RUUA
Кардіологія cardio
Кардіологія в Києві

Послуга тимчасово недоступна

Прийом дорослих і дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями відділення кардіології «Мед-Део» в Києві.

Первинна консультація лікаря

450 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Кардіологія в Києві

Коли звертаються до кардіолога?

Первинна консультація кардіолога включає в себе бесіду з пацієнтом і огляд. Лікар збирає анамнез: скарги, відомості про спосіб життя, наявність встановлених раніше діагнозів і наявність хвороб, не пов’язаних з серцево-судинною системою. Якщо пацієнт скаржиться на біль в області серця, доктор уточнює, коли з’явилися такі прояви, як часто і за яких умов виникають неприємні відчуття, чи проводилося лікування раніше. Після збору анамнезу кардіолог проводить огляд, прослуховує серцевий ритм, також вимірює пульс, кров’яний артеріальний тиск і направляє на електрокардіограму.

Якщо є необхідність, то лікар рекомендує пройти додаткову діагностику, що дозволяє встановити точний діагноз:

 • УЗД серця;
 • холтерівське ЕКГ-спостереження;
 • ДМАТ – добовий моніторинг кров’яного артеріального тиску;
 • КТ, МРТ грудної клітини;
 • коронарографія судин серця;
 • доплерографія – дослідження кровоносних судин і кровотоку;
 • велоергометрія – аналіз роботи серця при навантаженні;
 • тредміл тест – метод дослідження роботи серця і його ритму;
 • ЕФД – електрофізіологічне дослідження серця;
 • ЕКГ картування.

Крім цього, призначаються загальний і біохімічний аналіз крові та сечі. Після ретельного вивчення всіх результатів діагностики кардіолог розробляє оптимальний план лікування. Захворювання серця не терплять зволікань у лікуванні. Повноцінне обстеження в спеціалізованій клініці «Мед-Део» займе всього кілька днів, але з його допомогою кардіолог зможе призначити ефективне лікування.

Показання до термінової консультації у лікаря-кардіолога

Є ряд тривожних симптомів, виявивши у себе які, необхідно записатися на консультацію до фахівця:

 • хворобливі відчуття, поколювання в грудній клітині;
 • біль в серці під час фізичних навантажень;
 • прискорений пульс – тахікардія;
 • задишка, хропіння;
 • набряклість кінцівок;
 • підвищення кров’яного тиску або його скачки;
 • запаморочення, непритомність;
 • потемніння в очах при пересуванні;
 • відчуття слабкості, хронічної втоми;
 • часті головні болі, що віддають в скроню;
 • спадкова схильність;
 • раніше діагностовані хвороби;
 • безсоння, панічні атаки.

Систематично проходити огляд у кардіолога рекомендується спортсменам і людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, курцям і тим, хто зловживає алкоголем, людям із зайвою вагою або ожирінням. Показанням до прийому є робота зі шкідливими умовами, часті стреси, вік старше 40 років і наявність таких захворювань, як цукровий діабет або гіпертонія.

Регулярне обстеження у досвідченого фахівця дозволить вчасно виявити небезпечні серцево-судинні патології – ішемія, інфаркт, артеріальна гіпертензія, хвороби кровоносних судин, вроджені вади серця (в тому числі у дітей), тромбоз, астма, аритмія, міокардит та ін. Не займайтеся самолікуванням – звертайтеся до кваліфікованих лікарів-кардіологів «Мед-Део».

Чому варто довіряти кардіологам центру «Мед-Део»

Наші досвідчені лікарі-кардіологи проведуть повну діагностику роботи серця і судин, поставлять правильний діагноз і підберуть раціональний спосіб терапії з гарантією результату. Роботу нашого медичного центру забезпечують понад 300 досвідчених фахівців в різних областях.

Наші пацієнти завжди відчувають себе комфортно під наглядом найкращих лікарів. Найкраще підтвердження нашої репутації – максимум довіри пацієнтів. У нас зручний графік роботи, відсутність черг, уважний і привітний персонал.

Часті питання по темі «кардіологія»

Які сучасні методи лікування гіпертонії використовуються?

Переважно для лікування гіпертонії призначається консервативне лікування. Все залежить від супутніх захворювань у пацієнта. Крім того, кардіолог може порекомендувати обстеження у додаткових фахівців. Часто гіпертонія пов’язана з неправильним способом життя, зайвою вагою, віковими особливостями, частими стресами. Після ретельної діагностики можна призначити оптимальний вид терапії.

Як здійснюється лікування інфаркту?

В першу чергу пацієнти з підтвердженим діагнозом підлягають екстреній госпіталізації і диспансерному спостереженню. Лікування інфаркту в гострому періоді виконується безопераційним і операційним способами. Крім первісної терапії, що дозволяє усунути аритмію і запобігти утворенню нових тромбів, хворому призначаються малоінвазивні методи лікування або операція. Часто хірургічне втручання є єдиним варіантом, що дозволяє врятувати серце.

Як виконується лікування дітей з наявністю серцевих патологій?

У подібних випадках застосовується сучасне обладнання для діагностики. Лікування призначається тільки після ретельного обстеження маленького пацієнта. Практикуються консервативні методики, при необхідності виконуються оперативні втручання, все залежить від конкретного випадку. Вроджені і набуті вади серця сьогодні ефективно лікуються малоінвазійними і оперативними методами.

Чи можна робити УЗД серця дитині?

УЗД серця можна робити навіть самим маленьким пацієнтам. Такий метод діагностики є інформативним і безпечним. Рекомендується пройти обстеження дитини в кардіологічному відділенні у віці до одного року, щоб виключити наявність патологій. Особливо це стосується дітей зі схильностями до кардіологічних хвороб, в тому числі спадкових, а також, якщо є будь-які підозри у батьків або у сімейного лікаря.

Як підготуватися до візиту до кардіолога?

Особливої підготовки не потрібно. Важливо згадати всі свої скарги. Якщо виникають болі, то заздалегідь подумайте, в який період вони бувають: чи залежать від погодних умов, сезону, фізичних навантажень, нервового перенапруження. Бажано знати хвороби родичів, щоб виключити / визначити спадковий фактор. Також важливо сказати доктору, які обстеження проводилися раніше, чи призначалося лікування, які приймалися препарати, наявність супутніх захворювань.

Наші спеціалісти

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4