури з зубів зникне наліт і пігментні плями, зуби посвітлішають на 1-2 тони і будуть підготовлені до процедури відбілювання. Чистка є профілактикою пародонтозу.

Якщо немає протипоказань до чищення зубів – звертайтеся в нашу стоматологію. Ми пропонуємо широкомасштабний перелік послуг, індивідуально ставимося до кожного клієнта і виконуємо процедури на вищому рівні! Використовувана апаратура і технології відповідають європейським стандартам і вимогам. Забезпечте собі привабливу посмішку і здорові зуби надовго, записуйтеся на прийом у зручний час! У нас доступні ціни, комфортне місце розташування і доктора з багаторічним досвідом роботи.

Види послугВартість
Професійна гігієнічна чистка зубів Скалер + AirFlou + полірування (2 щелепи)1400 грн.
Лікувально-профілактична чистка зубів із застосуванням піскострумного апарату AirFlow (1 щелепа)310 грн.
Лікувально-профілактична чистка зубів із застосуванням піскоструйного апарату AirFlow (2 щелепи)590 грн.
Професійна гігієнічна чистка зубів Скалер + полірування (2 щелепи)900 грн.
Професійна гігієнічна чистка зубів Скалер + полірування (1 щелепа)450 грн.
Шліфування та полірування ‘1 щелепа’200 грн.
Полірування (1 щелепа)160 грн.
Чистка зубов профессиональная

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×