logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 8.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00
  Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

RUUA

Лікування пародонтозу

Лечение пародонтоза фото

Ціна надання послуги:

від 320 грн

Пародонтоз – це підступне захворювання м’яких і твердих тканин навколо кореня зуба, яке може привести до його втрати. На пародонтоз захворіти може будь-хто: людина поважного віку, дорослий або навіть дитина. Хвороба небезпечна тим, що видимі симптоми з’являються вже на пізніх стадіях. При пародонтозі якнайшвидше зверніться до стоматологів київської клініки Мед-Део, лікування буде тривалим, але у Вас буде великий шанс запобігти випадінню зубів.

Лікування пародонтозу в клініці – єдиний шанс врятувати зуби

Лікарі єдині у висновку: краще попередити пародонтоз, ніж його лікувати, адже це вкрай неприємний і довгий процес. Якщо виявити захворювання на ранній стадії, то ймовірність успішного лікування значно зростає. До того ж, пацієнт зможе заощадити чималі кошти.

В стоматологічній клініці Мед-Део лікарі застосовують комплексний підхід у лікуванні зубів та ясен, вдало використовують перевірені традиційні та новітні методи. Це гарантує стовідсотково успішний результат.

Пародонтоз чи пародонтит? Як визначити захворювання?

Як свідчить статистика, лише 8% мешканців планети хворіють на пародонтоз. Чому ж тоді скрізь стільки уваги приділяється цьому захворюванню? Справа в тім, що пародонтоз часто плутають з пародонтитом, який є значно поширенішим, до 90% людей ним хворіли хоча б раз у житті.

Які ж відмінності між цими двома захворюваннями?

За найменшої підозри на будь-яке захворювання ротової порожнини слід негайно звертатися до кваліфікованих фахівців, аби уникнути тяжких ускладнень і заощадити кошти. Вартість послуг з лікування пародонтозу в київській клініці Мед-Део, значно нижча, ніж у конкурентів. Аби переконатися у цьому порівняйте наш прайс з прайсами інших медичних закладів.

Не зволікайте! У лікуванні пародонтозу особливо важливо вчасно розпочати лікування.

Дізнатися більше про пародонтит можна на сторінці лікування пародонтиту.

Кваліфіковані дантисти заперечують поширену думку, що пародонтоз є продовженням пародонтиту. Вони стверджують, що це два окремих захворювання. Відповідно, і підходи до лікування теж різні.

Характерні ознаки пародонтозу

3DKT зубов

На початкових стадіях пародонтоз дуже важко виявити самостійно, адже симптоми є непомітними, або й зовсім відсутні. Про наявність пародонтозу можуть свідчити наступні клінічні прояви:

Діагностувати пародонтоз на початкових стадіях можливо лише при регулярному плановому огляді у стоматолога. Лікар відразу помітить зміни у тканині ясен і оголені шийки зубів.

Найкраще характерні зміни твердих тканин видно на рентгенівському знімку.

В клініці Мед-Део у Києві окрім панорамного та прицільного знімку зубів, можна зробити комп’ютерну томографію щелеп. Ортопантомограма та КТ є необхідними під час обстеження ротової порожнини і діагностування стоматологічних захворювань.

Причини виникнення пародонтозу

Вредные факторы разрушающие зубы
Пародонтоз досі вважається не до кінця вивченим захворюванням. Вчені припускають, що передумовою його виникнення можуть бути:

Стоматологи також схиляються до думки, що пародонтоз може бути пов’язаним зі спадковістю, дисфункцією щитоподібної залози, цукровим діабетом.

Лікування пародонтозу

Сучасні прогресивні методи лікування пародонтозу, що використовуються в клініці Мед-Део, гарантують позитивний результат навіть при тяжких стадіях захворювання. Дякуючи симптоматичному лікуванню пацієнт може надовго позбутися болісних симптомів. У цьому випадку пародонтолог клініки також максимально сповільнює темп розвитку хронічної форми хвороби і забезпечує тривалу ремісію.

Нові технології в діагностиці та лікуванні пародонтозу

Фторирование зубов - лучшая профилактика

Запорукою успішного лікування є правильно і вчасно поставлений діагноз. Клініка Мед-Део може похизуватися надсучасним обладнанням, яке дозволить максимально точно діагностувати навіть приховані форми пародонтозу.

У нас Ви маєте змогу зробити панорамну ортопантомограму (знімок щелепи), та пройти комп’ютерну томографію, які найбільш чітко відображають стан зубів та м’яких тканин ротової порожнини. Це дозволить безпомилково виявити пародонтоз на ранніх фазах.

Фахівці клініки запропонують індивідуальну схему лікування у залежності від стадії перебігу захворювання та загального стану Вашого організму.

Якщо Ви вже маєте оголені частини зубів то серед дохірургічних методів лікування пародонтозу наші фахівці пропонують здійснити покриття фторлаком чи фотополімером. Це позбавить Вас від надмірної чутливості зубів і сповільнить темпи розвитку пародонтозу.

Хірургічне лікування пародонтозу

удаление и имплантация зубов

Важка форма пародонтозу потребує негайного хірургічного втручання. Фахівці клініки Мед-Део мають великий досвід в проведенні цих операцій.

Всі перераховані послуги Ви можете отримати в київській стоматологічній клініці Мед-Део, достатньо лише попередньо записатися на консультацію зручним для Вас способом.

Чи допомагають при пародонтозі народні методи лікування?

скорая стоматологическая помощь без вреда
Дуже поширеною думкою є те, що стоматологічні проблеми, пов’язані з яснами можна вилікувати, застосовуючи полоскання травами та різноманітні примочки.

Існує міф, що це допоможе укріпити ясна при пародонтозі.

Звичайно, при незначному запаленні ясен полоскання відваром шавлії, ромашки, чи календули допоможе покращити стан, але при пародонтозі трави в кращому випадку просто не допоможуть, а в гіршому, навіть зашкодять.

Єдине в чому полоскання травами може бути корисним – це профілактика захворювань ротової порожнини, в тому числі і пародонтозу.

Не призначайте собі засоби фітотерапії самостійно, проконсультуйтесь зі своїм стоматологом під час планового огляду.

Запрошуємо Вас на огляд до кращих фахівців клініки Мед-Део. Наші лікарі працюють заради того, щоб Ваша усмішка була білосніжною, а зуби здоровими!

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Кюретаж парадонтальних кишень ручним способом системою кюрет Грейс (область 2-х зубів)340
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (область 6-8 зубів)1350
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 щелепа)2250
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 зуб)320
Повторний кюретаж пародонт. кишень сист. «Vector» (1 щелепа)1850
Вибіркове пришліфування зубів (1 зуб)150
Відновлення об’єму ясенного сосочка препаратом «HYADENT»5250

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-пародонтологи

Друян Наталья Игоревна фото

Друян Наталія Ігорівна

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, лікування ясен

Черемис Наталья Николаевна

Черемис Наталія Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійна чистка та профілактика захворювань порожнини рота, відбілювання, лікування ясен

Побережная Валентина Адамовна фото

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання, лікування захворювань ясен, стоматологічна допомога дітям

Томашевская Елена Анатольевна фото

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-ортопед
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, реставрація зубів, лікування зубів під мікроскопом, професійне чищення, відбілювання, лікування захворювань ясен

Ласкавая Юлия Валентиновна фото

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування захворювань ясен

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top