У цій категорії ми надаємо такі послуги:

Про нас

Шановні пацієнти!

Наша компанія працює на ринку стоматологічних послуг вже близько двох десятиліть.
Сьогодні «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» – це мережа сімейних стоматологічних клінік, що діють в Києві, дружний колектив висококваліфікованих фахівців і понад 50 тисяч вдячних пацієнтів. Кожен четвертий лікар у нашій клініці має вищу категорію, а стаж в професії наших стоматологів – від 7 до 23 років і більше.

За ці роки ми здобули безцінний досвід і сьогодні маємо можливість надавати стоматологічні послуги в комплексі. Ми лікуємо дорослих і дітей, надаємо стоматологічні послуги майбутнім мамам.

Наші досвідчені фахівці легко вирішують завдання будь-якого рівня складності, від профілактичних заходів, спрямованих на запобігання захворювань ротової порожнини, до хірургічної підготовки порожнини рота до протезування. У стоматологічній клініці «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» до послуг пацієнтів допомога в будь-якому напрямку сучасної стоматології: Рентген-діагностика останнього покоління, ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ ПІД МІКРОСКОПОМ, Plasmolifting: з ісп.APRF, з ісп.IPRF, відбілювання зубів і рання, ще на етапі пограничного стану емалі, діагностика карієсу за допомогою високочутливої ​​діагностичної апаратури, лікування пародонтозу (лікування ясен апаратом Vector), лікування карієсу ы його ускладнень, протезування зубів, виправлення патологій прикусу та положення зубів, видалення зубів й імплантація. І незалежно від того, з яким питанням Ви звернулися в стоматологію «МЕД-ДЕО КОМПАНІ», ми гарантуємо відмінний результат.

В сімейній стоматології «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» піклуються про здоров’я та комфорт своїх клієнтів: клініка оснащена сучасною високоякісною технікою. Наприклад, необхідні для імплантації зубів панорамні знімки виконуються на цифрових рентгенівських апаратах, що забезпечують чіткість зображення, високу точність діагностики та безпечне променеве навантаження. А ось пародонтоз ми лікуємо за допомогою сучасного високоефективного апарату «Vector», завдяки чому його вдається перемогти на будь-якій стадії. Однак, серед складових успіху компанії не тільки напрацьований роками досвід, інноваційні технології лікування зубів, безкоштовні консультації фахівців і гнучкий графік роботи. Ми піклуємося про доступність стоматологічних послуг для широких верств населення і ведемо гнучку цінову політику, впроваджуючи у своїй компанії найкращі європейські традиції. Пацієнти мережі сімейних стоматологічних клінік «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» мають можливість скористатися допомогою наших фахівців і приватно, і через страхові компанії. З моменту заснування наша клініка співпрацює з найбільшими страховими компаніями. За цей час ми здобули великий досвід роботи в цій сфері.

Кілька років тому в нашій країні з’явився новий, достатньо цікавий напрямок туризму, який отримав назву стоматологічний туризм. В основі даного напрямку лежить принцип поєднання приємного з корисним, а саме, вміння поєднувати якісний відпочинок і турботу про здоров’я своїх зубів та ротової порожнини. Сьогодні стоматологічний туризм в Європі – це широко поширена послуга, яка користується величезною популярністю протягом більш ніж 10 років. Компанії, які надають послуги в сфері стоматологічного туризму, займаються розробкою власних туристичних маршрутів, які є максимально привабливими для пацієнтів-мандрівників.
Дентальний туризм – це сукупність великої кількості пропонованих стоматологічних послуг, максимально якісне індивідуальне обслуговування, надання допомоги під час оформлення всієї необхідної документації й до того ж, безліч цікавих туристичних маршрутів.
Якщо Ви вибрали стоматологічний туризм в Україні, то Вам буде запропоновано відвідати наймальовничіші куточки нашої країни, де кожен турист ознайомиться з місцевими пам’ятками і культурою, а також отримає унікальну можливість провести свою відпустку з максимальною користю, приділивши увагу здоров’ю зубів. Розробляючи стоматологічні тури, компанії, що пропонують такі послуги, не тільки займаються врахуванням індивідуальних побажань кожного з пацієнтів, але й пропонують найбільш пам’ятні програми перебування в тому чи іншому історичному місці.
Тонкощі медичного туризму
Завдяки професійному підходу, пацієнту-мандрівникові пропонується вирішити відразу кілька проблем:

 • Усунення негативного стресового впливу, самого факту потреби відвідування стоматологічного кабінету;
 • Пошуки часу для відвідування процедури, що в будь-якій інший ситуації потребувало б відпрошуватися з роботи або витрачати такий цінний вихідний;
 • Економія певної суми грошей (стоматологічний туризм передбачає подорожі по містах, в яких ціни на лікування зубів не є високими, на відміну від цін у місці проживання).

Головною складністю концепції дентального туризму є необхідність проведення ретельної підготовки (безпосередній вибір стоматології в тому місті, в яке людина бажає приїхати на відпочинок). Стоматологічний турист повинен сам вивчити величезний інформаційний обсяг, який стосується наявності тих чи інших послуг в даних клініках, цін на них. Також важливо оцінити й додаткові фактори, наприклад, відгуки про якість послуг, що надаються в клініках. Свій вибір варто робити тільки після того, як Ви переконалися в якості послуг, що надаються, нехай і заочно.
Стоматологічний туризм в Києві
Професійний і недорогий стоматологічний туризм в Києві пропонує стоматологічна клініка «Мед-Део», яка надає незмінно високу якість стоматологічних послуг і чітке дотримання пропонованих деталей.
Наша клініка має всі необхідні ліцензії та відповідає вимогам стандартів якості лікування високого рівня, надаючи найширший спектр стоматологічних послуг. Вибираючи стоматологічний туризм в Києві, крім прекрасного відпочинку, огляду всіх пам’яток та історичних місць, Ви отримуєте наступні стоматологічні послуги:

 • Дитяча стоматологія;
 • Імплантація зубів;
 • Лікування ясен;
 • Пломбування зубів;
 • Протезування зубів;
 • Панорамний знімок;
 • Реставрація;
 • Видалення зубів;
 • Хірургічне лікування та ін.

Стоматологічний туризм від нашої клініки – це лікування за допомогою сучасного обладнання та високоякісних матеріалів. Кожен стоматолог має великий досвід, що дозволяє проводити лікування з максимальною ефективністю та мінімальним дискомфортом для пацієнтів.
Один з головних аргументів на користь стоматологічного туризму в «Мед-Део» – це поєднання приємного з корисним. Ми пропонуємо дійсно якісні послуги за демократичними цінами, що дозволяє нашим клієнтам перетворити лікування зубів у справжню подорож, яка запам’ятається на довго!

Серед наших партнерів такі великі страхові компанії як:
Альфа Страхування, Альянс Україна, Іллічівська, ІНГО Україна, ПРОВІДНА, ПРОСТО-страхування, ТАС, Українська страхова група, УНІКА та багато інших.
І якщо Ваша страхова компанія є в списку наших партнерів – Ви можете скористатися стоматологічними послугами в одній з мережі сімейної стоматології «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» на Оболоні, в центрі або в Академмістечку відповідно до стоматологічної програми Вашого страхового полісу.

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×