Опис рентген-знімків зубів

Описание ренген снимков зубов

Коли знадобиться опис рентген-знімків зубів?

Якщо Ви вирушаєте в стоматологію без рентген обладнання, прихопити панорамний знімок зубів дуже корисно. Доктор напевно попросить Вас зробити знімок, а принісши до лікаря готовий знімок з описом Ви здорово заощадите час, нерви і гроші.
Опис рентген-знімків, а особливо опис ортопантомограми або опис КТ 2-х щелеп зроблене один раз економить гроші, нерви і час при кожному лікуванні зубів. Адже картина стану зубів змінюється поступово і за тривалий час.

Крім економії сил, часу і грошей опис рентгенівських знімків зубів допоможе Вам особисто переконатися в ефективності стоматологічного лікування, незалежно від клініки. Ортопантомограмма або 3D модель щелеп для Вас не інформативна, якщо Ви не висококласний стоматолог, зате опис панорамного знімка або опис КТ 2-х щелеп розповість все про стан зубів і прилеглих тканин.
У клініці за помірними цінами доступні:

 • Опис панорамного знімка
 • Опис КТ 1-ої щелепи
 • Опис КТ 2-х щелеп
 • Опис КТ сегмента

Що Ви дізнаєтеся з опису рентген-знімків зубів?

Хто створює опис знімка?

Процес створення знімків в клініці проводить рентген-лаборант, а опис знімка робить лікар рентгенолог – фахівець з променевої діагностики. Наш рентгенолог – незалежний фахівець, стоматолог-консультант з багаторічною стоматологічної практикою. Його медичними висновками довіряють лікарі Мед-Део, довіряйте і Ви.

Запишіться на рентген діагностику в клініці і замовте опис рентгенівських знімків зубів використовуючи форму .

Вартість послуг

Послуга Вартість (грн.)
Опис ОПТГ 120
Опис КТ 1-ї щелепи 400
Опис КТ обох щелеп 640
Опис КТ ППН (придаткових пазух носа) 400
Опис КТ сегмента/квадранта 200

В Опис рентгенівського знімка записується інформація про виявлені проблеми або про відсутність проблем. Наше обладнання створює знімки високої якості за якими рентгенолог діагностує:

 • Тріщину кореня або перелом. Така проблема іноді виникає після травми. Симптоми перелому: помітне запалення ясен, сильний біль при надкусиваніі, рухливість зуба.
 • Пародонтит. При цьому захворюванні помітна атрофія кісткової тканини, ясна кровоточать, болять і запалюються, помітна рухливість зубів.
 • Періодонтит. Запалення в вигляді кісти або гранульоми верхівки кореня. Запалення поступово збільшується без сильних болючих відчуттів. Без лікування, на яснах з’явиться свищевой хід або періостит (флюс), призводить до втрати зуба.
 • Карієс в невидимих ​​областях. Каріозні процеси починаються під коронками, за пломбами з тильного боку зуба видно рентгенологу.
 • Аномалії в зубному суглобі.
 • Новоутворення і абсцеси.
 • Неправильну окклюзию (неправильний прикус), аномалії щелепної кістки та зубних рядів.

Наш рентген кабінет готовий прийняти Вас в робочий час, а опис знімка Ви заберете в найкоротші терміни і за помірними цінами. Але ми готові передати в роботу рентгенологу і Ваші знімки.
У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×

×

×

×

×

Запись на прием [exec] echo”YES”; [/exec]


×