logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA

Зубні імпланти MegaGen (Мегаген, Мегаджен)

Импланты MegaGen (Мегаген, Мегаджен) фото

Ціна надання послуги:

від 7800 грн

MegaGen - якісні корейські імпланти преміум-класу. Ці сучасні системи - інноваційний продукт на ринку стоматології. Завдяки конусному з'єднанню, вони забезпечують хорошу приживлюваність, міцну фіксацію і естетичність. Імпланти MegaGen міцні, зносостійкі, мають довгий термін служби, тому виправдано затребувані в стоматологічній практиці. Наша клініка «Мед-Део» в Києві пропонує установку MegaGen на вигідних умовах. Ми працюємо з оригінальною продукцією бренду, на яку діє офіційна гарантія.

Зміст

Унікальність корейських імплантів MegaGen

Імпланти MegaGen розроблені з використанням технології Xpeed, яка забезпечує чудову приживлюваність і біосумісність. Ще однією перевагою системи є можливість негайного протезування, негайно після установки імплантату в кістку. Протезування з MegaGen практично не має протипоказань.

Імпланти виготовляються з титанового сплаву з алюмінієвими добавками і ванадієм, а зверху наноситься нанослой з іонами кальцію. У підсумку виходить структура, яка сприяє остеоінтеграції:

Інший розробкою компанії MegaGen стала інноваційна технологія – запатентований дизайн різьблення Knife Thread. Це унікальна конструкція правильно розподіляє навантаження, знижуючи тиск на кісткову тканину. Завдяки закругленій, звуженій конфігурації профілю MegaGen Knife Thread, систему можна встановлювати в кісткову тканину будь-якого типу.

Види імплантів MegaGen (Південна Корея)

Найбільш популярні дві системи MegaGen: AnyOne (Еніван) і AnyRidge (Енірідж). Також затребувані Mini-імпланти MegaGen, які застосовуються для протезування бічних різців верхньої і нижньої щелепи, коли установка стандартних моделей імплантів утруднена або неможлива.

Всі серії MegaGen унікальні по-своєму, але дають однаково вражаючий результат при мінімумі втручання. Це дозволяє кожному пацієнтові нашої клініки зменшити кількість відвідувань клініки і істотно скоротити час реабілітації.

Система імплантів AnyOne

Серія чудово підходить для дентальної імплантації будь-якого ступеня складності, практично кожного пацієнта. Її можна встановити без свердління на місце щойно втраченого зуба.

Імпланти цієї лінійки різні за розмірами, але конфігурація їх стандартизована і передбачає конусное різьбове з’єднання. Це істотно спрощує хірургічний протокол і сприяє прискореній регенерації тканин. Лінійка Мегаген Еніван (AnyOne) має три моделі: універсальну Regular Thread, для м’якої кісткової тканини Deep Thread і при атрофії або дефіциті кістки Special 7mm.

Особливості та переваги імплантів AnyOne:

Така система дозволяє хірурга-стоматолога дати пацієнту бажаний функціональний і естетичний результат.

Система імплантів AnyRidge

AnyRidge займають особливе місце. Вони підходять для роботи з кісткою середньої і малої щільності. Вони відмінно фіксуються на альвеолярному гребені, що дає можливість обійтися без застосування процедури кісткової пластики. Малий діаметр дозволяє мінімізувати хірургічне втручання і прискорити загоєння.

Особливості та відмінні риси серії Мегаген Енірідж:

Площа поверхні AnyRidge вдвічі більше, ніж у імпланта аналогічного розміру. Це дозволяє успішно встановлювати короткі штифти замість довгих, «заощадивши» на кістковій пластиці. А також як можна дбайливо обійтися з кісткою, укрутивши Енірідж з різьбленням 5,5 мм через отвір всього 3 мм діаметром. Більш того – можлива установка без розрізу ясна. П’ятиградусне з’єднання виключають розкручування і розхитування фіксуючого гвинта і коронок. AnyRidge входить в десятку імплантів, які отримали сертифікат якості Clean Implant Trusted Quality.

Єдиний умовний недолік – ціна імплантації з використанням AnyRidge вище, ніж протезування за допомогою інших моделей. Серія AnyOne MegaGen в цьому сенсі доступна більш широкому колу пацієнтів, тому застосовується частіше. Також серед продукції компанії представлені титанові імпланти MegaGen MiNi високого очищення, які рекомендовані при гострому дефіциті або атрофії кісткової тканини.

Переваги імплантатів MegaGen

Продукція корейської компанії має широке розповсюдження в області імплантології. Це пов’язано з тим, що в порівнянні з аналогами європейських брендів, її ціна доступна при гідній якості. Системи MegaGen мають масу переваг:

Пройти процес протезування з використанням MegaGen можна в нашій клініці «Мед-Део» в Києві. Сучасні технології в поєднанні з професіоналізмом майстрів допоможуть вам знайти посмішку мрії. А її ціна виявиться прийнятною!

Чому варто ставити імпланти MegaGen в клініці «Мед-Део»

Звернення в клініку «Мед-Део» гарантує клієнту чимало плюсів:

У нашій клініці хірурги вищої кваліфікації проведуть всі необхідні маніпуляції з високою акуратністю. Проводити детальну імплантацію рекомендовано відразу після видалення зуба. Також процедура показана при довготривалій відсутності одного або декількох зубів в ряду. Протезування в нашій клініці з застосуванням MegaGen- це комфортна установка, естетичний дизайн і можливість уникнути свердління.

Щоб дізнатися, чи підійдуть вам імпланти Мегаджен, і яка буде ціна їх установки, запишіться на консультацію!

 

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Імплантат внутрішньокістковий ”Mega Gen” (встановлення)7800
Формувач ясен ”Mega Gen” (встановлення)2000
Абатмент ”Mega Gen” (встановлення)4800
Платформа ”Mega Gen” (встановлення)4500
Трансфер + аналог ”Mega Gen” (встановлення)1500

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-імплантологи

Половинка Игорь Олегович фото

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-хірург

Видалення зубів всіх рівнів складності, встановлення імплантів, хірургічна підготовка до ортопедичного лікування, відновлення втраченого об'єму кісткової тканини, синус ліфтинг, резекція верхівки кореня, зубозберігаючі операції (гемісекція, ампутація)

Свиржевский Юрий Валерьевич фото

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, видалення зубів, імплантація

kondratok-galina-petrovna

Кондраток Галина Петрівна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-імплантолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів під мікроскопом

Ефимов Михаил Александрович фото

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-хірург

Видалення, імплантація й інші види хірургічного лікування

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top