У цій категорії нами надаються такі послуги:

Хірургічна стоматологія

Словосполучення «хірургічна стоматологія» асоціюється, перш за все, з видаленням зубів. У стоматологічних клініках «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» працюють висококваліфіковані фахівці, які вдаються до цього заходу лише в крайніх випадках. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та новітні досягнення в галузі стоматології, направляючи всі зусилля на збереження пошкоджених зубів. Відновити пошкоджені зуби, надовго зберегти їхнє здоров’я, дозволяють такі процедури, як пластика вуздечки, клаптеві операції, кюретаж парадонтальних карманів, гінгівопластика подовження коронкової частини зуба і т.і. Але, на жаль, трапляються випадки, коли видалення не вдається уникнути.
В процесі лікування, ми використовуємо не тільки сучасну апаратуру, але і сертифіковані, безпечні для здоров’я пацієнтів матеріали та лікарські засоби. Всі хірургічні процедури і маніпуляції, які проводять фахівці «МЕД-ДЕО КОМПАНІ», практично безболісні.
Для того, щоб скоротити терміни реабілітації після видалення зуба, наші хірурги накладають на слизову в місці видалення особливі шви і використовують спеціальні препарати, що прискорюють загоєння ранки. При проведенні щелепно-лицьових операцій будь-якої складності (видалення зубів, наприклад, зубів мудрості, як правило, розташовані у важкодоступних місцях, зубна імплантація з кістковою пластикою та підняттям дна гайморової пазухи, ортодонтична мікрохірургія) в нашому медичному центрі успішно застосовується ультразвукова хірургія. Це сучасна методика, яку ще називають пьезохірургічна. Пьезохірургічне обладнення – відмінна альтернатива бору. Воно дозволяє працювати в важкодоступних областях. Це новий рівень в стоматології, який дозволяє позбавити пацієнта від ряду ускладнень під час і після проведення стоматологічних операцій.
Яким би складним не був Ваш випадок, фахівці «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» гарантують відмінний результат після лікування!

Вартість послуг
Види послуг Вартість послуг (грн.)
Консультація (з остан. Обслуговуванням) БЕЗКОШТОВНО
Процедура плазмоліфтінг – 1 щелепа 1299
Процедура плазмоліфтінг – 2 щелепи 1999
Екстракція проста 280
Екстракція складна 330
Екстракція рухомого зуба 70
Екстракція (6-ий, 7-ий, 8-ий) 480-1100
Френулопластика 1-го рівня складності 330
Френулопластика 2-го рівня складності 950
Відкриття абсцесу 320
Коронаро-радикулярна сепарація 400
Закритий синус-ліфт області (без уч. Ст. Матер.) 3000
Синус-ліфт відкритий області (без урахування вартості матеріалу) 5000
Розщеплення кісткового гребеня області (без урахування вартості матеріалу) 3000-8000

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×

×

×

×

×

Запись на прием


×