RUUA

Апаратна перевірка стабільності імпланту

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Чи є сенс в діагностуванні при 95% успішного протезування?

Сьогодні дентальні імплантати вважаються одним з найактуальніших засобів протезування. Оскільки імплантологія розвивається досить стрімко, верх беруть інноваційні технології, з’являється все більше унікальних методик і перспектив у цій сфері діяльності. Якщо раніше людей з різним ступенем ризику не розглядали як можливих пацієнтів для лікування, то відтепер імплантацію можливо зробити і їм. Наші лікарі підходять до цього питання з усією відповідальністю.

При виборі раннього навантаження та лікування людей з високим ступенем ризику необхідно в ході роботи використовувати останні моделі інструментів, оскільки шансів на успіх в даному випадку набагато менше. До таких приладів відноситься Osstell ISQ. За допомогою цього апарату ми оцінюємо ступінь остеоінтеграції імплантатів і вимірюємо їх стабільність. Завдяки пристрою наш лікар дізнається всі доступні і достовірні клінічні дані. Таким чином, вам буде гарантовано довговічне успішне протезування, питання навантаження буде вирішене.

Коли можна навантажувати імплантат?

Це питання найбільш важливе. Результат буде прямо залежати від множинних факторів ризику і клінічних нюансів. Основним моментом є те, наскільки імплантат буде стабільний. Коли відбувається установка імплантату, на око досить важко зрозуміти чи буде він добре триматися. Сила вкручування і тактильні відчуття не дадуть однозначної відповіді на фактичну оцінку остеоінтеграції. Це можна зробити тільки за рахунок Osstell ISQ. Прилад надає можливість не просто виміряти те, наскільки імплантат буде стабільний в перший час, але і при повторному вимірі відстежити, як буде проходити остеоінтеграція надалі. Так і буде визначено оптимальний варіант для навантаження імплантату.

Процедура попередить про зниження стабільності

Зрозуміло, якщо результат процедури буде невтішним, то ви цьому не зрадієте. Це також позначиться на витратах. Якість роботи і максимально точні показники Osstell ISQ мінімізують можливі негативні наслідки. Для кожного пацієнта будуть виведені індивідуальні діагностичні дані, відповідно, підхід лікаря до тієї чи іншої людини буде особливим.

Бувають випадки, коли наш дантист стикаєся з пацієнтами з первинно низькою стабільністю. Причиною такої стабільності може стати застосування кісткової посадки. Зазвичай лікарі дають відмову від раннього навантаження в такому випадку. Те, що знижується стабільність, є причиною того, що потенційно є проблема, але завдяки можливості виміряти стабільність імппланата з високою точністю можна посприяти вирішенню цього питання.

Є три варіанти:

  1. зшивання імплантату,
  2. його перевстановлення
  3. установка додаткового.

Підсумок один – ми будемо мішені чекати збільшення стабільності.

Оскільки апарат Osstell ISQ відрізняється високоточними показниками вимірювання, наш фахівець зможе з упевненістю віддати перевагу конкретному протоколу навантаження. При порівнянні початкової та подальшої стабільності наш лікар зуміє діагностувати ускладнення та зробити все, щоб уникнути їх. Вам будуть гарантовані успішні результати.

Osstell ISQ – Ви забезпечені якісним діагностуванням

Фіксація імплантатів оцінюється на підставі реєстрації електромагнітних резонансних коливань виробів. Штифт впливає на навколишню кістку і сам імплантат. Результат фіксації імплантатів можна буде побачити на спеціальному екрані приладу. Чим вище буде значення на дисплеї, тим більше зафіксованим буде імплантат.

Оперативно, комфортно і надійно

Тривалість вимірювання складатиме не більше декількох секунд. Ви можете бути спокійні, проведення процедури абсолютно безболісне.

Як ми проводимо випробування?

Процедура проста, безболісна і не забирає багато часу.

  1. Спеціальний одноразовий штифт вкручується в імплантат
  2. Штифт безконтактно активується імпульсом від вимірювального зонда і впливає на імплантат і навколишню кістку.
  3. Результати відображаються на дисплеї у вигляді значення ISQ – Коефіцієнта Стабільності імплантатів
  4. Виходячи з отриманого результату наш лікар зробить висновки і дасть рекомендації.

Напрямки роботи відділення:

Найменування послугиЦіна, грн.
Апаратна перевірка стабільності імплантувід 370

Стоматологи-імплантологи

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря
Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря
Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

-->