RUUA
Брекети stomatology pic 9

Брекети

Первинна консультація лікаря

390 грн.

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Брекети -це поєднання здорової посмішки та низької ціни у місті Київ

Голлівудська посмішка й здорові зуби – безсумнівна риса не лише здорового та успішного жителя столиці, а й будь-кого у цьому світі. Приблизно 80% людей мають потребу в корекції прикусу. До того ж, слід усвідомлювати, що чим пізніше людина починає займатися лікуванням цього дефекту, тим важче проходить лікування. А усувати дефект, все ж, доведеться – іноді це не просто примха, а потужний інструмент невербального спілкування. Адже різні захворювання ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту викликаються порушеннями пережовування.

У зв’язку з цим, вже протягом 20 років стоматологічна клініка «МЕД-ДЕО» допомагає пацієнтам здобувати правильний прикус. Передові методики, що застосовуються фахівцями, невідмінно гарантуватимуть Вам позитивний результат за найкоротший термін. Основний спосіб лікування, що дозволяє сформувати у людини здоровий прикус – встановлення брекет-систем. Пацієнт може вибирати їх в залежності від уподобань або ж матеріальних можливостей – металеві, керамічні, сапфірові. Завдяки встановленню цих конструкцій зуби повільно переміщаються в межах зубного ряду до свого природного анатомічного положення. А результат перевершить усі Ваші сподвання, компенсуючи деякі тимчасові незручності від незйомних конструкцій. Варто потерпіти якихось п’ять-шість місяців – і ваша чарівна усмішка засліпить усіх оточуючих. А відсутність численних захворювань шлунково-кишкового тракту в майбутньому стане гарним бонусом.

Асортимент послуг «МЕД-ДЕО». Брекет-системи за низькими цінами!

Брекет-система – спеціальна система для вирівнювання зубної дуги та виправлення прикусу в будь-якому віці.

Досягнення стоматології-ортодонтії дозволяють нам використовувати різноманітні системи, у кожної з яких є певні переваги та недоліки. Ознайомившись з характеристикою незйомних конструкцій корекції зубного ряду, Вам буде легше прийняти остаточне рішення про доцільність вибору певного типу брекетів.

Металеві брекети. Кращі ціни в Києві!

Незйомна система, що використовується при несприятливих клінічних ситуаціях.

Ця система є загальновизнаною та застосовується при корекції положення зубів у дітей й дорослих. Такою шаленою популярністю вони зобов’язані наступним характеристикам:

 • Матеріал брекетів є міцним та стійким. Використовуваний метал не піддається корозії, не створює в роті неприємного присмаку та не залишає жодних слідів на зубах;
 • Доступні за вартістю;
 • Брекети з металу забезпечують мінімальне тертя між пазом та дугою;

Недолік таких брекет-систем – їх помітність на зубах, внаслідок чого деякі пацієнти відчувають певний психологічний дискомфорт. Особливо від даного косметичного дефекту страждають діти. Зазвичай, їм досить проблематично пояснити важливість використання системи для формування гарної посмішки та міцного здоров’я в майбутньому. На жаль, деякі клінічні випадки можна виправити, залучаючи виключно конструкції з металу. При особливо тяжких ситуаціях інший вид незйомних систем не допоможе, незалежно від вартості та міцності. Та й навіщо зайві витрати – металеві брекет-системи відрізняються ідеальним поєднанням ціни / якості. Вартість установки такого брекета на одну щелепу – від 4950 грн. Вартість безлігатурних систем – від 9900 грн.

Керамические брекеты

Керамічні брекети в якості незйомної системи – це естетика, поєднана з вигідними цінами на створення бездоганної посмішки!

Естетичним рішенням проблем є встановлення даного виду конструкцій, адже вони майже непомітні на зубах. При відсутності медичних протипоказань, керамічні брекети є оптимальною альтернативою металевим. Величезними перевагами цього різновиду є те, що вони:

 • Естетично гарні – майже непомітні оточуючим;
 • Надійно фіксуються.

Проте існує і ряд недоліків, про які слід згадати:

 • Керамічні брекети менш міцні, ніж аналоги з металу;
 • Вища вартість;
 • Лігатури (сполучні конструкції) темніють від випитої кави, міцного чаю, залишає слід і тютюновий дим;
 • Для досягнення аналогічного результату, їх потрібно носити довше, ніж аналоги з металу;

Керамічна безлігатрунна система коштує від 13200 грн. , встановлення звичайного брекета з кераміки на одну щелепу – від 9900 грн.

Особливості експлуатації
Тим, хто використовує керамічні брекети, необхідно ретельно стежити за гігієною ротової порожнини, аби вони зберігали первісний вигляд та залишалися непомітними. Ходити з такою конструкцією доведеться довше, хоча на зовнішньому вигляді це жодним чином не відзначається . Пацієнти розповідають, що деякі їх знайомі помічали брекети лише перед самим завершенням лікування.

Сапфірові брекети у кращій стоматологічній клініці Києва за найпривабливішими цінами!

Найбільш ефективна незйомна система для корекції прикусу!

Стоматологічна клініка «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» (м.Київ) презентує Вашій увазі сапфірові брекети – передову розробку в галузі стоматологічної ортодонтії. Виготовлення цих ортодонтичних систем здійснюється за допомогою штучно створених сапфірових кристалів. Цей різновид систем має ряд переваг:

 • Досконала прозорість – помітити їх на зубах власника майже неможливо;
 • Не викликають дискомфорту в роті;
 • Жодним чином не впливають на дикцію;
 • Доглядати за сапфіровими брекет-системами простіше, ніж за аналогами з інших матеріалів;

Проте разом з перевагами, є у цього типу і недоліки:

 • Дорожнеча. Власне, як і у будь-якої іншої ефективної методики;
 • Використання сапфірових конструкцій вимагає підвищеної обачності щодо їжі – не варто вживати тверду їжу – горіхи, насіння;
 • Вони призводять до виникнення тертя між дугою та зубом;

Окремо відзначимо естетичну привабливість сапфірових брекетів – деякі люди вважають за краще носити їх, як прикрасу. Слід зазначити, що такий підхід безпечний для здоров’я людини. Використання цих систем не за основним призначенням жодним чином не зашкодить прикусу.

Які ж особливості є у лінгвальних брекетів та в яких випадках рекомендовано використання саме цього різновиду зубних незйомних конструкцій?

Лингвальные брекеты

Відмінною особливістю лінгвальних брекет-систем є їх кріплення до задньої поверхні зубів. Побачити їх складно – стоматологи між собою називають їх як “інкогніто”. У цієї стоматологічної розробки є ще дві особливості:

 • Лінгвальні брекети не піддаються окислювальним процесам;
 • Встановити їх складніше, ніж усі інші різновиди (мається на увазі складність установки для пацієнта).

Зауважимо, що лінгвальні брекети – найбільш сучасна розробка в області брекет-систем, що використовуються для корекції прикусу. Даний різновид зйомних конструкцій є оптимальним варіантом між міцністю та естетикою. Основний матеріал – метал (логічно припустити, що їм притаманні усі переваги, що й аналогам із зазначеного матеріалу). Разом з цим лінгвальні брекети є зовсім непомітними, ховаючись за зубами. Це – єдиний варіант, що стане в нагоді будь-якому пацієнтові – навіть при серйозних дефектах прикусу та досить вираженому небажанні носити помітні брекети.

Що стосуються ціни – встановлення таких систем в «МЕД-ДЕО» коштує від 21450 гривень. Проте врахуйте, що вартість запропонованої конструкції виправдовує переваги.

Причини корекції прикусу саме у фахівців стоматологічної клініки «МЕД-ДЕО»:

 1. Досвід успішної практики;
 2. Відсутність вікових обмежень – системи встановлюються як дітям, так і дорослим;
 3. Використовувані методики дозволяють виправити прикус, звівши до мінімуму ймовірність видалення зубів у майбутньому;

Завдяки старанням грамотних стоматологів, Вам не доведеться відчувати дискомфорт при створенні гарної посмішки. Встановлення проходить у декілька етапів. Пацієнт отримує незйомну систему, яка непомітно виправить ситуацію.

Якщо Вам знадобиться виправити прикус за допомогою використання незйомних систем – пам’ятайте про те, що наша стоматологічна клініка «Мед-ДЕО» завжди до Ваших послуг!

Автор стоматолог-ортодонт Язді Сара

Напрямки роботи відділення:

Найменування послугиЦіна, грн.
Металеві брекетивід 6500
Керамічні брекетивід 8500
Сапфірові брекетивід 12500
Брекет-система лінгвальна (1 щелепа) (встановлення)15000
Ортодонтичні пластинки для зубів (апарати)від 1700
Капа після брекетіввід 800
Консультація лікаря-ортодонта390

Стоматологи-ортодонти

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Більше про лікаря

Відгуки

 • Настя Слободянюк
  1 місяць назад

  Хочу висловити велику подяку клініці "Мед-Део", а особливо : стоматологу - ортодонту Сарі, яка виправила те, що зіпсував інший стоматолог. Вона виправила мій жахливий прикус та зробила так, щоб я не соромилася своєї посмішки. Також, Андрій, який професійно та без болю видалив мені зуби мудрості. Я раджу "Мед - Део" всім своїм знайомим, адже таких лікарів як тут важко знайти, бо вони професіонали своєї справи.

 • Виктор Судомий
  2 місяці назад

  Добрый вечер, хотел бы оставить отзыв про данную клинику. А именно ортодонту Саре! Ставили брекет - систему сыну и на всех этапах посещения Сара была внимательна и добра к сыну и нашла общий язык с ребенком. Я очень доволен данным специалистом. В конце сын подбежал и обнял Сару и сказал ей огромное Спасибо, что очень порадовало меня. Обращайтесь по этому Адресу ул.Ирпенская 78А.

 • nataliya pavlyuk
  2 місяці назад

  Ребенок наблюдается у ортодонта Сары на ирпенской. Установили брекеты на 2 челюсти. Через 3 месяца уже заметны улучшения. Очень довольна, что мы попали к ней. После 4 различных врачей в разных клиниках, наконец-то нашли настоящего профессионала. Врач подробно рассказала всю информацию, всё объяснила. Работает очень аккуратно и терпеливо.

 • Тетяна Хижняк
  4 місяці назад

  Эту клинику посоветовали друзья. Пришла на консультацию и решилась на установку брекетов. Всё идёт по плану: исправляю прикус и выравниваю зубы. Параллельно лечу кариес. Спасибо ортодонту Саре Ядзи и стоматологу - терапевту Елене Анатольевне! К стати, за время моего лечения, в клинике сделали неплохой ремонт и обновили оборудование. Рекомендую!

 • nataliya pavlyuk
  5 місяців назад

  Ребенок наблюдается у ортодонта Сары на ирпенской. Установили брекеты на 2 челюсти. Через 3 месяца уже заметны улучшения. Очень довольна, что мы попали к ней. После 4 различных врачей в разных клиниках, наконец-то нашли настоящего профессионала. Врач подробно рассказала всю информацию, всё объяснила. Работает очень аккуратно и терпеливо.

 • Ирина Прокопец
  7 місяців назад

  Ставила брекеты, спасибо за прекрасную улыбку. Сара очень хороший специалист и приятный человек. Всегда даст дельный совет и ответит на все мои глупые вопросы 24/7.

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

-->