logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 8.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00
  Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

RUUA

Пломбування кореневих каналів

Пломбирование каналов зубов фото

Ціна надання послуги:

від 350 грн

При будь-якому лікуванні кореневих каналів зубів доводиться вдаватись до пломбування. Останній крок в ендодонтичному лікуванні – це заповнення порожнини герметичним матеріалом з метою захистити від інфекцій. Досвідчені лікарі нашої клініки “Мед-Део” проведуть цю процедуру із дотриманням усіх правил, а вартість послуги не вдарить по кишені.

Коли вдаються до пломбування каналів зубів

До пломбування каналів зазвичай вдаються після депульпірування в ході лікування наступних захворювань:

При цьому вкрай важливо спочатку зняти запалювальний процес й провести лікування, а потім приступати до герметизації каналів. Ця маніпуляція може здійснюватися багатьма засобами. Вибір відповідного методу добирає лікар після ретельного вивчення конкретного випадку, проведення діагностики та лікування.

Як проводиться підготовка до пломбування каналів зубів

Перш ніж наповнювати пломбувальним матеріалом кореневий канал, стоматолог повинен підготувати кожний канал – переконатись, що він очищений від усіх патологічних утворень, і запалення знято. Тому цю процедуру проходять у кінці лікування карієсу, пульпіту й інших захворювань зубів.

Лікарю важливо дотримуватись чіткої послідовності:

Кожна з наведених маніпуляцій проводиться під місцевою анастезією.

Коли використовують стоматологічний мікроскоп при пломбуванні каналів?

Часто лікарі змушені використовувати збільшувальну оптику при лікуванні зубів. Стоматологічний мікроскоп незамінний, якщо:

Мікроскопічн діагностика й використання оптики у процесі пломбування дає змогу провести операцію більш точно та якісно, уникнути помилок й усунути неполадки, допущені під час попереднього неякісного лікування. Найбільш часто до цього рішення вдаються, коли виникає необхідність перепломбування.

Якщо ви зіштовхнулись зі схожою проблемою, зверніться до нашої стоматології “Мед-Део” в Києві.Ми допоможемо усунути наслідки неякісного лікування зубів і запломбуємо канали з високою точністю. Наші досвідчені лікарі проведуть ретельну діагностику і визачать найбільш вдалий підхід.

Ручна й машинна обробка кореневого каналу – що краще?

Ежедневно нашим врачам задается вопрос “Что лучше? Ручная или машинная обработка?”. Но вопрос нужно ставить по другому – “какой способ уместнее в данном случае?”. Цель данной манипуляции – расширить канал и подготовить его к введению пломбировочного материала. В необработанном состоянии эти полости слишком узкие и непригодны для пломбирования. Обработка позволяет устранить неровности и сужения, расширить их. Самой простой вариант выполнения – вручную, посредством специальных инструментов.
Ручная обработка каналов задействуется в случае, когда они имеют правильную форму, и необходимо лишь расширить полость, придать конусовидную форму, убрать препятствия и сгладить стенки.
Плюсы ручной обработки:

Минусы:

Вследствие этого в современной стоматологии чаще применяется машинная обработка корневых каналов, позволяющая учесть индивидуальные особенности их строения.
Плюсы машинного способа:

Наша стоматология оснащена современным оборудованием, позволяющим максимально аккуратно и качественно препарировать каналы и добиться легкого корректного пломбирования. Поэтому здесь никогда не возникает проблем и побочных эффектов в дальнейшем.

Методи пломбування каналів зубів: переваги і недоліки

У сучасній стоматології існує декілька методик і матеріалів пломбування каналів. Класична методика, що застосовується у багатьох випадках – за заповнення гутаперчею. Залежно від будови, форми, довжини каналів, стоматолог обирає відповідний підхід для виконання операції:

Вибір підходу залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і визначається фахівцем за результатами діагностичних досліджень.

Окрім засобів первинного пломбування, також варто згадати методики, що задіяні при перепломбуванні. Одна з найпоширеніших – депофорез. До нього вдаються, якщо:

Головна перевага цієї методики – ретельна стерилізація каналів за всією довжиною. Вона проводиться у декілька етапів раз на тиждень, поки запалення не буде повністю погашене.

Звернувшись у нашу клініку “Мед-Део”, ви отримаєте кваліфікаційну допомогу стоматологів, які доберуть кращий підхід у пломбуванні каналів. Мі використовуємо прогресивні й безпечні методи, що не дають ускладнень.

Матеріали для пломбування

Перед здійсненням процедури лікарю треба обрати не лише засіб, а й відповідну суміш. Важливо, щоб вона була наділена достатньою герметичністю й пластичністю, а також не викликала алергічних реакцій у пацієнта.

Найбільш розповсюджені наступні склади:

Сьогодні пломбування одним матеріалом вважається малоефективним, тому стоматологи вдаються до поєднання складів. Найпопулярнішим варіантом вважається поєднання гутаперчи з силером.

Наслідки неякісного пломбування каналів зубів

Чому надзвичайно важливо звертатися до професіоналів з цього питання? Якщо канали були запломбовані неякісно, як наслідок у пацієнта може виникнути велика кількість проблем:

Усі наведені явища – наслідки непрофесійно виконаного пломбування. Вони виникають через непрофесіоналізм лікаря, який невірно проводить діагностику, призначає невідповідний матеріал, непрофесійно виконує маніпуляції, не приділяючи достатньо уваги гігієні.

На щастя, звернувшись до нашої клініки в Києві “Мед-Део”, ви не зіштовхнетесь з такими проблемами. Тут застосовуються прогресивні технології пломбування і працюють високодосвідчені стоматологи, яким можна довіряти! При цьому, вартість лікування доступна для широкого кола пацієнтів.

Навіть якщо раніше ви пломбували канали зубів у іншій клініці і зіштовхнулись із побічними ефектами, до нас завжди можна звернутись за перепломбуванням. Наші стоматологи докладуть усіх зусиль, щоб мінімізувати шкідливі наслідки і врятувати зуб, а потім якісно запломбують канали.

Як переконатись у якості пломбування зубних каналів

Аби ви переконалися у якості пломбування зубних каналів після проведення цієї маніпуляції, обов’язково робиться контрольний знімок. Вивчаючи його, варто звернути увагу на наступні аспекти:

Також тривожними “дзвіночками” служать біль у зубі та припухлість протягом тривалого часу. В такому випадку варто негайно звернутися до фахівців. У нашій клініці пропонується якісне первинне пломбування, а також перепломбування в тих випадках, якщо раніше пацієнт звертався до недостатньо професійних лікарів.

Довіртеся фахівцям – лікуйте зуби у нас! Запишіться на консультацію в “Мед-Део” просто зараз!

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Пломбування каналів методом латеральної конденсації силеру ”АН+” (за 1 канал)350
Пломбування каналів методом латеральної конденсації гарячою гутаперчею за 1 канал495
Тимчасове пломбування каналів Ca-вмісткою пастою (1 канал)180

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-терапевти

Асади Язен Фото

Асаді Язен

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист

Лікування карієсу, пломбування, лікування пульпіту і періодонтиту, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання та інші процедури

Мельников Никита Эдуардович фото

Мельников Микита Едуардович

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування каналів зубів під мікроскопом

Свиржевский Юрий Валерьевич фото

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, видалення зубів, імплантація

Ткаченко Тамара Николаевна ajnj

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, відбілювання, пломбування каналів зубів

Друян Наталья Игоревна фото

Друян Наталія Ігорівна

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, лікування ясен

Музыченко Павел Николаевич фото

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, всіх видів пульпіту і періодонтиту, пломбування та реставрація зубів, протезування

Гулам Халида фото

Гулам Халіда

дитячий стоматолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, дитяча стоматологія

Сторож Андрей Викторович фото

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, хірургічне лікування

kondratok-galina-petrovna

Кондраток Галина Петрівна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-імплантолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів під мікроскопом

Черемис Наталья Николаевна

Черемис Наталія Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійна чистка та профілактика захворювань порожнини рота, відбілювання, лікування ясен

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top