RUUA
Встановлення
зубного імплантата всього
за 3670 грн.

Консультація лікаря-імплантолога і контрольний знімок зубів, загальною вартістю 990 грн., В ПОДАРУНОК!

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Апаратна перевірка стабільності імпланту

Зміст

Існує, як мінімум, три причини, за якими пацієнту слід пройти перевірку імпланта на стабільність (відсутність клінічної рухливості) апаратом Osstell ISQ:

 • Кращий варіант дізнатися про можливості навантаження;
 • Завчасно з’ясувати про можливі ускладнення;
 • Гарантований 100% результат.

Що таке остеоінтеграція в дентальній імплантації?

Остоінтеграція імплантату – це термін в стоматології, що означає вживлення і функціональний зв’язок імпланта з кістковою тканиною. При втраті або видаленні зуба, кістка починає атрофуватися, не отримуючи навантаження при жуванні. Поверхня імплантату надає правильний вплив на кісткову тканину, стимулюючи її і не допускаючи розсмоктування тканини.

Високий відсоток приживлення досягається за рахунок застосування біоінертних матеріалів, які не викликають в організмі імунних реакцій (відторгнення). Крім цього, використовується біологічно активне покриття, що сприяє швидкому та надійному зрощенню імплантата і кістки.

Випадки використання приладу Osstell ISQ

Сьогодні дентальні імплантати вважаються одним із найбільш затребуваних засобів протезування. Оскільки імплантологія розвивається стрімко, вершину беруть інноваційні технології. З’являється все більше унікальних методик і перспектив у цій сфері діяльності. У тому числі, експрес-протезування (одноетапне, латеральне).

Раніше людей з різним ступенем ризику (бруксизм, діабет) не розглядали, як можливих пацієнтів на лікування. Відтепер дентальна імплантація доступна і їм.

При виборі раннього або негайного навантаження, а також лікування людей з підвищеним ступенем ризику, використовуються останні моделі сучасних інструментів, щоб збільшити шанси на успіх.

До таких приладів відноситься Osstell ISQ. За допомогою цього апарату точно оцінюється ступінь остеоінтеграції імплантатів і вимірюється їх стабільність. Лікар клініки «Мед-Део» буде достовірно ознайомлений про всі доступні клінічні дані. Апарат дозволяє здійснювати контроль ступеня остеоінтеграції, а також:

 • Планувати стадії лікування;
 • Вчасно дізнатися про зниження стабільності;
 • Визначити час встановлення постійних ортопедичних конструкцій;
 • Обрати конфігурацію протеза;
 • Призначити протокол навантаження.

Крім того, це можливість документально інформувати пацієнта про можливі ускладнення.

Якість роботи і точність показників Osstell ISQ мінімізують передбачувані неприємні наслідки. Кожному пацієнту індивідуально виводяться діагностичні параметри. Відповідно, підхід лікаря до тієї чи іншої людини буде персональним.

Вибір оптимального часу навантаження імплантату

Це питання важливе і складне. Результат прямо залежить від чинників ризику і клінічних нюансів. Головним моментом є те, наскільки імплант буде стабільний. При встановленні імплантату, «на око» складно зрозуміти, чи буде він добре триматися. Сила вкручування і особисті відчуття не дають однозначної відповіді при оцінці ступеня остеоінтеграції імпланта. Це можна зробити тільки за рахунок Osstell ISQ.

Пристрій надає можливість не тільки виміряти первісну стабільність імплантату, а й відстежити при повторному вимірі подальшу динаміку остеоінтеграції.

Діагностика може скоротити час очікування, якщо Osstell ISQ покаже достатню стабільність імплантатів і їх повну готовністю до навантажень.

Попередження можливих ускладнень

Однією з причин невдалої остеоінтеграції є передчасне навантаження. Osstell ISQ дозволяє уникнути цієї помилки. Після встановлення імпланта, відразу ж замірюється його стабільність. Ці дані будуть відправною точкою для подальшого порівняння. Оскільки апарат Osstell ISQ відрізняється високоточними показаннями вимірювання, наш фахівець зможе з упевненістю віддати перевагу конкретному протоколу навантаження, діагностувати ускладнення або попередити про їх появу.

Іноді дантисти «Мед-Део» зіткаються з пацієнтами, що мають первинну низьку стабільність імпланта. Причиною може стати застосування кісткової посадки. Як правило, в цьому випадку, лікарі відмовляють в ранньому навантаженні: те, що знижується стабільність, говорить о потенційній проблемі. Але, завдяки можливості виміряти стабільність імпланта з високою точністю, можна вирішити це питання – відкоригувати імплантат і досягти бажаної стабільності.

Гарантія успішної імплантації

Прилад Osstell ISQ є важливою частиною оцінки якості лікування. Цей апарат використовується як засіб своєчасного оповіщення про проблеми остеоінтеграції, індикатора готовності імплантату до навантажень, і як гарант якості лікування. Osstell ISQ дає точне уявлення, наскільки щільно і надійно імплант розташувався в кістці, а також точний прогноз можливих навантажень. Цей досконалий інструмент для діагностики гарантує результативне лікування навіть пацієнтам з групи ризику.

Невдалий результат неприємний і пов’язаний з додатковими витратами. Імовірність негативного результату можна звести до мінімуму, використовуючи апарат Osstell ISQ.

Як проводиться діагностика?

Процедура проста і не віднімає багато часу. Неінвазивне вимірювання стабільності проводиться за допомогою портативного пристрою Osstell ISQ на основі методу частотно-резонансного аналізу. Частота коливань показує коефіцієнт стабільності імпланта (1-100). Імплант з ISQ від 70 і вище прийнято вважати стабільним. Весь процес займає кілька секунд. Це безпечно і безболісно.

 1. Щоб виміряти ISQ, застосовують спеціальні одноразові штифти, які вкручуються в імплант.
 2. Вимірювальний зонд безконтактно активує штифт, впливаючи імпульсом на імплантат і навколишню кістку.
 3. Результати виводяться на екран у вигляді значення ISQ (Implant stability Quotient) – коефіцієнта стабільності імпланта.

Враховуючи отримані дані, лікар стоматології «Мед-Део» зробить висновки і надасть рекомендації. У нашій клініці ця процедура проводиться оперативно, комфортно і з надійною точністю вимірювання. Успішний результат гарантований.

Автор стоматолог-імплантолог Єфімов Михайло Олександрович

Найменування послугиЦіна, грн.
Перевірка стабільності імплантувід 400

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-імплантологи

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4