RUUA
Дентальна імплантація hirurg
Дентальна імплантація у Києві

Прийом дорослих та дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями щелепно-лицьової хірургії «Мед-Део».

Первинна консультація лікаря

уточнюйте

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Дентальна імплантація у Києві

Дентальна імплантація – це нова технологія в стоматології, що дозволяє швидко і якісно відтворити зуб на місці його відсутності. Метод прийшов на зміну вже застарілому мостоподібному протезування, і за останні роки досяг високого рівня. Імплантат можна встановити на місці, де зуба вже немає, або на місце старого зуба. У ясна вводять спеціальний металевий штифт, який буде коренем нового імпланта у майбутньому, на нього ставиться тимчасова коронка до моменту приживлення зуба, і вже після встановлюється постійний імплант. Технологія дозволяє людям, які високо цінують красу і здоров’я, створити посмішку по-справжньому незабутньою для оточуючих.

Методи дентальної імплантації

Стоматологи враховують ряд важливих факторів для вибору виду встановлення імпланту: потреба нарощування кісткової тканини, кількість зубів, стан ясен тощо.

Існує кілька видів дентальної імплантації:

  • Класична, вона ж двоетапна імплантація. Як видно з назви, зуби встановлюються у два етапи. Спочатку імпланти вживляються в ясна, через три-шість місяців імплант встигає прижитися і врости в кістку. На цьому етапі при необхідності можуть збільшити обсяг кісткової тканини. На другому етапі відбувається установка і фіксація коронки чи моста.
  • Одноетапна імплантація. На місці віддаленого зуба утворюється лунка, туди вживлюється спеціальний штифт. На готове штучне коріння зуба встановлюється тимчасовий протез, через два-три місяці, після остаточного приживлення імпланта встановлюється постійна коронка.

Компоненти імпланту:

  • Імплант – штучно створений корінь зуба, він же штифт, зазвичай, виготовляється з титану або сплаву. Виконує роль розподілу навантаження на щелепу та зберігає об’єм тканин щелепних кісток. Вживлюється на місце старого кореня зуба, за кілька місяців вростає в кістку. Згодом на нього кріпиться абатмент із коронкою.
  • Абатмент – виконаний з титану або його сплаву, і є проміжним кріпленням між імплантом і коронкою. Розташовується над яснами, а білий колір дозволяє не просвічувати крізь майбутній зуб.
  • Коронка – верхня зовнішня частина імпланту, зовні нічим не відрізняється від справжнього зуба.

Етапи проведення дентальної імплантації

Після консультації з дантистом готується план операції та вибирається відповідний вид імпланту. На даному етапі, за потреби, можуть наростити кісткову тканину, також виконується обов’язкова санація порожнини рота.

Хірургічний етап. Варто зазначити, що операція з вживлення нового зуба обов’язково проводиться під місцевою анестезією. Попередньо розрізавши ясна, у кістки щелепи готують лунку під діаметр штифта. Після вкручування імпланту слизову зашивають.

Згодом приживлення нового кореня зуба встановлюється абатмент. Щоб змоделювати красивий контур м’яких тканин, встановлюють формувач ясен, попередньо розкривши штифт. Коли ясна загоїлися в імплантат вкручується абатмент. На останньому етапі фіксується коронка, створена по індивідуальному зліпку.

Показання та протипоказання до імплантації

Коли не вистачає хоча б одного зуба, це є прямим показанням до відновлення цілісності зубного ряду, щоб не порушити функцію всієї зубощелепної системи.

Індивідуальна непереносимість зубних протезів, наприклад через алергію, обмежені дефекти або втрата конкретного зуба, відсутність жувальних зубів або коли в ротовій порожнині зовсім не залишилося зубів – все це є показанням до імплантації.

Як правило, до повноліття імплантацію не призначають, але існують окремі випадки коли процедура все ж таки необхідна. Існує й ряд протипоказань. Наприклад, не можна імплантувати під час вагітності, при наркозалежності, після опромінення, на етапі реабілітації хвороби або при гострому перебігу конкретного захворювання. Хвороби слизової, пародонтити, відсутність кісткової тканини або недостатня її кількість, погана гігієна ротової порожнини також відсувають час встановлення зуба.

Особливості імплантації у “Мед-Део”

Зубам усі віки покірні, а імплантам тим паче. Важливо пам’ятати, що основними критеріями є не тільки всі перераховані вище показання, але головне – бажання і готовність змінити якість життя на краще.

Необхідність вживлення імплантату оцінять наші професіонали за сучасними світовими методиками. Перед проведенням операції дантисти визначають низку факторів, які включають у план підготовки майбутнього володаря здорової усмішки перед відновленням зубів, що відсутні. Санація порожнини рота – обов’язкова процедура перед встановленням нового зуба.

Хочете мати здорову і по-справжньому гарну посмішку? Запишіться на консультацію вже зараз.

Найменування послугиЦіна, грн.
Консультація щелепно-лицьового хірурга700
КТ однієї щелепи з описомвід 930 грн
Дентальна імплантаціявід 10000 грн
Остеозаміщувальні матеріалив залежності від варіанта
Лікування зубів під седацієювід 4500 грн (при необхідності)
Наступна додаткова година в седаціі3500 грн

Наші спеціалісти

Любченко Олександр Володимирович

завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії, щелепно-лицьовий хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4