Підясенна чистка prophyflex

поддесневая чистка prophyflex

Для фінального очищення поверхні емалі після видалення поддесневого каменю в сучасній стоматології успішно застосовується чистка пародонтальних кишень prophyflex Perio. Це обробка емалі і простору під яснами за допомогою струменевої технології. Процедура схожа на популярну чистку Air Flow з різницею в тому, що при prophyflex Perio замість соди використовується дрібнозернистий порошок на основі гліцину.

Як застосовується prophyflex Perio?

Алгоритм процедури схожий з Air Flow, за винятком основного матеріалу. Її проводять за допомогою струменевого наконечника. У спеціальний контейнер для порошку засипають гранули prophyflex Perio. Потім до наконечника подають стиснене повітря, який рівномірно перемішується з порошком. По окремому каналу йде струмінь води. У вихідному отворі вони змішуються, створюючи водно-повітряно-порошкову суміш.

Порошок для поддесневой чистки prophyflex
Как работает prophyflex

Усунення періодонтиту і періімплантіта за допомогою prophyflex Perio

Періімплантіт – це запалення м’яких і кісткових тканин навколо імпланта. В цьому плані захворювання має чимало спільного з періодонтитом:

  • Набряклість ясен
  • Наявність ясенних пародонтальних кишень
  • Кровоточивість
  • Поява кам’яних відкладень на поверхні
  • Запальні процеси, викликані бактеріями

При періодонтиті і періімплантіті в яснах утворюються глибокі кишені. У них присутній зубний камінь, який необхідно видаляти. Навіть після ультразвукового інструменту на зубах залишається тонка біоплівка а сама поверхня потребує фінального чищення. І за допомогою технології prophyflex Perio проводиться фінальне очищення пародонтальних кишень, легко і безболісно для пацієнта. Струмінь порошку, що випускається під тиском, акуратно і ефективно прибирає підясенні відкладення, вбиває бактерії і сприяє зменшенню глибини пародонтальних кишень.

Плюс технології в тому, що вона підходить навіть пацієнтам із запущеним періодонтитом і періімплантітом, запаленям ясен з глибокими пародонтальними кишенями, рухливими зубами. Процедуру можна проводити при руйнуванні альвеолярної кістки і травматичному зсуві зубів.

Особливості чищення пародонтальних кишень за допомогою prophyflex Perio

Для проведення очищення використовується порошок з діаметром гранул до 70 мкм. Вони дрібнодисперсні і не мають гострих граней. В процесі чищення робочий кут нахилу наконечника становить від 10 до 60 °, завдяки чому зуб обробляється з усіх боків, навіть у важкодоступних місцях. В результаті видаляється біоплівка з бактеріями, прибираються відкладення, поліпшується гігієна порожнини рота.

Переваги чистки prophyflex Perio:

  • Делікатність впливу на емаль і ясна
  • Якісна обробка поверхні за рахунок мелкодісперсності порошку
  • Можливість очищення пародонтальних кишень навіть у запущених випадках
  • Сумісність з різними струмовими наконечниками

Порошок prophyflex Perio вигідно відрізняється від соди, використовуваної при чищенні АІР Флоу. Він більш лагідно впливає на поверхні і гарантує виражений ефект з першої процедури. Крім того нормалізує кислотність ротової порожнини і покращує її мікрофлору.

Пройти процедуру чищення можна в клініці «Мед-Део» (Київ). Тут пропонується оригінальний матеріал, якісне виконання маніпуляцій і доступна ціна!

Ціна

На данный момент информация обновляется.

Для уточнения стоимости услуг пожалуйста обратитесь по телефонам:
×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×