Лікування пародонтиту в Києві за доступною ціною

Найпідступнішим та найболіснішим стоматологічним захворюванням вважається пародонтит. Це запалення ясен і м’яких тканин, що оточують зуби і виконують функцію фіксації, з наступним руйнуванням кісткової тканини. У запущених формах хвороба загрожує втратою зубів. І виявивши у себе ознаки пародонтиту, рекомендується негайно звернутися до лікаря. Клініка Мед-Део (Київ) – ефективне лікування за доступною ціною. Наші лікарі допоможуть навіть у найскладніших випадках!

Що призводить до пародонтиту?

Пародонтит з’являється у людини не миттєво. Він розвивається місяцями і навіть роками. Як зрозуміти, що ви в групі ризику? Варто вивчити причини пародонтиту:

  • Неправильна гігієна порожнини рота – банально, але чим краще ви доглядаєте за зубами і яснами, тим менше імовірність появи пародонтиту. Чищення зубів мінімум двічі на добу, правильно підібрані зубна паста і щітка, використання засобу для полоскання порожнини рота творять дива.

 

  • Утворення зубного каменю – наслідок недбалого догляду, спадковості, прийомі лікарських препаратів, що пригнічують продукцію слини. Відкладення нальоту і каменю викликає пародонтит.

 

  • Порушення кровопостачання ясен – виникає при неправильному розподілі навантаження на ясна, тобто, коли в раціоні переважно м’яка їжа. Також пародонтит поширений серед курців: речовини, що містяться в тютюновому димі, руйнують судини.

 

  • Дефіцит вітамінів – хронічний дефіцит кальцію, а також вітамінів А, С і групи В уповільнює обмінні процеси в сполучній тканині і знижує її міцність.

Який перебіг має пародонти?

Початкова стадія хвороби майже не викликає дискомфорту, але дає про себе знати тривожними «дзвіночками». Важливо їх не ігнорувати, а відразу іти до лікаря і починати лікування, це підвищить шанси на успішне одужання.

Симптоми пародонтиту:

 • Кровоточивість ясен і відчуття свербіння
 • Дискомфорт під час жування
 • Біль при попаданні залишків їжі між зубів
 • Неприємний запах
 • Підвищення рухливості зубів
 • Дряблість ясен
 • Загострення чутливості зубів
 • Гнійні виділення – у випадку запущеності хвороби.

Розпізнати пародонтит і розпочати лікування бажано на 1-й стадії, коли ураження незначні, і єдині симптоми – незначна кровоточивість і легкий дискомфорт, якому багато хто не надає значення. Без належного лікування пародонтит перейде в другу фазу, на якій кишені поглиблюються. За рахунок дряблості і опускання ясен, оголюється зубна тканина, провокуючи рухливість і загострення чутливості. На 3-й стадії пародонтиту кишеня поглиблюється ще більше, виникає набряк ротової порожнини, оголюються шийки коренів, і прийняття їжі перетворюється на справжнє випробування.

До чого призводить пародонтит без лікування?

Крім болісних симптомів, зазначених вище, пародонтит загрожує безліччю сумних наслідків. На запущених стадіях ризик втрати зубів неминучий: тканини руйнуються і втрачається фіксація. Але не тільки в цьому полягає небезпека пародонтиту. Тривале запалення ясен і м’яких тканин загрожує підвищенням рівня цукру в крові, інфарктами та інсультами. Особливо небезпечний пародонтит у вагітних, оскільки порушує розвиток плоду і викликає передчасні пологи.

Лікування пародонтиту

Лечение десен аппаратом Вектор

Багатьом хворим просто страшно звернутися до лікаря, вони бояться осуду з його боку і болю. Повірте, це абсолютно необґрунтовані страхи. Наші лікарі – професіонали, які не допускають неетичної поведінки з пацієнтом. У «Мед-Део» панує атмосфера розуміння і прийняття, а також бажання допомогти, на якій би стадії хворий не звернувся до лікаря. А доступні ціни приємно вас вразять. Що ж стосується болю, то краще недовго потерпіти в стоматологічному кріслі, ніж терпіти роками і свідомо наражатися на небезпеку, чи не так?

Серед методів лікування пародонтиту поширений закритий кюретаж. Це видалення зубного нальоту і каменю хірургічним інструментом. Процедура ефективна на ранніх і середніх стадіях та допомагає повернути ясна у початкове положення, зняти запалення.

Більш ефективним способом лікування пародонтиту вважається вектор-терапія – очищення за допомогою ультразвуку та спеціального гелю. Вона впливає комплексно, знищуючи не тільки відкладення, але і бактерії, що їх спричиняють, а також не травмує емаль та дентин. Обидва способи можливі в нашій клініці, але яким саме скористатися вирішить наш лікар-пародонтолог.

Коли наліт і камінь видалені, призначається протизапальна терапія. Вона складається з антибактеріальних, протигрибкових препаратів, антибіотиків, фтору і вітамінів. Залежно від складності пародонтиту, також призначаються додаткові заходи в формі мазей і аплікацій, місцевих ін’єкцій, харчових добавок. При запущених стадіях для лікування застосовується загальна терапія, що триває близько місяця і включає як протизапальні препарати, так і полівітамінні комплекси, спрямовані на оздоровлення організму і усунення причин виникнення пародонтиту. Про те, які саме ліки варто застосовувати в кожному конкретному випадку вирішує виключно лікар.

Лікування у хірурга та імплантолога

удаление и имплантация зубов

Коли пародонтит сильно прогресує, медикаментозні методи лікування не діють. Потрібні більш радикальні заходи, в тому числі – хірургічне втручання, а при втраті зубів – імплантація або протезування. Ненаважуючись звернутися за лікуванням, хворі ризикують залишитися взагалі без зубів і завдають непоправної шкоди здоров’ю. Пам’ятайте безвідмовне правило «краще пізно, ніж ніколи» – наші кваліфіковані лікарі вміють знаходити ефективні способи лікування навіть в найскладніших випадках.

Найбільш результативні методи:

 • Відкритий кюретаж – процедура видалення каменя, але більш поглиблена, з проникненням під ясна і очищенням коренів зубів і м’яких тканин. Призначається для очищення ротової порожнини від накопичених відкладень – без цього подальше лікування пародонтиту неможливо.
 • Пластика кісткових кишень – призначається при сильному ураженні альвеольного краю. На такій складній стадії пародонтиту єдиний спосіб лікування – видалити деформовану тканину і створити нову за допомогою трансплантата.
 • Операція «усунення редуцируючих ясен» – необхідна при видозміні ясен, викликаної тривалим запаленням при пародонтиті. Тому видаляється смужка 1,5 мм, потім клапті слизової оболонки стягуються до шийок коренів.
 • Операція «подовження коронкової частини зуба» – метод реставрації, який призначається, коли парадонтитом пошкоджена цілісність емалі, і з метою лікування проведена резекція.
 • Операція «аугментація м’якої тканини» – виконується при частковій або повній втраті прикріплених ясен внаслідок пародонтиту, що захищають шийки коренів. Замість неї встановлюється імплантат.
 • Плазмоліфтінг – ін’єкційний метод лікування пародонтиту, що передбачає введення в ясна тромбоцитарної плазми, отриманої з крові пацієнта. Це сучасна технологія, що дає швидкий і ефективний результат. Допомагає усунути кровоточивість, зміцнити тканини, поліпшити приживлення імплантатів і відновити фізіологічний вид ротової порожнини.
 • Шинування – проводиться, коли пародонтит спричинює підвищену рухливість зубного ряду. Дозволяє уникнути втрату зубів і навіть відновити втрачені, правильно розподіливши між ними тиск та знизивши навантаження на ясна. Одна з найпопулярніших процедур в лікуванні пародонтиту.

Трапляються випадки, коли пацієнти з пародонтитом звертаються до нашої клініки за лікуванням лише тоді, коли зуби частково втрачені. У цих випадках, крім терапії, стоїть завдання їх заміни. Наші лікарі готові запропонувати безліч варіантів: протези, змінні конструкції, імплантація. Для кожного випадку визначається індивідуальне рішення, що підходить пацієнту за медичними показаннями і його побажаннями.

Чому народні методи лікування не працюють?

скорая стоматологическая помощь без вреда

В наш час великим лихом є самолікування. На які тільки тортури готові піти люди, намагаючись уникнути лікарського втручання. І виявивши у себе кровоточивість ясен, рухливість і камінь, вони всіляко уникають звернення до фахівця, шукаючи альтернативних методів лікування. Люди користуються порадами з найбільш «авторитетних» джерел: бабусь біля під’їзду, знайомих, газет з розряду «Народний цілитель» і, звичайно ж, Інтернету.

Наприклад: втирання в ясна меду, змішаного з сіллю. Більш шкідливого і травматичного способу «лікування» і уявити не можна. Гранули солі руйнують і без того пошкоджені м’які тканини, посилюючи запалення, а солодкий мед стає просто ідеальним середовищем для розмноження бактерій. Або ось: залийте хрін окропом, настоюйте добу і потім полощіть розчином свій рот. Це вже навіть не смішно: опік слизової після такої процедури вам забезпечений! Поради полоскати лимонним соком, настоянкою шкаралупи волоських горіхів, накладати примочки з прополісу і алое теж не принесуть Вам користі.

Повірте, якби лікування було настільки простим, пародонтит не опинився б у числі найпоширеніших стоматологічних хвороб за даними ВООЗ. Тільки лікування у кваліфікованого лікаря здатне гарантувати одужання.

Профілактика захворювання

Наші лікарі візьмуться за лікування пародонтиту на будь-якій фазі, проте краще попередити хворобу зазделегідь. Ретельна гігієна порожнини рота, збалансоване харчування з незмінним включенням в раціон твердої їжі, застосування спеціальних засобів для полоскання – вірні способи уникнути пародонтиту. Також обов’язковою мірою є регулярний огляд у стоматолога в нашій клініці «Мед-Део» в Києві.

Ціни
Види послугВартість
Кюретаж парадонтальних кишень ручним способом системою кюрет Грейс (область 2-х зубів)340 грн.
Кюретаж пародонт. кишень з відшаруванням лоскута (область 2-х зубів)450 грн.
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (область 6-8 зубів)’1350 грн.
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 щелепа)’2250 грн.
Кюретаж пародонтальних кишень системою «Vector» (1 зуб)320 грн.
Повторний кюретаж пародонт. кишень сист. «Vector» (1 щелепа)1850 грн.
Вибіркове пришліфування зубів (1 зуб)150 грн.
Відновлення об’єму ясенного сосочка препаратом «HYADENT»5250 грн.
Шинування (3 зуба)970 грн.
Шинування (6 зуба)1375 грн.
Лікувально-профілактична чистка зубів із застосовуванням піскоструйного апарату PROPHYflex 3 та порошку KaVo PROPHYflex Perio Powder (1 щелепа)600 грн.

Про кращі акційні пропозиції та переваги наших клінік Ви можете прочитати на головній сторінці сайту

СТОМАТОЛОГІЯЛечение пародонтита
У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×