RUUA
Ортодонтична стоматологія stomatology pic 9
Ортодонтична стоматологія

Первинна консультація лікаря

390 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Ортодонтична стоматологія

Зміст

Ортодонтія відноситься до профільного напрямку стоматологічної клініки «Мед-Део». У медичному центрі надають послуги з виправлення прикусу у дорослих і дітей. Для лікування використовують сучасні методи і високотехнологічне обладнання, щоб точно діагностувати стан зубів і зробити лікувальні процедур. Процес відновлення контролюють досвідчені ортодонти.

Що таке ортодонтія?

Ортодонтия
За усунення дефектів щелепно-лицьового скелета відповідає спеціальний розділ стоматології – ортодонтія. Цей напрямок, в рамках якого виправляють порушене положення зубних рядів і запобігають розвитку аномалій зубощелепної галузі.

Головне завдання ортодонтії – виправити прикус, який спотворює змикання зубів верхньої і нижньої ряду. Ортодонтична стоматологія повертає естетику зубів у вигляді рівномірного фізіологічного розташування, а також перешкоджає виникненню ряду інших захворювань. Тому звичайний стоматолог для корекції безсилий, потрібно компетентний фахівець зі сфери ортодонтологи .

Які захворювання лікує стоматолог-ортодонт?

Лікування неправильних прикусів відбувається за принципом плавного тиску на зубний ряд. Процедуру роблять за допомогою спеціальних пристосувань – гвинтами різних форматів. Сила тиску може бути різною і залежно від коригування стану її збільшують.

Для досягнення результату застосовують знімні пластини, які виймаються при прийомі їжі і перед сном. Призначають цей варіант, щоб:

 • Запобігти зсуву зубів;
 • Призупинити освіту щелепних дуг;
 • Підправити звуження неба;
 • Врегулювати темп формування щелепи.

При більш серйозних викривленнях рекомендується встановлювати брекети.

Виправлення прикусу

Викривлення зубів і неправильний прикус відносяться до поширених патологій, які властиві пацієнтам різного віку. Порушення можуть починатися з юних років або проявиться в більш пізній період.

Ортодонтія займається випадками відсутності контактів між зубними рядами при жуванні, і регулює змикання. Симптоми неправильного прикусу – немає контакту між зубами в стані стискання рядів або нещільне їх змикання. Зовні це проявляється в асиметрії овалу обличчя або неправильним зростанням окремих зубів, щілинами між ними. Це призводить до погіршення зовнішнього вигляду щелепи і до ускладнень здоров’я – травмування слизової, складності в процесі жування, порушення дикції. Щоб не допустити погіршення стану, слід регулярно проходити огляд у стоматолога-ортодонта і здійснювати процедури виправлення прикусу.

Причини і наслідки неправильного прикусу

Зміна форми зубних рядів часто починається з дитячого віку, але проявитися помітними наслідками може вже в юнацтві або в дорослому житті. Причини появи і розвитку спотворень щелепно-лицьової зони наступні:

 • Травми при народженні;
 • Тривалий період вигодовування штучним методом – впливає на розвиток нижньої щелепи;
 • Смоктання пальця, пустушки, іграшок, олівців – все це може збільшити відстань між верхнім і нижнім зубним рядом;
 • Часте дихання через рот застуд або хронічного синуситу також призводить до викривлення прикусу.

Стоматологічний центр «Мед-Део» в Києві спеціалізується на діагностиці таких випадків з різним ступенем складності і запущеності. У клініці працюють висококваліфіковані ортодонти, які допоможуть з’ясовувати причини формування неправильного змикання і нададуть відповідне ортодонтичне лікування.

Успіх терапії виправлення прикусу багато в чому залежить від часу звернення до фахівця. Чим раніше буде проведена діагностика, тим більше шансів на максимально коректний результат. Для легких порушень у дітей можна обійтися пластинами, для дорослих же необхідно встановлювати брекети і коригувати силу впливу під стан пацієнта.

Послуги корекції аномалій прикусу в клініці «Мед-Део» в Києві

Сучасна стоматологія «Мед-Део» забезпечує професійне виправлення дефектів з використанням ефективних конструкцій. Наш лікар-ортодонт обстежує розташування зубів і визначає технологію, яка результативно впливає на поліпшення зубних рядів. Відновлення займає тривалий період. Спеціаліст уважно спостерігає за перебігом лікувального процесу і всіма змінами, щоб помірно збільшує тиск для вирівнювання і нормалізації роботи м’язів обличчя.

В ході лікування лікар може призначити установку:

 • Постійних брекет-системи;
 • Знімних вирівнювальних пластин;
 • Ретейнер.

ретейнеры после брекетов
Для наших послуг використовуємо надійні матеріали, які виготовлені за міжнародними стандартами. Це допомагає забезпечувати високий результат вирівнювання на різних стадіях.

Брекет-системи

брекеты фото1
З усього переліку практикуючих методик ортодонтії, найбільш популярний спосіб – брекети. Такі апарати відносяться до незнімного формату і виробляються в широкій модельній різноманітності. У «Мед-Део» встановлюють брекет-системи з різних матеріалів:

Можуть використовувати комбінований вид брекетів.

Апарати відрізняються також за форматом, в залежності від місця установки:

 1. Вестибулярні. Такі системи ставлять на поверхню з зовнішнього боку зубів.
 2. Лінгвальні. Їх встановлюють на внутрішній стороні ротової порожнини.

пластинки для выравнивания прикуса
Методи зв’язки дуги і брекетів також різняться – здійснюють класичне поєднання лігатурами або самолігуючий підхід.

Ортодонтичні апарати

Конструкції цієї категорії включають прості пластини, які знімаються. Вони виконані з металевої дуги на пластиковій основі. Кріплення відбувається гачками, які розміщені з країв. Апарати такого типу переважно виписують для легких корекцій прикусів у дітей.

Ретейнери

Дані пристрої необхідні для закріплення ефекту після використання брекетів. Встановлюють для фіксації зубів в відрегульованом положенні. У ортодонтії бувають:

 1. Знімні ретейнери – це прозора пластинка з металевою дугою для підтримки форми зубного ряду.
 2. Незнімні ретейнери потрібні для встановлення з внутрішньої сторони, їх кріплять спеціальними препаратами.

Формат призначає ортодонт після обстеження ротової порожнини. У будь-якому випадку лікувальні конструкції не викликають дискомфорту при носінні.

Як довго триває ортодонтичне лікування?

Відновлення прикусу – це процес, який вимагає тривалого періоду і регулярних перевірок. Термін реабілітації залежить від необхідних методик і може тривати від 1 до 2,5 років. Технології ортодонтичного лікування в клініці «Мед-Део» підбирають в індивідуальному порядку, приписують відповідні лікувальні практики і терміни носіння.

Коли потрібно звертатися до ортодонта і скільки це коштує?

У ортодонтії важливо звертатися до медиків на ранніх етапах, щоб не призвести до наслідків такого роду:

 • Порушень естетики посмішки;
 • Розвитку карієсу;
 • Розвитку патологій в скронево-щелепної області;
 • Хвороб шлунково-кишкового тракту.

У нашій стоматології в Києві на послуги ортодонта оптимальні ціни. Вартість буде залежати від виду встановленого апарату. Записуйтеся на діагностику, і наші співробітники складуть курс виправлення і проконсультують з усіх питань лікування.

Автор стоматолог-ортодонт Язді Сара

Ортодонтична стоматологія

Глибокий травматичний дистальний прикус, "пташиний профіль", значно скорочене підборіддя, постійно травмується слизиста піднебіння, проблема зі суглобами. Час лікування 12 місяців

Ортодонтична стоматологія

Дистопія ікла та другого премоляру. Час лікування 12 місяців

Ортодонтична стоматологія

Ретенція ікла (ікло не прорізався), перехресний прикус. Час лікування 12 місяців

Ортодонтична стоматологія

Медіальний прикус, який створює естетичну і функціональну проблему, дисфункція ВНЩС, проблема з дикцією. Необхідно обов’язкове раннє лікування з метою уникнення неправильного формування скелета обличчя. Час лікування 12 місяців

Ортодонтична стоматологія

Лікування стиранності зубів, зниження висоти прикусу, які відбулись через неправильний прямий прикус. Після виправлення прикусу проведено тотальне протезування вінірами та коронками. Час лікування 13 місяців

Ортодонтична стоматологія

Відкритий перехресний прикус (зуби не змикаються). Надскладна патологія у пацієнтки 35 років, у якої раніше було 3 спроби безуспішного лікування. Час лікування 18 місяців

Ортодонтична стоматологія

Вирівнювання зубного ряду та усунення дефіциту місця шляхом дисталізаціїї зубного ряду. Час лікування 14 місяців

Ортодонтична стоматологія

Виправлення неправильного прикусу, який виник в результаті скупченості зубів, зміщення зубів і центральної лінії через дефіцит місця після прорізання зубів мудрості. Час лікування 12 місяців

Найменування послугиЦіна, грн.
Установка брекетіввід 6500 грн
Корекція незйомного апарату1000 грн
Корекція знімного апарату450 грн
Підклеювання брекета300 грн
Ремонт апарату (1 щелепа)1500 грн
Кільця на моляри (встановлення)550 грн
Заміна кільця300 грн
Заміна замка металевого300 грн
Заміна замка керамічного495 грн
Зняття відбитка600 грн
Ретейнер металевий (1 щелепа) (встановлення)1200 грн
Ретейнер скловолоконний (1 щелепа) (встановлення)2100 грн
Зняття ретейнера400 грн
Фіксація ретейнера1700 грн
Зняття брекет системивід 1000 грн
Ретенційна капа (встановлення)800 грн
Контрольна-діагностична модель220 грн
Кнопки (встановлення)250 грн
Пружини (встановлення)150 грн
Гачки/стопи/торкові петлі (встановлення)100 грн
Заміна дуги з покриттям400 грн
Заміна дуги без покриття350 грн
Консультація лікаря-ортодонта390 грн

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-ортодонти

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Влада Гузь
  1 рік назад

  Проходила лечение у врача-ортодонта Сары на улице Ирпенской. Год назад у меня были кривые зубы и неправильный прикус. И вот спустя 1 год мне сняли брекеты и теперь у меня голливудская улыбка!!! Сара - мастер своего дела! Все чётко и понятно объясняет, работает очень аккуратно. Всем довольна и рекомендую!

 • Lilia Kozachuk
  2 роки назад

  Клиника замечательная, классное оснащение), а ортодонт Сара - просто любооооууу! имела плохой опыт с другим ортодонтом, то после него она меня спасла!) Всегда можно с ней посоветоваться, и еще мотивирует быть добросовестным со своими брекетами

 • Lena Lena
  2 роки назад

  Посещаем часто эту клинику с ребенком, стоматолог и ортодонт нравится. Все вежливые и с хорошим подходом. Рекомендую!!!

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4