RUUA

Отзывы

 • Даря Володько
  1 тиждень назад

  Бухвалов Александр Викторович человек фанат своего дела и видно, что ему это нравится и он на своем месте. Это большая редкость! С первой встречи расположил к себе. Очень рада, что нашла своего доктора, которому доверяю. Впереди ещё не один визит к доктору, но я спокойна. Спасибо за качественную работу и индивидуальный подход!

 • Анастасия
  4 тижні назад

  Очень круто, что появился медцентр, а медсестра Вера - чудо! Нашла мою вену там,где её не было вообще и очень располагает к себе приятным общением и улыбкой) перестаёшь думать о том, что это страшно и больно)

 • Наталия
  1 місяць назад

  Обращалась к стоматологу Менджул Михаилу Сергеевичу по поводу удаления зуба. Все было сделано оперативно и аккуратно. Работой довольна

 • Юрій Галаган
  1 місяць назад

  Гарна сучасна клініка на вул. Ірпінська, 78А. Привітний персонал та чудові фахівці, орієнтовані на співпрацю з клієнтами. Дуже вдячний Оверчук Людмилі Вікторівні, як спеціалісту своєї справи та прекрасній людині. Якісне лікування та увагу до себе ви отримаєте та будете задоволені!

 • Альона Ковальчук
  2 місяці назад

  Дякую спеціалістам клініки, які проявляють найвищу майстерність в своїй нелегкій справі. Завдяки компетентності і людяності лікарів імплантація пройшла швидко і безболісно. Дякую лікарю Єфімову за повернення втраченого зуба і віру в стоматологів.

 • Иван Куц
  2 місяці назад

  Отлично все было сделано.

 • Татьяна Мельник
  2 місяці назад

  Реставрировала зуб на Ирпенской, 78А у Еникеева Эльфата Шавкатовича. Очень довольна результатом. Спасибо огромное!

 • Чубар Тетяна Василівна
  2 місяці назад

  Ще раз хочу подякувати чудовому лікарю Ярмоленко Катерині Петрівні за її професіоналізм, уважність, чуйність та унікальне вміння вирішувати всі проблеми з зубами: лікувати, видаляти, протезувати. Завдяки їй я знову можу широко посміхатися! Окрема подяка медичним сестрам та колективу клініки!

 • Чубар Тетяна Василівна
  2 місяці назад

  Ще раз щиро дякую чудовій лікарці Ярмоленко Катерині Петрівні за її професіоналізм, увагу, чуйність та унікальне вміння вирішувати всі проблеми з зубами: лікувати, видаляти, протезувати. Завдяки зусиллям Катерини Петрівни я , нарешті, можу широко посміхатися! Рекомендую всім своїм знайомим звертатися за допомогою до Катерини Петрівни. Окрема подяка медичним сестрам та всьому колективу клініки !

 • Оксана ПАХОМОВА
  2 місяці назад

  Доброго дня! Лікування у клініці MED DEO завдяки компетентності та уважності персоналу стало для мене справжнім задоволенням. Хочу особисто подякувати Лікарю Михайлу Сергійовичу МЕНДЖУЛУ за високий професіоналізм, відповідальність, уважність та бажання допомогти. Чистка, лікування та протезування – все на дуже високому рівні, якісно і безболісно. У Вас золоті руки. Дуже вдячна за мою ідеальну посмішку. Рекомендую всім!

Оценка:

Поставьте оценку: выберите от 1 до 5 звезд

Ваш email не будет опубликован на сайте