RUUA
Детская стоматология картинка
Дитяча стоматологія на Оболоні

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Дитяча стоматологія на Оболоні

Зміст

Стоматологія для дітей — один з найбільш популярних напрямів у роботі нашого медцентру. Дитяча стоматологія на Оболоні надає чималий перелік профілактичних і лікувальних послуг комплексної підтримки здоров’я ротової порожнини. Карієс, пульпіт, стоматит, неправильний прикус та інші поширені захворювання лікуються без страху і сліз.

У Мед-Део працюють не просто дитячі стоматологи. Знання основ психології юних пацієнтів та любов до дітей, дають змогу знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.

Особливості дитячої стоматології на Оболоні

Детская стоматология фото 3
Робота з молодими пацієнтами зобов’язує до підвищеного рівня відповідальності, вимагає особливого ставлення. Лікарі нашої компанії знайдуть спільну мову із будь-якою дитиною й допоможуть відчути себе комфортно, позбутися страхів. Досвідчений лікар цікаво і в ігровій формі розповість про необхідність дотримання гігієни ротової порожнини, підкаже відповідну пасту й, за необхідності, призначить лікування. Регулярно відвідуючи дитячу стоматологію, малюк забуде про проблеми з зубами.

Завдяки сучасному обладнанню, усунення каріозних уражень проходить ефективно й безболісно. Затишне, доброзичливе оточення, уважні лікарі, невимушене спілкування допоможуть навіть самому полохливому малюкові без остраху приходити «в гості» до стоматолога.

Оснащення стоматологічних кабінетів високотехнологічним сучасним медобладнанням, новітні методи діагностики, інноваційні технології дають можливість швидко і якісно вирішувати поставлені завдання.

З нами дитячий кошмар минулого з відвідуванням «зубного лікаря» перетворюється на веселу, захопливу гру, завдяки якій, діти легко погоджуються на профогляди й не лякаються лікування.

Лікування молочних зубів у дитячій стоматології (Оболонь)

Лікування молочних зубів — це необхідна умова для здоров’я ротової порожнини в майбутньому. Несвоєчасна втрата, навіть одного молочного зуба, може стати причиною деформації щелепи дитини. Запальні процеси в роті провокують часті ларингіти, фарингіти, гострі респіраторні захворювання. Наявність інфекції в зубі ускладнює одужання під час інших захворювань, сприяє рецидивам. Дитячий стоматолог медцентру Мед-Део допоможе впоратися з різними проблемами молочних зубів малюка. Серед медичних послуг дитячої стоматології на Оболоні:

 • лікування карієсу;
 • герметизація фісур;
 • фторування й ремінералізація зубів;
 • лікування стоматиту;
 • виправлення неправильного прикусу.

Й інші супутні процедури.

Дитяча стоматологія (Київ, Оболонь) — це сучасна клініка європейського рівня, де працюють професіонали з великим лікарським досвідом. Дітям складно контролювати емоції й переносити неприємні відчуття, тому лікування молочних зубів проходить максимально швидко з мінімумом дискомфорту.

У складних випадках, а також для неконтактних або переляканих негативним попереднім досвідом дітей, передбачена седація. Це не наркоз, а легкий природний сон. Побоювання батьків марні: у нас застосовуються тільки перевірені якісні анестетики, які діють без побічних ефектів і повністю виводяться з організму дитини.

Така процедура повністю позбавляє малюка від страху й болю, дозволяє уникнути несподіваних рухів із боку пацієнта. Лікування супроводжується суворим контролем анестезіолога й рекомендується дітям старше трьох років. Унаслідок, малюк може довше перебувати в стоматологічному кріслі спокійно й отримає позитивний досвід відвідування стоматології.

Лікування карієсу в дітей

Емаль дитячих зубів тонше, ніж у дорослого й тому більш схильна до ураження карієсом. Вчасно вилікуваний карієс молочного зуба — це запорука здоров’я решти зубного ряду. Карієс — це не просто руйнування зубних тканин, це інфекція, яка призводить до втрати зуба й поразки зачатків зубів постійного ряду і становить небезпеку для всієї ротової порожнини в майбутньому. У дитячій стоматології на Оболоні досвідчені фахівці займаються лікуванням усіх видів карієсу молочних і постійних зубів у дітей.

Після огляду й консультації, дитячий стоматолог призначить відповідне лікування:

 • проблема поверхневої форми й карієсу у вигляді шорсткої плями, як правило, вирішуються без бормашини (чистка, ремінералізація);
 • середній і глибокий — із застосуванням пломбування каріозної порожнини й супутніх процедур (медикаментозна прокладка, фторлак).

Перебуваючи в стоматологічному кріслі, маленький пацієнт відволікається на цікаву гру. Тут дитина сама може вибрати колір своєї пломби з запропонованої стоматологом палітри. Завдяки новітнім розробкам, такий матеріал ідеально підходить молочним зубкам і зробить відвідування лікаря не страшним захоплюючим процесом.

Герметизація фісур

Як альтернативу профілактичних заходів, сучасна стоматологія може запропонувати абсолютно безболісну герметизації фісур. Процедура підходить найменшим і дітям молодшого шкільного віку. Вона безболісна, безпечна й не займає багато часу. Як результат — запобігання розвитку початкових форм карієсу за рахунок «запечатування» зубних поверхонь у важкодоступних місцях. Використання спеціального герметика значно знижує ризик уражень емалі.

Фторування й ремінералізація зубів/h3>

У нашій стоматології активно використовуються інноваційні процедури — фторування й ремінералізація. Використовувані сучасні технології дозволяють стабілізувати ситуацію та виключити появу нових вогнищ ураження. Ця процедура зміцнює емаль і тверді тканини зуба. Процедура здійснюється за допомогою фторвмісних лаків і не доставляє болі дитині. Профілактичний склад активно поглинається зубними тканинами за кілька хвилин. Така стоматологічна послуга допомагає зберегти молочний зубний ряд до природної зміни зубів.

Лікування стоматиту в дітей

Стоматити різного походження та локалізації (гінгівіт, глосит, хейліт) категорично не рекомендується лікувати самостійно. Діагностику типу захворювання та його терапію повинен призначити компетентний лікар після ретельного обстеження. Дитяча стоматологія (Оболонь, Мед-Део) має таких фахівців. Комплексна санація, проведена дитячим стоматологом, попередить виникнення в дитини проблем у ротовій порожнині, лор-органів, а також у роботі шлунково-кишкового тракту.

Неправильний прикус у дітей

Прикус можна виправити в будь-якому віці. Але простіше й ефективніше викривлення зубного ряду лікується в дітей. Неправильний прикус не тільки проблема естетики. Порушення призводить до захворювань органів травлення й дихання, порушень дикції. Лікар-ортодонт ретельно огляне дитину, і при необхідності виправлення прикусу, призначить найбільш відповідну методику лікування:

 • брекет-системи;
 • капи;
 • трейнери;
 • елайнери;
 • пластини.

Психологічно діти простіше сприймають необхідність носіння ортодонтичних апаратів. Тому, краще у віці 5–7 років провести корекцію прикусу, щоб позбавити дитину від стоматологічних і психологічних проблем у ранимому підлітковому віці.

Сучасні можливості медицини й застосування інноваційних методик і матеріалів, використовуваних у дитячій стоматології на Оболоні, роблять чудеса в цій складній сфері. Дитячі стоматологи-ортодонти пояснять маленькому пацієнтові важливість носіння й навчать доглядати за зубами й корисним апаратом.

Дитяча стоматологія на Оболоні радить: як зберегти дитячі зуби від карієсу

Профілактика карієсу допоможе значно знизити можливий ризик розвитку запальних захворювань, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє підвищенню імунітету організму. Але зусиль персоналу клініки для підтримки здоров’я зубів у дитини недостатньо — потрібно відповідальне участь батьків.

 1. На першу консультацію до дитячого стоматолога потрібно записати дитину у віці двох років. Як правило, у цей час формується комплект молочних зубів і у фахівця є можливість своєчасно виявити можливі проблеми й попередити їхній розвиток.
 2. Навчити дитину гігієні порожнини рота, прищепити навички самостійного догляду за зубами. Використовувати відповідають віку пасти й гігієнічні приналежності.
 3. Ендогенна профілактика, що полягає в коригуванні системи харчування. У раціоні дитини повинні бути тверді овочі і фрукти, мінімум солодощів і газованих напоїв. Бажано прийом спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів.
 4. Регулярно (а тим більше — при найменших симптомах карієсу) відвідувати дитячого стоматолога, щоб не запустити можливі серйозні запальні процеси. В ідеалі — 3-4 рази на рік потрібно записуватися на профілактичний огляд.

Не варто відмовлятися від запропонованих дітям лікувальних і профілактичних процедур. Це не примха стоматолога, а гарантія позбавлення дитини від багатьох неприємностей із зубами зараз і в дорослому віці. Тим більше, що в дитячій стоматології на Оболоні діє гнучка система цін, що дозволяє отримати висококласну допомогу недорого.

Лікування й догляд за дитячими зубами відповідальний процес. Тому вибір лікаря і клініки важлива складова успіху. Віддаючи перевагу дитячої стоматології на Оболоні (Київ), батьки можуть бути спокійні: дитина отримає високопрофесійну стоматологічну допомогу без стресів, страху болю й у комфортній обстановці.

Графік роботи:

 • Пн . – Пт .: 9:00 – 21:00
 • Сб . – Нд .: 9:00 – 20:00

Контактні телефони:

 • (044) 394-90-94;
 • (095) 394-90-94;
 • (068) 394-90-94;
 • (063) 394-90-94.

Наша адреса: Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

Автор дитячий стоматолог Побережна Валентина Адамівна

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Дитячі стоматологи

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Nadiia N
  1 рік назад

  Отличная стоматология. Ходим всей семьей к Свиржевской Ирине Викторовне. Рекомендую. Ребенок смело идет на осмотр и лечение.

 • Mila Mila
  2 роки назад

  Сегодня были с дочкой (5лет).Дочка как пришла с прекрасным настроением и с песнями,так с песнями и ушла! У Врача Халиды и медсестры прекрасный контакт с ребенком. Очень переживала,т.К. это был наш первый визит к стоматологк,но все прошло прекрасно! Пломба акккратная,по цвету от зуба не отличить. Абсолютно не стрессово,быстро и безболезненно для малышей!Очень рекомендую. Цены адекватные. Внутри все чисто и уютно.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4