logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA

Керамічні брекети

Установка керамических брекетов по выгоднейшей цене в Киеве за 7900 грн фото

Ціна надання послуги:

8500 грн

Сьогодні користуються великою популярністю керамічні брекет-системи – конструкції для виправлення зубного ряду, що виготовляються з полікристалічного оксиду алюмінію. Ці брекети підкорюють своєю эстетичністю и незамітністю. Встановити їх за вигідною ціною ми пропонуємо в нашій клініці «Мед-Део» в Києві. У нас працюють кваліфіковані фахівці ортодонти та використовуються тільки новітні технології виправлення пикусу.

Кому потрібні керамічні брекети?

Потребує керамічні брекети дитина або доросла людина, якщо в них спостерігається:

Вирівнювання прикусу – це не тільки эстетичне, але й терапевтичне завдання. Неправильне розташування зубного ряду провокує безліч проблем – захворювання шлунково-кишкового тракту та інше.

Виправити таку ситуацію Вам з радістю допоможуть наші кваліфіковані фахівці. В клиніці «Мед-Део» Вам доберуть відповідні керамічні брекети та вирівняють прикус швидко та без побічних ефектів, а ціна послуги буде доступною та приємно Вас здивує.

З чього складається керамічна брекет-система?

Всі системи брекетів доволі схожі по конструкції:

Важливий нюанс – края у керамічних елементів згладжені, що комфортно та зручно для носія.

Як керамічні брекети вирівнюють зуби?

Принцип функціонування керамічних брекетів подібний до всіх брекет-систем – це ортодонтична дуга, до якої прикріплені брекети, яка має властивість до вирівнювання, підтягуючи за собою зуби. Вона рухається вздовж пазів брекетів, що виконують направляючу функцію. Тому тут багато залежить від кваліфікації лікаря, який встановлює керамічні брекети. Отже для безпомилкової та коректної роботи всієї системи, важливо правильно визначити розташування елементів на зубах, зробити там мовити «точечне попадання».

Головна особливість керамічних брекет-систем – це те, що для виготовлення самих брекетів використовується безпосередньо кераміка.

Звернувшись до фахівців нашої клініки «Мед-Део» в Києві, Ви сміливо можете розраховувати на якість! У нас працюють кваліфіковані лікарі-ортодонти, які обов’язковово допоможуть Вам встановити керамічні брекети та втілити в життя посмішку своєї мрії!

Як встановлюються керамічні брекети?

Керамічні брекет-системи встановлюються за 8 етапів:

 1. Первинний огляд та консультація ортодонта – це потрібно для виявлення ступеня викриввлення прикусу, стану зубів та ясен. Можливо, перед встановленням буде потрібна підготовка та навіть лікування ротової порожнини. Брекети керамічні неможна встановлювати на зуби, вражені карієсом, також це заборонено при пародонтиті та інших захворюваннях.
 2. Підготовчі дії – рентгенографія зубів, а також фотознімків ротової порожнини з різних ракурсів. Розробляється схема конструкції майбутніх брекетів, підбирається матеріал та складається чіткий план лікування.
 3. Безпосередньо перед встановленням системи проводиться професійне очищення зубів.
 4. Протруєння ділянки приклеювання — ця процедура створює основу для кращого приклеювання керамічних деталей
 5. Обробіток поверхні зубів фіксуючим клейовим матеріалом
 6. Прикріплення брекетів до зубів.
 7. З’єднання брекетів з ортодонтично дугою за допомогою замків, які знаходяться на самому керамічному елементі або лігатурі (спеціального резинового кільця)
 8. Встановлення резинових тяг, спеціальних пружин та інших необхідних елементів.

В середньому заходи з монтажу керамічних брекетів займають близька 2 годин. Все залежить від складності викривлення та інших індивідуальних факторів.

Відмінності керамічних брекетів

Всі брекет-системи керамічені відносять до вестибулярного типу – вони розміщуються на зовнішній стороні зубного ряду. Також їх розрізняють по типу фіксації:

Звернувшись до нашої стоматології «Мед-Део», Ви зможете підібрати відповідну брекет-систему. Досвідчений лікар надасть детальну консультацію, дасть необхідні поради та запропонує керамічні брекети, вартість яких влаштує Вас та повністю себе виправдає. А всі операції по встановленню керамічного брекета будуть виконані з акуратністю та в точний тормін.

Переваги та недоліки керамічних брекет-систем

У брекетів из кераміки немало переваг:

Але у керамічних брекетів також є і недоліки:

Відмінності керамічних брекетів від металевих та сапфірових

У будь якого матеріалу для брекетів є свої плюси та мінуси, тому перед встановленням потрібно розставити пріоритети. Якщо пацієнт бажає отримати ортодонтичну конструкцію, що буде прикрашати його посмішку, то йому варто вибрати сапфирові системи,  а якщо важлива естетика та скромна непомітність, то добре підійдуть керамічні брекети. А якщо цікавить швидкість та доступність ціні – то металеві стануть найбільш вигідним варіантом..
По зрівнянню з системами з металу, керамічні брекети мають наступні відмінності:

Сьогодні також з’явилась альтернатива у вигляді сапфірових брекетів. Вони також мало помітні в ртовій порожнині за рахунок своєї прозорості, легкі в догляді, комфортні в носінні та не погіршують дикцію. В порівнянні з ними керамічні брекети мають наступні відмінності:

Керамічні брекети – це розумний компроміс між естетичністю, ефективністю та ціною.

Коли заборонено встановлювати керамічні брекети?

Ставити брекети заборонено, якщо:

В нашій стоматології досвідчені фахівці завжди попередньо проводять детальну діагностику, та починають встановлювати брекети керамічні, тільки якщо немає протипоказань.

Скільки часу потрібно носити керамічні брекети?

Скільки часу необхідно носити брекети для виправлення дефектів керамічною системою зможе відповісти тільки лікар, та тільки після детального вивчення всієї клінічної картини.

Тривалість залежить від ступеня викривлення прикусу та інших нюансів.

Мінімальний термін – близько 1 року, при цьому перші зміни носії зможе помітити вже після 3-4 місяців використання. В середньому носити керамічні брекети необхідно 18-24 місяці.

Чи болячи носити брекет-системи керамічні?

Система брекетів керамічних певним чином впливає на зубний ряд, тому відчуття дискомфорту в період носіння цілком нормальне та логічне явище. В перші 3-5 днів після встановлення брекетів керамічних та періодичної корекції пацієнт відчуває неприємні симптоми:

С часом людина пристосовується до брекетів, особливо якщо вони керамічні. Адже на відміну від аналогів з металу, у цих конструкцій зглажені краї, за рахунок чого вони менше травмують м’які тканини. В цілому ж, біль та дискомфорт від керамічних систем зведені до мінімуму, тому адаптація до них проходить легко та швидко.

Догляд за зубами та керамічними брекетами

При носінні брекетів для виправлення прикусу потрібно дотримуватись ретельної гігієни ротової порожнини, щоб уникнути появи карієсу та інших захворювань.

Основні рекомендації по догляду та носінню брекет-систем керамічних:

Вирішив встановити брекет-систему, Вам необхідно для початку пройти відповідні процедури: панорамний знімок щелепи, фото ротової порожнини з різних ракурсів та професійне очищення зубів. Всі ці витрати вже потрібно враховувати у вартість брекетів.

Також на ціноутворення впливають різні фактори:

Коли Ви цікавитись, скільки коштують керамічні брекети, важливо зрозуміти, що якісна система не може бути дешевою. Якщо Вам пропонують керамічні брекети за ціною нижче середньоринкової – це серйозний привід засумніватися в правильності вибору спеціаліста та клініки. Вартість повинна бути виправданою та якість в такому питанні має бути на першому місці.

Цікавлять брекети керамічні? Встановити їх можна в нашій клініці «Мед-Део» в Києві. Ми використовуємо лише запатентовані системи від перевірених виробників, надійність яких не викликає жодних сумнівів. Перед встановленням наші лікарі завжди проводять обстеження пацієнта, щоб впевнитись у відсутності протипоказань. Вибір брекета здійснюється з урахуванням побажань клієнта та його індивідуальних властивостей прикусу. Всі необхідні процедури по встановленню виконуються з високою акуратністю. Запишіться до нас на прийом та зробіть крок на зустріч посмішці своєї мрії!

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Брекет-система керамічна (1 щелепа) (встановлення)8500
Брекет-система керамічна самолігуюча (1 щелепа) (встановлення)15000

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-ортодонти

Щирский Максим Анатольевич фото

Гафіятулін Дамір Феліксович

стоматолог-ортодонт

Виправлення неправильного прикусу, вирівнювання зубів брекетами, пластинами, капами та іншими ортодонтичними апаратами

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Виправлення неправильного прикусу, вирівнювання зубів брекетами, пластинами, капами й іншими ортодонтичними апаратами

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top