RUUA
Артроз скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС) hirurg
Лікування артрозу СНЩС у Києві

Прийом дорослих та дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями щелепно-лицьової хірургії «Мед-Део».

Первинна консультація лікаря

уточнюйте

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Лікування артрозу СНЩС у Києві

Що таке артроз скронево-нижньощелепного суглоба?

Артроз СНЩС – хвороба, що протікає в хронічній формі та викликає дегенеративно-дистрофічні процеси, що руйнує суглобовий хрящ, з наступними проліферацією, звапнінням, гіперпластичними, деструктивними та реактивно-запальними процесами.

Хвороба не супроводжується запальними процесами, проте на початковій стадії ушкодження поверхні суглоба може стати причиною розвитку запалень, далі переважатимуть деформаційні процеси тканин (кісткових, хрящових). Артроз СНЩС негативно впливає на функціональність всього зчленування, через що, його також називають як остеоартроз і артрозо-артрит.

Причини виникнення артрозу СНЩС

Причина виникнення артрозу скронево-нижньощелепного суглоба має травматичний характер, внаслідок чого пошкоджується поверхня суглоба, виникають ерозії, тріщини. Травма може виникнути не тільки через удар або забиття, але й спровокована іншими захворюваннями, порушеннями:

  • артрит (травматичний);
  • травми, спричинені порушенням розвитку щелепи, прикусу, помилками протезування, різкими рухами, родові;
  • відсутність зубів на обох щелепах;
  • введені у порожнину суглоба деяких ліків.

Можливою причиною розвитку артрозу СНЩС може бути: інфекція, нова травма, порушений обмін речовин, атеросклероз кінцевих судинних розгалужень. Ризик розвитку збільшується у кліматичний період, що супроводжується ендокринними порушеннями.

Артроз СНЩС може діагностується у пацієнтів незалежно від їх віку. Навіть у немовлят родова травма може призвести до розвитку хвороби. А в старечому віці через брак відновлення тканин зростає ймовірність інволютивного артрозу.

Як лікується артроз скронево-нижньощелепного суглоба

До лікування артрозу СНЩС приступають після підтвердження діагнозу, для чого потрібно здати клінічний та біохімічний аналіз крові, зробити дві проекції рентгенографії, пройти комп’ютерну томографію або МРТ), іноді може знадобитися УЗД.

Важливо пам’ятати, що самостійно поставити діагноз артрозу СНЩС неможливо, і при найменших симптомах важливо звертатися до лікаря.

Артроз скронево-нижньощелепного суглоба лікується виключно комплексним методом, незалежно від стадії його розвитку. Ранні стадії хвороби не супроводжуються яскраво вираженою симптоматикою, але можуть з’явитися синдроми дисфункції, через що комплекс лікування буде спрямований на міогімнастику та фізіопроцедури для відновлення нормальної роботи щелепи. Після цього слідує виправлення положення головок суглобів, зубного ряду, прикусу.

Водночас, медикаментозними засобами посилюється метаболізм у суглоба, відновлення тканини.

При окостененні або недостатній результативністю консервативних методів потрібне хірургічне втручання для заміни суглоба або його частини на трансплантат або імплант.

Особливості лікування артрозу СНЩС у “Мед-Део”

Лікування артрозу скронево-нижньощелепного суглоба в медичному центрі “Мед-Део” відбувається з використанням сучасних тактик та методик, спрямованих на зниження болю, усунення запального процесу, зупинення руйнування суглоба, відновлення функціональності та естетики.

Комплекс методів лікування артрозу СНЩС визначається лікарем, на основі результатів проведених досліджень, з урахуванням індивідуальних факторів та особливостей організму пацієнта.

У медичному центрі “Мед-Део” працюють кваліфіковані спеціалісти з достатнім досвідом. Після обстеження ви отримаєте повну інформацію про хворобу, а лікування відбувається у динамічному режимі, відстежується його результативність, проводиться корекція. Ви також отримаєте рекомендації для швидкого та ефективного відновлення.

Як правило, болі в щелепно-лицьовому відділі списуються на застуди, проблеми із зубами та інше, не замислюючись про можливість розвитку артрозу, що є помилкою і може призвести до серйозних наслідків. Артроз СНЩС вимагає негайного лікування для збереження функціональності, цілісності суглоба та якості життя пацієнта в цілому. Ми рекомендуємо не відкладати з зверненням і записуватися на прийом у “Мед-Део”, більш раннє лікування завжди ефективніше та менш затратно за часом.

Найменування послугиЦіна, грн.
Консультація щелепно-лицьового хірурга700 грн
КТ однієї щелепи з описомвід 930 грн
Комплексне лікування за участю різних спеціалістів стоматологівПриблизну вартість лікування можна отримати після консультації

Наші спеціалісти

Любченко Олександр Володимирович

завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії, щелепно-лицьовий хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4