RUUA
Рентген зубов картинка
Ортопантомограма

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Ортопантомограма

Зміст

Панорамний знімок зубів або ортопантомограма (ОПТГ) – “паспорт зубів”, розгорнуте рентгенографічне обстеження щелепи, що дає вичерпну інформацію про стан всіх зубів, кореневих каналів, зачатків, кісток щелепи. Також даний метод діагностики допомагає оцінити стан гайморових пазух і скронево-щелепних суглобів. В силу цих причин він вважається одним з найбільш інформативних і достовірних. Зробити панорамний знімок зубів в Києві можна в нашій клініці «Мед-Део».

Медичний центр «Мед-Део» надає послуги рентгену зубної щелепи, пропонує широкий спектр послуг діагностики та лікування. Ми виконуємо панорамний знімок зубів у високій якості, який допоможе стоматологам обстежити ротову порожнину і проблемні місця. Загальний рентгенівський знімок потрібен фахівцям для отримання повної картини стану зубного ряду, каналів, кісткової тканини. Наявність ОПТГ сприяє детальному розгляду всіх дефектів, щоб позбутися від них. Якщо для лікування зубів вам потрібно провести обстеження, зверніться до нашої клініки. Ми проведемо необхідні дії для отримання інформації про стан вашої ротової порожнини.

Коли роблять панорамний знімок зубів

Рентген зубної щелепи з отриманням ортопантомограми — повного зубного знімка — стоматологи призначають в різних випадках.
панорамный снимок зубов киев фото 1
Він може знадобитися:

  • Для контролю росту зубів у дітей, щоб відстежувати розвиток прикусу. Також він допомагає спостерігати присутність зачатків постійних молярів і визначити особливості росту і положення зуба мудрості, якщо він проявляється в ранньому віці.
  • Для безпечного виривання, щоб оцінити ряд і скласти коректну методику видалення зубів і подальшого покрокового догляду.
  • Для продуманої підготовки до імплантації щелепи, щоб вивчити відстані до гайморових пазух. Також за допомогою панорамного знімка дізнаються висоту і ширину щелепи, що допомагає точно підібрати імпланти.
  • Для визначення місця пародонтальних кишень при захворюванні на пародонтоз. Панорамний знімок відкриває картину, по якій можна дізнатися глибини кишень і підібрати ефективні способи лікування.
  • При лікуванні запалення кісткових тканин він дозволяє виявити осередок і простежувати хід його усунення. Так відбувається контроль лікувальної практики.

Для видалення зуба мудрості панорамний знімок також сприяє отриманню докладної картини, щоб розробити точний план хірургічного втручання.

 • Також відправити на рентген може ЛОР, щоб провести діагностику при лікуванні гаймориту, поліпа або інших захворювань цього напрямку. Зображення показує зону гайморових пазух і носової перегородки. Рекомендується проходити огляд регулярно 1 раз на рік.
 • Якщо для цих або інших випадків вам знадобиться ортопантомограма та всієї щелепи, то сміливо записуйтеся в «Мед-Део». Наші фахівці зроблять рентген знімок, на якому лікар-стоматолог або ЛОР зможе детально розглянути стан ротової порожнини та підібрати найбільш точний метод усунення дефектів або захворювань.

 

Ортопантомограма: що показує і як роблять

ОПТГ — це достовірна передача стану ротової порожнини, яку неможливо побачити при зовнішньому огляді. Вона показує всі приховані стоматологічні проблеми. Таким способом можна розглянути:

 • приховані каріозні порожнини;
 • кісткові тканини і їх придатність до імплантації;
 • зуби, що не прорізаються у дітей;
 • кісти, гранулеми та подібні білякореневі зміни;
 • запалення та аномалії;
 • стан міжзубних перетинок;
 • дефекти та неякісно запломбовані моляри.

На панорамному знімку показана вся щелепа, що важливо для комплексних висновків. За допомогою ортопантомограми аналізують, оцінюють і визначають лікувальні дії.
У клініці «Мед-Део» працюють з сучасною технікою. Апаратура робить якісні рентген знімки, які роздруковуються або зберігаються на носії. Ви можете відразу ним скористатися, показати лікарю або зберегти та використовувати при потребі в майбутньому. Процес безпечний, не шкодить здоров’ю.

Етапи проведення панорамного знімка

Порядок проведення включає наступні етапи:

 • пацієнт знімає всі вироби та прикраси з металу, які присутні на ньому;
 • стає всередині ортопантомографа і затискає зубами пластикову трубку, губи тримає зімкнутими;
 • пластину апарату щільно посувають до грудей, пацієнт тримається за ручки фіксації положення. Стояти необхідно без рухів, щоб не розмити зображення;
 • рентгенолог повідомляє, якщо потрібно змінити положення голови;
 • апарат рухається навколо голови.

Тривалість маніпуляції — 20-30 секунд. В результаті ви отримаєте панорамний рентген з чітким малюнком.

Наскільки шкідлива ортопантомограма для здоров’я людини?

Деякі пацієнти з недовірою ставляться до панорамних знімків, боячись рентгенівського випромінювання. Але доза його не перевищує 40 мкЗв при річній нормі до 1000 мкЗв. Сучасні прилади виробляють мінімальне опромінення, тому ортопантомограмма не має протипоказань.

Для наочного порівняння ми часто наводимо наступні приклади:

Вплив опроміненняДоза, мкЗв (мікрозіверта)
Від панорамного знімка зубів (ОПТГ)40
У разі флюорографії звичайної80
На томографі спіральному400
На конвенційному послідовному томографі1000
Максимальна річна допустима доза при проведенні медичних обстеженнях1000
При перельоті тригодинному на авіалайнері10
За життя в цегляному або бетонному будинку протягом одного року80
Річна доза, для якої встановлено зростання ризику захворювань на рак100 000
Променева хвороба 1 ступінь1 000 000
Важка променева хвороба4 500 000
Смертельна доза7 000 000

Чому слід робити панорамний знімок ОПТГ в «Мед-Део»

Наш медичний центр відповідально підходить до своїх обов’язків. Медики стежать, щоб обслуговування відбувалося на високому професійному рівні. Для цього у нас:

 • Високотехнологічне обладнання, яке швидко робить зображення і протягом 5 хвилин воно готове до вивчення. При цьому якість чітка, а доза опромінення мінімальна — до 0,02 м3в.
 • Використовують інноваційні технології — завантажуємо на електронні носії для зберігання, завдяки чому є можливість наближення потрібної ділянки малюнка і відправлення файлів через інтернет в будь-яке місце.
 • Вас приймуть в точно визначений час і без зволікання нададуть послуги. Якщо вам потрібна 3D ортопантомограма швидко, тоді приходьте до нас. Наші медики оперативно зроблять рентген за 1 хвилину.
 • Функціонують супутні послуги — можете не тільки обстежити зубний ряд, але також звернутися до лікаря-стоматолога. Нема потреби їхати в інші медичні заклади — ми проводимо всі процедури з діагностики та планування курсу відновлення на місці, а також організовуємо кваліфіковані хірургічні втручання.
 • Компетентні співробітники. Наші медики з багаторічним досвідом роботи, які регулярно підвищують кваліфікацію.
 • Приходьте на діагностику в нашу клініку та отримуйте панорамний знімок ОПТГ в короткі терміни. У нашому центрі використовується сучасне надійне обладнання, тому така процедура безпечна навіть для дітей і людей похилого віку.

Обстежитися в «Мед-Део» — значить отримати детальну картину стану щелепи, яка допоможе підібрати ефективне рішення. У нашому медичному центрі ви зможете замовити ортопантомограму однієї або двох щелеп. Також можете вибрати послугу з описом, в якому рентгенолог детально опише всі дані за отриманим зображенням.
У нас можна замовити формат знімка:

 • цифровий;
 • плівковий.

Для цього потрібно записатися в одне з відділень нашого медичного центру на сайті. Рентгенівські дослідження проводяться в клініках на вул. Ірпінська 78А (Академмістечко) і проспекті Петра Григоренка, 5А (Позняки).
Проходити обстеження в медцентрі «Мед-Део» набагато вигідніше і зручніше, ніж у звичайних поліклініках. Тут ви отримаєте:

 • обстеження високого рівня з повною картиною ситуації;
 • комплексне виконання вашого лікування від діагностики до успішних результатів;
 • високий рівень сервісу — чисті та стерильні кабінети, прогресивні погляди на медицину і високотехнологічне обладнання.

Обстеження та лікування в нас дають реальний результат. На панорамний знімок ціни вказані відразу, вам не потрібно купувати додаткові матеріали ні під час діагностики, ні при подальшому лікуванні.
Записатись на прийом в «Мед-Део» можна, заповнивши спеціальну форму на сайті або зв’язавшись з менеджером за телефоном.

Автор стоматолог-терапевт Сторож Андрій Вікторович

Найменування послугиЦіна, грн.
Ортопантомограма ОПТГ без конс230
Опис по ОПТГ120

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи

Оверчук Людмила Вікторівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Асаді Язен

стоматолог-терапевт, ендодонтія під мікроскопом

Більше про лікаря

Бухвалов Олександр Вікторович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кузьмочко Михайло Юрійович

стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Мельников Микита Едуардович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Дворник Владислав Володимирович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кратік Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Грушецька Галина Петрівна (Кондраток)

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Радиш Оксана Василівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Анатолий Тимошенко
  1 рік назад

  Точно рекомендую! Робив тут лише рентген, проте враження від МЕД ДЕО найприємніші. Саме приміщення дуже чисте. Консультація по телефону та робота адміністраторів на ресепшн були на висоті. Всі доброзичливі, уважні та хочуть допомогти. Сподіваюся, що і лікарі тут такі ж. Окремо дякую Лілії, яка робила рентген) Все було якісно та швидко.

 • Anna Chorna
  1 рік назад

  Потрібно було зробити панорамний знімок дитині . Дуже приємно що не відмовили ,а прийняли відразу . Сервіс чудовий ,працюють професіонали . При нагоді обов'язково будемо звертатись

 • Дима Руденко
  1 рік назад

  Все очень быстро,позвонил записался,приехал 3 минуты подождал,сделал снимок через 5мин.вынесли диск,и все про все 15 мин

 • Ольга Онищенко
  1 рік назад

  Пришли с ребенком делать панорамный снимок зубов. Персонал вежливый, быстро, комфортно. Спасибо огромное. Рекомендую.

 • Natalya Grischuk
  1 рік назад

  Постоянно делаю панорамный снимок. Очень довольна.

 • Анита Зубрицкая
  1 рік назад

  Нужно было срочно сделать панорамный снимок челюсти, ребята молодцы, колл-центр ответили быстро, оперативно записали на процедуру, хорошо встретили и провели, все спокойно и на высшем уровне!

 • Юльчик Оп
  1 рік назад

  Очень быстро сделали панорамный снимок. От момента моего звонка до получения снимка прошло 25 мин. Из них минут 10 я ждал сам снимок. Администратор Татьяна все очень хорошо обьяснила-настоящий проффесионал. Советую. Цена на снимок почти в два раза меньше чем у других клиниках.

 • Татьяна
  1 рік назад

  Обращалась в эту компанию с просьбой распечатать панорамный снимок, который делала у них 4 года назад. К счастью эту просьбу смогли выполнить, несмотря на прошедшее время. спасибо за понимание.

 • Каруся Шифоева
  1 рік назад

  Делала снимочек, все очень быстро и качественно. В клинике отличные специалисты. Быстро консультируют. Благодарю!

 • Ирина Денисова
  1 рік назад

  Очень хороший сервис, очень быстро сделали снимок. Советую. Все быстро и качественно.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4