RUUA

Про клініку

Шановні пацієнти!

Наша компанія працює на ринку медичних послуг вже більше двох десятиліть.
Сьогодні «МЕД-ДЕО» – це медичний центр та мережа стоматологічних клінік, що діють в Києві, дружній колектив висококваліфікованих фахівців і понад 150 тисяч вдячних пацієнтів. Наші лікарі мають лікарські категорії та багаторічний стаж роботи – від 7 до 23 років, фахівці «МЕД-ДЕО» постійно розвиваються та підвищують свій рівень кваліфікації. Ми співпрацюємо з усіма страховими компаніями.


За ці роки ми накопичили безцінний досвід і сьогодні маємо можливість надавати медичні та стоматологічні послуги в комплексі. Ми лікуємо дорослих і дітей, надаємо свої послуги майбутнім мамам, а також людям похилого віку.


Медичний центр та клініки «МЕД-ДЕО» оснащені найсучаснішим медичним обладнанням і прекрасною базою, що дозволяє з високою точністю проводити обстеження та здійснювати діагностику захворювань в будь-яких, найскладніших випадках.


Наш медичний центр «МЕД-ДЕО» – це багатопрофільна медична клініка, де Ви зможете пройти обстеження у профільних фахівців, отримати необхідні медичні висновки, здати аналізи та виконати діагностику, в тому числі УЗД, на сучасному обладнанні.


А наші досвідчені фахівці стоматологічних клінік з легкістю впораються із завданнями будь-якого рівня складності: від профілактичних заходів, спрямованих на запобігання захворювань ротової порожнини, до хірургічної підготовки порожнини рота до протезування. У стоматологічних клініках «МЕД-ДЕО» до послуг пацієнтів допомога в будь-якому напрямку сучасної стоматології: рентген-діагностика останнього покоління, ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ, Plasmolifting: з ісп.APRF, з ісп.IPRF, відбілювання зубів і рання, ще на стадії граничного стану емалі, діагностика карієсу за допомогою високочутливої діагностичної апаратури, лікування пародонтозу (лікування ясен апаратом Vector), лікування карієсу та його ускладнень, протезування зубів, виправлення патологій прикусу та положення зубів, видалення зубів та імплантація. І незалежно від того, з яким питанням Ви звернулися до «МЕД-ДЕО», ми гарантуємо відмінний результат.


Кілька років тому в нашій країні з’явився новий, доволі цікавий напрямок туризму, який отримав назву стоматологічний туризм. В основі даного напрямку лежить принцип поєднання приємного з корисним, а саме, вміння поєднувати якісний відпочинок і турботу про здоров’я своїх зубів і ротової порожнини. На сьогодні стоматологічний туризм в Європі – це широко поширена послуга, яка користується величезною популярністю протягом більш ніж 10 років. Компанії, які надають послуги в сфері стоматологічного туризму, займаються розробкою власних туристичних маршрутів, які є максимально привабливими для пацієнтів-мандрівників.
І, звичайно ж, «МЕД-ДЕО» не могло залишитися осторонь. Ми пропонуємо всі види стоматологічних послуг і гарантуємо, що перебування туристів у Києві та лікування в наших клініках буде максимально приємним і комфортним.

Про клініку about clinic pic1
logo

Кілька років тому в нашій країні з'явилося новий, доволі цікавий напрямок туризму, який отримав назву стоматологічний туризм. В основі даного напрямку лежить принцип поєднання приємного з корисним, а саме, вміння поєднувати якісний відпочинок і турботу про здоров'я своїх зубів і ротової порожнини. На сьогоднішній день, стоматологічний туризм в Європі - це широко поширена послуга, яка користується величезною популярністю впродовж більш ніж 10 років. Компанії, які надають послуги в сфері стоматологічного туризму, займаються розробкою власних туристичних маршрутів, які є максимально привабливими для пацієнтів-мандрівників.

Чому до нас звертаються?

  • 27 років ми працюємо для Вас в Києві

  • Співпрацюємо з усіма страховими компаніями

  • Високий професіоналізм і великий досвід наших лікарів

  • Більше 70 тисяч вдячних пацієнтів

  • Зручне розташування клінік поруч з метро

У наших клініках лікарі-стоматологи всіх спеціалізацій!

У нас є все необхідне обладнання останнього покоління для діагностичних досліджень порожнини рота

Наші нагороди та сертифікати

Чому Вам слід нам довіряти

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і добиваємося позитивного результату в будь-яких починаннях і прагненнях.

У медичних центрах «Мед Део» працює понад 25 лікарів-стоматологів різних спеціалізацій

Комфортабельне лікування під чуйним наглядом наших фахівців

Пацієнти довіряють нам, рекомендуючи друзям, а також приводять до нас своїх рідних

Зручний графік роботи та місцезнаходження клінік, відсутність черг, чуйний та уважний персонал

Ми працюємо з усіма страховими компаніями

Вже скоро! Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках медицини

Вже скоро! Довідки, медкартки, медичні книжки та інші види документів Ви зможете отримати в терміновому порядку

Як ми працюємо

Не потрібно сидіти в чергах під кабінетом

Щоб пройти медичне обстеження, а також лікування не потрібно з самого ранку займати чергу і витрачати свій час. Ми призначимо конкретний час і дату - зручні для Вас!

Запис на прийом онлайн або за телефоном

Якщо Ви бажаєте зв’язатися з нами, то можете зателефонувати по телефону (044) 394-90-94 або залишити заявку на сайті і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час.

Оплата готівкою або безготівковий розрахунок

Ви можете сплатити послуги в наших клініках готівковою, а також ми приймаємо карти платіжних систем MasterCard таVisa.

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4