logo
 • icon

  Адреса і графік роботи:

  Київ, вул. Ірпінська, 78А

  м. Академмістечко

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без Вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Г. Дніпра, 32А

  м. Героїв Дніпра

  Пн-Пт: 8.00-21.00, Сб-Нд: 9.00-20.00
  Без вихідних!

 • icon

  Київ, вул. Пушкінська, 9Б

  м. Театральна

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

 • icon

  Київ, просп. П. Григоренка, 5А

  м. Позняки

  Пн-Нд: 8.00-21.00, Без вихідних!

RUUA

Брекети

Первинна консультація лікаря

безкоштовно*
* за умови подальшого лікування в клініці

Брекети -це поєднання здорової посмішки та низької ціни у місті Київ

Голлівудська посмішка й здорові зуби – безсумнівна риса не лише здорового та успішного жителя столиці, а й будь-кого у цьому світі. Приблизно 80% людей мають потребу в корекції прикусу. До того ж, слід усвідомлювати, що чим пізніше людина починає займатися лікуванням цього дефекту, тим важче проходить лікування. А усувати дефект, все ж, доведеться – іноді це не просто примха, а потужний інструмент невербального спілкування. Адже різні захворювання ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту викликаються порушеннями пережовування.

У зв’язку з цим, вже протягом 20 років стоматологічна клініка «МЕД-ДЕО» допомагає пацієнтам здобувати правильний прикус. Передові методики, що застосовуються фахівцями, невідмінно гарантуватимуть Вам позитивний результат за найкоротший термін. Основний спосіб лікування, що дозволяє сформувати у людини здоровий прикус – встановлення брекет-систем. Пацієнт може вибирати їх в залежності від уподобань або ж матеріальних можливостей – металеві, керамічні, сапфірові. Завдяки встановленню цих конструкцій зуби повільно переміщаються в межах зубного ряду до свого природного анатомічного положення. А результат перевершить усі Ваші сподвання, компенсуючи деякі тимчасові незручності від незйомних конструкцій. Варто потерпіти якихось п’ять-шість місяців – і ваша чарівна усмішка засліпить усіх оточуючих. А відсутність численних захворювань шлунково-кишкового тракту в майбутньому стане гарним бонусом.

Асортимент послуг «МЕД-ДЕО». Брекет-системи за низькими цінами!

Брекет-система – спеціальна система для вирівнювання зубної дуги та виправлення прикусу в будь-якому віці.

Досягнення стоматології-ортодонтії дозволяють нам використовувати різноманітні системи, у кожної з яких є певні переваги та недоліки. Ознайомившись з характеристикою незйомних конструкцій корекції зубного ряду, Вам буде легше прийняти остаточне рішення про доцільність вибору певного типу брекетів.

Металеві брекети. Кращі ціни в Києві!

Незйомна система, що використовується при несприятливих клінічних ситуаціях.

Ця система є загальновизнаною та застосовується при корекції положення зубів у дітей й дорослих. Такою шаленою популярністю вони зобов’язані наступним характеристикам:

Недолік таких брекет-систем – їх помітність на зубах, внаслідок чого деякі пацієнти відчувають певний психологічний дискомфорт. Особливо від даного косметичного дефекту страждають діти. Зазвичай, їм досить проблематично пояснити важливість використання системи для формування гарної посмішки та міцного здоров’я в майбутньому. На жаль, деякі клінічні випадки можна виправити, залучаючи виключно конструкції з металу. При особливо тяжких ситуаціях інший вид незйомних систем не допоможе, незалежно від вартості та міцності. Та й навіщо зайві витрати – металеві брекет-системи відрізняються ідеальним поєднанням ціни / якості. Вартість установки такого брекета на одну щелепу – від 4950 грн. Вартість безлігатурних систем – від 9900 грн.

Керамические брекеты

Керамічні брекети в якості незйомної системи – це естетика, поєднана з вигідними цінами на створення бездоганної посмішки!

Естетичним рішенням проблем є встановлення даного виду конструкцій, адже вони майже непомітні на зубах. При відсутності медичних протипоказань, керамічні брекети є оптимальною альтернативою металевим. Величезними перевагами цього різновиду є те, що вони:

Проте існує і ряд недоліків, про які слід згадати:

Керамічна безлігатрунна система коштує від 13200 грн. , встановлення звичайного брекета з кераміки на одну щелепу – від 9900 грн.

Особливості експлуатації
Тим, хто використовує керамічні брекети, необхідно ретельно стежити за гігієною ротової порожнини, аби вони зберігали первісний вигляд та залишалися непомітними. Ходити з такою конструкцією доведеться довше, хоча на зовнішньому вигляді це жодним чином не відзначається . Пацієнти розповідають, що деякі їх знайомі помічали брекети лише перед самим завершенням лікування.

Сапфірові брекети у кращій стоматологічній клініці Києва за найпривабливішими цінами!

Найбільш ефективна незйомна система для корекції прикусу!

Стоматологічна клініка «МЕД-ДЕО КОМПАНІ» (м.Київ) презентує Вашій увазі сапфірові брекети – передову розробку в галузі стоматологічної ортодонтії. Виготовлення цих ортодонтичних систем здійснюється за допомогою штучно створених сапфірових кристалів. Цей різновид систем має ряд переваг:

Проте разом з перевагами, є у цього типу і недоліки:

Окремо відзначимо естетичну привабливість сапфірових брекетів – деякі люди вважають за краще носити їх, як прикрасу. Слід зазначити, що такий підхід безпечний для здоров’я людини. Використання цих систем не за основним призначенням жодним чином не зашкодить прикусу.

Які ж особливості є у лінгвальних брекетів та в яких випадках рекомендовано використання саме цього різновиду зубних незйомних конструкцій?

Лингвальные брекеты

Відмінною особливістю лінгвальних брекет-систем є їх кріплення до задньої поверхні зубів. Побачити їх складно – стоматологи між собою називають їх як “інкогніто”. У цієї стоматологічної розробки є ще дві особливості:

Зауважимо, що лінгвальні брекети – найбільш сучасна розробка в області брекет-систем, що використовуються для корекції прикусу. Даний різновид зйомних конструкцій є оптимальним варіантом між міцністю та естетикою. Основний матеріал – метал (логічно припустити, що їм притаманні усі переваги, що й аналогам із зазначеного матеріалу). Разом з цим лінгвальні брекети є зовсім непомітними, ховаючись за зубами. Це – єдиний варіант, що стане в нагоді будь-якому пацієнтові – навіть при серйозних дефектах прикусу та досить вираженому небажанні носити помітні брекети.

Що стосуються ціни – встановлення таких систем в «МЕД-ДЕО» коштує від 21450 гривень. Проте врахуйте, що вартість запропонованої конструкції виправдовує переваги.

Причини корекції прикусу саме у фахівців стоматологічної клініки «МЕД-ДЕО»:

 1. Досвід успішної практики;
 2. Відсутність вікових обмежень – системи встановлюються як дітям, так і дорослим;
 3. Використовувані методики дозволяють виправити прикус, звівши до мінімуму ймовірність видалення зубів у майбутньому;

Завдяки старанням грамотних стоматологів, Вам не доведеться відчувати дискомфорт при створенні гарної посмішки. Встановлення проходить у декілька етапів. Пацієнт отримує незйомну систему, яка непомітно виправить ситуацію.

Якщо Вам знадобиться виправити прикус за допомогою використання незйомних систем – пам’ятайте про те, що наша стоматологічна клініка «Мед-ДЕО» завжди до Ваших послуг!

Напрямки роботи відділення:

Діагностика і лікування здійснюється фахівцями найвищого рівня відповідно до сучасних європейських та українськими протоколами.

Найменування послугиЦіна, грн.
Металеві брекетивід 6500
Керамічні брекетивід 8500
Сапфірові брекетивід 12500
Брекет-система лінгвальна (1 щелепа) (встановлення)15000
Ортодонтичні пластинки для зубів (апарати)від 1700
Капа після брекетіввід 800
Консультація лікаря-ортодонта390

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Вигідні та акційні пропозиції в Києві для Вас:

Чому Вам слід нам довіряти

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і добиваємося позитивного результату в будь-яких починаннях і прагненнях.

У медичних центрах «Мед Део» працює понад 25 лікарів-стоматологів різних спеціалізацій

Комфортабельне лікування під чуйним наглядом наших фахівців

Пацієнти довіряють нам, рекомендуючи друзям, а також приводять до нас своїх рідних

Зручний графік роботи та місцезнаходження клінік, відсутність черг, чуйний та уважний персонал

Ми працюємо з усіма страховими компаніями

Вже скоро! Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках медицини

Вже скоро! Довідки, медкартки, медичні книжки та інші види документів Ви зможете отримати в терміновому порядку

Стоматологи-ортодонти

Язді Сара

стоматолог-ортодонт

Виправлення неправильного прикусу, вирівнювання зубів брекетами, пластинами, капами й іншими ортодонтичними апаратами

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4

Top