Безпечне лікування зубів при вагітності у клініці «МЕД-ДЕО»

Очікування появи на світ малюка – хвилюючий та довгоочікуваний момент для майбутньої мами. Вагітність – складний процес, що часто протікає не дуже гладко. Часом виникають нагальні проблеми, які необхідно негайно вирішити, наприклад, захворювання зубів та ротової порожнини. Біль терпіти не можна, це може зашкодити малюкові. Фахівці рекомендують звертатися тільки до профільних клінік, так як вагітним необхідний особливий делікатний підхід та спеціалізовані медикаменти. Стоматологічна клініка для майбутніх мам, що входить в найбільшу столичну мережу «МЕД-ДЕО КОМПАНІ», надає комплексне, професійне лікування зубів, пропонуючи вигідні ціни, якісний сервіс, увагу і турботу.

Чи можна вагітним лікувати зуби?

Кожна майбутня мама є по-своєму особливою. Тому наші фахівці намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної з них, щоб вагітність протікала легко. Завдяки професіоналізму, уважному ставленню, спеціалізованому обладнанню, перевіреним медикаментам, вагітна жінка буде відчувати себе комфортно. Затишні умови, дружня атмосфера, швидке обслуговування – все, що потрібно вагітній жінці, яка відвідує стоматолога.

Лікування зубів не можна відкладати ні за яких обставин. Хоча лікарі рекомендують відвідувати стоматолога тільки по настанню другого триместру, окремі проблеми вимагають невідкладного втручання. Саме такі випадки вимагають найуважнішого ставлення з боку стоматолога. «МЕД-ДЕО» надає послуги широкої спрямування – повністю нешкідливі та безпечні, що важливо для здоров’я жінки і маля. Ми пропонуємо майбутнім мамам такі послуги як:

 • повний спектр лікування захворювань ротової порожнини;
 • лікування пародонтозу, запальних процесів ясен;
 • лікування карієсу, проблем із зубами, нервами;
 • установка брекет-систем;
 • видалення, протезування зубів;

Тому на питання “Чи можна вагітним лікувати зуби?” у нашій клініці відповідають – “Так, можна і потрібно, адже біль, яку відчуває майбутня мати, завдає набагато більше шкоди ніж наші методи лікування!”

Стоматология для беременных

Турбота про зуби з використанням сучасного обладнання і медикаментів

«МЕД-ДЕО» надає послуги жінкам в період вагітності з використанням безпечних допустимих медикаментозних препаратів, а також спеціалізованого професійного обладнання європейської якості. Завдяки інноваційним методикам не шкодять здоров’ю жінки, розвитку плода.

Так для лікування пародонтозу або інших захворювань ясен використовується сучасна апаратура, наприклад, високоефективний апарат «Vector», що допомагає перемогти захворювання будь-якій стадії його розвитку. Наші хірурги використовують анестезію від перевірених виробників, які зарекомендували себе, уникаючи сумнівних анестетиків, які можуть містити тетракцілін, стрептоміцин адреналін або його похідні. Ці речовини викликають порушення розвитку кісткової тканини, що впливає на кістки дитини згодом. При лікуванні також відмовилися від застарілого препарату – миш’яку.

Вагітність означає особливо відповідальне ставлення щодо вибору ліків. Почав боліти зуб або почав розвиватися запальний процес ротової порожнини – не турбуйтесь. Наші стоматологи призначать відповідне правильне лікування, безпечні антибіотики, такі як еритроміцин, цефалоспорин, пеніцилін. Варто пам’ятати, що прийом таких ліків повинен контролювати Ваш лікар. Наші лікарі призначать допустимі дозування, та час прийому максимально безпечні для дитини.

Встановлення правильного діагнозу неможливо без рентгена, що показує кожен зуб пацієнта. Однак 1 і 3 триместр при вагітності – ризикований період, коли рентген є протипоказаний. Для того, щоб жодним чином не нашкодити здоров’ю жінки і малюка, фахівці використовують радіовізиограф, що значно зменшує ризик опромінення.

Гнучкі ціни на лікування для майбутніх мам

Здорові зуби – запорука спокійної, безпечної вагітності. Для комплексного професійного лікування найчастіше потрібна чимала кількість грошей. Ми прагнемо зробити свої послуги доступними більшій частині населення, тому впроваджуємо гнучку цінову політику, постійно з кращими послугами європейської якості за акційними цінами. Хворий зуб, запалення ясен, послуги хірурга та ін. – будь-яку з проблем наші фахівці допоможуть вирішити під час вагітності без загрози здоров’ю малюка. Мережа стоматологічних клінік працює з найбільшими страховими компаніями «Альфа Страхування», «Альянс Україна», «Провідна» і багатьма іншими.

Переваги лікування зубів під час вагітності в нашій клініці

 • Професійні методики лікування, які не впливають на вагітність, розвиток плода, здоров’я майбутньої мами;
 • Комплексне лікування будь-якого захворювання ротової порожнини незалежно від ступеня складності;
 • Лікування зубів з використанням якісного сучасного обладнання;
 • Професійний штат, що складається з кращих стоматологів Києва;
 • Використання спеціалізованих препаратів, які не впливають на здоров’я жінки під час вагітності;
 • Індивідуальний підхід, вивчення кожної окремої проблеми, швидка діагностика;
 • Здійснення лікування на зубах проводиться максимально комфортно для майбутньої матусі;
 • Сучасний інтер’єр, що дозволяє розслабитися;
 • Зручне розташування клінік в найбільших районах Києва;
 • Доступні ціни, безліч акцій, знижок, унікальних пропозицій для кожного клієнта.

І це лише невелика частина переваг нашої мережі! Приходьте до нас і Ви дуже швидко знайдете ще десяток.

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×

Задать вопрос


×