RUUA

Огляд унікального імплантату NobelActive

Огляд унікального імплантату NobelActive nobel 3

Імплантати NobelActive – це зразковий рівень ефективності під час лікування людей, які потребують якісного відновлення зубного ряду. Естетичність, відмінна біосумісність і практично, довічна гарантія стали основними чинниками популярності NobelActive у пацієнтів стоматології «Мед-Део» і в світовій практиці.

Про виробника

Огляд унікального імплантату NobelActive nobel biocare logo

Компанія Nobel Biocare була заснована родоначальником сучасної стоматологічної імплантології, шведським професором Пер-Інгвар Бренемарком, які зробили основне відкриття в області остеоінтеграції. Понад півстоліття Nobel Biocare – провідний виробник дентальних імплантатів у світі. Під торговою маркою компанії створено безліч рішень для протезування зубів і супутніх компонентів. Перший випуск імплантів Нобель був здійснений понад 50 років тому. До сих пір уся продукція компанії користується заслуженим попитом: від поодиноких коронок до повноцінних протезів на імплантатах. Колосальний досвід роботи і суворі стандарти якості зробили продукцію Nobel найбільш впізнаваною в світі: її обирають стоматологи і для себе особисто, і для пацієнтів.

Опис імплантів, їх переваг

Імплантат NobelActive має оригінальний дизайн і унікальну конфігурацію різьблення. Завдяки таким особливостям, досягається надійна стабілізація навіть в особливо складних ситуаціях. Це пояснюється тим, що у процесі встановлення унікального імплантату відбувається поступове ущільнення кісткової тканини. Таким чином, дентальний елемент відмінно підходить для імплантації, коли необхідна негайне навантаження. Імплантати Нобель Актив цінуються за свої відмінності і переваги:

 • Високий ступінь первинної стабілізації;
 • Оригінальна шийка вироба, що зберігає кісткову тканину;
 • Щільне прилягання ясен до імплантату;
 • Можливість корекції положення під час встановлення;
 • Наявність моделей дентальних елементів для звужених місць між зубами;
 • Високий показник приживлюваності;
 • Інноваційна поверхня TiUnite;
 • Міцний матеріал виготовлення (титан класу IV).

NobelActive з успіхом застосовується для одноетапної імплантації і у випадках, коли з іншим имплантом це неможливо.

Показання до застосування

Імплантат NobelActive надійно встановлюється у кістку середньої, зниженої і малої щільності. Унікальний елемент однаково стабільний у м’якій кістковій тканині і ложе видаленого зуба. NobelActive виглядає природно і успішно застосовується для імплантації в естетично значиму зону. Вибір моделей супраструктур дозволяє ефективно заповнити і фронтальні, і жувальні види зубів.

NobelActive застосовуються, як поодинокі конструкції і, як варіант, для декількох шинуючих і нешинуючих одиниць з відстроченим чи негайним навантаженням. Модель NobelActive TiUnite 3.0 показана для заміщення бічних або центральних різців.

Поверхня TiUnite

Огляд унікального імплантату NobelActive nobelactive tiultra

До специфічних особливостей NobelActive відноситься поверхня TiUnite. Її створюють за допомогою впливу електроструму на занурений у електроліт імплантат. У результаті такого анодування дентальний елемент покривається щільним шаром з оксиду титану зі збільшеним вмістом фосфору. Шорсткості мінімізують ризик відторгнення на початкових етапах імплантації, покращують стабілізаційні властивості імплантату. Надалі TiUnite сприяє збереженню живих тканин і рівня крайової кістки, що позитивно позначається на естетиці та функціональності результату. Остеоінтеграція імплантатів з такою поверхнею разюче висока і становить 99,2-100%.

Технічні характеристики NobelActive

Огляд унікального імплантату NobelActive nobel 2

Для досягнення найкращих результатів передбачені:

 • Вбудована функція зміни платформи;
 • Зворотньоконусна шийка;
 • Конусоподібна апікальна частина;
 • Леза наконечника;
 • Борозенки Groovy на різьбі;· Нарізують канавки з можливістю реверсу.

Таким чином зберігається і навіть збільшується обсяг м’яких тканин і альвеолярної кістки. А також з’являється можливість відкоригувати позицію дентального елемента для додання оптимального положення імплантату. Механічну міцність і надійність забезпечують конічне з’єднання і антиротаційний шестигранник.

Імплантат 3.0 виготовляється з діаметром менше 35 мм. Така модель незамінна для встановлення одиночних конструкцій в звужених міжзубних місцях, для реконструкції верхніх і нижніх різців.

Огляд унікального імплантату NobelActive nobelactive tablycza

Особливості встановлення імплантів NobelActive і реабілітації

Дизайн різьблення створений з урахуванням клінічного досвіду за ручною установкою і орієнтацією дентальної конструкції. Тіло, що розширюється сприяє ущільненню кістки. Прорізаюча частина апікальної зони дозволяє встановити дентальний елемент без повного препарування остеотомічного отвору.

Оригінальна конфігурація NobelActive дає можливість скористатися перевагами імплантату для дистальної ділянки. Широка платформа моделі забезпечує достатньо основи для ортопедичної структури, створює природний пришийковий контур у зоні молярів, а невелика довжина не допускає контакту з анатомічно значущими структурами. Завдяки оксидованій TiUnite-поверхні швидше формується кісткова тканина і скорочується час реабілітації. Під час періоду остеоінтеграції необхідно відвідувати лікаря для спостереження за процесом і виконувати рекомендації по догляду за ротовою порожниною.

Недоліки зубного імплантату NobelActive

Компанія виробник під час створення імплантатів Nobel Active передбачила все. Це не могло не позначитися на вартості, що стало єдиним недоліком продукції Нобель. Умовним, оскільки ці імплантати прослужать все життя.

Підводимо підсумки

NobelActive – це вдале поєднання відмінної первинної стабілізації і естетики. Унікальна поверхня і дизайн різьблення забезпечують чудову приживлюваність і надійність фіксації. Вибір моделей дозволяє охопити всі складні випадки імплантації, включаючи негайне навантаження. Незважаючи на ціну, імпланти Нобель залишаються найбільш затребуваними в світі.

Ознайомитися з послугою імплантіціі зубів в клініці Мед-Део можна за посиланням.

Автор стоматолог-імплантолог Єфімов Михайло Олександрович

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Інші статті в нашому блозі

07/06/21
Зубні імпланти MegaGen AnyOne: повний огляд

Про виробника Mega Gen Корейська компанія MegaGen – гостя з майбутнього в світі дентальної імплантології. Вона лідирує серед...

Читати повністю
31/05/21
Огляд унікального імплантату NobelActive

Імплантати NobelActive – це зразковий рівень ефективності під час лікування людей, які потребують якісного відновлення зубно...

Читати повністю
26/08/20
Скільки разів поспіль можна робити рентген зуба?

Рентген зубів – головна частина діагностування захворювань у сучасній стоматологічний практиці, яку призначають з метою якіс...

Читати повністю
28/07/20
Вибір інструментів для ендодонтичного лікування

Інструментальні методи обробки кореневих каналів в стоматології постійно удосконалюються вже протягом чотирьох десятиліть. У...

Читати повністю
18/03/20
Що необхідно знати про коронавірус?

Ми в Мед Део розуміємо, що багато хто зараз стурбований епідемією коронавірусу у світі. У зв'язку з цим виникають логічні за...

Читати повністю
08/11/18
Як правильно чистити зуби?

Людям здається, що вони знають, як чистити зуби, але не завжди це так. Від правильності цього процесу залежить здоров'я зубі...

Читати повністю
30/10/18
Лікування зубів з анестезією під час вагітності

У вагітних жінок деколи виникають проблеми з зубами. Це пов’язано з тим, що кальцій, який перебуває в їх організмі, активно ...

Читати повністю
25/10/18
Анатомічна будова зуба людини

Людський зуб влаштований складніше, ніж це може здаватись. Він відповідає за кілька важливих функцій: жування, формування го...

Читати повністю