logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 9.00-21.00 Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 9.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00 Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: за записом Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Сб: 9.00-21.00, Нд: 9.00-15.00 Без вихідних!

RUUA

Зубні імпланти Ankylos (Анкілоз)

Импланты Ankylos фото

Ціна надання послуги:

від 14000 грн

Ankylos – це якісні матеріали з Німеччини, для відновлення функціональності і естетики втрачених зубів, що відповідають сучасним стандартам імплантації. Для відновлення функціональності і естетики втрачених зубів успішно використовуються імпланти Ankylos. Це якісні матеріали з Німеччини, що відповідають сучасним стандартам імплантації. Вони швидко інтегруються з тканинами і служать тривалий час. У Києві встановити ці конструкції можна в нашій клініці Мед-Део, де використовується оригінальна продукція бренду Ankylos.

Коли-небудь біоінженери зможуть вирощувати зуби замість втрачених. Зараз же найкращим досягненням стоматології при втраті моляра являється імплантація зубів. Гідною альтернативою натуральним зубам являються імпланти Ankylos. Дентальна імплантація, проведена з їх допомогою — найнадійніший і естетичний спосіб заповнити прогалини при втраті як одного, так і декількох зубів. «Анкілоз» імпланти успішно використовуються і як опорні штифти при установці знімних протезів або мостових конструкцій. Лінійка Ankylos являється повноцінною системою сучасних інструментів для всіх етапів імплантації.

Імплантат Ankylos: переваги для пацієнта

Ankylos Dentsply — найстаріший бренд, у якого кожна вживлена ортодонтична конструкція — це справжній витвір мистецтва. І в якості його виробів не доводиться сумніватися. Про це свідчать і численні відгуки вдячних пацієнтів нашої стоматології в Києві, які повністю відновили функціональність щелепи, поставивши імпланти Ankylos. Продукція даного бренду широко використовуються провідними стоматологічними клініками. Така популярність не випадкова. Зубні імпланти Ankylos дають стабільно позитивний результат, незалежно від складності клінічної ситуації. Будь-який пацієнт може бути впевнений, що:

Завдяки інноваційним розробкам і патентованим технологіям, дентальні вироби Ankylos implantat відповідають всім цим вимогам. Вони застосовуються навіть у складних випадках при слабкій кістковій тканині або її недостатності. Форма конструкції, матеріали та сама процедура виключають ризик інфекції.
Імпланти Ankylos підійдуть всім. Стоматологи-імплантологи клініки «Мед-Део», що мають багаторічний досвід роботи, за допомогою комп’ютерного моделювання, ретельного обстеження та діагностики підберуть оптимальний варіант комбінацій кріплення штифтової основи в кожному конкретному випадку. Ми працюємо лише з оригінальними моделями Ankylos, що гарантує незмінно високу якість.

Зубні імпланти Ankylos: практичність і естетичність

Сучасна людина вимоглива і до практичної, і до естетичної складової протезування. Система Ankylos відповідає всім цим вимогам. Функціональність протезу не впливає на зовнішній вигляд, максимально наближений до природного. Установка Ankylos нижче альвеолярного гребеня і спеціальне напилення на поверхні виробу сприяє адгезії кісткової тканини до самого абатмента. Нарощена кістка надалі послужить опорою для м’яких тканин. Результат — приємна природна естетика здорових ясен, надійна фіксація конструкції, повне відновлення жувальних функцій. Можливе також «тонке налаштування» імпланта Ankylos для розв’язання поточних проблем.
Монтувати таку систему краще доручити професіоналам, щоб уникнути можливих ускладнень і помилок. У клініці «Мед-Део» точно і якісно проведуть процедуру встановлення Ankylos в кілька етапів, з підтвердженням оригінальності ортоконструкції та гарантією якості від виробника.
При цьому не потрібно приїжджати раніше, щоб зайняти чергу, відкладати справи або відпрошуватися з роботи. Достатньо зателефонувати або залишити заявку — стоматолог огляне вас у зручний час.

Анкілоз імплантати – посміхайтеся, Вам личить!

Втрата зуба — неприємна подія. Тим більше в «зоні посмішки». Фахівці «Мед-Део» виручать і в такій ситуації. Реставрацію цієї зони можна зробити в один етап. Універсальність німецьких імплантів «Анкілоз» дозволяє швидко відновити втрату зубів як у верхній, так і в нижній щелепі. Дентальні імплантати Ankylos прекрасно переносять жувальні навантаження і розумно розподіляють тиск на живі тканини, запобігаючи їх ерозії. Ваша посмішка в безпеці.
Ще одна перевага ортодонтичних конструкцій бренду Ankylos Dentsply — відносно невисока вартість. За наявності стількох переваг, на імпланти Ankylos ціна досить демократична і знаходиться в діапазоні доступних. Звичайно, завжди є варіанти простіше і дешевше. Але, як правило, дешевші аналоги розв’язують проблему не в повному обсязі або ненадовго. Майже на всі типи дентальних виробів, крім цирконієвих, виробник Dentsply дає практично довічну гарантію. Це ще один чудовий привід для красивої посмішки.

Якісна імплантація продовжує життя

Втрата навіть одного зуба позначається на організмі. В першу чергу страждає естетика. І неважливо, що «проміжок» часом не видно.

Це призводить до зміни контуру обличчя, асиметрії, втрати тонусу м’язів і появи зморшок. Чим довше місце залишається порожнім, тим більше накопичується проблем зі здоров’ям, і вони набагато серйозніше (зниження імунітету, хвороби шлунково-кишкового тракту), прискорюється процес старіння.
Врятувати становище можна. Найбільш природний спосіб — це імплантація зубів з допомогою надсучасної дентальної системи імплантатів Ankylos. При якісно проведеній процедурі, кістка отримує необхідно навантаження, руйнівна деформація зупиняється. Зробіть свою посмішку ідеальною, записуйтесь на прийом до стоматологів «Мед-Део» вже зараз!

Інші послуги відділення

Діагностика та лікування здійснюється спеціалістами найвищого рівня у відповідності з сучасними європейськими та українськими протоколами

Найменування послугиЦіна, грн.
Імплантат внутрішньо-кістковий ”Ankylos” (встановлення)14000
Формувач ясен ”Ankylos” (встановлення)3000
Абатмент ”Ankylos” (встановлення)5500
Платформа ”Ankylos” (встановлення)6500
Трансфер + аналог ”Ankylos” (встановлення)2000

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Стоматологи-імплантологи

Половинка Игорь Олегович фото

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-хірург

Видалення зубів всіх рівнів складності, встановлення імплантів, хірургічна підготовка до ортопедичного лікування, відновлення втраченого об'єму кісткової тканини, синус ліфтинг, резекція верхівки кореня, зубозберігаючі операції (гемісекція, ампутація)

Свиржевский Юрий Валерьевич фото

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-терапевт
стоматолог-хірург

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, видалення зубів, імплантація

kondratok-galina-petrovna

Кондраток Галина Петрівна

ендодонтія під мікроскопом
стоматолог-імплантолог
стоматолог-ендодонтист
стоматолог-терапевт

Лікування карієсу, пломбування та реставрація зубів, професійне чищення, відбілювання, лікування пульпіту і періодонтиту, пломбування каналів зубів під мікроскопом

Ефимов Михаил Александрович фото

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог
стоматолог-хірург

Видалення, імплантація й інші види хірургічного лікування

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top