Фотовідбілювання зубів Magic Smile – швидкий та ефективний спосіб отримати білосніжну посмішку

Естетична стоматологія стрімко набирає популярність. Білосніжна, здорова усмішка – запорука впевненості, знайдіть її, скориставшись послугами наших стоматологів. Реально ефективний, дієвий спосіб стати володарем реально білих зубів – скористатися послугою фотовідбілювання Magic Smile.

Фотоотбеливание magic smile

Фотовідбілювання в клініках «МЕД-ДЕО КОМПАНІ»

Процедура відбілювання зубів спрямована на естетичну корекцію посмішки. Періодичне відбілювання дозволить вам забути про жовтизну, зубний камінь, нерівномірний відтінок емалі, плями на зубах. Неправильне харчування, шкідливі звички, зловживання деякими напоями дуже впливає на колір і стан емалі,пожовтіння, появу плям. Появу зубного каменю викликає безліч факторів:

 • розпивання алкоголю, газованих напоїв з фарбниками ;
 • захоплення чаєм, кавою, кавовими напоями;
 • вікові зміни зубної емалі;
 • зневага ретельним очищенням з використанням відбілюючих паст.

Якщо хоч один з пунктів характерний для вас, то скористайтеся фотовідбілюванням для додання усмішці природної білизни. Процедура Magic Smile, яка проводиться клінікою «МЕД-ДЕО» – ефективна, безболісна, безпечна для зубної емалі. Клініка використовує апарат 2017 року для здійснення відбілювання в Києві. В ході процедури використовуються якісні, нешкідливі гелі для відбілювання, що не пошкоджують емалі. Після процедури відбілювання можна відразу насолоджуватися видимим результатом – вашими зубами будуть захоплюватися всі навколо.
безболезненна, безопасна для зубной эмали. Клиника использует аппарат 2017 года для осуществления отбеливания в Киеве. В ходе процедуры используются качественные, безвредные гели для отбеливания, не повреждающие эмали. После процедуры отбеливания можно сразу наслаждаться видимым результатом – вашими зубами будут восхищаться все.

Фотовідбілювання зубів – особливості процедури

Вживання кави, чаю, вина, куріння призводить до потемніння емалі. Жовта емаль виглядає жахливо і псує образ доглянутої людини. Тому про білизну емалі необхідно піклуватися, користуючись послугами стоматологів.
Процедура фотовідбілювання вважається однією з найбільш популярних методик відбілювання. Процедура проста :

 • на емаль наносять спеціальний гель, який під впливом спеціальної лампи, що випромінює світло, активізується і відбілює емаль.
 • Гель під впливом лампи виділяє кисень, який ефективно розчиняє потемніння емалі.

Процедура займає 15-30 хвилин, безболісна, безпечна для здоров’я людини. З позитивних якостей процедури можна виділити:

 • швидке отримання бажаного результату – зуби відбілюються на 8-13 тонів;
 • відсутність протипоказань використання методу відбілювання;
 • після процедури відсутні побічні ефекти, алергічні реакції;
 • результат зберігається тривалий час;
 • нешкідливість для емалі і ясен;
 • ефективне досягнення бажаного результату за один раз.

Використання апаратної методики відбілювання дозволяє проводити процедуру на чутливих зубах, зубах з тріщинами та з оголеними краями. Процедура відновлює пошкоджену емаль.
Методика фотовідбілювання дозволяє домогтися відмінного результату навіть з темною від природи емаллю. Під час відбілювання людина не відчуває дискомфорту, болю, неприємних відчуттів. Зберегти отриманий результат можна мінімум на 3 роки, а при правильному, комплексному догляді – на всі 6 років. У клініці «МЕД-ДЕО» для клієнтів пропонується сучасна послуга фотовідбілювання з використанням обладнання Magic Smile.

Фотоотбеливание гель magic smile

Magic Smile – ефективне і швидке відбілювання зубів

Magic Smile – сучасна процедура, що дозволяє отримати білі, красиві зуби вже після першої процедури. Система була розроблена в США,а зараз активно використовується в європейських країнах. Дана методика робить фотовідбілювання ще більш ефективним, а також має безліч плюсів:

 • Гель з нешкідливим складом. Фотовідбілювання Magic Smile здійснюється за допомогою гелю, без агресивної перекису водню. Активним компонентом виступає пероксид карбамід, що забезпечує м’яке, ефективне, безпечне фотовідбілювання зубів. Відбілювання безболісне, не викликає відчуття дискомфорту, печіння.
 • Безпечна лампа. Активатором хімічної реакції гелю виступає особлива світлодіодна лампа. На відміну від ультрафіолетової, вона випромінює холодне світло, завдяки чому процедура Magic Smile безпечна.
 • Тривалість відбілювання. Фотовідбілюванням Magic Smile може скористатися навіть людина з напруженим графіком. Весь процес підготовки і сама процедура займає не більше 2 годин. Лише дві години – і Ви володар бездоганної білосніжної усмішки;
 • Збереження ефекту. При першому ж фотовідбілювання досягається відмінний результат, зберегти який можна на довгий час, дотримуючись всіх правил догляду за ротовою порожниною. Завдяки фотовідбілюванню Magic Smile, білосніжна посмішка зберігається в ідеальному стані довше року. Відомо, що куріння, відсутність належної гігієни порожнини рота, неякісна чистка зубів, вживання газованих напоїв призводить до швидкого потемніння емалі. Щоб уникнути цього, стоматологи клініки складуть вам індивідуальну дієту, детально розкажуть про спеціальний догляд.
 • Видимий ефект. Фотовідбілювання Magic Smile відстежується методом фотофіксації. Так стоматолог може визначити ступінь ефективності процедури Magic Smile. Деталізований аналіз відтінків показує, що одна процедура відбілювання дозволяє поліпшити колір емалі на 10-12 тонів.

Переваги процедури Magic Smile в клініці «МЕД-ДЕО»:

 • Зручне розташування клінік в великих районах Києва;
 • Використання новітнього апарату для процедури Magic Smile в Києві;
 • Процедура Magic Smile здійснюється спеціально навченим фахівцем, який пройшов навчання для роботи зі спеціалізованим обладнанням;
 • Під час відбілювання використовується безпечний гель і лампа зі світлодіодним випромінюванням – безпечніше ніж лазерне відбілювання;
 • Під час процедури Magic Smile емаль не пошкоджується, а реконструюється, поліпшується, стає міцнішою;
 • Ціна на таке фотовибілювання дешевше аналогічного лазерного.

Ціна на фотовідбілювання Magic Smile

ПослугаВартість
Відбілювання методом «Magic Smile» (2 щелепи) (використання)1999 грн.
Відбілювання методом «Magic Smile» + гіг. чистка зубів (2 щелепи) (використання)2999 грн.

Якщо Вас цікавлять популярні акції і переваги нашої компанії – переходьте на сторінку:

СТОМАТОЛОГІЯ

Акційні пропозиції по відбілюванню
Фотоотбеливание зубов Magic Smile

Фотоотбеливание зубов Magic Smile – белоснежная улыбка быстро и безболезненно | восстанавливает эмаль!
У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×

Задать вопрос


×