RUUA
Профилактика и гигиена картинка
Професійна гігієна порожнини рота

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*

Запис по телефону

(044) 394-90-94
* за умови подальшого лікування в клініці

Професійна гігієна порожнини рота

Зміст

Професійна гігієна зубів – це цілий комплекс спеціальних лікувально профілактичних заходів, спрямованих на запобігання хвороб ротової порожнини за рахунок якісного очищення поверхонь від утворених зубних відкладень. Процедура проводиться гігієністом або лікарем-стоматологом з використанням сучасних методів і інструментів. Ця важлива процедура дозволяє довше зберегти сяючу посмішку, здоров’я зубів і ясен в цілому. Адже навіть самий ретельний домашній догляд за порожниною рота не здатний замінити ефективні апаратні засоби, які мають фахівці «Мед-Део» в Києві. Кваліфіковані стоматологи проведуть процедуру акуратно, безболісно і в зручний для пацієнта час.

Професійна гігієна порожнини рота в стоматології

Навіть щоденний правильний догляд за зубами домашніми засобами не дає стовідсоткового очищення від нальоту. Відкладення продовжують накопичуватися і створювати середовище для розмноження патогенних бактерій. Це може викликати каріозна поразка і інші захворювання зубів, загрожує запаленням м’яких тканин, що призведе до розхитування і втрати зубів. Мінералізовані нашарування і барвна їжа змінюють відтінок емалі. Професійна гігієна порожнини рота забезпечує не тільки ретельне видалення відкладень з усіх важкодоступних поверхонь, але й служить профілактикою стоматологічних хвороб, повертаючи естетику усмішці.

Чому так важлива гігієна зубів і порожнини рота?

Головна мета цього заходу полягає в звільненні зубних поверхонь від м’яких і твердих утворень. Своєчасна регулярне чищення є найдієвішим засобом попередження карієсу, пульпіту та інших хвороб порожнини рота. Видаливши наліт, стоматолог бачить приховані під відкладеннями ураження зубів вже на ранній стадії і може своєчасно поставити правильний діагноз.

До того ж, гігієна зубів і порожнини рота позитивно впливають на здоров’я всього організму. Але в першу чергу це:

 • міцні зуби;
 • попередження захворювань пародонту і органів шлунково-кишкового тракту;
 • знищення патогенних організмів у роті;
 • відновлення здорового кольору емалі;
 • свіжий подих.

Настійно рекомендована професійна чистка зубів любителям кави, міцного чаю, курцям і людям з ослабленою імунною системою.

Грамотно проведена гігієна зубів – це підготовча стадія лікування стоматологічних захворювань. Завдяки процедурі, коректніше підбирається відтінок пломбувального матеріалу, а сама пломба гарантовано прослужить довше за рахунок більш точної установки.

Показання до проведення професійної гігієни зубів

Показаннями до процедури є:

 • наявність м’якого нальоту;
 • запалення ясен;
 • кровоточивість при чищенні;
 • утворення зубного каменю;
 • пігментація емалі;
 • білі смуги в приясенній ділянці;
 • підготовка до протезування;
 • подальше ортодонтичне лікування.

Чистка призначається як елемент комплексної терапії пародонтиту (пародонтозу, пульпіту) або в якості профілактики появи карієсу та інших хвороб зубів і ясен. І перед початком лікування ясен апаратом Vector.

Види процедур з профілактики хвороб зубів

Професійна гігієна зубів передбачає кілька заходів. Методику підбирають персонально, виходячи з доцільності способу чищення. Після огляду на консультації у стоматолога, пацієнтові призначають комплекс необхідних процедур допомагають попередити хвороби зубів. У клініці «Мед-Део» кваліфіковані фахівці можуть провести гігієнічні процедури порожнини рота традиційними і інноваційними способами:

 • стоматологічна чистка зубних поверхонь;
 • усунення відкладень за допомогою ультразвуку;
 • чистка Air Flow;
 • фторування і ремінералізація.

Полірування зубних поверхонь здійснюється за допомогою спеціальної пасти. Щоб досягнути найкращого результату для пацієнта, використовується комбінація методів.

Професійне чищення зубів

Це необхідна лікувально-профілактична процедура, що дозволяє підтримувати здоровий стан емалі. Звички жування і особливості прикусу сприяють утворенню мінералізованих відкладень в недоступних для домашніх засобів місцях. Особливо з внутрішньої поверхні зубів або при скупченості їх в ряду. Однак для якісної чистки в кабінеті стоматолога важкодоступність місць не проблема. Процедура починається з огляду, що виявляє наявність і тип відкладень, стан тканин пародонта. Далі слід антисептична обробка порожнини рота і сама чистка.

Не так давно, процедура здійснювалася тільки ручним способом. Сучасна стоматологія пропонує вибір ефективних засобів і методів для безпечного очищення зубів з найкращим результатом. Процедура передує всім стоматологічним заходам.

Видалення зубного каменю і нальоту ультразвуком

Цей метод гігієни рота полягає у видаленні з зубів затверділих нашарувань ультразвуковим Скайлером. Це нешкідливий і ефективний спосіб очищення від мінералізованою нальоту, в тому числі в приясеній і підясеній зонах, в важкодоступних просвітах між зубами. Метод застосовується для глибокого промивання ясенних кишень. Поверхня акуратно і безболісно очищується ультразвуком. Ультразвукові вібрації руйнують зубний камінь, не шкодячи поверхні зуба. Ультразвукова чистка має бактерицидний ефект і легку освітлюючу дію. Метод став прекрасною альтернативою хімічним і механічним способам видалення мінералізованих відкладень і стійких форм нальоту.

Чищення зубів Air Flow

Щільний наліт на зубах можна видалити за допомогою досить нового, але вже досить добре зарекомендувавшого себе методу – Air Flow. Спеціальна система подає через наконечник аерозоль з рідини і особливого порошкового засобу для чищення. У клініці «Мед-Део» застосовують ефективний оригінальний порошок, що не змінює структуру поверхні зубної емалі. Повітряно-абразивна обробка ретельно видаляє пігментований наліт з емалі. Зуби при цьому відновлюють природну гладкість і блиск, що візуально робить їх на 1-2 тони світліше. Крім того, завдяки відполірованій поверхні, на емалі довго не накопичується наліт.

Фторування і ремінералізація зубів

На заключній стадії професійної гігієни рота проводять фторування і ремінарізуючу терапію з метою зміцнення зубної емалі. Результат досягається нанесенням фторовмісних паст і препаратів з кальцієм. Мікроелементи проникають у витончену емаль, насичуючи і зміцнюючи її. Мінеральний склад емалі наводиться в норму, поверхня стає міцніше і стійкіше до впливу кислот. Процедури служать відмінною профілактикою карієсу і знижують чутливість зубів. Залежно від стану емалі, ремінералізацію, в якості підтримуючої терапії, рекомендують проводити курсом і періодично повторювати.

Чому гігієну зубів варто довірити «Мед-Део»

Варто пам’ятати, що професійна гігієна порожнини рота не скасовує щоденне очищення зубів вдома. Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір засобів і способів домашнього догляду, оптимально відповідних в кожному конкретному випадку. Сучасна клініка європейського рівня «Мед-Део» має в своєму розпорядженні штат стоматологів з високою кваліфікацією і використовується сучасне медичне обладнання. Наші пацієнти оцінили сервіс і переконалися, що в нас:

 • якісні послуги з комплексної професійної гігієни ротової порожнини надають із застосуванням запатентованих ефективних і безпечних методів та сертифікованих препаратів;
 • лікування гарантовано буде якісним і максимально комфортним;
 • досвідчені фахівці грамотно проконсультують з усіх питань і дадуть рекомендації;
 • кожен пацієнт буде почутий і обслугований з урахуванням особливостей здоров’я і побажань;
 • процедура професійної гігієни рота доступна за ціною;
 • клініка без проблем працює зі страховими компаніями, надаючи стоматологічні послуги відповідно до полісу.

Зручне розташування клінік в Києві, адекватна вартість і нескладний спосіб запису на консультацію полегшує доступ до комплексу послуг з професійної гігієни ротової порожнини.

Автор стоматолог-терапевт Асаді Язен

Фото стоматологічних робіт: до і після

Чистка зубів Air Flow

Чистка зубів Air Flow

Проведено професійну гігієну порожнини рота, пряма реставрація фотополімерним матеріалом 1.1; 2.1 зубів

Проведена професійна гігієна порожнини рота

Найменування послугиЦіна, грн.
Чистка зубіввід 350
Чистка зубів Air Flowвід 350
VIP-чистка PROPHYpearlsвід 450
Герметизація фісурвід 350
Фторування зубів300
1 капа для ремінералізації емалі (1 щелепа) (використання)300
Консультація лікаря-стоматологабезкоштовно (з подальшим лікуванням)
Консультація лікаря-стоматолога390
Консультація спеціалістів (консиліум)400

Вигідні акційні пропозиції в Києві для Вас:

Стоматологи-терапевти

Оверчук Людмила Вікторівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Єнікєєв Ельфат Шавкатович

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Половинка Ігор Олегович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Асаді Язен

стоматолог-терапевт, ендодонтія під мікроскопом

Більше про лікаря

Бухвалов Олександр Вікторович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кузьмочко Михайло Юрійович

стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Мельников Микита Едуардович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Дворник Владислав Володимирович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кратік Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Гулам Халіда

дитячий стоматолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Грушецька Галина Петрівна (Кондраток)

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Радиш Оксана Василівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ткаченко Тамара Миколаївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Екатерина Черняева
  1 рік назад

  Реализована профессиональная чистка полости рта, доктор вежлив, аккуратен, процедура прошла замечательно!

 • Evgeni Fridlin
  2 роки назад

  Делал чистку Air Flow. Очень доволен. Клиника у м Героев Днепра - небольшой кабинет в спальном районе. Приветливый персонал.

 • Инна Ефтоди
  2 роки назад

  Сегодня была в мед-део,осталась очень довольна. Специалисты хорошие и очень вежливые,рекомендую. Чистку зубов делала.

 • Miss Helly
  2 роки назад

  Сегодня посетила данную клинику, записывалась на чистку зубов, всё сделали быстро, профессионально. Врач Гулам Халида показала наглядно зубной налёт, посмотрела зубки, подробно объяснила послережимный уход за зубками, проверила на наличие кариеса. Администратор Наталия вежливая и уоыбчивая. В общем, визит понравился, планирую сюда обращаться и в будущем.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4