RUUA
Гінекологія ginekol
Гінекологія в Києві

Послуга тимчасово недоступна

Прийом дорослих і дітей проводиться кваліфікованими фахівцями відділення гінекології «Мед-Део»

Первинна консультація лікаря

450 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Гінекологія в Києві

Прийом дорослих і дітей проводиться кваліфікованими фахівцями гінекологічного відділення «Мед-Део» в Києві.

Огляд у гінеколога і діагностування

Під час первинної консультації лікар-гінеколог ознайомиться з анамнезом пацієнтки, а також вивчить скарги, які є на даний момент. Після чого обов’язково проводиться ретельний огляд в гінекологічному кріслі і обстеження стану молочних залоз. Точно поставити діагноз і підібрати коректне лікування допоможуть додаткові аналізи та дослідження:

 • аналіз мазка на флору;
 • цитологія – дослідження з метою визначення наявності / відсутності атипових клітин;
 • кольпоскопія – дослідження шийки матки за допомогою кольпоскопа;
 • ультразвукове дослідження органів малого тазу.

Перший раз відвідати гінеколога рекомендується у віці від 13 до 15 років. Багато гінекологічних хвороб «помолодшали», тому настійно рекомендується приходити на огляд регулярно (раз на рік обов’язково), навіть якщо скарги відсутні.

Симптоми, при яких необхідно звертатися до лікаря-гінеколога

Є випадки, при яких візит до гінеколога необхідно запланувати негайно:

 • хворобливі відчуття під час статевого акту і наявність контактних, в тому числі незначних кровотеч. Такі прояви можуть бути причиною полікістозу яєчників, поліпів, ендометріозу, фіброматозу.
 • збої в менструальному циклі, які часто вказують на гормональний дисбаланс, наявність запалень, статевих інфекцій, можуть бути причиною позаматкової вагітності:
 • зміна інтервалу між менструаціями;
 • занадто мізерні або рясні виділення;
 • відсутність місячних протягом тривалого періоду;
 • хворобливі менструації;
 • нехарактерні виділення в міжменструальний період.
 • біль, свербіж і печіння внизу живота. Часто тягнучі болі є ознакою запалення придатків – аднекситу.
 • вірогідність зараження венеричним захворюванням через незахищений статевий акт.
 • затримка місячних, яка може сигналізувати про настання вагітності.
 • труднощі із зачаттям.

При появі перших «тривожних дзвіночків», обов’язково зверніться за професійною консультацією до гінеколога. Часто такі патології, як безпліддя, онкологічні пухлини, поліпоз, є наслідком запущених запальних і інфекційних гінекологічних хвороб.

У медичному центрі «Мед-Део» використовуються сучасні методи діагностики, що дозволяють максимально точно поставити діагноз і розпочати своєчасне лікування. Не затягуйте з візитом до гінеколога. Пам’ятайте, що багато серйозних гінекологічних захворювань протікають практично безсимптомно на початкових стадіях. Вчасно виявлена ​​патологія – запорука успішного і швидкого одужання.

Переваги звернення в гінекологічне відділення «Мед-Део» у Києві

Досвідчені лікарі-гінекологи гінекологічного відділення «Мед-Део» поставлять правильний діагноз і підберуть раціональний спосіб терапії з гарантією результату. Роботу нашого медичного центру забезпечують понад 300 досвідчених фахівців в різних областях.

«Мед-Део» виконує діагностику, лікування і профілактику в усіх напрямках медицини. Наші пацієнти завжди відчувають себе комфортно під супроводом чуйних, уважних і привітних лікарів.

При необхідності медичні карти, медичні довідки та санітарні книжки можна отримати в терміновому порядку. Найкраще підтвердження нашої репутації – максимум довіри пацієнтів, які рекомендують клініку рідним і близьким. Гнучкий графік роботи центру виключає черги

Часті питання по темі «гінекологія»

Навіщо відвідувати гінеколога, якщо нічого не турбує?

Такі хвороби, як жіноча онкологія, часто себе практично ніяк не проявляють, при цьому перехід з однієї стадії в іншу відбувається дуже швидко. Щоб виключити наявність новоутворень, а також вчасно провести лікування гінекологічних захворювань і запальних процесів, що передують раку шийки матки, пухлині яєчника, необхідно не рідше разу на рік відвідувати жіночого доктора.

Які методики застосовуються для лікування ерозії шийки матки?

У нескладних випадках ерозія шийки матки піддається лікуванню консервативною терапією. У нашій клініці також застосовується лазерне і радіохвильове лікування. Гінеколог зможе підібрати оптимальний варіант терапії тільки після ретельного обстеження.

Що можна дізнатися при проведення кольпоскопії і наскільки небезпечна ця процедура?

Кольпоскопія в гінекології – один з традиційних, недорогих, абсолютно безболісних і безпечних методів діагностики захворювань шийки матки. Завдяки процедурі можна виявити дисплазію, ерозію, початок запальних і злоякісних процесів, визначити папіломи і поліпи. Ми використовуємо сучасні кольпоскопи з виведенням зображення на екран.

Які методи лікування поліпу шийки матки в «Мед-Део»?

Гінеколог зможе підібрати методику лікування тільки після комплексного обстеження. Поліпи піддаються лікуванню хірургічним методом – поліпектомія, лазерне видалення. Крім цього, пацієнтці призначається антибактеріальна терапія і повторне обстеження через кілька тижнів.

Чи може лікар-гінеколог допомогти з підбором засобів контрацепції?

Контрацепція – це можливість уникнути незапланованої вагітності і, як наслідок, абортів. Підібрати оптимальний варіант контрацептивних засобів допоможуть кваліфіковані гінекологи нашої клініки після огляду і проведення додаткових діагностик.

Наші спеціалісти

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4