logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 8.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00
  Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

RUUA

Лікування зубів при вагітності

Лечение зубов при беременности фото

Ціна надання послуги:

Очікування появи на світ малюка – хвилюючий та довгоочікуваний момент для майбутньої мами. Вагітність – складний процес, що часто протікає не дуже гладко. Часом виникають нагальні проблеми, які необхідно негайно вирішити, наприклад, захворювання зубів та ротової порожнини. Біль терпіти не можна, це може зашкодити малюкові. Фахівці рекомендують звертатися тільки до профільних клінік, так як вагітним необхідний особливий делікатний підхід та спеціалізовані медикаменти. Стоматологічна клініка для майбутніх мам, що входить в найбільшу столичну мережу «МЕД-ДЕО КОМПАНІ», надає комплексне, професійне лікування зубів, пропонуючи вигідні ціни, якісний сервіс, увагу і турботу.

Чи можна вагітним лікувати зуби?

Кожна майбутня мама є по-своєму особливою. Тому наші фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної з них, щоб вагітність протікала легко. Завдяки професіоналізму, уважному ставленню, спеціалізованому обладнанню, перевіреним медикаментам, вагітна жінка буде відчувати себе комфортно. Затишні умови, дружня атмосфера, швидке обслуговування – все, що потрібно вагітній жінці, яка відвідує стоматолога.

Лікування зубів не можна відкладати ні за яких обставин. Хоча лікарі рекомендують відвідувати стоматолога тільки по настанню другого триместру, окремі проблеми вимагають невідкладного втручання. Саме такі випадки вимагають найуважнішого ставлення з боку стоматолога. «МЕД-ДЕО» надає послуги широкої спрямування – повністю нешкідливі та безпечні, що важливо для здоров’я жінки і маля. Ми пропонуємо майбутнім мамам такі послуги як:

Тому на питання “Чи можна вагітним лікувати зуби?” у нашій клініці відповідають – “Так, можна і потрібно, адже біль, яку відчуває майбутня мати, завдає набагато більше шкоди ніж наші методи лікування!”

Турбота про зуби з використанням сучасного обладнання і медикаментів

«МЕД-ДЕО» надає послуги жінкам в період вагітності з використанням безпечних допустимих медикаментозних препаратів, а також спеціалізованого професійного обладнання європейської якості. Завдяки інноваційним методикам не шкодять здоров’ю жінки, розвитку плода.

Так для лікування пародонтозу або інших захворювань ясен використовується сучасна апаратура, наприклад, високоефективний апарат «Vector», що допомагає перемогти захворювання будь-якій стадії його розвитку. Наші хірурги використовують анестезію від перевірених виробників, які зарекомендували себе, уникаючи сумнівних анестетиків, які можуть містити тетракцілін, стрептоміцин адреналін або його похідні. Ці речовини викликають порушення розвитку кісткової тканини, що впливає на кістки дитини згодом. При лікуванні також відмовилися від застарілого препарату – миш’яку.

Вагітність означає особливо відповідальне ставлення щодо вибору ліків. Почав боліти зуб або почав розвиватися запальний процес ротової порожнини – не турбуйтесь. Наші стоматологи призначать відповідне правильне лікування, безпечні антибіотики, такі як еритроміцин, цефалоспорин, пеніцилін. Варто пам’ятати, що прийом таких ліків повинен контролювати Ваш лікар. Наші лікарі призначать допустимі дозування, та час прийому максимально безпечні для дитини.

Встановлення правильного діагнозу неможливо без рентгена, що показує кожен зуб пацієнта. Однак 1 і 3 триместр при вагітності – ризикований період, коли рентген є протипоказаний. Для того, щоб жодним чином не нашкодити здоров’ю жінки і малюка, фахівці використовують радіовізиограф, що значно зменшує ризик опромінення.

Гнучкі ціни на лікування для майбутніх мам

Здорові зуби – запорука спокійної, безпечної вагітності. Для комплексного професійного лікування найчастіше потрібна чимала кількість грошей. Ми прагнемо зробити свої послуги доступними більшій частині населення, тому впроваджуємо гнучку цінову політику, постійно з кращими послугами європейської якості за акційними цінами. Хворий зуб, запалення ясен, послуги хірурга та ін. – будь-яку з проблем наші фахівці допоможуть вирішити під час вагітності без загрози здоров’ю малюка. Мережа стоматологічних клінік працює з найбільшими страховими компаніями «Альфа Страхування», «Альянс Україна», «Провідна» і багатьма іншими.

Переваги лікування зубів під час вагітності в нашій клініці

І це лише невелика частина переваг нашої мережі! Приходьте до нас і Ви дуже швидко знайдете ще десяток.

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-терапевти

Асади Язен Фото

Асаді Язен

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист

Лікування карієсу, пломбування, лікування пульпіту і періодонтиту, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання та інші процедури

Мельников Никита Эдуардович фото

Мельников Микита Едуардович

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування каналів зубів під мікроскопом

Свиржевский Юрий Валерьевич фото

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, видалення зубів, імплантація

Ткаченко Тамара Николаевна ajnj

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, відбілювання, пломбування каналів зубів

Друян Наталья Игоревна фото

Друян Наталія Ігорівна

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, лікування ясен

Музыченко Павел Николаевич фото

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, всіх видів пульпіту і періодонтиту, пломбування та реставрація зубів, протезування

Гулам Халида фото

Гулам Халіда

дитячий стоматолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, дитяча стоматологія

Сторож Андрей Викторович фото

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, хірургічне лікування

kondratok-galina-petrovna

Кондраток Галина Петрівна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-імплантолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів під мікроскопом

Черемис Наталья Николаевна

Черемис Наталія Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійна чистка та профілактика захворювань порожнини рота, відбілювання, лікування ясен

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top