RUUA

Керамічні брекети

Первинна консультація лікаря

390 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Сьогодні користуються великою популярністю керамічні брекет-системи – конструкції для виправлення зубного ряду, що виготовляються з полікристалічного оксиду алюмінію. Ці брекети підкорюють своєю эстетичністю и незамітністю. Встановити їх за вигідною ціною ми пропонуємо в нашій клініці «Мед-Део» в Києві. У нас працюють кваліфіковані фахівці ортодонти та використовуються тільки новітні технології виправлення пикусу.

Кому потрібні керамічні брекети?

Потребує керамічні брекети дитина або доросла людина, якщо в них спостерігається:

 • Аномальне розташування и направлення зубів (нахил, разворот)
 • Неправильний прикус
 • Порушення пропорційної відстані між зубами, які викликають дефекти дикції
 • Алергія на різні метали (в цьому випадку металеві брекети не підходять, тоді лікар пропонує керамічні)

Вирівнювання прикусу – це не тільки эстетичне, але й терапевтичне завдання. Неправильне розташування зубного ряду провокує безліч проблем – захворювання шлунково-кишкового тракту та інше.

Виправити таку ситуацію Вам з радістю допоможуть наші кваліфіковані фахівці. В клиніці «Мед-Део» Вам доберуть відповідні керамічні брекети та вирівняють прикус швидко та без побічних ефектів, а ціна послуги буде доступною та приємно Вас здивує.

З чього складається керамічна брекет-система?

Всі системи брекетів доволі схожі по конструкції:

 • Брекет – крихітна пластинка, специфічної форми, яка безпосередньо приклеюється до зубів. Тут елемент керамічний.
 • Ортодонтична дуга — металева пружна (що має пам’ять початкової форми) проволока.
 • Лигатура (присутня лише в лігатурних брекет-системах) — резинове кільце або шматочок тоненької проволоки, які приєднують брекет до дуги.
 • Ортодонтичне кільце — спеціальна конструкція у вигляді кільця зі спеціальним пазом, яка надівається на останній зуб та служить для закріплення дуги.

Важливий нюанс – края у керамічних елементів згладжені, що комфортно та зручно для носія.

Як керамічні брекети вирівнюють зуби?

Принцип функціонування керамічних брекетів подібний до всіх брекет-систем – це ортодонтична дуга, до якої прикріплені брекети, яка має властивість до вирівнювання, підтягуючи за собою зуби. Вона рухається вздовж пазів брекетів, що виконують направляючу функцію. Тому тут багато залежить від кваліфікації лікаря, який встановлює керамічні брекети. Отже для безпомилкової та коректної роботи всієї системи, важливо правильно визначити розташування елементів на зубах, зробити там мовити «точечне попадання».

Головна особливість керамічних брекет-систем – це те, що для виготовлення самих брекетів використовується безпосередньо кераміка.

Звернувшись до фахівців нашої клініки «Мед-Део» в Києві, Ви сміливо можете розраховувати на якість! У нас працюють кваліфіковані лікарі-ортодонти, які обов’язковово допоможуть Вам встановити керамічні брекети та втілити в життя посмішку своєї мрії!

Як встановлюються керамічні брекети?

Керамічні брекет-системи встановлюються за 8 етапів:

 1. Первинний огляд та консультація ортодонта – це потрібно для виявлення ступеня викриввлення прикусу, стану зубів та ясен. Можливо, перед встановленням буде потрібна підготовка та навіть лікування ротової порожнини. Брекети керамічні неможна встановлювати на зуби, вражені карієсом, також це заборонено при пародонтиті та інших захворюваннях.
 2. Підготовчі дії – рентгенографія зубів, а також фотознімків ротової порожнини з різних ракурсів. Розробляється схема конструкції майбутніх брекетів, підбирається матеріал та складається чіткий план лікування.
 3. Безпосередньо перед встановленням системи проводиться професійне очищення зубів.
 4. Протруєння ділянки приклеювання — ця процедура створює основу для кращого приклеювання керамічних деталей
 5. Обробіток поверхні зубів фіксуючим клейовим матеріалом
 6. Прикріплення брекетів до зубів.
 7. З’єднання брекетів з ортодонтично дугою за допомогою замків, які знаходяться на самому керамічному елементі або лігатурі (спеціального резинового кільця)
 8. Встановлення резинових тяг, спеціальних пружин та інших необхідних елементів.

В середньому заходи з монтажу керамічних брекетів займають близька 2 годин. Все залежить від складності викривлення та інших індивідуальних факторів.

Відмінності керамічних брекетів

Всі брекет-системи керамічені відносять до вестибулярного типу – вони розміщуються на зовнішній стороні зубного ряду. Також їх розрізняють по типу фіксації:

 • Лігатурні – де ортодонтична дуга з’єднується p брекетами за допомогою еластичних резинок (лігатур), самий раціональний по вартості варіант, але він програє по естетиці та комфорту, оскільки лігатури з часом можуть розтягуватися, що не надає необхідної фіксації.
 • Безлігатурні – це революційна технологія фіксації, в якій кріплення дуги до керамічних брекетів набагато спрощено шляхом використання спеціальних засувок (кліпс), тому ці системи ефективні та комфортні в носінні, але коштують вони дорожче.

Звернувшись до нашої стоматології «Мед-Део», Ви зможете підібрати відповідну брекет-систему. Досвідчений лікар надасть детальну консультацію, дасть необхідні поради та запропонує керамічні брекети, вартість яких влаштує Вас та повністю себе виправдає. А всі операції по встановленню керамічного брекета будуть виконані з акуратністю та в точний тормін.

Переваги та недоліки керамічних брекет-систем

У брекетів из кераміки немало переваг:

 • Эстетичність – зливаюттся з природнім кольором емалі, дають можливість підбору певного відтінку та майже непомітні в ротовій порожнині.
 • Комфорт носіння – мають округлі краї, не травмують ясна, внутрішню поверхню щік та язику.
 • Надійність кріплення – по міцності не поступаються металевим брекет-системам.
 • Біологічна сумісність – не викликають алергічних реакцій та дискомфорту.

Але у керамічних брекетів також є і недоліки:

 • Висока вартість – за естетику доводиться добре доплачувати, та далеко не кожному пацієнту під силу так витрати.
 • Більш тривалий термін носіння порівняно з металевими брекет-системами (пояснюється частіше більшим коефіцієнтом тертя у керамічних елементів)
 • Ризик – якщо керамічний замочок відклеїться від емалі, то його неможна приклеїти ще раз, тому приходиться ставити новий брекет.
 • Вірогідність забарвлення від кріпкого чаю, кофе та сигарет у керамічних елементів складає 75%.

Відмінності керамічних брекетів від металевих та сапфірових

У будь якого матеріалу для брекетів є свої плюси та мінуси, тому перед встановленням потрібно розставити пріоритети. Якщо пацієнт бажає отримати ортодонтичну конструкцію, що буде прикрашати його посмішку, то йому варто вибрати сапфирові системи,  а якщо важлива естетика та скромна непомітність, то добре підійдуть керамічні брекети. А якщо цікавить швидкість та доступність ціні – то металеві стануть найбільш вигідним варіантом..
По зрівнянню з системами з металу, керамічні брекети мають наступні відмінності:

 • Мають перевагу з естетичного боку
 • Не піддаються окислювальним процесам
 • Безпечні – не травмують м’ягкі тканини
 • Проиграють по ефективності (результат буде аналогічним, але носити брекети прийдеться довше)
 • Больш дорогі

Сьогодні також з’явилась альтернатива у вигляді сапфірових брекетів. Вони також мало помітні в ртовій порожнині за рахунок своєї прозорості, легкі в догляді, комфортні в носінні та не погіршують дикцію. В порівнянні з ними керамічні брекети мають наступні відмінності:

 • Більш міцні
 • Не блищать при світлі
 • Підлаштовуються під кольор емалі носія
 • Доступні по вартості
 • Не є дорогоцінним сапфіром
 • Не прозорі

Керамічні брекети – це розумний компроміс між естетичністю, ефективністю та ціною.

Коли заборонено встановлювати керамічні брекети?

Ставити брекети заборонено, якщо:

 • Зуби пацієнта уражені карієсом
 • На емалі присутні тріщини та крейдоподібні плями
 • У пацієнта стоїть багато пломб, вініри або коронки
 • Ротова порожнина уражена захворюваннями пародонта

В нашій стоматології досвідчені фахівці завжди попередньо проводять детальну діагностику, та починають встановлювати брекети керамічні, тільки якщо немає протипоказань.

Скільки часу потрібно носити керамічні брекети?

Скільки часу необхідно носити брекети для виправлення дефектів керамічною системою зможе відповісти тільки лікар, та тільки після детального вивчення всієї клінічної картини.

Тривалість залежить від ступеня викривлення прикусу та інших нюансів.

Мінімальний термін – близько 1 року, при цьому перші зміни носії зможе помітити вже після 3-4 місяців використання. В середньому носити керамічні брекети необхідно 18-24 місяці.

Чи болячи носити брекет-системи керамічні?

Система брекетів керамічних певним чином впливає на зубний ряд, тому відчуття дискомфорту в період носіння цілком нормальне та логічне явище. В перші 3-5 днів після встановлення брекетів керамічних та періодичної корекції пацієнт відчуває неприємні симптоми:

 • Легка тянуща біль
 • Неприємні відчуття при дотику язика до внутрішньої стороні щіки
 • Дискомфорт при розмові та прийманні їжі
 • Нечітка дикція

С часом людина пристосовується до брекетів, особливо якщо вони керамічні. Адже на відміну від аналогів з металу, у цих конструкцій зглажені краї, за рахунок чого вони менше травмують м’які тканини. В цілому ж, біль та дискомфорт від керамічних систем зведені до мінімуму, тому адаптація до них проходить легко та швидко.

Догляд за зубами та керамічними брекетами

При носінні брекетів для виправлення прикусу потрібно дотримуватись ретельної гігієни ротової порожнини, щоб уникнути появи карієсу та інших захворювань.

Основні рекомендації по догляду та носінню брекет-систем керамічних:

 • Утримуватись від вживання в їжу твердих продуктів (горіхів, карамелі, сухариків та ін.) – вони не тільки підвищують ризик травмування брекетів, але і погіршують гігієну за рахунок застрявання залишків в важкодоступних місцях
 • Виключити з раціону жувальні гумки, іриски та іншу «тягучі» солодощі – вони можуть пошкодити систему
 • Не зловживати кавою, червоним вином, чорним чаєм, сигаретами – це підвищить вірогідність забарвлення брекетів
 • Уникати занадто холодної та гарячої їжі та напоїв – від температурнхх коливать замочки ризикують відклеїтися від емалі
 • Чистити зуби після кожного приймання їжі, використовувати ополіскувачі та флоси
 • Обов’язково придбати спеціальній йоржик та ортодонтичну зубну щітку V-подібної форми – це допоможе більш ретельно очистити зуби та конструкцію від залишків їжі
 • 1-2 рази на рік проходити профілактичне очищення у стоматолога

Вирішив встановити брекет-систему, Вам необхідно для початку пройти відповідні процедури: панорамний знімок щелепи, фото ротової порожнини з різних ракурсів та професійне очищення зубів. Всі ці витрати вже потрібно враховувати у вартість брекетів.

Також на ціноутворення впливають різні фактори:

 • Специфіка и ступінь викривлення прикусу (чим складніше випадок, тим більше буде вартість)
 • Тип системи (лігатурна обійдеться дешевше, самолігаруюча буде коштувати дорожче)
 • Виробник (розцінки на керамічне брекети відрізняються в залежності від брендів виробників)

Коли Ви цікавитись, скільки коштують керамічні брекети, важливо зрозуміти, що якісна система не може бути дешевою. Якщо Вам пропонують керамічні брекети за ціною нижче середньоринкової – це серйозний привід засумніватися в правильності вибору спеціаліста та клініки. Вартість повинна бути виправданою та якість в такому питанні має бути на першому місці.

Цікавлять брекети керамічні? Встановити їх можна в нашій клініці «Мед-Део» в Києві. Ми використовуємо лише запатентовані системи від перевірених виробників, надійність яких не викликає жодних сумнівів. Перед встановленням наші лікарі завжди проводять обстеження пацієнта, щоб впевнитись у відсутності протипоказань. Вибір брекета здійснюється з урахуванням побажань клієнта та його індивідуальних властивостей прикусу. Всі необхідні процедури по встановленню виконуються з високою акуратністю. Запишіться до нас на прийом та зробіть крок на зустріч посмішці своєї мрії!

Напрямки роботи відділення:

Найменування послугиЦіна, грн.
Брекет-система керамічна (1 щелепа) (встановлення)8500
Брекет-система керамічна самолігуюча (1 щелепа) (встановлення)15000

Стоматологи-ортодонти

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

-->