RUUA
Видалення зачатків зубів мудрості hirurg
Видалення зачатків зубів мудрості у Києві

Прийом дорослих та дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями щелепно-лицьової хірургії «Мед-Део».

Первинна консультація лікаря

уточнюйте

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Видалення зачатків зубів мудрості у Києві

Показання для видалення вісімок на стадії зачатків

Серйозна процедура, через яку проходять мільйони клієнтів стоматологічних клінік. Чому це важливо і яким чином позитивно позначається на вашому здоров’ї та здоров’ї щелепно-лицьової системи.

Людство поглинає деяку кількість грубої їжі при цьому маючи відносно невеликий розмір щелепи (так вже сталося еволюційно), і великим зубам, якими є “вісімки”, може бути недостатньо місця в порожнині рота. Звідси випливають деякі порушення. Треті моляри, незважаючи на те, що закладаються на 4-6 році життя, прорізуються тільки починаючи з 16 років і можуть “лізти” і доставляти дискомфорт до 10 років після.

Навіщо позбавлятися “зайвих зубів”, тим більше якщо зуби мудрості тимчасово не доставляють незручностей? Часто треті моляри ростуть не доповнюючи зубний ряд, а навпаки, ніби всупереч. Зуб росте убік від основного ряду, з розворотом, під нахилом тощо. Крім того, що це викликає травми слизової оболонки, тиск на сімки провокує розвиток карієсу, болючість, біль у горлі, набряки лімфовузлів та інші неприємні проблеми. Крім загального списку можливих “достоїнств” третіх молярів можна також нагадати, що такі зуби часто бувають причиною порушення прикусу.

Зуби мудрості живуть як би власним життям, маючи бажання не прорізатися і залишатися під яснами, їх називають ретинованими. У такому вигляді зуби можуть не турбувати. Розвиваючись при цьому, треті моляри здатні викликати: гайморит, біль у ясні, зміщення сімок (а наслідок інших зубів), кісти.

Корінні зуби, що не прорізалися повністю, або прорізані частково можуть викликати не менше дискомфорту, проблем і болю ніж вже пророслі. Ортодонти часто призначають операцію для запобігання неправильному прикусу або, щоб прикусу нічого не заважало формуватися правильно надалі.

Як проводиться видалення зачатків зубів мудрості

Після обстеження у ортодонта лікар може виявити ретиновані зуби, які розвиваються неправильно і призначити операцію. Таку процедуру краще провести до того, як сформується коріння і зуб проріжеться. Це дозволить запобігти порушенням заздалегідь.

Лікарі стоматології “Мед-Део” проводять операції з урахуванням особистих особливостей будови кісток лицьової частини черепа кожного пацієнта. Сама процедура відбувається у кілька етапів:

  • Знеболення згідно з показаннями лікаря;
  • Отримання доступу до ретинованої вісімки;
  • Вилучення вісімки з твердих та м’яких тканин;
  • Накладення швів чи пов’язки.

Способи знеболювання – седація або місцева анестезія

Відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта і складності майбутньої процедури, ортодонт, що лікує, вибирає анестезію максимально підходящу саме для вас.

Операція не потребує спеціальної підготовки для пацієнта і проходить швидко та безболісно, ​​а наші дантисти зроблять все можливе для максимального комфорту. Після завершення процедури можливі набряки та легкі хворобливі відчуття у роті. Важливо дотримуватись рекомендацій стоматолога.

Реабілітація та відновлення

Необхідно дотримуватися рекомендацій ортодонта, щоб уникнути можливих ускладнень і швидкого відновлення.

Під час реабілітації лікарі рекомендують відпочити. Менше рухатись, не займатися фізичними навантаженнями, і не перенапружуватися. На другий день обов’язковим є полоскання антисептичними засобами, для профілактики розвитку інфекцій також призначають антибіотики. Десну краще не чіпати язиком, не полоскати рот інтенсивно. Також акуратно ставимося до вибору їжі. Наприклад, не рекомендують вживати занадто гарячі чи холодні продукти та напої, відвідувати лазню, пляж та перегрівати тіло. Неприємною новиною для курців буде відмова від цигарок до двох-трьох днів. Річ у тім, що загоєнню рани перешкоджає нікотин, оскільки має властивість звуження судин.

За рекомендацією дантиста після видалення, через тиждень потрібно повторно відвідати лікаря. Таким чином можна запобігти ускладненням (якщо вони є) і скоригувати призначені препарати.

Особливості видалення зачатків зубів мудрості у “Мед-Део”

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта – одна з головних особливостей нашої стоматології. Фахівці, які проходили практику в кращих стоматологіях світу, – наша головна перевага. “Мед-Део” має досвід і фахівців потрібного рівня.

Ретиновані вісімки ще не сформували коріння, що означає безболісну операцію. Анестезія дозволяє абстрагуватися та знеболити процес. Потрібні види лікування прописуються відповідно до особистих особливостей клієнта. Реабілітація та зняття швів відбувається протягом тижня операції.

Наші фахівці раді допомогти в будь-який зручний для вас час. Головне, не переживати і не боятися, тому що сучасні методи ортодонтології безпечні та надійні, а з нами ви отримаєте ще й неймовірний досвід відвідувань стоматолога.

Найменування послугиЦіна, грн.
Консультація щелепно-лицьового хірурга700 грн
КТ однієї щелепи з описомвід 930 грн
Атипове видалення зуба мудростівід 4000 грн (видалення зачатку)
Лікування зубів під седацієювід 4500 грн
Наступна додаткова година в седаціі3500 грн

Наші спеціалісти

Любченко Олександр Володимирович

завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії, щелепно-лицьовий хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4