RUUA
Артрит скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС) hirurg
Лікування артриту СНЩС у Києві

Прийом дорослих та дітей здійснюється кваліфікованими фахівцями щелепно-лицьової хірургії «Мед-Део».

Первинна консультація лікаря

уточнюйте

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Лікування артриту СНЩС у Києві

Що таке артрит скронево-нижньощелепного суглоба?

Артрит СНЩС – запальний процес нижньої щелепи, що провокує болючі відчуття при її русі. Запалення зачіпає всі тканини зчленування, такі як гілки, хрящову поверхню та меніск. У запущеній формі артрит скронево-нижньощелепного суглоба призводить до деформації суглоба, дисфункції нижньої щелепи, сильного болю. Тривале захворювання негативно впливає на психоемоційний стан, може спричинити порушення харчування, мовлення, дихання.

Причини виникнення артриту СНЩС

Найчастіше причиною виникнення артриту скронево-нижньощелепного суглоба є інфекція, перенесені травми або аномалії зубощелепного відділу. Протікати СНЩС буває як у гострій, так і в хронічній формах. Запущений артрит може призвести до гнійної форми, перенесення та лікування якої проходить складніше для пацієнта.

Як лікується артрит скронево-нижньощелепного суглоба

Лікування артриту СНЩС залежить від його форми і визначається лікарем після дослідження проблеми та виявлення причин.

При лікуванні гострого артриту скронево-нижньощелепного суглоба першочергово забезпечується спокій суглоба, використовуючи пращевидну пов’язку та міжзубну пластинку. У цей період допускається їжа виключно в рідкому вигляді.

Метою лікування травматичного артриту є зняти біль та забезпечити розсмоктування крові в суглобі та, як наслідок, відновлення його повноцінного функціонування. Для досягнення ефекту застосовуються анальгетики та місцева гіпотермія протягом декількох днів, після чого слідує близько 6 днів регулярної УВЧ терапії. На розсуд лікаря додатково можуть бути призначені компреси, грязелікування та озокеритотерапія.

Перехід травматичного артриту СНЩС у хронічний вимагає ультразвукової терапії, масажу жувальних м’язів, озокеритотерапії, парафінотерапії, міогімнастики.

Ревматичні та ревматоїдні артрити успішно лікуються консервативними методиками з використанням стероїдних та нестероїдних препаратів, антибактеріальних. Потрібна санація ротової порожнини та протезування зубів.

Гнійні артрити скронево-нижньощелепного суглоба найчастіше зустрічаються як наслідок занедбаної форми і вимагають негайного, оперативного втручання із розкриттям та дренуванням. Наприкінці лікування призначається фізіотерапія: УВЧ, компреси, діатермія, електрофорез.

Артрит скронево-нижньощелепного суглоба може активно прогресувати і потребує якнайшвидшого втручання лікаря. Лікування запущених форм вимагає більше зусиль, часу та набагато важче переноситься пацієнтом. Мед-Део рекомендує не зволікати зі зверненням до лікаря.

Особливості лікування артриту СНЩС у “Мед-Део”

Лікування артриту скронево-нижньощелепного суглоба це комплекс методів, що застосовуються для зняття симптоматики, відновлення функції та успішного відновлення. Комбінація методів відрізняється залежно від форми і визначається лікарем:

  • усунення інфекції антибактеріальними та протизапальними препаратами;
  • забезпечення спокою області ураження ортопедичними конструкціями;
  • фізіотерапевтичні процедури.

Лікарі медичного центру Мед-Део мають великий досвід лікування артриту СНЩС та застосовують сучасні, перевірені методи. Після огляду та збору даних, необхідних для визначення єдино вірного методу лікування, ви отримаєте повну інформацію про хворобу, поетапність процедур та очікувані терміни досягнення результату.

Найменування послугиЦіна, грн.
Консультація щелепно-лицьового хірурга700 грн
КТ однієї щелепи з описомвід 930 грн
Комплексне лікування за участю різних спеціалістів стоматологівПриблизну вартість лікування можна отримати після консультації

Наші спеціалісти

Любченко Олександр Володимирович

завідувач відділення щелепно-лицьової хірургії, щелепно-лицьовий хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4