RUUA
Встановлення
зубного імплантата всього
за 3670 грн.

Консультація лікаря-імплантолога і контрольний знімок зубів, загальною вартістю 990 грн., В ПОДАРУНОК!

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Імплантація зубів

Зміст

Клініка «Мед-Део» здійснює імплантацію зубів інноваційними методами. У нас можна зробити процедуру в Києві безболісно й за оптимальними цінами.

Імплантація зубів implantacziya zubov meddeo

Що таке імплантація зубів

Імплантація зубів — це стоматологічна процедура по встановленню в щелепу спеціального імплантату на місце втраченого зуба. Це найсучасніший і простий метод відновлення зубів, суть якого полягає в закріпленні штифта замість зубного кореня. Штифт виготовляють зі сплаву, переважно використовують титан. Цей металевий стрижень безпечний для організму і добре приживається в кістковій тканині.

Запропонована методика підходить тим, хто повністю втратив зуб з коренем. У цьому разі його відновлюють окремо, не чіпая інші зуби.

Імплантація та протезування: у чому різниця

Процедури імплантології полягають у впровадженні в щелепних кістках спеціальної конструкції, яка тримається і має гарний та природний вигляд. Імплант зуба не потребує регулярного зняття, він є статичним й залишається зафіксованим у зубному ряду. На відміну від знімного протезу при протезуванні, який кріпиться на залишок свого зуба або на сусідні, імплант має самостійну основу.
вставить зубы на импланты

Знімні протези мають ціну нижче, але тягнуть низку незручностей:

 • Розхитують опорні зуби;
 • Спричиняють дискомфорт у використанні;
 • Вимагають регулярного зняття.

Тоді як впроваджені імпланти стабільно встановлюються на місце. Вони зручні в застосуванні, за формою і стійкістю, як справжній зуб.

Що таке імплант

Зубний імплантат — це штифт, який імітує корінь зуба. Він має насічки, немов різьба, і шляхом хірургічного втручання ставиться і фіксується в кістковій тканині. Зверху кріпиться абатмент і коронка, яка в точності моделює форму зуба.

Виготовляють каркаси-коріння зі сплаву титану, менш поширений варіант — цирконієві імплантати. У нас ви маєте можливість під час виробництва дентальних гвинтів, обрати кераміку й лейкосапфір. У випадку з імплантами з цирконію, то їх застосовують для імплантації рідше, під час нестандартних ситуацій — алергія на метал, схильність до захворювання пародонту.

Імплант — це надійна заміна втраченого зуба, тому що металевий стрижень нешкідливий для організму й біологічно сумісний із кістковими клітинами.

Імпланти бувають:

 1. Класичні. Вони мають циліндричну форму й підходять для встановлення замість будь-якого зуба. Для їхнього закріплення потрібен великий обсяг кісткової тканини, оскільки на них припадає неабияке жувальне навантаження.
 2. Пластинчасті базальні. Вони чіпляються особливим бічним методом кріплення в кістці. Цей варіант призначений для випадків, коли сталося атрофування і традиційне впровадження неможливо зробити.
 3. Міні-імпланти. У такі формати мініатюрного розміру і не потребують значного розрізу ясна. Встановлення, зокрема, підходить для передніх зубів і відбувається в один сеанс.

Нові зуби здатні витримувати навантаження і стійко «сидять» на своїх місцях, а також мають природний і привабливий вигляд.

Показання до проведення імплантації зубів

Основний критерій для проведення імплантації — відсутність зубів. Необхідність у встановленні викликана не тільки зручністю й естетичними параметрами, які порушені. Також важливо своєчасно впровадити на місце втраченого зуба імплант, щоб зберегти щелепу. Відсутність, навіть одного зуба, тягне до деформації ряду через зсув зубів-антагоністів і сусідніх зубів.
Проверка имплантата на стабильность фото 2

До того ж, не прикрита тканина починає зменшуватись й атрофуватися. Згодом, це ускладнить процедуру імплантації, буде потрібно нарощувати кісткову тканину або підбирати альтернативні версії встановлення. Тому слід своєчасно ставити заміну.

Додаткова причина пройти операцію — зміна рис обличчя через відсутність кількох зубів одного ряду. Коли їх немає, то обвисають щоки й опускаються куточки губ. Це позначається на зовнішності і стає вагомим приводом до ультразвукової імплантації.

Види імплантації

Сучасна клініка «Мед-Део» виконує імплантацію популярними методами. Існує дві технології проведення цієї операції:

 • Одноетапна;
 • Двоетапна.

Саме встановлення імпланта займає близько 15 хвилин, але в деяких випадках цей процес затягується на дні, тижні й навіть місяці. Вибір підходу залежить від медичних показань пацієнта.

Одноетапна імплантація

Такий спосіб полягає в миттєвій імплантації на місце, де видалили корінь. Це оперативно й дає змогу виконати два завдання одночасно — позбутися проблемної зубної основи і виконати встановлення штучного замінника з металевим стержнем. Втручання в саму ясну одноразове, а це означає що, зменшуються причини для анестезії.

Використовують експрес-імплантацію в трьох напрямках:

 1. Ставлять штифт і ясна обробляють методом ушивання. Потім чекають повного загоєння й організовують подальші маніпуляції.
 2. Лікар-імплантолог виконує встановлення каркаса в той час, коли робить формування ясна. Спеціальний формувач необхідний, щоб зберегти слизовій її природний контур.
 3. Тимчасову коронку відразу встановлюють на металевій основі і спостерігають приживлення штифта. Після отримання успішного результата, цю коронку змінюють на постійний екземпляр.

Одноетапна процедура виконується лише в тих випадках, коли пацієнт своєчасно звернувся в стоматологічну клініку й корінь хворого об’єкта ще залишився в яснах.

Двоетапна імплантація

Встановлення імплантату у два етапи — це найбільш поширений підхід. Його застосовують для заміни жувальних або передніх зубів при адентії часткового або повного типу.

Двоетапний протокол виконують крок за кроком:

 1. Хірургічні дії. На цьому етапі ставлять сам імплант і дають йому час прижитися, а слизовій відновиться від втручання. Період вичікування визначається індивідуально, може знадобитися від 2 до 6 місяців.
 2. Ортопедичні маніпуляції. Після приживання імпланта здійснюють фіксацію абатмента і його криють коронкою.

За часом ця методика займає більший період, але її перевага в надійному результаті й міцному закріпленні зуба.

Ультразвукова імплантація

Інноваційні методи дозволяють застосовувати щадні процедури, для яких не потрібно розрізати ясна. Можна просвердлити гвинт прямо крізь ясна, якщо кількість кісткової тканини в достатній товщині й ширині. При цьому підході не накладають шви, від чого тканина швидко відновлюється. Підготовку ложа виконують ультразвуком.

Переваги ультразвукової технології:

 • Дія спрямована виключно на ясна й не пошкоджує тканини біля отвору;
 • Показники життєздатності кістки залишаються високими, на відміну від отвору свердлінням;
 • Операція здійснюється дистанційно й дозволяє проникати у важкодоступні місця;
 • Ультразвукові хвилі мають антибактеріальні можливостями й цим запобігають запальні процес.

Це безболісна методика, яка швидко проводиться й не шкодить людському організму.

Базальна імплантація

Варіант базальної процедури — це рішення для відновлення цілого ряду. Щоб реалізувати її не потрібно нарощувати основу, навіть якщо відбулося виснаження кісткової тканини. Зубні імплантати підбираються за розміром і формою до ряду й імплантуються в базальну кістку.

Ці імпланти схожі на букву «Т» і виготовлені з титану, ванадію й алюмінію. Матеріал відмінно зростається зі щелепної кісткою, а під час використання не спричиняє дискомфорту.

Плюси цього методу:

 • Потрібно мінімум базової тканини для проведення;
 • Разово заміщається 3 і більше зубів у ряду;
 • Покривати коронкою можна відразу й не вичікувати приживлення;
 • Здебільшого процедура виконується оперативно за 3-5 днів або в день видалення зубів;
 • Ціна такої послуги невисока;
 • Успішний результат міцності гвинта в глибинному шарі кістки спостерігається в 98 % операцій.

Базальні імпланти схильні до відторгнення більш, ніж аналогічні версії. Тому рекомендується здійснювати імплантацію тільки під наглядом досвідченого фахівця в приватних високопрофільних клініках.

Лазерна імплантація

Вона схожа із попереднім варіантом, тільки в цій методиці для імплантації стержня використовують спосіб лазерного свердління. М’які тканини розсікаються променем лазера і відразу припікаються тканини на слизовій оболонці. Це має знезаражувальну і загоювальною дією, що запобігає післяопераційним ускладненням. Лікар призначає застосування того чи іншого методу після огляду стану зубної порожнини.

У яких випадках протипоказано ставити імплантат

Перед проходженням процедури лікарі клініки «Мед-Део» ретельно досліджують на наявність протипоказань. Причини, які не дають змогу застосувати імплантати, поділяють на дві категорії.

У перший перелік відносяться повні протипоказання, при яких категорично заборонено здійснювати операцію:

 • Захворювання крові;
 • Алергічні реакції на препарати анестезії;
 • Порушення роботи імунітету;
 • Перший тип цукрового діабету або туберкульоз;
 • Патологічні порушення серцево-судинної системи й ревматизм.

Також не рекомендується імплантація при психічних розладах і збоях центральної нервової системи, оскільки це може спричинити ускладнення. Наші медики можуть зробити імплантацію за наявності стійкої ремісії.

Також варто утриматися від процедури при тимчасових показаннях:

 • Вагітність і період грудного вигодовування;
 • З діагностованим гінгівітом, карієсом і пародонтитом у процесі лікування;
 • Хронічна форма захворювання порожнини рота;
 • В період наркотичної або алкогольної залежності;
 • При анатомічному порушенні щелепи.

Коли цей період завершується або стабілізується, наші лікарі здійснюють процедуру.

Чому не можна затягувати з імплантацією зубів

Втрата зуба тягне негативні зміни в багатьох біологічних системах і органах. Навколо цього місця починає відбуватися резорбція, розсмоктування тканин і це ускладнить подальшу імплантацію. Також зміщуються сусідні зуби, викривляють зубний ряд, завдають косметичні дефекти й порушення дикції. У доповненні до всього, страждає скронево-нижньощелепний суглоб через не прилягання поверхонь. Унаслідок — порушений процес жування, змінений присмак, напруга м’язів і роздратування нервових клітин. Це може призвести до частих головних болів, а відкрите місце стане сприйнятливим до різних інфекцій.

Які імпланти використовуються в клініці «Мед-Део»

У стоматологічній клініці «Мед-Део» для клієнтів підбирають імпланти від перевірених закордонних виробників:

 • ICX;
 • Alpha Dent;
 • Nobel Biocare;
 • Alpha Bio;
 • Straumann;
 • Ankylos;
 • MegaGen.

Вироби містять у складі активні біологічні компоненти, які сприяють відмінному приживанню в органічних клітинах. Застосовуємо сертифіковану продукцію, яка отримала визнання в стоматології і здобула нагороди на виставках і перевірках. Встановлення таких конструкцій може відбуватися за один сеанс.

Підготовчий етап перед імплантацією

Процедура імплантації, як і будь-яка інша операція, вимагає підготовки. У низку підготовчих робіт входять такі дії:

 1. Чищення зубів і професійна санація всієї порожнини рота для знезараження.
 2. Обстеження рентгеном. Оглядають тканину і визначають чи достатньо її, щоб встановити імплант. Вивчити структуру допомагає панорамний знімок частин особи, тобто ортопантомограмма. Також визначається розміщення зубів, наявність нервів, судин і гайморових пазух.
 3. Складання графіка процедур з урахуванням індивідуальних особливостей і результатів. Можуть призначити попереднє лікування захворювань, якщо такі були виявлені. Також можуть відправити на операцію по нарощуванню кісткової тканини — синус-ліфтинг, щоб доповнити занадто тонкий шар і коректно реалізувати імплантацію.

Після проведення всіх підготовчих робіт стоматолог підбирає зубний імплант, абатмент і коронку. Під час вибору враховує всі свідчення і протипоказання пацієнта, щоб забезпечити пацієнта позитивним результатом. По завершенню складають ціну на весь лікувальний комплекс, включно з матеріалами й послугами.

Як проводиться імплантація зубів

Встановлення імпланта зуба може починатися з процедур у ортодонта, який підготує місце під стрижень і коронку. Цей етап необхідний, якщо зуби змістилися занадто близько від тривалої відсутності.

Перед впровадженням штучного кореня, пацієнта вводять у медикаментозний сон за допомогою місцевої анестезії або загального наркозу. Засоби знеболювання підбираються під особливості організму. Саме встановлення імплантату займає до 30 хвилин. Усі маніпуляції роблять акуратно і якісно, ​​виключаючи травматичність і хворобливі дії.

На імплант-основу можуть відразу встановити коронку тимчасового характеру, а після приживлення деталі до м’яких тканин перевстановити на постійне покриття. Термін загоєння триває від 3 до 6 місяців.

Що відбувається після імплантації імпланта

Переважно для утворення отвору використовують скальпель і роблять їм надрізи. Тому, навіть за успішної операції з анестезією, післяопераційний період буде відчутним і дискомфортним. Почуття схоже з незручностями після видалення зуба — ниття й неприємні відчуття.

Якщо встановили один зуб, то наступного дня пацієнти можуть вирушати на роботу й безпроблемно займатися своїми справами. При встановленні зубного ряду імплантатів рекомендується тиждень побути вдома, так як можливі набряки.

Також імплантологи радять дотримуватися рекомендацій:

 • Не сідайте відразу за кермо після операції;
 • Під час загоєння тканин не відвіувати солярії, лазні або басейни;
 • Виключити вживання гарячої та гострої їжі;
 • Утриматися від паління, алкоголю;
 • Намагатися уникати стресових впливів і спортивних занять.

Гігієна порожнини рота після імплантації

У перші дні після операції важливо не чіпати це місце руками або мовою. Також варто робити ротові ванночки — утримувати спеціальний розчин кілька хвилин у порожнині рота. Через кілька днів уже можна проводити полоскання. Починаючи з 3-5 доби, використовуйте зубні щітки м’якого формату, щоб не нашкодити тканинам. Також вибирайте тільки трав’яні пасти.

Чому для імплантації зуба в Києві варто обирати «Мед-Део»

Запишіться на імплантацію зубів у клініку «Мед-Део», тому що в нас:

 1. Виконують комплекс процедур «під ключ» із видаленням хворого зуба, очищенням, індивідуальним лікуванням і подальшим встановленням. Пройти процедури в нас можна за невисокою ціною, якщо робити все в комплексі.
 2. Використовують високотехнологічні апарати для діагностики, спостереження і проведення процедур.
 3. Встановлюють імпланти зі стабільними показниками, а також коронки різноманітних видів — металокерамічні, коронки e.max.Press або CERCON CAD / CAM.

Наші лікарі рекомендують встановлення імплантів, тому що її вартість окупається надійною фіксацією і тривалим терміном служби штучних зубів. Титанові стержні імплантуються в щелепу на постійний термін, а коронки замінюють раз на 15 років, на відміну від знімних протезів, які потрібно міняти через кожні 5 років.

Якісна інноваційна імплантація приносить не тільки естетичне оформлення, а також величезну користь для організму. Вона зберігає щелепні кістки й суглоби, підтримує нормальний склад мікрофлори і шлунок отримує добре пережовану їжу.

Поширені запитання по темі «імплантація зубів»

Які імпланти зубів ліпше ставити?

Фахівці стверджують, що немає універсального варіанту для імплантації. Стержні підбирають під конкретний випадок, враховуючи різні показники — кількість втрачених зубів, їхнє розташування, методика кріплення, стан ротової порожнини, специфіка навантаження на ясна. Оцінивши показники, обираю найбільш відповідний за параметрами екземпляр.

Наскільки болюча імплантація зубів?

У сучасній стоматології використовують щадні методи лікування, і процес імплантації зубів виконується під місцевою анестезією або повноцінним наркозом. Також для пацієнтів з особливим відчуттям і страху болю можуть використовувати седацію, ввести в напів сонливий  стан. Усе проходить безболісно, ​​відчуємо тільки легкий дискомфорт, як під час будь-якого лікування зубів.

Який ризик того, що імплант не приживеться?

На початкових стадіях зародження імплантологі стрижні дійсно часто вже не приживалися і призводили до негативних наслідків. Сьогодні імпланти виготовляють із компонентів, які організм сприймає позитивно. Матеріал приживається в 98 % випадків. Тільки рідкісні індивідуальні реакції можуть призвести до відторгнення.

Можна замінити імплантатами весь зубний ряд?

Для установки цілого ряду використовують спеціальні методи протезування, в основі яких розподіл чотирьох імплантів для фіксації протеза. Проводять процедуру по базальному протоколу із застосуванням швейцарських матеріалів. Це безпечна практика, оскільки не вимагає глибоких надрізів і може виконуватися при тонких шарах тканин.

Автор стоматолог-імплантолог Єфімов Михайло Олександрович

Фото стоматологічних робіт: до і після

імплантація Megagen

імплантація Ankylos

імплантація Nobel

Протезування на імплант 36 зуба. Керамічна коронка на основе оксиду цирконію на індівідуальному титановому Абате менті.

Найменування послугиЦіна, грн.
Імпланти Alpha Bioвід 6150
Імпланти ICX-templantвід 6950
Імпланти MegaGenвід 8250
Імплантати Ankylosвід 12250
Імпланти Nobel Biocareвід 20750
Імпланти Straumannвід 18050
Імплантат внутрішньо-кістковий ”Nobel Parallel CC” (встановлення)від 20750
Перевірка стабільності імпланту400
Комп’ютерний аналіз оклюзії teethan4500
Консультація лікаря-стоматологабезкоштовно (з подальшим лікуванням)
Консультація лікаря-стоматолога390
Консультація спеціалістів (консиліум)400

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-імплантологи

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Єфімов Михайло Олександрович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

 • Иван Соловьев
  1 рік назад

  С возрастом потерял почти половину зубов. Какое-то время носил съемный протез, но дочь уговорила сделать импланты. Долго отказывался, так как боялся, что будет дорого, долго и больно. Но как оказалась, что бояться было нечего. В клинике МедДео мне установили уже 3 импланта Megagen, скоро поставят постоянную коронку. И я снова буду улыбаться до ушей. Рекомендую!

 • Katie Avonavi
  1 рік назад

  Прохожу лечение в МедДео в Киеве. Спасибо большое доктору Ефимов М.А. очень квалифицированный доктор!!! Долго искала своего врача и не могла решится на имплантацию, но после консультации доктора я поняла, что нашла своего специалиста . Полностью доверилась и больше не переживаю. Спасибо за работу. Рекомендую всем!!!

 • Oleksandr K
  1 рік назад

  Вставлял имплант на место утраченного зуба. Процедура быстрая и безболезненная; намного более комфортная, чем установка любой пломбы. Доктор - Ефимов Михаил. Очень подробно рассказал все, что нужно мне было знать и ответил на все вопросы. Мои рекомендации!

 • Ирина Дембасюк
  1 рік назад

  Приємний персонал. Робила тут імплантацію та кт щелеп. Якість хороша

 • Сергей Островерх
  1 рік назад

  Все супер! Мне понравилось, отличное и быстрое обслуживание! Доступные цены! Рекомендую!

 • Ольга Монахос
  2 роки назад

  10 июня мне были установлены импланты. Врач Ефимов Михаил Александрович подтвердил первое впечатление опытного стоматолога, хирурга, имплантолога. Компетентность, профессиональный подход, внимание к деталям и следование медицинским протоколам сделали проведение процедуры комфортным и безболезненным. От всей души благодарю Михаила Александровича и рекомендую всем этого специалиста.

 • Олег Харламов
  2 роки назад

  недавно посетил данную клинику с проблемой установленного протезного моста. прекрасно отнеслись ко мне. произвели КТ верхней и нижней челюсти. по полученным снимкам и 3D модели подобрали правильное лечение и корректировку. И после констультации с врачом,было принято решение на установку имплантов. подобрали хорошего производителя имплантов по приемлемой цене.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4