RUUA
Детская стоматология картинка
Професійна чистка зубів дітям

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Професійна чистка зубів дітям

Зміст

Дитячі стоматологи рекомендують починати догляд за ротовою порожниною з появою першого молочного зуба. Із самого раннього віку слід привчати дитину до гігієни рота. Доведено, що хворобам молярів передували захворювання молочних зубів. Професійна чистка зубів дітям — одна з прогресивних на сьогодні методик.

Крім регулярного очищення зубної поверхні від нальоту за допомогою щітки й пасти, лікарі-дантисти твердо рекомендують виконувати чистку в професійній клініці малюкам із трирічного віку.

Для чого потрібна професійна чистка зубів дітям?

З кожним днем, все більше і більше людей хворіють на карієс. Неякісна вода, неправильне харчування, перенесені хвороби мамою під час вагітності — головні причини патологічних утворень у малюка. Причому часто карієс з’являється вже з прорізуванням перших зубів.

Застосування спеціальної щітки, якісної пасти, зубної нитки, дотримання збалансованого раціону харчування знижують ризик хвороб зубів і ясен. Щоб закріпити результат, варто скористатися послугою спеціалізованої сучасної стоматології в Києві «Мед-Део» — професійна чистка зубів дітям. Зубна емаль у дітей ще недостатньо щільна. Процедура професійного очищення дає змогу максимально усунути зубний наліт, запобігши при цьому утворення зубного каменю.

Дитяча чистка зубів забезпечує:

  • Усунення неприємного запаху в роті;
  • Видалення відкладень і, відповідно, шкідливих мікроорганізмів;
  • Запобігання потемніння зубної емалі й запалень ясен.

Сама маніпуляція безпечна й нескладна. Під час регулярного профогляду дитячий стоматолог, може порекомендувати процедуру з метою профілактики карієсу й наступних неприємних наслідків,  також під час повної втрати зуба. Вартість процедури в «Мед-Део» незначна. При цьому чистка проводиться досвідченими стоматологами — без болю, з застосуванням сучасних технологій і новітнього обладнання.

Як виконують гігієнічну чистку зубів для дітей?

Профчистка зубів дітям здійснюється в стоматологічному кабінеті в кілька етапів:

  • Малюк розжовує спеціальну таблетку або йому наносять на зубну поверхню розчин, що дозволяє лікарю побачити ділянку максимального скупчення зубного нальоту;
  • Проведення самого очищення.

Чищення зубів у дітей від трьох років передбачає використання спеціальної щітки й абразивної зубної пасти, завдяки яким вдається повністю усунути м’який зубний наліт у маленького пацієнта.

У діток більш старшого віку, у яких уже почали прорізуватися постійні зуби, застосовується інноваційний апарат Air-Flow. Це безпечно й нетравматично. При цьому наліт буквально відлітає з зубної поверхні. Апаратна чистка рекомендується для застосування дітям, починаючи з чотирьох років.

Для професійного чищення зубів у підлітків також використовується Air-Flow, тільки із застосуванням іншого препарату. Така процедура ефективна також у разі скупчення великої кількості зубного нальоту під час носіння брекетів.

Крім перерахованих вище методик може застосовуватися ультразвуковий апарат. Прилад дає змогу усунути не тільки наліт, але і тверді відкладення. Для чищення молочних зубів ультразвуковий апарат не застосовується, через те, що незріла емаль дуже чутлива до його впливу. Після проведення процедури  лікар виконує полірування зубів і наносить на їхню поверхню зміцнюючий мінеральний гель.

Підібрати оптимальний варіант професійного очищення зубів від нальоту й каменю, здатний тільки досвідчений дитячий стоматолог після ретельного огляду.

Як часто потрібно проводити професійну чистку молочних зубів?

Навіть сама ретельна чистка не може убезпечити ваше чадо від скупчення нальоту, що особливо актуально для важкодоступних ділянок ротової порожнини. Сучасні дитячі дантисти рекомендують приводити малюків на профчистку зубів уже з трирічного віку. Спеціальні засоби й інструменти дозволяють повністю прибрати зубний наліт, усунути шкідливі бактерії й тим самим, запобігти розвитку багатьох патологій, які часто стають причиною передчасної втрати зуба.

Обстеження ротової порожнини дитини стоматологом має проводитися мінімум раз на пів року. Професійне чищення також рекомендується виконувати не рідше. Якщо ваше чадо вже підліток і носить брекет-системи, процедуру потрібно проводити кожні три місяці. Брекети сприяють посиленому накопиченню бактерій і регулярне чищення обов’язково необхідне. Також лікар, після ретельної діагностики, може порекомендувати вдаватися до процедури частіше, ніж раз на пів року, якщо:

  • У маленького пацієнта спостерігається підвищена скупченість зубів, що не дає можливості виконати повноцінну гігієну;
  • У зв’язку з індивідуальними особливостями організму.

Здорові дитячі зубки — запорука здорового зубного ряду в дорослої людини. Лікування постійних молярів помітно дорожче звичайної, але водночас, максимально ефективної стоматологічної процедури.

Переваги профчистки зубів для дітей у «Мед-Део» в Києві

У нашій клініці працюють провідні стоматологи — фахівці у своїй галузі. Для проведення професійного чищення дитячих зубів ми застосовуємо тільки безпечні — нетоксичні й гіпоалергенні препарати й новітнє обладнання. Вибір методики профчистки визначається індивідуально.

Лікар попередньо виконує огляд маленького пацієнта, орієнтується на вікові та індивідуальні особливості організму малюка. Не можна проводити процедуру під час ГРВІ та гострих інфекційних захворювань. Якщо в дитини немає жодних протипоказань, досвідчені стоматологи нашої клініки виконають процедуру швидко, без болю й дискомфорту для дитини, ефективно і якісно.

Сьогодні чистка зубів не вважається розкішшю — це необхідна процедура, що дає змогу зберегти зуби здоровими й цілими. У нашій клініці високоякісний сервіс і демократичні ціни. Записуйтеся зі своєю дитиною на прийом прямо на нашому сайті.

Автор дитячий стоматолог Побережна Валентина Адамівна

Найменування послугиЦіна, грн.
Полірування (1 щелепа)200
Шліфування та полірування (1 щелепа)250
Лікувально-профілактичне чищення зубів із застосуванням піскоструминного апарату AirFlow (1 щелепа)350
Професійне гігієнічне чищення зубів Скалер + полірування (1 щелепа)500
Лікувально-профілактичне чищення зубів із застосуванням піскоструминного апарату AirFlow (2 щелепи)650
Професійна гігієнічна чистка зубів Скалер + полірування (2 щелепи)950
Професійна гігієнічна чистка зубів Скалер + AirFlow + полірування (2 щелепи)1400

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Дитячі стоматологи

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4