Ізраїльські імпланти Mis за вигідними цінами

Израильские импланты Mis по выгодным ценам

Mis (Міс) – це надійні системи для протезування, вироблені в Ізраїлі і відповідні високим сучасним стандартам.

У сучасній стоматології для відновлення цілісності зубного ряду найкращим методом вважається імплантація. Існує чимало виробників, що випускають матеріали для цієї процедури. Серед них лідируючі позиції займають імпланти Mis (Міс).

Встановити їх в Києві можна в нашій клініці Мед-Део: ми пропонуємо оригінальну продукцію бренду за демократичними цінами.

Кому потрібні імпланти Міс?

Показанням до імплантації є втрата одного або декількох зубів в ряду. Рекомендується проводити процедуру відразу ж після видалення або втрати зуба – поки в прикусі і кісткових тканинах не відбулося змін. Однак імплантація за допомогою систем Mis можлива і в разі тривалої відсутності зубів в ряду. Ці імпланти успішно компенсують функціональність і естетику втрачених природних зубів.

Особливості імплатнтов Mis

 • Матеріал виготовлення – титан. Має високу біологічну сумісність з людським організмом. Завдяки цьому імплант швидко приживається, не викликає алергічних реакцій.
 • Конусоподібна конструкція штифта з нерівномірною різьбленням. Забезпечує міцну фіксацію, захищає ясна від просідання, сприяє швидкій остеоінтеграції.
 • Шестигранні з’єднання штифта з абатментом. Виключає ризик мікрорухливості, щільно фіксує коронку на штучному корені, захищаючи від попадання всередину патогенних бактерій і залишків їжі.
 • SLA-поверхня – обобляється кислотою і проходить піскострумну обробку. Завдяки цьому створюється пориста структура, яка прискорює вживлення імпланта в тканини.
 • Великий асортимент – дає можливість провести імплантацію при будь-якій кількості кісткової тканини і різних особливостях прикусу.
 • Наявність серійного номера і гарантії – забезпечує надійність і захищає від підробки.

Види систем імплантації Mis

Асортимент ізраїльського виробника Міс багатий різноманітними варіантами і дозволяє підбирати імпланти для випадків будь-якої тяжкості:

 • С1 – класичний штучний корінь конічної форми з 20-градусним з’єднанням. Підходить для імплантації в місцях з щільним розташуванням зубів, використовується для створення негайного або відстроченного навантаження. Дана лінійка отримала кольорове маркування для позначення платформ, що полегшує роботу протезистові.
 • Seven – Самонарізний імплант конічної форми з шестигранним з’єднанням і мікро-різьбленням на верхівці. Підходить для всіх типів кісткової тканини, може використовуватися після пластики кістки. Ергономічна форма сприяє зниження навантаження, захищає від атрофії тканин.
 • V3 – прогресивна розробка компанії Mis, грамотно розподіляє тиск і гарантує стабільність імпланта. Корональна частина має трикутну форму, захищаючи від рецесії ясен і атрофії області навколо шиї. Система підходить для імплантації в зоні посмішки.
 • М4 – імпланти для пухкої кісткової тканини, що забезпечуює міцну фіксацію за рахунок плоскої підстави, комбінованої форми і Самонарізній різьби.
 • UNO – системи одноетапної імплантації, підходять для компенсування втрачених різців. Можуть встановлюватися в лунку, часто застосовуються в ролі опори для мостоподібних протезів.
 • Link – гвинтові міні-імпланти, що застосовуються в якості опори при проведенні ортодонтичного лікування.

Переваги систем Mis

 • Гарна приживлюваність – за рахунок ергономічної конструкції і використання титану
 • Міцність і довговічність – гарантійний період триває 5 років, а служать ці конструкції близько 20 років
 • Широкий модельний ряд – дозволяє підібрати імпланти для різних клінічних випадків
 • Швидка інтеграція в кістку – 2-3 місяці
 • Мінімальні протипоказання і всього 1% ймовірності відторгнення
 • Можливість використовувати при атрофії кістки
 • Оптимальне співвідношення функціональності, надійності, естетики і ціни

У Києві встановити ці конструкції можна в нашій клініці Мед-Део. Ми пропонуємо оригінальну продукцію бренду Mis, а наші досвідчені фахівці акуратно проведуть всі необхідні процедури по імплантації.

Причини звернутися до нас

У стоматології Мед-Део застосовуються справжні імпланти Mis з офіційною гарантією та серійними номерами. Відновлення зубного ряду проводиться із застосуванням комп’ютерного моделювання посмішки на підставі попередніх обстежень. Професійні лікарі підбирають для кожного пацієнта індивідуальну схему імплантації. Ціна послуги розраховується залежно від складності випадку, стану кісткових тканин, обраного імпланта і кількості відсутніх зубів.

Ціна

Види послугЦіна (грн.)
Консультація імплантолога200
Складання плану лікування всієї порожнини рота150
Панорамний знімок165
Процедура плазмоліфтінг – 1 щелепа1299
Процедура плазмоліфтінг – 2 щелепи1999
Операція по установці імплантату «Mis» Ізраїль, «MEGAGEN» Пд. Корея, «Nobel Biocare» Швеція (без урахування вартості імплантату)7000
Установка Металокерам. коронки на імплантатвід 2100
Установка коронки e.max .Press на імплантатвід 4800
Установка коронки CERCON СAD / CAM на імплантат (без вартості абатмента)5250-660
Тимчасова коронка на імплантант1050

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×