RUUA
Встановлення
зубного імплантата всього
за 3670 грн.

Консультація лікаря-імплантолога і контрольний знімок зубів, загальною вартістю 990 грн., В ПОДАРУНОК!

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Зубні імпланти Nobel Biocare

Зміст

Серед преміальних матеріалів для імплантації зубів, особливе місце займають системи Nobel Biocare . Ці імпланти зі Швеції набрали популярності завдяки тому, що гарантують найвищий рівень приживлення – 99,3%. Продукція бренду застосовується для відновлення зубного ряду більше 40 років і встигла заробити бездоганну репутацію, увійшовши в трійку світових лідерів в сфері імплантології. Встановити оригінальні імпланти Nobel Biocare з офіційною гарантією можна в нашій клініці стоматології «Мед-Део» в Києві.

Показання для встановлення імплантів Nobel Biocare

Імплантацію застосовують для компенсування втрачених одного або декількох зубів. За допомогою цієї методики протезування можна не тільки відновити естетичність посмішки, але і функціонал природних зубів. Бажано робити це відразу після видалення або втрати, але досвід показує, що успішне встановлення дентальних імплантів можливе навіть після часу, коли в кістковій тканині відбулися зміни.

Втрата одного зуба (травма, карієс, вік) вирішується відразу шляхом встановлення імпланта разом з коронкою. Крім компенсації відсутніх зубів в ряду, імпланти нобель часто служать опорою для кріплення мостовидних протезів. Так знімається проблема відсутності декількох зубів підряд.

Повна втрата зубів теж не вирок. При нормальному обсязі кістки, за допомогою технології All-on-4, можна відновити зубний ряд навіть в 14 зубів. Причому для нижньої щелепи досить 3 імплантів.

Nobel Biocare використовують для протезування при малому обсязі щелепної кістки.

Особливості систем імплантів Нобель

Більше 40% імплантологів давно і успішно використовують зубні імплантати компанії Nobel Biocare. Завдяки новим розробкам і постійним науковим дослідженням, Нобель-імпланти мають ряд корисних властивостей і особливостей:

 • Виготовлені з титану, що має найвищу серед усіх металів біологічну сумісність
 • Мають шорстке покриття за запатентованою технологією TiUnite – анодування діоксидом титану, для додання поверхні шорсткості і поліпшення адгезивних властивостей
 • Оснащені нерівномірним різьбленням, зменшується до низу для зниження травматичності, і борозенками на ній для поліпшення стабілізації протеза
 • Отримали трикутну, кореневидну форму – для полегшення встановлення абатмента на штучний корінь
 • Дозволяють провести дентальну імплантацію в клінічних випадках будь-якої тяжкості за рахунок широкого модельного ряду
 • Кожен імплант має індивідуальний серійний номер, що оберігає вас від придбання підробки

А також у продукції Nobel Biocare довгий термін служби, приблизно в два рази перевищує час експлуатації імплантів середньої цінової категорії.

Різновиди конструкцій імплантів Nobel Biocare

Шведська компанія за роки свого існування розробила кілька типів імплантів, розрахованих на різні клінічні випадки:

 • NobelActive – найпопулярніший імплант, що відрізняється конусоподібною формою і подвійним різьбленням. Підходить для реставрації зубного ряду як відразу після видалення зубів, так і при дефіциті кісткової тканини. Забезпечує міцну фіксацію і високі показники стабільності.
 • NobelSpeedy – безпрограшне рішення для експрес імплантації. Підходить для встановлення за спрощеною технологією All-on-4 в кісткову тканину середньої та низької твердості.
 • NobelSpeedy Groovy – універсальний імплант для всіх клінічних ситуацій. За рахунок глибокої різьби забезпечує прискорену остеоінтеграцію і надійну фіксацію.
 • NobelReplace – популярні системи для одноетапної і двоетапної імплантації. Мають широку сферу застосування, добре інтегруються з м’якими і твердими тканинами, прості в установці.
 • NobelReplace Select – легко імплантуються на різну глибину, гарантують правильне формування ясенного краю, міцно тримаються.
 • NobelReplace Groovy – за рахунок подвійного різьблення і борозенок на шийці відрізняються високою стабільністю і доброю приживлюваністю.
 • Conical Connection – найбільш функціональні, за рахунок здатності формувати додатковий обсяг кісткової тканини, дають максимальну надійність імплантації.
 • Branemark System – одна з найстаріших лінійок Nobel Biocare, що характеризується циліндричної формою. Штифт легко імплантується в кістку середньої і високої щільності завдяки паралельним стінкам, швидко приживається і міцно фіксує абатмент.
 • NobelZygoma – скулові імпланти подовженої форми, розроблені для компенсування втрачених бокових зубів. Дозволяють провести імплантацію nobel , не вдаючись до синус-ліфтингу.
 • NobelGuide – інноваційна система, що дозволяє робити імплантацію з мінімальним втручанням хірурга-стоматолога, без розрізів і з високою точністю. Травматичність зведена до мінімуму, забезпечуючи прискорену реабілітацію. Цей варіант може використовуватися практично при будь-яких дефектах щелепи.

Вартість імплантів Nobel Biocare залежить від обраної серії, кількості імплантованих одиниць і складності випадку. Більш детально розрахувати вартість операції можна, замовивши консультацію в нашій клініці в Києві.

Переваги дентальних імплантів Nobel

Зубні імпланти цього бренду це:

 • Нескладна установка, легко фіксуються;
 • Офіційна гарантія 10 років;
 • Високий рівень приживлюваності – 99,3%;
 • Можливість встановити коронку відразу після імплантації;
 • Процедура малотравматична;
 • Швидка інтеграція за рахунок запатентованої пористої поверхні;
 • Естетичність і міцність;
 • Різноманітний асортимент, імпланти підходять для клінічних випадків будь-якої складності;
 • Шийка імпланта підтримує ясна, зберігає обсяг кісткової тканини;
 • Захист від підробки – маркування кожного імпланта персональним серійним номером.

До того ж, кожен виріб забезпечено сертифікатом якості, що підтверджує оригінальність.

Підготовчий етап перед імплантацією Нобель

Зубний імплант грає роль штучного кореня і виглядає як стрижень, з діаметром 3-5 мм. Перед його встановленням варто пройти діагностику для виявлення факторів, здатних вплинути на хід операції і подальшої реабілітації. Після цього імплантолог оцінює результати і можливість проведення протезування. Потрібно враховувати можливий ризик при наявності інфекції кісткової тканини, патології сполучних тканин і інших чинників. Наприклад, стероїдна терапія. При дефіциті кістки може знадобитися нарощення, а якщо щелепа верхня – процедура синус-ліфтингу.

Решта рекомендацій мало чим відрізняються від порад з підготовки до операції:

 • Легка дієта протягом 2-3 днів;
 • Відмова від міцного чаю, кави, алкогольних напоїв;
 • Якщо не планується загальний наркоз, за ​​дві години перед процедурою легко, але ситно поїсти, а далі можна пити тільки воду.

А також підготувати домашню аптечку для реабілітаційного періоду.

Чому варто ставити імплантати Nobel Biocare в клініці «Мед-Део»

Наша клініка «Мед-Део» в Києві пропонує імплантацію із застосуванням сучасних інноваційних технологій. Ми використовуємо оригінальну продукцію Nobel Biocare і моделюємо майбутню посмішку за допомогою комп’ютерних програм. Після вибору схеми встановлення зубних імплантів, наші лікарі професійно виконують всі маніпуляції. Замовте консультацію, щоб дізнатися ціну на nobel імпланти в вашому випадку!

Автор стоматолог-імплантолог Єфімов Михайло Олександрович

Фото стоматологічних робіт: до і після

Найменування послугиЦіна, грн.
Формувач ”Nobel Parallel CC” (встановлення)2800
Абатмент ”Nobel Parallel CC” (встановлення)7200
Трансфер + аналог ”Nobel Parallel CC” (встановлення)2500

Стоматологи-імплантологи

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4