RUUA
Пародонтология картинка

Лікування пародонтозу

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Пародонтоз – це підступне захворювання м’яких і твердих тканин навколо кореня зуба, яке може привести до його втрати. На пародонтоз захворіти може будь-хто: людина поважного віку, дорослий або навіть дитина. Хвороба небезпечна тим, що видимі симптоми з’являються вже на пізніх стадіях. При пародонтозі якнайшвидше зверніться до стоматологів київської клініки Мед-Део, лікування буде тривалим, але у Вас буде великий шанс запобігти випадінню зубів.

Лікування пародонтозу в клініці – єдиний шанс врятувати зуби

Лікарі єдині у висновку: краще попередити пародонтоз, ніж його лікувати, адже це вкрай неприємний і довгий процес. Якщо виявити захворювання на ранній стадії, то ймовірність успішного лікування значно зростає. До того ж, пацієнт зможе заощадити чималі кошти.

В стоматологічній клініці Мед-Део лікарі застосовують комплексний підхід у лікуванні зубів та ясен, вдало використовують перевірені традиційні та новітні методи. Це гарантує стовідсотково успішний результат.

Пародонтоз чи пародонтит? Як визначити захворювання?

Як свідчить статистика, лише 8% мешканців планети хворіють на пародонтоз. Чому ж тоді скрізь стільки уваги приділяється цьому захворюванню? Справа в тім, що пародонтоз часто плутають з пародонтитом, який є значно поширенішим, до 90% людей ним хворіли хоча б раз у житті.

Які ж відмінності між цими двома захворюваннями?

 • Для пародонтиту характерне запалення ясен, хворобою уражається увесь ряд зубів. Пародонтит є більш агресивним захворюванням, ніж пародонтоз, починати його лікування слід негайно.
 • Пародонтоз вважається хронічним захворюванням, його протікання дуже повільне. Для захворювання характерне поступове осідання ясен та зміна структури твердих тканин зуба. Запалення ясен, як правило, не спостерігається, але відбувається їх дистрофія.
 • Пародонтоз може тривати роками, а пародонтит – гостре захворювання, що розвивається дуже швидко. За відсутності лікування хворі на пародонтит люди втрачають зуби за 2-3 місяці, а при пародонтозі за 8-10 років.

За найменшої підозри на будь-яке захворювання ротової порожнини слід негайно звертатися до кваліфікованих фахівців, аби уникнути тяжких ускладнень і заощадити кошти. Вартість послуг з лікування пародонтозу в київській клініці Мед-Део, значно нижча, ніж у конкурентів. Аби переконатися у цьому порівняйте наш прайс з прайсами інших медичних закладів.

Не зволікайте! У лікуванні пародонтозу особливо важливо вчасно розпочати лікування.

Дізнатися більше про пародонтит можна на сторінці лікування пародонтиту.

Кваліфіковані дантисти заперечують поширену думку, що пародонтоз є продовженням пародонтиту. Вони стверджують, що це два окремих захворювання. Відповідно, і підходи до лікування теж різні.

Характерні ознаки пародонтозу

3DKT зубов

На початкових стадіях пародонтоз дуже важко виявити самостійно, адже симптоми є непомітними, або й зовсім відсутні. Про наявність пародонтозу можуть свідчити наступні клінічні прояви:

 • ясна стають блідими, при цьому лишаючись щільними і пружними;
 • зуби набувають чутливості, а ясна починають кровоточити;
 • площа ясен зменшується, на поверхню виступають спочатку шийки зубів, а потім і корені;
 • зуби починають розхитуватися, змінюється їх розташування.

Діагностувати пародонтоз на початкових стадіях можливо лише при регулярному плановому огляді у стоматолога. Лікар відразу помітить зміни у тканині ясен і оголені шийки зубів.

Найкраще характерні зміни твердих тканин видно на рентгенівському знімку.

В клініці Мед-Део у Києві окрім панорамного та прицільного знімку зубів, можна зробити комп’ютерну томографію щелеп. Ортопантомограма та КТ є необхідними під час обстеження ротової порожнини і діагностування стоматологічних захворювань.

Причини виникнення пародонтозу

Вредные факторы разрушающие зубы
Пародонтоз досі вважається не до кінця вивченим захворюванням. Вчені припускають, що передумовою його виникнення можуть бути:

 • порушення кровообігу та метаболізму;
 • нестача вітамінів та поживних речовин;
 • несприятлива екологічна ситуація;
 • наявність шкідливих звичок;
 • постійні стреси;

Стоматологи також схиляються до думки, що пародонтоз може бути пов’язаним зі спадковістю, дисфункцією щитоподібної залози, цукровим діабетом.

Лікування пародонтозу

Сучасні прогресивні методи лікування пародонтозу, що використовуються в клініці Мед-Део, гарантують позитивний результат навіть при тяжких стадіях захворювання. Дякуючи симптоматичному лікуванню пацієнт може надовго позбутися болісних симптомів. У цьому випадку пародонтолог клініки також максимально сповільнює темп розвитку хронічної форми хвороби і забезпечує тривалу ремісію.

Нові технології в діагностиці та лікуванні пародонтозу

Фторирование зубов - лучшая профилактика

Запорукою успішного лікування є правильно і вчасно поставлений діагноз. Клініка Мед-Део може похизуватися надсучасним обладнанням, яке дозволить максимально точно діагностувати навіть приховані форми пародонтозу.

У нас Ви маєте змогу зробити панорамну ортопантомограму (знімок щелепи), та пройти комп’ютерну томографію, які найбільш чітко відображають стан зубів та м’яких тканин ротової порожнини. Це дозволить безпомилково виявити пародонтоз на ранніх фазах.

Фахівці клініки запропонують індивідуальну схему лікування у залежності від стадії перебігу захворювання та загального стану Вашого організму.

Якщо Ви вже маєте оголені частини зубів то серед дохірургічних методів лікування пародонтозу наші фахівці пропонують здійснити покриття фторлаком чи фотополімером. Це позбавить Вас від надмірної чутливості зубів і сповільнить темпи розвитку пародонтозу.

Хірургічне лікування пародонтозу

удаление и имплантация зубов

Важка форма пародонтозу потребує негайного хірургічного втручання. Фахівці клініки Мед-Део мають великий досвід в проведенні цих операцій.

 • Поширеною маніпуляцією, що застосовується у лікуванні пародонтозу є кюретаж. Це видалення зубного каменю, мікробного нальоту, пошкоджених тканин ясен та зуба.
 • В комплексному лікуванні пародонтозу дантисти використовують кісткову пластику пародонтальних кишень та аугментацію (посилення) ясен і кореневої частини зубів;
 • При тяжких формах пародонтозу необхідно зупинити рецесію ясен. Хірург-стоматолог відновлює їх контур та закриває оголений корінь зуба.
 • В стоматологічній практиці при лікуванні пародонтозу часто проводиться шинування зубів. Це дозволяє запобігти подальшому їх розхитуванню та оптимізує навантаження на щелепу.

Всі перераховані послуги Ви можете отримати в київській стоматологічній клініці Мед-Део, достатньо лише попередньо записатися на консультацію зручним для Вас способом.

Чи допомагають при пародонтозі народні методи лікування?

скорая стоматологическая помощь без вреда
Дуже поширеною думкою є те, що стоматологічні проблеми, пов’язані з яснами можна вилікувати, застосовуючи полоскання травами та різноманітні примочки.

Існує міф, що це допоможе укріпити ясна при пародонтозі.

Звичайно, при незначному запаленні ясен полоскання відваром шавлії, ромашки, чи календули допоможе покращити стан, але при пародонтозі трави в кращому випадку просто не допоможуть, а в гіршому, навіть зашкодять.

Єдине в чому полоскання травами може бути корисним – це профілактика захворювань ротової порожнини, в тому числі і пародонтозу.

Не призначайте собі засоби фітотерапії самостійно, проконсультуйтесь зі своїм стоматологом під час планового огляду.

Запрошуємо Вас на огляд до кращих фахівців клініки Мед-Део. Наші лікарі працюють заради того, щоб Ваша усмішка була білосніжною, а зуби здоровими!

Автор стоматолог-пародонтолог Томашевська Олена Анатоліївна

Найменування послугиЦіна, грн.
Кюретаж парадонтальних кишень ручним способом системою кюрет Грейс (область 2-х зубів)340
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (область 6-8 зубів)1350
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 щелепа)2250
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 зуб)320
Повторний кюретаж пародонт. кишень сист. «Vector» (1 щелепа)1850
Вибіркове пришліфування зубів (1 зуб)150
Відновлення об’єму ясенного сосочка препаратом «HYADENT»5250

Стоматологи-пародонтологи

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

-->