RUUA
Кардіологія cardio
Кардіологія в Києві

Прийом дорослих і дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями відділення кардіології «Мед-Део» в Києві.

Первинна консультація лікаря

450 грн

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Кардіологія в Києві

Коли звертаються до кардіолога?

Первинна консультація кардіолога включає в себе бесіду з пацієнтом і огляд. Лікар збирає анамнез: скарги, відомості про спосіб життя, наявність встановлених раніше діагнозів і наявність хвороб, не пов’язаних з серцево-судинною системою. Якщо пацієнт скаржиться на біль в області серця, доктор уточнює, коли з’явилися такі прояви, як часто і за яких умов виникають неприємні відчуття, чи проводилося лікування раніше. Після збору анамнезу кардіолог проводить огляд, прослуховує серцевий ритм, також вимірює пульс, кров’яний артеріальний тиск і направляє на електрокардіограму.

Якщо є необхідність, то лікар рекомендує пройти додаткову діагностику, що дозволяє встановити точний діагноз:

 • УЗД серця;
 • холтерівське ЕКГ-спостереження;
 • ДМАТ – добовий моніторинг кров’яного артеріального тиску;
 • КТ, МРТ грудної клітини;
 • коронарографія судин серця;
 • доплерографія – дослідження кровоносних судин і кровотоку;
 • велоергометрія – аналіз роботи серця при навантаженні;
 • тредміл тест – метод дослідження роботи серця і його ритму;
 • ЕФД – електрофізіологічне дослідження серця;
 • ЕКГ картування.

Крім цього, призначаються загальний і біохімічний аналіз крові та сечі. Після ретельного вивчення всіх результатів діагностики кардіолог розробляє оптимальний план лікування. Захворювання серця не терплять зволікань у лікуванні. Повноцінне обстеження в спеціалізованій клініці «Мед-Део» займе всього кілька днів, але з його допомогою кардіолог зможе призначити ефективне лікування.

Показання до термінової консультації у лікаря-кардіолога

Є ряд тривожних симптомів, виявивши у себе які, необхідно записатися на консультацію до фахівця:

 • хворобливі відчуття, поколювання в грудній клітині;
 • біль в серці під час фізичних навантажень;
 • прискорений пульс – тахікардія;
 • задишка, хропіння;
 • набряклість кінцівок;
 • підвищення кров’яного тиску або його скачки;
 • запаморочення, непритомність;
 • потемніння в очах при пересуванні;
 • відчуття слабкості, хронічної втоми;
 • часті головні болі, що віддають в скроню;
 • спадкова схильність;
 • раніше діагностовані хвороби;
 • безсоння, панічні атаки.

Систематично проходити огляд у кардіолога рекомендується спортсменам і людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, курцям і тим, хто зловживає алкоголем, людям із зайвою вагою або ожирінням. Показанням до прийому є робота зі шкідливими умовами, часті стреси, вік старше 40 років і наявність таких захворювань, як цукровий діабет або гіпертонія.

Регулярне обстеження у досвідченого фахівця дозволить вчасно виявити небезпечні серцево-судинні патології – ішемія, інфаркт, артеріальна гіпертензія, хвороби кровоносних судин, вроджені вади серця (в тому числі у дітей), тромбоз, астма, аритмія, міокардит та ін. Не займайтеся самолікуванням – звертайтеся до кваліфікованих лікарів-кардіологів «Мед-Део».

Чому варто довіряти кардіологам центру «Мед-Део»

Наші досвідчені лікарі-кардіологи проведуть повну діагностику роботи серця і судин, поставлять правильний діагноз і підберуть раціональний спосіб терапії з гарантією результату. Роботу нашого медичного центру забезпечують понад 300 досвідчених фахівців в різних областях.

Наші пацієнти завжди відчувають себе комфортно під наглядом найкращих лікарів. Найкраще підтвердження нашої репутації – максимум довіри пацієнтів. У нас зручний графік роботи, відсутність черг, уважний і привітний персонал.

Часті питання по темі «кардіологія»

Які сучасні методи лікування гіпертонії використовуються?

Переважно для лікування гіпертонії призначається консервативне лікування. Все залежить від супутніх захворювань у пацієнта. Крім того, кардіолог може порекомендувати обстеження у додаткових фахівців. Часто гіпертонія пов’язана з неправильним способом життя, зайвою вагою, віковими особливостями, частими стресами. Після ретельної діагностики можна призначити оптимальний вид терапії.

Як здійснюється лікування інфаркту?

В першу чергу пацієнти з підтвердженим діагнозом підлягають екстреній госпіталізації і диспансерному спостереженню. Лікування інфаркту в гострому періоді виконується безопераційним і операційним способами. Крім первісної терапії, що дозволяє усунути аритмію і запобігти утворенню нових тромбів, хворому призначаються малоінвазивні методи лікування або операція. Часто хірургічне втручання є єдиним варіантом, що дозволяє врятувати серце.

Як виконується лікування дітей з наявністю серцевих патологій?

У подібних випадках застосовується сучасне обладнання для діагностики. Лікування призначається тільки після ретельного обстеження маленького пацієнта. Практикуються консервативні методики, при необхідності виконуються оперативні втручання, все залежить від конкретного випадку. Вроджені і набуті вади серця сьогодні ефективно лікуються малоінвазійними і оперативними методами.

Чи можна робити УЗД серця дитині?

УЗД серця можна робити навіть самим маленьким пацієнтам. Такий метод діагностики є інформативним і безпечним. Рекомендується пройти обстеження дитини в кардіологічному відділенні у віці до одного року, щоб виключити наявність патологій. Особливо це стосується дітей зі схильностями до кардіологічних хвороб, в тому числі спадкових, а також, якщо є будь-які підозри у батьків або у сімейного лікаря.

Як підготуватися до візиту до кардіолога?

Особливої підготовки не потрібно. Важливо згадати всі свої скарги. Якщо виникають болі, то заздалегідь подумайте, в який період вони бувають: чи залежать від погодних умов, сезону, фізичних навантажень, нервового перенапруження. Бажано знати хвороби родичів, щоб виключити / визначити спадковий фактор. Також важливо сказати доктору, які обстеження проводилися раніше, чи призначалося лікування, які приймалися препарати, наявність супутніх захворювань.

Найменування послугиЦіна, грн.
Электрокардиограмма150 грн
Суточное мониторирование ЭКГ, АД (Холтер)2500 грн
Лечение гипертонической болезни
Лечение нарушений ритма
Лечение атеросклеротического кардиосклероза
Лечение стенокардии

Наші спеціалісти

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4