У цій категорії нами надаються такі послуги:

Імплантація зубів у місті Києві

При втраті зубів внаслідок різних чинників, в нашій клініці, розташованій в Києві, проведуть імплантацію якісно, ​​безболісно та за доступними цінами.

Імплантація або протезування

Зубний протез встановлюється на впроваджений в щелепних кісток зубний імплантат – це металевий стрижень, який замінює корінь. Відповідно імплантація зуба безпосередньо пов’язана з протезуванням.

 • Знімні протези можуть фіксуватися з опорою на свої зуби, на ясна, на свої зуби і на ясна, на імплантати, на імплантати і на ясна. Існують протези виготовлені повністю з пластмаси і протези армовані металевою дугою (б’югельні протези). Вартість таких штучних зубів нижче, але і надійність фіксації сумнівна.
 • Знімні утримуються за рахунок фіксації на сусідніх зубах, поступово їх розхитують.
 • Знімні протези нерідко викликають дискомфорт.

 • Зубний протез на імплантат надійніший,адже цей металевий стрижень встановлюється безпосередньо в кісткову тканину і міцно фіксується (приживляється) там.
 • При імплантації не завдається шкоди іншим зубам.
 • Фахівці нашої клініки втсановлять зубний імплантат так, що ви не відчуєте відмінності. Він ефективно замінює корінь втраченого природного зуба.
вставить зубы на импланты

Показання до імплантації

Імплантація показана при відсутності зубів.

Нерідко людям може здатися, що відсутність одного-трьох зубів, якщо вони не розташовані спереду, не є серйозною проблемою. Однак все далеко не так. Сусідні зуби і зуби антагоністи починають зміщуватися, що призводить до деформації всього зубного ряду. Так само після видалення, тканину кістки в даному місці починає з часом зменшуватися. Це може привести до того, що звернувшись до стоматолога пацієнт може зіткнутися з необхідністю нарощування кісткової тканини. Отже, імплантація потрібна при втраті навіть одного зуба.

Ситуація ускладнюється при відсутності відразу декількох зубів в одному ряду. Це може позначитися на межі людського обличчя – кути губ можуть опуститися вниз, а щоки обвиснуть. З цієї причини, відсутність декількох зубів – це серйозні показання до ультразвукової імплантації.

Протипоказання

Взаємодія з пацієнтами в нашій київській клініці починається з виявлення протипоказань.

Повні протипоказання для імплантації зубів:

 • Алергічні реакції на анестезію;
 • Захворювання крові;
 • Збій в роботі імунітету;
 • Ревматизм, патологія серцево-судинної системи;
 • Перший тип цукрового діабету, туберкульоз;
 • Психічні розлади та захворювання центральної нервової системи – протипоказання. Але при стійкої ремісії наші фахівці проводять імплантацію зубів.

Тимчасові протипоказання:

 • Захворювання порожнини рота і зубів в хронічній формі.
 • Жінкам в період вагітності або грудного вигодовування.
 • Тим, у кого діагностували карієс, гінгівіт, парадонтит, інші тимчасові захворювання ротової порожнини або гострі інфекційні захворювання організму установка зубного імплантату заборонена.
 • Імплантація зубів не проводиться при анатомічному порушення щелепи, прийомі деяких медичних препаратів або в період алкогольної, наркотичної залежності.

За фактом завершення або припинення такого стану фахівцями нашої клініки приймається рішення про імплантацію зубів.

Підготовчі процедури

Підготовчі процедури перед імплантацією це перш за все:

 • Обов’язкова чистка зубів і санація порожнини рота.
 • Далі проводиться рентгенівське обстеження кісткової тканини на щільність і товщину. При занадто тонкій кістці проводиться нарощування кісткової тканини, інакше процедура імплантації може виявитись невдалою. Панорамний знімок середньої та нижньої частини обличчя – ортопантомограмма дає можливість вивчити структуру кістки, стан і положення зубів, гайморових пазух, нервів, судин. Використовуючи новітнє обладнання для проведення томограми, наші фахівці отримують розгорнуту інформацію з тривимірних знімків.
 • Вивчивши дані про стан ротової порожнини пацієнта, імплантолог складає індивідуальний графік. При необхідності, призначається лікування захворювань, операція по нарощуванню кісткової тканини.
 • Далі лікар з пацієнтом вибирає зубний імплантат, абатменти, зубні коронки і протези, після чого формуються ціни на весь лікувальний комплекс.

Імплантація

 1. Коли зуби розташовані дуже близько, необхідна підготовка у лікаря ортодонта, для створення місця під установку імплантату і коронки на ньому. Такі порушення спостерігаються при тривалій відсутності зубів. Ці маніпуляції затягують час імплантування, але і підвищують гарантію якості.
 2. Застосовуючи місцеву анестезію, імплантолог вводить в кістку щелепи зубний імплантат. Операція з імплантації займає 20-30 хвилин.
 3. Далі або на імплантат відразу встановлюється тимчасова коронка, або відбувається 3-6 місячний процес інтеграції (приживлення) імплантату і дозрівання м’яких тканин. Для визначення термінів очікування в нашій клініці використовується апарат Osstel, який дозволяє безпечно визначити ступінь стабільності імплантату і терміни через які його можна буде навантажити коронкою.

Є пацієнти, яким перед імплантацією лікар призначає плазмоліфтінг. Це процедура, де використовується плазма, отримана з крові пацієнта методом центрифугування, покращує стан м’яких тканин. Так само в нашій клініці використовується aPRF і iPRF отриманіі також методом центрифугування з крові пацієнта. Ці матеріали використовуються при операціях з нарощування кісткової тканини. aPRF – як мембрани. iPRF змішується з кістковим матеріалом і сприяє поліпшенню процесів остеогенезу.

Види імплантацій і їх переваги

У нашій клініці імплантація зубів проводиться різними методами:

 • Одноетапно
 • Двоетапного

Якщо ж пацієнт звернувся, коли корінь хворого зуба ще знаходяться в яснах, процедуру його видалення, імплантацію металевого стержня і установки всього протеза ми проводимо в один етап. Перевага такого методу імплантації полягає в одноразовому втручанні в ясна.

При двоетапному протоколі імплантат навантажується коронкою через час.

Методика «Все на чотирьох» застосовується при відсутності всіх зубів на щелепі. Впроваджується чотири зубних імплантати, на які і встановлюється протез. Його фіксація досить міцна, а введення під кутом в 45 градусів дозволяє обійтися без нарощування тонкої кістки в області верхньощелепних пазух.

Сучасні методи установки імплантату

Ще зовсім недавно процедура імплантації зубів була тривалою і болючою. Зараз ясна не завжди розрізаються. При достатній кількості кісткової тканини і достатньої ширини і товщини ясен, свердління проводиться прямо крізь ясна. В результаті шви не накладаються, і тканина відновлюється швидше.

Ультразвукова імплантація

Фахівці нашої клініки проводять підготовку основи під імплантат ультразвуком. Це швидка, безпечна, безболісна процедура. Найсучасніший метод, явні переваги якого:

 • Точний вплив на ясна без пошкодження тканини навколо отвору. При формуванні основи ультразвуком життєздатність кістки залишається значно вищою, ніж при формуванні основи звичайним свердлом;
 • Дистанційне проведення операції, що робить її можливою в важкодоступних місцях;
  Ультразвукова хвиля має антибактеріальні властивості, які виключають можливість запального процесу.

Міфи про часте відторгнення імплантату

За часів зародження імплантології зубні імплантати часто вже не приживалися. Сьогодні металевий стрижень, який імплантується в ясна, виготовляється з високоякісних матеріалів, які приймаються людським організмом. Поодинокі випадки відторгнення – це індивідуальна реакція. Тому ми і називаємо інформацію про часте відторгнення імплантату міфом і не більше. Успішно інтегрується 98% з 100%. А через 5 років успішно функціонує 96% з 100%.

Імплантати та коронки, які використовуються в нашій клініці

Клієнтам нашої клініки вводяться зубні імплантати тільки перевірених виробників.

 • Alpha Bio
 • Alpha Dent
 • ICX
 • MegaGen
 • Ankylos
 • Nobel Biocare
 • Straumann

До складу виробів входить біологічно активний компонент, що сприяє прискореному зрощування імплантату з тканинами.

Протезна конструкція, дозволяє провести установку за один день.

Всі матеріали, які використовуються в нашій клініці мають сертифікати якості і нагороди з різноманітних виставок, саме тому, ми і пропонуємо їх нашим клієнтам.

Процедура установки опори майбутнього протезу

Ортопедична процедура – установка протезу або коронки займає близько тижня.

Для цього використовуються або стандартні, або індивідуальні абатменти. Абатмент прикручується до імплантату, а на нього фіксується коронка.

На імплантати нерідко монтують замість протезів коронки. Ціни на них в Києві нижче, але і термін служби коротше.
Після інтеграції (приживлення) імплантату, пацієнту спочатку встановлюється тимчасова коронка на тимчасовому абатменти, що дає жувальне навантаження і благотворно впливає на формування ясен, для їх майбутньої постійної роботи.
Металокерамічні коронки. Недолік – естетичний вигляд таких коронок недостатньо відповідають за кольором і прозорості по відношенню до живих зубів.
Коронки e.max .Press виготовляються методом пресування дуже міцного матеріалу дисдикат літію, що дозволяє виробляти ультратонкі вироби з прекрасним естетичним виглядом.
CERCON СAD / CAM – технологія моделювання за допомогою комп’ютерних технологій і фрезерування на числових станках. Це дозволяє досягти дуже високої точності прилягання коронок до поверхні зуба, що збільшує їх термін служби.

Фахівці нашої клініки рекомендують пацієнтам замінювати втрачені зуби саме імплантатами. Окупність високих цін на імплантацію зубів забезпечується тим, що імплантат надійно фіксується в кістці і служить довгі роки. Тоді, як при знімному способі відновлення жувальних функцій опорні елементи можуть розхитатися чи загубитись. А це може призвести до втрати здоров’я і нових фінансових витрат.

Для якомога ширшого надання послуг з імплантації зубів, наша компанія співпрацює з багатьма страховими компаніями, розташованими в Києві і банками, які надають кредити. А також в наших клініках часто проводяться різноманітні акції та діють знижки

Імплантація Ціна
 • ALPHA DENT
 • Установка імпланта от 5000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна
  9000 грн.
 • ALPHA BIO
 • Установка імпланта от 5000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна
  9000 грн.
 • ICX
 • Установка імпланта от 8700 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 10000 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 11800 грн.
 • MEGA GEN
 • Установка імпланта от 10200 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 12100 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 14500 грн.
 • ANKYLOS
 • Установка імпланта от 14000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 16000 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 18000 грн.
 • BICON
 • Установка імпланта от 16000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 18000 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 20000 грн.
 • NOBEL PARELLEL CC
 • Установка імпланта от 18000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 36700 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 36900 грн.
 • STRAUMANN
 • Установка імпланта от 20000 грн.
 • + 3D КТ у ПОДАРУНОК
 • Імплант + коронка металокерамічна 23800 грн.
 • Імплант + коронка цирконієва 28000 грн.

Имплантация зубов Киев ★ ຕ ★ Потеряли один или несколько? Приходите вернем

Имплантация зубов в Киеве по разумной цене без боли 👍 Ультразвуковая имплантация ★ Лучшие имплантаты на выбор ຕ Скидки и акции❣

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×