logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 8.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00
  Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

RUUA

Лікування пульпіту

Лечение пульпита фото

Ціна надання послуги:

від 200 грн

Пульпіт – запалення м’яких тканин, розташованих в зубних каналах. Пульпа – пучок нервових закінчень та кровоносних судин, які також частенько називають «серцем» зуба. Пульпіт можна вилікувати на ранніх етапах. Тому, якщо у Вас зародился деякі підозри до цієї хвороби, – негайно зверніться до нашої клініки в місті Київ. Наші лікарі зроблять усе можливе, аби надати професійну допомогу в лікуванні за доступними цінами.

Симптоми пульпіту та його стадії

Ознаки хвороби:

Симптоматика залежить від форми пульпіту та ступеня занедбаності. Якщо не розпочати лікування вчасно, захворювання буде проходити в декілька етапів.

Пульпит симптомы и стадии

Гострий пульпіт – різкий біль, що посилюється при взаємодії з зубом. Виділяють наступні його види:

Симптоми вогневого пульпіту:

Ознаки дифузного пульпіту:

Хронічний пульпіт – хворобливі відчуття виражені не так яскраво, як при гострій формі. Вони періодично то вщухають, то знову проявляють себе, супроводжуючись:

Зустрічаються такі різновиди:

Загострення хронічного пульпіту – перехід хвороби до гострої форми. Зазвичай це стається, коли пацієнт не звертається за професійною допомогою. У цей час  починають руйнуватися тканини, а біль стає просто нестерпним.

Прогресуючи, пульпіт вражає зубні тканини та завдає сильного дискомфорту. Тому при перших же проявах рекомендується звернутися до нашої клініки Мед-Део у місті Київ за наданням лікування.

Причини виникнення захворювання:

Збудник пульпіту – патогенна мікрофлора, що виникає в порожнині рота. Але існують інші чинники:

На щастя, у нашій клініці працюють лише професіонали своєї справи, тому передостанній пункт просто виключений. Якщо ж ви потрапили до нас з пульпітом – будьте впевнені, що отримаєте грамотне та ефективне лікування.

Найчастіше пульпіт розвивається у тих, хто приділяє недостатньо уваги гігієні рота. Регулярне чищення зубів двічі на день, полоскання після їжі, використання зубних ниток – усе це істотно знижує ризик утворення патогенної мікрофлори в роті.

Як діагностують пульпіт?

Ретельне обстеження у стоматолога допоможе виявити проблему та швидко приступити до лікування. Етапи діагностики:

Досвідчений лікар відразу визначить ознаки пульпіту ще під час першого візуального огляду. Особливо якщо у пацієнта яскраво виражені ураження емалі, кровотечі та симптоми, описані вище. Для точної та детальної діагностики зазвичай використовують наступні інструментальні методи:

Коли механічні способи діагностування пульпіту не допомагають, стоматолог використовує більш сучасні методики:

Чим точніше лікар зможе визначити ступінь розвитку та локалізацію хвороби, тим ефективніше лікування він буде в змозі призначити.

Пульпит лечение

Сучасні методи лікування пульпіту

Розрізняють два підходи до усунення хвороби пульпіту – консервативний та хірургічний.

Перший зазвичай застосується нами на ранніх стадіях хвороби та має на меті збереження життєздатності пульпи. Інакше кажучи, лікар лікує запалення, залишаючи живий нерв. Таке лікування дуже поширене, коли у нас лікуються юні пацієнти, якщо пульпіт викликаний травмою та не супроводжується сильними каріозними змінами. При консервативному методі лікування задіяні:

Препарат вводиться до ураженої області, потім ставиться тимчасова пломба, а вже після того, як усе запалення пройде ми ставимо постійну та надійну пломбу.

А ось хірургічний підхід до лікування пульпіту кардинально відрізняється від попереднього – нерв видаляється, а канал заповнюється пломбувальним матеріалом. Це може бути ампутація фрагмента пульпи (коронкової частини), або ж екстирпація (повне видалення). Лікування може проводитися у декілька способів:

 1. Вітальний – витяг нерва проходить під місцевою анестезією, після чого ставиться пломба. Процедура виконується за один прийом.
 2. Девітальний – пульпу спочатку заповнюють спеціальним компонентом, на це зазвичай йде від 24 до 48 годин, потім канали прочищаються та пломбуються.

Останніми роками девітальне лікування пульпіту вважається застарівшим. Стоматологи відмовляються від використання миш’яку та інших “вбиваючих” реагентів та проводять процедуру за один сеанс, суттєво економлячи час пацієнта.

Зазвичай операція проходить в декілька етапів:

Варто зазначити, що лікування пульпіту у дорослих та дітей трохи відрізняється. Досвідчений лікар завжди враховує особливості зростаючого організму.

Наші лікарі досягли 99.9% успіху в лікуванні каналів зубів навіть після неякісного підходу в інших клініках завдяки:

Як лікується пульпіт у дітей?

Для дитини мають підбиратися більш щадні методи лікування, враховуючи особливості молочних зубів. При цьому варто враховувати, що пульпіт розвивається так же швидко, як і у дорослих. При цьому він є набагато небезпечніший, адже коли вогнище пошириться на тканину біля зубів, хвороба вразить зачатки корінних зубів. Ось чому при найменших скаргах малюка на біль слід негайно звертатися до лікарів, аби надати йому кваліфіковану допомогу.
Основні особливості лікування пульпіту у дітей:

Більшість батьків вважають, що якщо запалився молочний зуб, його можна безжально видаляти. Але для стоматолога це є крайній заходом, якого він намагається уникнути усіма способами, якщо цьому сприяє хоча б найменша можливість. Адже утворення порожнеч у малюків в ротику може вплинути на розвиток прикусу.

Чим небезпечний пульпіт, якщо не розпочати лікування?

Хворобу бажано лікувати на ранніх стадіях, при прояві перших больових симптомів. Без лікування вона прогресує та переходить до хронічної фази, що загрожує ускладненнями:

Особливо небезпечно хворіти пульпітом вагітним – токсини порушують розвиток плоду та викликають скорочення матки. В результаті підвищується ризик передчасних пологів та вроджених аномалій у дитини. Тому майбутнім мамам потрібно регулярно відвідувати стоматолога та при перших же проявах хвороби негайно розпочинати лікування.

Чи можна зняти біль перед відвідуванням лікаря та якими способами?

Ви записалися на прийом до стоматолога, але не в силах терпіти біль? Хочете якось зняти цю симптоматику, аби хоча б спокійно доїхати до клініки? Головне, що варто запам’ятати – викиньте з голови народні методи. Інтернет рясніє шокуючими за своєю абсурдністю порадами:

Список можна продовжувати нескінченно – наш народ винахідливий та готовий на все, аби тільки відкласти похід до лікаря. Але важливо запам’ятати раз і назавжди – усього вищеперерахованого робити не можна у жодному випадку! Цим ви лише збільшите запальний процес або опечете тканини. Лише лікування у професійного лікаря здатне позбавити вас від хвороби!

Єдине, що можна собі дозволити – випити таблетку анальгетика. Але, збираючись на прийом, робити це також небажано. Адже, знявши симптоматику, ви ускладните завдання лікаря – він не зможе коректно діагностувати пульпіт. Тому, вирушаючи в клініку, знімати біль не рекомендується.

Профілактика пульпіту

Сучасні методики дозволяють вилікувати пульпіт на будь-якій його стадії, але краще не допустити його появи. Дослухайтеся до наступних корисних рекомендацій:

Фахівці нашої клініки Мед-Део позбавлять вас від проблеми швидко та ефективно, а ціна їх послуг доступна для широкого прошарку населення. До того ж, погодьтеся, набагато простіше та дешевше розпочати лікування пульпіту на ранніх стадіях, ніж страждати від наслідків запущеної хвороби.

Чи болісно лікувати пульпіт?

Питання, яке задає більшість пацієнтів на прийомі. Іронія у тому, що найчастіше ми чуємо його від людей із запущеною формою пульпіту, які терплять щоденний гострий біль.

У нашій клініці застосовуються сучасні методи лікування, а дії докторів – оборежні та уважені. Операції проводяться під місцевою анестезією, тому хворий практично нічого не відчуває. Запишіться на прийом, аби отримати детальну консультацію щодо лікування пульпіту!

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Лікарський препарат (1 канал) (використання)150
Медикаментозна та інструментальна обробка пародонтальних кишень (1 кишеня)200
Повторна медикаментозна обробка каналів (за 1 канал)280
Обробка кореневих каналів зуба ручними інструментамивід 300
Обробка кореневих каналів зуба машинною технікою за допомогою ендонаконечникавід 400
Пломбування каналів методом латеральної конденсації силеру ”АН+” (за 1 канал)350
Пломбування каналів методом латеральної конденсації гарячою гутаперчею за 1 канал495
Розпломбування 1-го каналу350
Видалення анкерного штифта375
Видалення фрагмента інструменту з каналу або к/в600
Надання невідкладної допомоги870
Тимчасове пломбування каналів Ca-вмісткою пастою (1 канал)180
Механічне та хімічне проходження, розширення облітерірованого каналу зуба, викривленого каналу зуба (1 канал)370

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-терапевти

Асади Язен Фото

Асаді Язен

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист

Лікування карієсу, пломбування, лікування пульпіту і періодонтиту, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання та інші процедури

Мельников Никита Эдуардович фото

Мельников Микита Едуардович

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування каналів зубів під мікроскопом

Свиржевский Юрий Валерьевич фото

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, видалення зубів, імплантація

Ткаченко Тамара Николаевна ajnj

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, відбілювання, пломбування каналів зубів

Друян Наталья Игоревна фото

Друян Наталія Ігорівна

стоматолог-терапевт
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, лікування ясен

Музыченко Павел Николаевич фото

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, всіх видів пульпіту і періодонтиту, пломбування та реставрація зубів, протезування

Гулам Халида фото

Гулам Халіда

дитячий стоматолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування, реставрація зубів, професійна чистка, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів, дитяча стоматологія

Сторож Андрей Викторович фото

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, хірургічне лікування

kondratok-galina-petrovna

Кондраток Галина Петрівна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-імплантолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів під мікроскопом

Черемис Наталья Николаевна

Черемис Наталія Миколаївна

стоматолог-ендодонтист
стоматолог-пародонтолог
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійна чистка та профілактика захворювань порожнини рота, відбілювання, лікування ясен

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top