У цій категорії нами надаються такі послуги:

Чистка та профілактика

У мережі сімейних стоматологічних клінік «МЕД-ДЕО Компані» розроблений комплекс стоматологічних послуг, в який входить і профілактика захворювань ротової порожнини, і допомога в будь-якому напрямку сучасної стоматології. Це: пародонтологія, терапевтична, ортопедична, ортодонтична, хірургічна і естетична стоматологія, а також імплантація і протезування зубів. Незалежно від того, з яким питанням Ви звернулися, наші досвідчені фахівці допоможуть вирішити задачу будь-якого рівня складності. Клініки «МЕД-ДЕО» оснащені найсучаснішою стоматологічною технікою, а фахівці – використовують на практиці найефективніші методи лікування і профілактики, які з’являються в сучасній світовій стоматології.

Для попередження карієсу і захворювань пародонту в нашій клініці Ви можете зробити професійну чистку зубів, а наші стоматологи порекомендують дієту, знижує процентний вміст стрептококів і лактобактерій в слині, і перешкоджає розмноженню каріогенних бактерій. За допомогою сучасної високочутливої ​​апаратури наші фахівці виявляють карієс ще на стадії прикордонного стану емалі.

Лікування захворювань ясен (пародонтозу), в «МЕД-ДЕО» здійснюється з використанням найсучаснішої апаратури, в тому числі високоефективного апарату Vector, завдяки чому це захворювання вдається перемогти на будь-якій стадії.

В нашій мережі родинних стоматологічних клінік піклуються про своїх пацієнтів: ми використовуємо не тільки найсучаснішу апаратуру, але і сертифіковані, безпечні для здоров’я матеріали і лікарські препарати. Наші фахівці успішно лікують карієс зубів та його ускладнення, пульпіт, періодонтит, готують зуби під протезування, роблять імплантацію. Всі консультації фахівців – безкоштовні!

Необхідні для імплантації зубів панорамні знімки в «МЕД-ДЕО Компанії» виробляються на цифрових рентгенівських апаратах, що забезпечують чіткість зображення, високу точність діагностики і безпечну променеве навантаження.

Крім того, ми піклуємося про доступність стоматологічних послуг для широких верств населення і ведемо гнучку цінову політику, впроваджуючи у своїй компанії кращі європейські традиції. Пацієнти мережі сімейних стоматологічних клінік «МЕД-ДЕО» мають можливість скористатися допомогою наших фахівців через страхові компанії. Серед наших партнерів такі великі страхові компанії, як Альфа Страхування, Альянс Україна, Іллічівська, ІНГО Україна, ПРОВІДНА, ПРОСТО-страхування, ТАС, Українська страхова група, УНІКА і багато інших. Якщо Ваша страхова компанія є в списку наших партнерів – Ви можете скористатися стоматологічними послугами в одній з клінік мережі сімейної стоматології «МЕД-ДЕО» на Оболоні, в центрі або на Академмістечку, відповідно до стоматологічної програмою Вашого страхового поліса.

Вартість послуг
Види послугВартість (грн.)
Консультація (з остан. Лікуванням)БЕЗКОШТОВНО
Зняття м’якого нальоту з 1-ої щелепи115
Зняття твердих зубних відкладень з 1-ої щелепи190
Гігієнічна чистка зубів з встановленою брекет системою (1 щелепа)290
Місцева флюоризацію (1 щелепа)285
Шліфування й полірування (1 щелепа)145
Герметизація фісур за 1 зуб155
Лікувально-профілактична чистка зубів із застосуванням апарату Airflow (1 щелепа)290
Місцева флюоризація (1 зуб)65
Проведення ремінералізуючої терапії за групу зубів (1-2 зуба)150
Покриття пломби фотополімерним адгезивом105

У Вас є відгук, побажання, зауваження чи уточнення? Тоді напишіть його у формі нижче! ⬇

×
×

Запись на прием


×

Запис на прийом
×

Еnroll×