RUUA
Елайнери Invisalign stomatology pic 9
Елайнери Invisalign

Первинна консультація лікаря

390 грн

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Елайнери Invisalign

Зміст

Елайнери Invisalign – інноваційне рішення під час проблем з прикусом. До нього вдаються ті, хто бажають зберегти естетичність посмішки, відкоригувати прикус. Фахівці медичного центру Med-Deo готові виготовити і встановити елайнери Invisalign незалежно від рівня складності вашої проблеми.

Що собою являють елайнери Invisalign

Такий інструмент корекції краси посмішки з’явився ще в 1998 році. Спершу подібну конструкцію активно почали використовувати тільки в шести країнах світу. І тільки через 5 років вони стали доступні всім бажаючим.

Елайнери Інвізілайн являють собою конструкцію знімного типу, виконану з медичного полікарбонату. Друга назва – капи для вирівнювання зубів.

Така система не викликає дискомфорту ні на фізичному, ні на психологічному рівні. Це стало можливим за рахунок відсутності колірного забарвлення конструкції – вона прозора.

Елайнери виготовляють відповідно до індивідуальних особливостей щелепи людини. Тому перед безпосереднім виготовленням фахівці роблять відповідний зліпок. За допомогою такої системи поступово вибудовується зубний ряд в правильному положенні.

Елайнери або брекети: яка різниця

Дуже мало людей мають ідеальний зубний ряд. Тому питання ортодонтичної корекції саме на часі. Стоматологи всього світу сходяться на думці, що оптимальним рішенням при викривленні зубів є брекети або елайнери. Але яку методику вибрати? Сказати непросто. Кожна з них має свої переваги і недоліки. Розглянемо їх по-окремо.

Брекети – найбільш ефективний інструмент в руках ортодонта. В його основі лежить зусилля, яке розвиває металева дуга. Конструкція допускає використання додаткових елементів. Це дозволяє розширити діапазон переміщення зубів в різній площині.

Одним з відмінних рис брекетів є той факт, що всі маніпуляції виконує фахівець. Ніякого стороннього втручання. Це підвищує результативність, виключаючи право на помилку.

Крім того, брекет система коштує недорого.

Брекети мають ряд недоліків, головним серед яких є пошкодження ротової порожнини в процесі носіння. Адже метал безпосередньо контактує зі слизовою.

Елайнери Інвізілайн – м’який засіб для виправлення зубного ряду. Їх використовують при середньому рівні проблеми. З більш складними завданнями можуть впоратися тільки брекети.

Конструкцію можна знімати самостійно. Тому результативність їх носіння прямо залежить від якості і відповідальності власника.

Але все перераховане вище затьмарює високий рівень комфорту пацієнта. Капи прозорі, що робить їх непомітними для оточуючих. Вони не зіпсують ваш зовнішній вигляд, як зроблять брекети. Крім того, елайнери Invisalign :

 • зберігають емаль;
 • діють м’яко;
 • відсутність особливих вимог до харчування;
 • піддаються очищенню.

Показання до використання кап Інвізілайн

Дана ортодонтична конструкція рекомендована до застосування як дорослим, так і підліткам. Для останніх створено окрему версію елайнеров Teen – модифікована система, яка передбачає використання конструкції щодо зубного ряду дитини з збереженням результативності та вартості послуг.

Система Інвізілайн показана при:

 • незначної скупченості зубів;
 • трьоми і діастремі;
 • незначному розвороті, зміщенні зубів;
 • проблеми відкритого, перехресного прикусу.

Зверніть увагу: система підходить не кожному. Тільки лікар-ортодонт здатний визначити рівень ефективності елайнеров в індивідуальному порядку.

В яких випадках ефективна система вирівнювання зубів

В дорослому віці, коли зубощелепний апарат вже сформований, розширити щелепу для нормального положення зубів не представляється можливим без втручання хірурга. Тому в більшості випадків ортодонтичне лікування спрямоване на корекцію в межах зубних рядів.

Якщо пацієнт не страждає вираженими порушеннями прикусу, то вирівнювання передніх зубів без брекетів за невеликої скупченості і неправильному положенні можливо за допомогою протезування або елайнерів.

Будь-якому фахівцеві відомо, що найкращий час починати виправлення прикусу без брекетів – це період змінного прикусу, коли прорізалися всі молочні зуби. Ортодонтичне лікування, швидше за все, буде полягати в носінні елайнерів Інвізілайн. Коли у дитини молочний прикус зміниться постійним, можуть бути використані брекет-системи.

Переваги елайнерів Invisalign

Головні переваги системи Івізілайн:

 1. Висока точність. Фахівець зможе спрогнозувати і спланувати кінцевий результат.
 2. Висока естетика. Капи практично непомітні як для сторонніх, так і для власника.
 3. Максимум комфорту. Конструкції легко знімаються, миються, носяться.
 4. Відсутність змін ритму життя. Капи не вимагають спеціального раціону, не спотворює дикцію людини.
 5. Оперативність отримання результатів. Як правило, для лікування капами необхідно від 10 місяців до 2-х років.

Елайнери Invisalign виготовляють з якісного матеріалу. Це виключає подразнення слизової оболонки, є гарантією швидкого звикання при носінні.

Особливості лікування елайнери

Починати лікування рекомендовано з діагностики. При зверненні до фахівців медичного центру, буде проведено ретельний огляд зубного ряду. Лікар-ортодонт направить пацієнта на 3-D знімок, проведе фотопротокол. Після отримання результатів, фахівець складе план лікування, прорахує можливі результати. Якщо людину все влаштовує, призначається день взяття зліпка.

Разом з набором пацієнт отримує інструкції, як правильно носити капи Інвізілайн, графік візитів до лікаря (1 раз в 6 тижнів).

Чому саме система Invisalign

Вибравши систему Інвізілайн для нормалізації прикусу в медичній клініці «Мед-Део», ви отримуєте:

 • оперативність лікування;
 • забезпечення якості;
 • 100% безпеку;
 • вигідні умови для співпраці.

Залишайте заявку на сайті центру для отримання висококваліфікованої консультації фахівців. Менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей співпраці.

Розділ «Часті питання» по темі «елайнери»

Скільки потрібно носити елайнери?

Для отримання швидкого і якісного результату лікування елайнери повинні знаходитися в ротовій порожнині не менше 20-22 годин на добу. Традиційно на лікування йде від 10 до 24 місяців.

Можна ставити елайнери при вагітності?

Так. Під час вагітності можна встановлювати елайнери. Це найбільш оптимальний і безпечний варіант виправлення прикусу в даних умовах.

В елайнерах Invisaling можна їсти?

При носінні елайнерів можна вживати будь-яку їжу. Система не вимагає притримування дієти, особливих умов харчуванняя. Але є одне але: після кожного прийому їжі капи необхідно мити холодною водою.

Автор стоматолог-ортодонт Язді Сара

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-ортодонти

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4