RUUA
Ревматоїдна панель

Первинна консультація лікаря

Запис по телефону

(044) 394-90-94

Найменування послугиЦіна, грн.
Антистрептолізин-О (АСЛ-О) – якісн.75
Антистрептолізин-О (АСЛ-О) – кількісн.100
Антитіла до циклічного цитрулінового пептиду (А-ССР)360
Антитіла до цитрулінового виментину (А-МСV)520
Ревматоїдний фактор – якісн.75
Ревматоїдний фактор – кількісн.100
Сіалові кислоти80
Серомукоїди80
С-реактивний білок (CRP) – якісн.80
С-реактивний білок (CRP) – кількісн.100
С-реактивний білок – високочутливий (hsCRP) – кількісн.160
Формолова проба75
Пакет №14 «Ревмопроби №1»: С-реактивний білок (CRP); Антистрептолізин-О (АСЛ-О); Ревматоїдний фактор – якісн.205
Пакет №55 «Ревмопроби (розширений) №2»: Білкові фракції (альбуміни, α-1-глобуліни, α-2-глобуліни, β-1-глобуліни, γ-глобуліни, коефіцієнт А/Г); Загальний білок; С-реактивний білок (CRP); Ревматоїдний фактор; Антистрептолізин-О (АСЛ-О)425
Пакет №964 «Ревмопроби (кількісно) №3»: С-реактивний білок (CRP); Антистрептолізин-О (АСЛ-О); Ревматоїдний фактор (кількісне визначення)270
Пакет №973 «Ревмопроби №4»: С-реактивний білок (CRP); Антистрептолізин-О (АСЛ-О); Ревматоїдний фактор (якісне визначення); Загальний білок; Альбумін340
Пакет №955 «Моніторинг та діагностика ревматоїдного артриту»: Антитіла до циклічного цитрулінового пептиду (А-ССР); С-реактивний білок (CRP)395

Ревматоїдна панель

Зміст

Артроз, ревматоїдний артрит та ревматизм – патологічні процеси, які можуть виникати в організмі людини. Іноді ці захворювання розвиваються з плином тривалого часу, іноді – з’являються раптово. Щоб їх діагностувати, лікарі призначають певні аналізи.

Що входить до ревматоїдної панелі?

Ревматоїдна панель – це комплексний аналіз крові, який може показати, наскільки поширилася аутоімунна реакція і в якій мірі уражені суглоби та внутрішні органи людини. Хвороба може швидко прогресувати, а запальний процес вражати все більше тканин, тому результати цього дослідження покажуть повну картину захворювання.

Для того щоб відстежити позитивну динаміку лікування, кров потрібно здавати кілька разів із певним проміжком часу. Також для проведення діагностики кров поділяють на кілька порцій та аналізують за різними типами. Ревматоїдна панель включає в себе вимірювання ревматоїдного фактора; дослідження маркера стрептококової інфекції (антистрептолізина); виявлення антитіл до віментина; визначення рівня С-реактивного білка; формолову пробу та інші аналізи.

Для чого використовується дослідження?

Дослідження проводиться з метою встановлення точного діагнозу, моніторингу розвитку захворювання та підбору правильного методу лікування. Якщо у пацієнта є скарги на печіння, біль, набряки у суглобах, поява ущільнень під шкірою, то лікар може зробити висновки про симптоми ревматоїдного артриту та призначить цей аналіз. Болі в суглобах і м’язах, сухість слизових оболонок говорять про можливий синдром Шегрена, на який вкаже підвищений рівень ревматоїдного фактора. За допомогою даного дослідження також можливо діагностувати аутоімунні захворювання.

Загальні правила підготовки до аналізу

Для аналізу кров із вени здається вранці, суворо натщесерце, адже її показники можуть змінюватися протягом дня і показати хибні результати. За дванадцять годин до обстеженням не рекомендується приймати будь-яку їжу та алкоголь, а також палити і вживати будь-які напої (соки, каву, чай) за дві години до здачі крові. Можна пити просту воду. За кілька днів до аналізу, слід припинити прийом будь-яких медикаментів. Перед дослідженням краще заспокоїтися і відпочити, виключити всі фізичні навантаження та емоційне збудження. Фізіотерапевтичні та медичні процедури, рентген, УЗД або масаж повинні проводитися після ранкових аналізів, інакше тести можуть виявитися неправильними.

Що означають результати?

Високі показники ревматоїдного фактора у крові (білка, який під впливом вірусів сприймається як сторонній елемент) означають появу ревматоїдного артриту. Хвороби подібні мононуклеозу, гепатиту або системному вовчаку також будуть причиною підвищення рівня цього білкового з’єднання. У нормі значення ревматоїдного фактора мають межі від 0 до 14 МО/мл (або Од/мл). У дітей – не більше 12,5 МО/мл. Якщо значення даного аналізу набагато вищі нормальних показників, то це свідчить про можливу наявність глистових захворювань, порушень кровоносної і серцево-судинної систем, аутоімунних патологій, артриту, синдрому Шегрена, таких інфекцій як герпес, сифіліс або туберкульоз, склеродермії, хвороби Вегенера, онкозахворювань (ураження кісткового мозку або крові).

Антитіла до стрептококів покажуть позитивний результат при гострій ангіні, скарлатині, гломерулонефриті або ревматичному ураженні. Високі значення антистрептолізина вказують на ревматизм, знижені – на ревматоїдний артрит. Саме ці показники і дають можливість розрізнити ці два захворювання.

Ступінь С-реактивного білка збільшується у організмі при хворобах кістково-м’язової системи. Коли людина одужує – значення білка швидко падають, але якщо запалення присутнє, то вони різко підвищуються.

Що може впливати на результат?

Завищені титри ревматоїдних показників пов’язані з вживанням певних продуктів харчування, активними фізичними вправами, високим рівнем холестерину, захворюваннями шкіри, віковими змінами. Також на результат вплинуть недавно перенесені хірургічні операції, прийом контрацептивів, куріння.

В свою чергу, наявність великої кількості жирових клітин у крові та зруйнованих еритроцитів або тривалий прийом антибіотиків, кортикостероїдів та інших ліків можуть знизити показники дослідження.

Наші спеціалісти

Менджул Марія Андріївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Король Анастасія Віталіївна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Менджул Михайло Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Мельников Микита Едуардович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Свіржевський Юрій Валерійович

стоматолог-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Дворник Владислав Володимирович

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-гігієніст, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Музиченко Павло Миколайович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Кратік Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Сторож Андрій Вікторович

стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Свіржевська Ірина Вікторівна (Павельчак)

стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Побережна Валентина Адамівна

дитячий стоматолог, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Радиш Оксана Василівна

стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Томашевська Олена Анатоліївна

ендодонтія під мікроскопом, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Ярмоленко Катерина Петрівна

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Ласкавая Юлія Валентинівна

стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт

Більше про лікаря

Бенедис Сергій Сергійович

стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург

Більше про лікаря

Відгуки

Оцінка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не буде опублікований на сайті

Запишіться на Первинну консультацію

або телефонуйте

(044)394-90-94

Якщо зателефонувати немає часу або можливості, просто заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з Вами в зручний для Вас час.

Заповніть формуНатискаючи кнопку “Записатися на прийом”, Ви погоджуєтеся
на обробку персональних даних та з політикою
Конфіденційності

Отделение

ст. м. Академгородок, Киев, Украина

Описание

Отделение 2

улица Героев Днепра, Киев, Украина

Описание 2

Отделение 3

ул. Пушкинская, 9б, Киев, Украина

Описание 3

Отделение 4

м. Позняки просп. П. Григоренка, 5А

Описание 4